Blog us   | pl | PLN
0 0,00 zł
 bok@muscle-zone.pl  +48 22 602 26 41
Since 2005
Powiadom mnie o dostępności
Black Mamba Hyperrush Black Mamba Hyperrush 90 kaps. (wersja USA)
Innovative
169,00 zł
Magazyn: eu

Black Mamba Hyperrush 90 kaps. (wersja USA)

od 3 sztuk tylko: 165,62 zł / szt. -2%

Waga wysyłki: 180g
169,00 zł z VAT
1,88 zł / porcja
Możemy Ciebie powiadomić kiedy produkt będzie znów dostępny
Zapisz
Opis produktu
  • Zaawansowany preparat pozwalający uzyskać smukłą i estetyczną sylwetkę
  • Sprawdzone składniki, wielopłaszczyznowo pobudzające organizm
  • Optymalizuje gospodarkę węglowodanową organizmu
  • Pozwala na redukcję opornej tkanki tłuszczowej
  • Pomaga rozkręcić tempo przemiany materii
  • Redukuje podstawowe symptomy zmęczenia
  • Pomaga stłumić nadmierny apetyt
  • Zapewnia wielokierunkowe działanie
  • Efektywne dawki substancji aktywnych
  • Produkt wolny od substancji zabronionych

Black Mamba Hyperrush® firmy Innovative Laboratories to nowa wersja kultowego, silnie skoncentrowanego preparatu, który pozwala na przekroczenie naturalnych barier w celu uzyskania maksymalnie dociętej sylwetki. Ekstrakty roślinne oraz substancje zawarte w preparacie zapewniają niezwykle efektywne spalanie tkanki tłuszczowej oraz przyczyniają się do uzyskania maksymalnego pobudzenia psychofizycznego.

Kofeina – jest roślinnym alkaloidem, który działa pobudzająco oraz opóźnia uczucie zmęczenia podczas ciężkich treningów. Po dostaniu się do układu, kofeina wpływa na układ adrenergiczny, i podnosząc termogenezę spoczynkową organizmu, przyczynia się do usprawnienia spalania tkanki tłuszczowej.

Kofeina wpływa na katecholaminy na 2 sposoby. Pierwszy wynika głównie z tego, że kofeina jest nieselektywnym antagonistą receptorów adenozyny – neuroprzekaźnika, który działa hamująco na resztę neurotransmiterów. Znosząc jego wpływ, kofeina przyczynia się do wzrostu poziomu katecholamin – adrenaliny, noradrenaliny oraz dopaminy.

Hormony te wywierają ośrodkowe oraz obwodowe działanie, co związane jest z faktem, że ich receptory znajdują się w całym organizmie. Po przekroczeniu bariery krew-mózg, kofeina pobudza receptory adrenergiczne obecne w układzie nerwowym, co skutkuje silnym pobudzeniem organizmu oraz zmniejszeniem uczucia zmęczenia psychicznego.

Drugim sposobem, poprzez który kofeina wpływa na poziom katecholamin, jest redukcja efektywności katecholo-O-aminotransferazy – enzymu odpowiedzialnego za rozkład katecholamin w organizmie.

Obwodowe działanie kofeiny przyczynia się natomiast do wzrostu efektywności procesów, które związane są z produkcją energii – lipolizą oraz termogenezą. Dzięki temu organizm wydajniej używa tkanki podskórnej w celach energetycznych, a to z kolei sprawia, że dochodzi do zwiększenia ogólnego poziomu energii oraz do przyspieszenia spalania tkanki tłuszczowej.

Ekstrakt z liści Ephedra Viridis – surowiec ten zawiera wiele substancji aktywnych, które wywierają działanie termogeniczne oraz pobudzające (m.in. taniny, alkaloidy, kofeinę oraz epigallokatechiny). Po dostaniu się do organizmu, ekstrakt z efedry przyspiesza metabolizm spoczynkowy organizmu, redukuje apetyt oraz pobudza do działania, dzięki czemu usprawnia spalanie tkanki tłuszczowej.

Co istotne, taka odmiana rośliny wolna jest od zakazanego alkaloidu – efedryny (!)

Bazową kompozycją suplementu jest zastrzeżona mieszanka zawierająca technologie Thermo-Rx oraz Extend-Rx. Pierwsza z nich skutecznie podnosi termogenezę organizmu, co usprawnia spalanie tkanki tłuszczowej, natomiast druga skutecznie przedłuża czas trwania innych składników suplementu, co pozwala na zmaksymalizowanie efektów związanych z ich stosowaniem.

