Blog us   | pl | PLN
0 0,00 zł
 bok@mz-store.pl  +48 22 602 26 41
Since 2005
Powiadom mnie o dostępności
Stimerex-ES Stimerex-ES (DMHA) 20 tab.
Hi-tech
59,00 zł
Magazyn: eu

Stimerex-ES

5 (1 opinii)

Wszystkie warianty:

Waga wysyłki: 120g
59,00 złz VAT
2,95 zł / porcja
Możemy Ciebie powiadomić kiedy produkt będzie znów dostępny
Zapisz
Opis produktu
  • Wpływa korzystnie na samopoczucie, ilość energii i motywację do podjęcia wysiłku
  • Przyczynia się do wyraźnej poprawy sprawności psychofizycznej organizmu
  • Sprzyja zwiększeniu termogenezy i tempa podstawowej przemiany materii
  • Wykazuje silne działanie pobudzające i przeciwzmęczeniowe
  • Skutecznie wspomaga proces redukcji tkanki tłuszczowej

Hi-Tech Pharmaceuticals Stimerex-ES (DMHA) to innowacyjny suplement diety zawierający zastrzeżone mieszanki odpowiednio dobranych składników roślinnych, które skutecznie intensyfikują spalanie tkanki tłuszczowej, również z miejsc wyjątkowo opornych. Niniejszy preparat obfituje w alkaloidy, które przyczyniają się do zwiększenia procesu lipolizy, termogenezy oraz tempa przemiany materii.

Ekstrakt z liści Ephedra – przyczynia się do pobudzenia ośrodkowego układu nerwowego, redukcji apetytu oraz zwiększonego wytwarzania ciepła w tkance mięśniowej, a także uwalniania kwasów tłuszczowych zawartych w adipocytach.

Ekstrakt z liści Senegalia Berlanderi – źródło alkaloidów fenyloetyloaminowych, które skutecznie wspierają utratę tkanki tłuszczowej poprzez zwiększenie lipolizy, termogenezy oraz tempa przemiany materii.

Klienci o produkcie
pokaż wszystkie recenzje tego produktu
Bardzo dobre moje jako zaawansowanego użytkownika odczucia 7/10 więc solidne. Działa jak trzeba 1 tabletka ok 6godzin. Aczkolwiek działanie może różnić się w zależności od organizmu. Warto zamawiać, dzięki zespołowi mz. Za pomoc w zlokalizowaniu paczki i ruszeniu jej z miejsca. Brawo trzeba pochwalić za wkład własny ich oraz zaangażowanie w szczęśliwy finał.
01/06/2020 Krzysztof

2-aminoizoheptan (DMHA)pobudza układ współczulny poprzez wzrost produkcji dopaminy i noradrenaliny, co polepsza samopoczucie oraz zdolności kognitywne, jak również stymuluje termogenezę.

Teobromina – przyspiesza rytm pracy serca, rozszerza naczynia krwionośne i poprawia dotlenienie tkanek organizmu, dzięki czemu korzystnie wpływa na wydolność psychofizyczną. Wzmaga również termogenezę i lipolizę.

Ekstrakt z gorzkiej pomarańczy – obfituje w synefrynę, która stymuluje wytwarzanie ciepła przez organizm i podnosi dobowy wydatek kaloryczny.

Ekstrakt z liści zielonej herbaty – zwiększa spoczynkowe tempo przemiany materii oraz dzienny wydatek energetyczny organizmu.

Ekstrakt z kory johimby – źródło johimbiny, która wykazuje działanie przyspieszające ubytek tłuszczu zapasowego z miejsc szczególnie opornych, w wyniku nasilenia procesu lipolizy w białej oraz termogenezy w brunatnej tkance tłuszczowej.

Naringina – stymuluje lipolizę i reguluje stężenie adiponektyny - cytokiny pośrednio oddziałującej na wrażliwość tkanek obwodowych na insulinę.

6,7-dihydroksybergamotyna – polepsza biodostępność innych składników i tym samym usprawnia efekt lipolityczny.

Kofeinastymuluje ośrodkowy układ nerwowy i przeciwdziała zmęczeniu oraz podnosi tempo przemiany materii. Ponadto nasila lipolizę, przez co wspomaga redukcję tkanki tłuszczowej.

Podsumowując, Hi-Tech Pharmaceuticals Stimerex-ES (DMHA) to kompleksowy suplement przedtreningowy dla zaawansowanych użytkowników, który skutecznie maksymalizuje redukcję tkanki tłuszczowej oraz wydolność psychofizyczną organizmu i tym samym pozytywnie wpływa na kształtowanie sylwetki, jak również poprawę osiągów sportowych.

 

Sposób użycia
Producent
Recenzje (1)

Skład

Wielkość opakowania: 20 tabletekPorcja jednorazowa: 1 tabletkaIlość porcji w opakowaniu: 20
w 1 tabletcezawartość%ZDS
Proprietary Blend Thermo-Rx® i Extend-Rx™ Technologies510 mg††
Ekstrakt z Ephedra 25 mg (liście), ekstrakt z Senegalia berlandieri (liście) [dostarcza alkaloidów fenyloetyloaminowych zawierających fenyloetyloaminę, metylosynefrynę, N-metylo-B-fenyloalaninę, N,N- dimetylofenetyloaminę], 2-aminoizoheptan HCl, teobromina, ekstrakt z gorzkiej pomarańczy (Citrus aurantium) (zawierający 25 mg synefryny) (owoc), ekstrakt z zielonej herbaty (liście), ekstrakt z johimby (kora), naringina (owoc), 6.7,-dihydroksybergamotyna (owoc).
Kofeina bezwodna150 mg††

Pozostałe składniki

Mikrokrystaliczna celuloza, dekstroza, glikolan sodowy skrobi, stearynian magnezu, kwas stearynowy, FD&C Blue#1, FD&C Red#40.

