Wyprzedaż UK Blog us   | pl | PLN
0 0,00 zł
 bok@mz-store.pl  +48 22 602 26 41
Since 2005
Powiadom mnie o dostępności
Jupiter Jupiter 90 kaps.
Chaos And Pain
149,00 zł
Magazyn: eu

Jupiter 90 kaps.

od 3 sztuk tylko: 146,02 zł / szt. -2%

Waga wysyłki: 200g
149,00 zł z VAT
4,97 zł / porcja
Możemy Ciebie powiadomić kiedy produkt będzie znów dostępny
Zapisz
Opis produktu
  • Zwiększa koncentrację wewnątrzkomórkowego cAMP
  • Składniki aktywne o synergistycznym działaniu
  • Zapewnia dobry nastrój w okresie deficytu kalorycznego
  • Podnosi poziom neuroprzekaźników oraz katecholamin
  • Zwiększa termogenezę spoczynkową organizmu
  • Ułatwia użycie tłuszczu jako źródła energii
  • Podnosi efektywność treningów
  • Redukuje apetyt
  • Zapewnia maksymalne skupienie

Jupiter firmy Chaos and Pain to silna termogeniczna formuła, która pozwala na skuteczną redukcję tkanki tłuszczowej. Suplement diety zawiera kompleks stymulantów, które pozwolą na wydajniejszą utratę wagi oraz zapewnią silne pobudzenie podczas ciężkiego okresu redukcyjnego. Składniki o charakterze synergistycznym pozwalają na utrzymanie maksymalnej efektywności w tym okresie.

N-acetyl L-karnityna (ALCAR) – jest to w pełni aktywna, acetylowana forma tego aminokwasu. Taka forma karnityny wywołuje pozytywny wpływ na pracę układu nerwowego. Wynika to z faktu, że obecność grupy acetylowej w cząsteczce pozwala na przenikanie przez barierę krew-mózg.

ALCAR jest cząsteczką, która ułatwia pozyskiwanie kwasów tłuszczowych z tkanki tłuszczowej. Ponadto transportuje je do mitochondriów, gdzie są bezpośrednio używane jako substrat do produkcji energii. Pozwala to na wydajniejszą utratę tkanki tłuszczowej oraz zapewnia stabilne źródło energii.

Acetylowana forma karnityny usprawnia pracę układu nerwowego. Mózg jest strukturą zbudowaną z kwasów tłuszczowych, dlatego ich wydajne dostarczenie zapewnia jego regenerację oraz prawidłową pracę. Takie działanie tego składnika poprawia funkcje poznawcze.

Grupa acetylowa po odłączeniu się od cząsteczki ALCAR może być używana jako substrat do produkcji acetylocholiny oraz serotoniny, które zapewniają dobry nastrój.

Acetyl L-tyrozyna – jest to acetylowana forma tyrozyny, która podobnie jak ALCAR dociera do układu nerwowego.

Tyrozyna jest składnikiem, który bierze czynny udział w syntezie katecholamin. Są to hormony oraz neuroprzekaźniki, które wywierają pobudzający wpływ na organizm.

Do tej grupy związków zaliczyć można dopaminę oraz noradrenalinę. Tyrozyna w organizmie ulega wielokrotnym przemianom, dzięki czemu zapewnia odpowiedni poziom obu z tych związków. Produkcja dopaminy warunkowana jest przez pracę dekarboksylazy aminokwasów aromatycznych, a powstająca później noradrenalina powstaje dzięki hydroksylazie β-dopaminy.

Usprawnienie chemii mózgu zapewnia dobry nastrój oraz silne pobudzenie psychiczne.

Katecholaminy pobudzają układ współczulny w organizmie, dzięki czemu stymulują utratę tkanki tłuszczowej.

Stosowanie tyrozyny wywiera również ochronny wpływ na organizm. Podczas stosowania takich stymulantów jak kofeina, organizm może mieć problem z utrzymaniem prawidłowego stężenia katecholamin. Tyrozyna stanowi „cegiełkę” do produkcji tych neuroprzekaźników, dzięki czemu chroni przed ich niedoborem.

Kofeina – jest najbardziej popularnym stymulantem, który stymuluje wydzielanie pobudzających neuroprzekaźników. Jest związkiem z grupy ksantyn, który swoje działanie wywiera poprzez kilka mechanizmów.

Jednym z nich jest blokada receptorów adenozyny. Zapobiega to hamującemu działaniu adenozyny. Jest to neuroprzekaźnik, który po połączeniu się ze swoim receptorem hamuje wydzielanie takich neuroprzekaźników jak: acetylocholina, noradrenalina, dopamina oraz serotonina. Zablokowanie receptora dla adenozyny pozwala na podniesienie poziomu tych substancji, co zwiększa wydajność pracy organizmu. Skutkuje to podniesieniem metabolizmu spoczynkowego, dzięki czemu pozwala na wydajniejszą utratę wagi.