W skład zastrzeżonej mieszanki wchodzi:
Ekstrakt z liści Senegalia Berlandieri charakteryzuje się zawartością wielu naturalnych substancji roślinnych, które działając na oś przysadka-nadnercza, stymulują uwalnianie adrenaliny, noradrenaliny oraz dopaminy. Sprawia to, że surowiec ten w sposób analogiczny do kofeiny pobudza receptory β-adrenergiczne, nasilając procesy energetyczne w organizmie, hamując apetyt oraz usprawniając spalanie tkanki tłuszczowej.

2-Aminoizoheptan - określany również skrótowo DMHA, nie tylko z nazwy przypomina popularny, zdelegalizowany stymulant DMAA. Jest wskazywana jako legalny substytut dla geranaminy, wykazujący podobne właściwości pobudzające.

Synefryna jest naturalnym związkiem zawartym w owocach gorzkiej pomarańczy, który w bezpośredni sposób aktywuje receptory β-adrenergiczne, dzięki czemu wywiera efekt bliźniaczy do katecholamin.

Naringina - glikozyd flawonoidowy naturalnie występujący w owocach grejpfruta. W suplementacji naringina stosowana jest jest ze względu na swoją zdolność do promocji lipolizy.

Fenyloalanina jest związkiem z grupy aminokwasów, który w organizmie stanowi prekursor tyrozyny. Cząsteczka ta używana jest do syntezy katecholamin. Suplementacja fenyloalaniną dostarcza zatem większą ilość „cegiełek” potrzebnych do produkcji adrenaliny oraz noradrenaliny. Podniesienie ich poziomu zapewnia wzrost oksydacji związków tłuszczowych w organizmie, co wiąże się bezpośrednio ze skuteczniejszą utratą tkanki tłuszczowej.

Hordenina to protoalkaloid, który po dostaniu się do organizmu promuje w nim utrzymanie wysokiego stężenia katecholamin. Efekt ten warunkowany jest poprzez zahamowanie wychwytu zwrotnego tych hormonów, co pozwala na skuteczne utrzymanie ich wysokiego stężenia w organizmie.

Zupełnie odmiennym mechanizmem działania charakteryzuje się naryngenina, należąca do związków z grupy bioflawonoidów. Naryngenina wpływa na metabolizm glukozy w organizmie – poprzez aktywację receptora PPARα zmniejsza wrażliwość insulinową komórek tłuszczowych, tym samym chroniąc przed odkładaniem się związków cukrowych w postaci tkanki tłuszczowej.

Ekstrakt z kaktusa Caralluma skutecznie pozwala na zredukowanie apetytu, co zawdzięcza głównie glikozydom pregnanowym, na zawartość których jest standaryzowany. Mechanizm takiego działania opiera się głównie na zwiększeniu poziomu ATP w podwzgórzu. Dzięki temu wyciąg z tej rośliny pozwala na utrzymanie odpowiedniej kondycji, nawet w okresach słabości.

98% Ekstrakt z owocu Evodiae rutaecarpa zawiera m.in. substancje chemiczne, które w sposób podobny do kapsaicyny, pobudzają receptory TRPV1. Dzięki takiemu działaniu promują wzrost termogenezy organizmu, co bezpośrednio wiąże się ze skuteczniejszą utratą tkanki tłuszczowej.

Za utrzymanie długotrwałego działania składników zawartych w suplemencie odpowiada 6,7-dihydroksybergamotyna. Związek ten występuje naturalnie w grejpfrucie, a po dostaniu się do organizmu hamuje działanie cytochromu P-450, który odpowiada za rozkład wielu substancji. Hamując jego działanie, 6,7-dihydroksybergamotyna skutecznie przedłuża działanie składników preparatu.

Johimbina jest roślinnym alkaloidem pozyskanym z kory Johimby. Substancja ta w nieco odmienny sposób wpływa na układ adrenergiczny niż pozostałe składniki suplementu. Oprócz zwiększenia poziomu adrenaliny w organizmie, johimbina łączy się oraz blokuje receptory α2-adrenergiczne, które zlokalizowane są w miejscach, gdzie znajduje się „oporna” tkanka tłuszczowa. W związku z tym, johimbina usprawnia pobieranie wolnych kwasów tłuszczowych z tych rejonów w celach energetycznych, potęgując spalanie tkanki tłuszczowej.