Aktywacja układu współczulnego usprawnia utratę tkanki tłuszczowej. Kofeina hamuje rozpad cAMP wewnątrz komórki, dzięki czemu aktywuje lipazy. Są to enzymy zależne od hormonów, które rozkładają związki tłuszczowe w organizmie. Skutkuje to silniejszym uwalnianiem kwasów tłuszczowych oraz glicerolu. Stanowią one stabilne źródło energii w organizmie.

Wzrost stężenia katecholamin w organizmie hamuje apetyt, co jest szczególnie ważne w okresie redukcji.

Oprócz zwiększenia wydzielania adrenaliny oraz noradrenaliny, kofeina dodatkowo hamuje ich rozpad, dzięki czemu przedłuża ich pobudzający wpływ na organizm.

Ekstrakt z Yerba Mate – jest to herbata, która wywodzi się z Ameryki Południowej. Jest bogatym źródłem kofeiny, flawonoidów oraz kwasu ursolowego, dzięki czemu usprawnia spalanie tkanki tłuszczowej oraz hamuje apetyt.

Wysoka zawartość kofeiny w ekstrakcie z ostrokrzewu paragwajskiego zapewnia silne pobudzenie oraz charakterystycznie dla tej substancji wzmaga termogenezę oraz lipolizę.

Zawarte w tym surowcu substancje chemiczne wzmagają wydzielanie GLP-1 oraz leptyny, dzięki czemu redukują uczucie głodu.

Ekstrakt z zielonej herbaty – jest surowcem roślinnym, który zawiera substancje wspomagające utratę tkanki tłuszczowej.

Na szczególną uwagę zasługują katechiny, których głównym przedstawicielem jest galusan epigallokatechiny. Jest to cząsteczka, która promuje kwasy tłuszczowe jako źródło energii. Dzięki temu intensyfikuje spalanie tkanki tłuszczowej.

Ponadto ekstrakt zawiera teaninę, która łagodzi skutki nadmiernego pobudzenia przez kofeinę, dzięki czemu chroni przed drgawkami oraz rozkojarzeniem.

Ekstrakt Cirsium Oligophyllum – jest roślinnym wyciągiem, który zawiera flawonoidy: nepetynę oraz hispidulinę. Ich obecność podnosi termogenezę organizmu, co jest ważnym aspektem pobudzającym spalanie podskórnej tkanki tłuszczowej.

Składniki zawarte w ekstrakcie z tej rośliny pobudzają receptor β-adrenergiczny, dzięki czemu stymulują ekspresję białka o nazwie termogenina. Wpływa ona na podniesienie termogenezy.

Alpha GPC – należy do substancji z grupy fosfolipidów, która ma dołączoną cząsteczkę choliny.

Cholina stanowi substrat do produkcji acetylocholiny, która jest istotnym neuroprzekaźnikiem w mózgu. Wzrost jej stężenia zapewnia wydajna pracę układu nerwowego. Wynika to z faktu, że acetylocholina stymuluje m.in. uwalnianie dopaminy, podnosi ekspresję receptorów dla neuroprzekaźników oraz zwiększa uwalnianie serotoniny. Pozwala to na uzyskanie silnego pobudzenia psychicznego oraz zapewnia wysoką koncentrację.

Acetylocholina jest cząsteczką, która bierze udział w pobudzeniu mięśnia. Jej wysoka zawartość usprawnia ten proces, dzięki czemu składnik wywiera działanie ergogeniczne.

Ponadto zwiększenie poziomu fosfolipidów usprawnia pracę komórek organizmu, co przekłada się pozytywnie na poziom energii.

Teobromina – jest naturalną substancją należącą do grupy metyloksantyn. Jej naturalnym producentem jest kakowiec Theobroma cacao L. Działanie biologiczne teobrominy przypomina kofeinę. Podobnie do niej redukuje działanie fosfodiesterazy, która rozkłada cząsteczki cAMP. Pozwala to na podniesienie poziomu adrenaliny oraz noradrenaliny, które przyspieszają metabolizm spoczynkowy organizmu.

Ponadto teobromina blokuje receptory adenozyny, dzięki czemu jeszcze skuteczniej usprawnia proces spalania tkanki tłuszczowej. Wynika to z faktu, że pobudzenie receptorów adenozyny wywiera hamujący wpływ na niemalże wszystkie procesy zachodzące w organizmie, w tym metabolizm.

Teobromina pozwala na uzyskanie dobrej definicji mięśniowej co wynika z jej diuretycznego wpływu.

Witamina B6 jest substancją aktywną, która wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego. Odpowiedni poziom tej witaminy normalizuje syntezę takich neuroprzekaźników jak: dopamina, serotonina oraz noradrenalina.

Pozwala to na uzyskanie dobrego samopoczucia, skupienia oraz koncentracji podczas ciężkich treningów. Dodatkowo łagodzi uboczne skutki związane ze stosowaniem kofeiny – utrudniona koncentracja, nadmierne pobudzenie.

Witamina B12 (Metylokobalamina) – jest to najbardziej aktywna forma tej witaminy. Obecność grupy metylowej w cząsteczce metylokobalaminy wspomaga proces metylacji w organizmie. Odpowiada on za regulację aktywności wielu enzymów, dzięki czemu zapewnia prawidłową oraz wydajną pracę organizmu.

Witamina B12 bierze udział w metabolizmie węglowodanów, białek oraz tłuszczy, dzięki czemu zapewnia wysoki poziom energii.

W układzie nerwowym metylokobalamina usprawnia tworzenie osłonki mielinowej, dzięki czemu zapewnia wydajne przekazywanie impulsów nerwowych przez neurony. Dodatkowo wspomaga syntezę neuroprzekaźników, dzięki czemu zapewnia wysokie skupienie oraz pobudzenie podczas ciężkich treningów w okresie redukcji.

Chaos and Pain Jupiter to kompleksowa formuła zapewniająca efektywne spalanie tkanki tłuszczowej. Zawarte w suplemencie diety składniki pozwalają na podniesienie termogenezy organizmu oraz zapewniają silne pobudzenie psychiczne, które jest szczególnie ważne w długim okresie redukcji. Preparat przeznaczony jest dla osób zaawansowanych, którym zależy na maksymalnie efektywnej redukcji.

Sposób użycia
Producent
Recenzje (0)
Skład
Wielkość opakowania: 90 kapsułekPorcja jednorazowa: 3 kapsułkiIlość porcji w opakowaniu: 30
w porcji (3 kapsułki)zawartość%ZDS
Acetyl-L-Karnityna1000 mg**
Acetyl L-tyrozyna250 mg**
Bezwodna kofeina225 mg**
Yerba Mate 30%150 mg**
Ekstrakt z zielonej herbaty150 mg**
Ekstrakt z Cirsium Oligophyllum100 mg**
Alpha GPC100 mg**
Teobromina50 mg**
Witamina B6 (jako chlorowodorek pirydoksyny)5 mg**
Witamina B12 (jako metylokobalamina)50 mcg**
Pozostałe składniki

Żelatyna (kapsułka), Stearynian Magnezu, Dwutlenek Krzemu.

Podobne produkty
Najlepiej połączyć z

Ostatnio na blogu

Johimbina – skuteczny spalacz tłuszczu czy afrodyzjak?

Johimbina – skuteczny spalacz tłuszczu czy afrodyzjak?

Najlepsze spalacze tłuszczu zawierają w składzie szereg ciekawych substancji, jedne z nich działają skutecznie w walce z...

czytaj więcej

Laksogenina (Laxogenin) – poprawa syntezy białek mięśniowych

Laksogenina (Laxogenin) – poprawa syntezy białek mięśniowych

Sportowcy zawsze szukają kolejnych rewolucyjnych suplementów, który poprawi ich wyniki sportowe i zapewni im chociażby minimalną...

czytaj więcej

Jakie suplementy na obniżenie kortyzolu?

Jakie suplementy na obniżenie kortyzolu?

Czujesz nieustannie nadmiar stresu oraz wyczerpanie? Możliwe że jest to spowodowane niesławnym hormonem stresu – kortyzolem. Istnieje wiele...

czytaj więcej

Wycisk do deseczki, czyli tajna broń Scota Mendelsona

Wycisk do deseczki, czyli tajna broń Scota Mendelsona

W jaki sposób można zwiększyć wynik w wyciskaniu RAW za pomocą Board Press, czyli wyciskania do deski? Czy taka metoda treningowa sprawdzi się w formule bez...

czytaj więcej

WĘGLOWODANY W DIECIE KETOGENICZNEJ

WĘGLOWODANY W DIECIE KETOGENICZNEJ

Wiele osób pyta mnie o to ile węglowodanów mogą jeść na diecie ketogenicznej oraz LCHF. Oczywiście jak zawsze...

czytaj więcej

7 produktów spożywczych, które mogą powodować trądzik

7 produktów spożywczych, które mogą powodować trądzik

Trądzik jest często występującą chorobą skóry, która dotyka blisko 10% światowej populacji (1). Wiele...

czytaj więcej
Zapisz się na newslettera Sklepu MZ
Odbieraj kupony rabatowe, aktualności ze Sklepu MZ, specjalne oferty i wiele więcej!

Biuro obsługi klienta

Pomoc i konsultacje

MZKatalog - polecani dietetycy
MZKatalog - polecani trenerzy
MZKatalog - polecane kluby
Trustpilot
Sprawdź również nasze doskonałe oceny na  Opineo
Supps4You LLC
Unit 3 Enterprise Court, Farfield Park Rotherham S63 5DB
sklep@mz-store.pl +48 501 537 027