Działając pobudzająco na wydzielanie adrenaliny, johimbina wywołuje także szereg efektów psychicznych oraz fizycznych. Pierwszym z nich jest stymulacja odpowiednich ośrodków w układzie nerwowym, zapewniając pobudzenie oraz wysoką motywację do działania. Działając obwodowo alkaloid stymuluje procesy, które mobilizują organizm do bardziej wytężonej pracy, tym samym hamując te, które w tym czasie są niepotrzebne.

Podsumowując, Black Mamba Hyperrush® firmy Innovative Laboratories to niezwykle silny spalacz tłuszczu, który pozwoli Ci na skuteczne spalanie opornej tkanki tłuszczowej.

Produkt zawiera składniki, które w wielopoziomowy sposób przyczyniają się do uzyskania maksymalnie dociętej sylwetki. Dzięki silnemu działaniu stymulującemu produkt pozwala na utrzymanie maksymalnego poziomu energii nawet w ostatniej fazie redukcji. Preparat polecany jest osobom doświadczonym, którym zależy na maksymalnie odtłuszczonej sylwetce!

Sposób użycia
Producent
Recenzje (0)
Skład
Wielkość opakowania: 90 kapsułekPorcja jednorazowa: 1 kapsułkaIlość porcji w opakowaniu: 90
w porcji (1 kapsułka)zawartość%ZDS
Bezwodna kofeina200 mg**
Ekstrakt z liścia Efedra (jako Thermo Z Brand)65 mg**
Zastrzeżona mieszanka zawierająca technologię Thermo-Rx oraz Extend-Rx 290 mg**
Ekstrakt z liścia Senegalia berlandieri (zawiera alkaloidy fenylometylaminowe w tym fenyloetyloaminę, metylosynefrynę, N-metylo-B-fenyloetyloaminę oraz fenetylodimetyloaminę), 2-Aminoizoheptan HCl, Ekstrakt z Caralluma (standaryzowany na zawartość glikozydów pregnanowych), fenyloalanina, chlorowodorek synefryny, naringina, 6,7-dihydroksybergamotyna, chlorowodorek hordeniny, 98% ekstrakt z owocu Evodiae rutaecarpa, chlorowodorek johimbiny
Pozostałe składniki

Żelatyna, fosforan dwuwapniowy, stearynian magnezu, błękit brylantowy, czerwień allura

Podobne produkty
Najlepiej połączyć z

Ostatnio na blogu

Progresja siłowa poprzez objętość

Progresja siłowa poprzez objętość

Rola intensywności treningowej Intensywność jako metoda progresji, która jest wysoce specyficzna dla treningu siłowego jest niezbędna do utrzymywania...

czytaj więcej

Bulletproof coffee to kit?

Bulletproof coffee to kit?

Bulletproof Coffee to wysokokaloryczny napój kawowy, który ma zastąpić śniadanie. Składa się z 1 lub 2 porcji kawy, 2 łyżek (20-30 gramów) masła i 1-2...

czytaj więcej

Glicynian magnezu najlepsza forma magnezu

Glicynian magnezu najlepsza forma magnezu

Magnez jest minerałem śladowym wymaganym przez każdą komórkę organizmu i bierze udział w kilkuset różnych reakcjach biochemicznych. Połowa zapasów...

czytaj więcej

Koenzym Q10 eliksir młodości

Koenzym Q10 eliksir młodości

Koenzym Q10 to związek naturalnie występujący w naszym ciele. Wiadomo, że ma działanie przeciwutleniające. Przeciwutleniacze to związki, które mogą...

czytaj więcej

Metabolizm i reverse diet

Metabolizm i reverse diet

Pod pojęciem Reverse Diet na pierwszą myśl przychodzi system odżywiania za sprawą którego jemy więcej niż dotychczas, ale chudniemy. Jednak to tylko...

czytaj więcej

Co to są adaptogeny właściwości

Co to są adaptogeny właściwości

Badania sugerują, że niektóre adaptogeny mogą poprawiać tolerancję na ćwiczenia o wysokiej wytrzymałości , podczas gdy inne mogą potencjalnie radzić...

czytaj więcej
Zapisz się na newslettera Sklepu MZ
Odbieraj kupony rabatowe, aktualności ze Sklepu MZ, specjalne oferty i wiele więcej!

Biuro obsługi klienta

Pomoc i konsultacje

MZKatalog - polecani dietetycy
MZKatalog - polecani trenerzy
MZKatalog - polecane kluby
Trustpilot
Sprawdź również nasze doskonałe oceny na  Opineo
Supps4You LLC
Unit 3 Enterprise Court, Farfield Park Rotherham S63 5DB
sklep@muscle-zone.pl +48 501 537 027