 

Podobne produkty
Najlepiej połączyć z

Senegalia Berlandieri

Informacja

Senegalia Berlandieri jest źródłem licznych alkaloidów, spośród których najliczniejszniejszymi są: N-metylofenyloamina, tyramina i fenyloetyloamina.  Podobnie jak Acacia Rigidula, Senegalia Berlandieri promuje porządny wzrost energii oraz poprawę nastroju, który zawdzięcza swojemu wpływowi na podniesienie poziomu dopaminy i adrenaliny w organizmie. Wyciąg z Senegalia Berlandieri nasila także lipolizę oraz pobudza metabolizm.

Pochodne fenyloetyloaminy (PEA) zawarte w ekstrakcie z tej rośliny, odpowiadają za efekt dobrego nastroju (stymulują wyrzut serotoniny i dopaminy), wywołują pozytywne nastawienie do życia oraz zwiększają chęć do działania.

Dzięki swoim pobudzającym układ nerwowy, optymalizującym samopoczucie oraz nasilającym lipolizę właściwościom, wyciąg z Senegalia Berlandieri jest składnikiem wielu wybitnie skutecznych, silnych boosterów przedtreningowych, będąc jednocześnie równie skutecznym zamiennikiem DMAA.

Teobromina

Informacja

Teobromina (3,7-dimetyloksantyna) jest alkaloidem purynowym, słabo rozpuszczalnym w wodzie,  występującym w ziarnie kakaowca, a także liściach ostrokrzewu paragwajskiego (yerba mate), herbacie, kawie oraz orzeszkach koli. Jest diuretykiem obniżającym ciśnienie krwi i usprawnia funkcjonowanie mózgu (rozszerza naczynia krwionośne mózgu). Rozszerza również naczynia krwionośne w całym układzie krążenia, zapobiegając zmianom miażdżycowym. Niekiedy stosowana jest w diecie odchudzającej. Połączona z kofeiną i polifenolami staje się termogenikiem. W suplementacji sportowej preparaty zawierające teobrominę stasowane są jako diuretyki oraz spalacze tłuszczu. Jest składnikiem termogeników, stacków kreatynowych przedtreningowych, a także boosterów azotowych.

Ekstrakt z gorzkiej pomarańczy

Informacja

Ekstrakt z gorzkiej pomarańczy jest szeroko stosowany w procesie redukcji masy ciała, zarówno wśród sportowców, osób aktywnych, jak i prowadzących tzw. „siedzący tryb życia”. Jest źródłem synefryny i oktopaminy, które w połączeniu z kofeiną i polifenolami zawartymi w zielonej herbacie wpływają na lipolizę, uwalniając kwasy tłuszczowe z adipocydów, powodując poprzez zwiększony wydatek energetyczny, ich spalanie w źródłach energii życiowej komórki (mitochondriach). Cieszy się popularnością po zdelegalizowaniu przez WADA efedryny (niebezpiecznej dla organizmu).

Ekstrakt z gorzkiej pomarańczy wchodzi w skład preparatów odchudzających (tzw. termogeników), przedtreningowy stacków kreatynowych i boosterów azotowych.

Dawkowanie: Brak określonych norm dobowego spożycia. Przy wysokim nadciśnieniu tętniczym oraz przyjmowaniu leków zawierających statynę nie powinno się używać ekstraktu z gorzkiej pomarańczy.

Naringina

Informacja

Naringina (naryngina) glikozyd flawoidowy występujący w grapefruitach i gorzkiej pomarańczy, metabolizowany w organizmie do postaci naryngeniny. Metabolizm zapewnia działanie odżywcze, przeciwutleniające i obniżające poziom złego cholesterolu. Obniżając poziom kortyzolu (hormonu stresu) ma działanie kataboliczne na tkankę mięśniową, ale może wpływać ujemnie na gospodarkę insulinową. Naringina wchodzi w skład ekstraktów z owoców cytrusowych witaminizujących, spalaczy tłuszczu, stacków kreatynowych i boosterów azotowych.

Kofeina

Informacja

Kofeina (1,3,7-trimetyloksantyna, 1-metyloteobromina) jest alkaloidem purynowym występującym w stanie naturalnych w roślinach (Coffea arabica, Camelia sinensis, Paulinia cupana, Ilex paraguariensis), pełniącym rolę naturalnego pestycydu działającego toksycznie na owady. Specyficzny zapach i smak odstrasza również zwierzęta roślinożerne. Kofeina w organizmie ludzkim blokuje receptory adenozynowe w mózgu, zwalczając objawy zmęczenia i pozwalając na zaktywizowanie działań. Ma korzystny wpływ na gospodarkę tlenową, przez co zwiększa zdolności wysiłkowe (siłę i wytrzymałość) oraz przyśpiesza regenerację powysiłkową. W suplementacji sportowej kofeina jest stosowana jako środek pobudzający układ nerwowy. Posiada potencjał termogeniczny i w połączeniu z innymi substancjami (np. polifenolami, występującymi zarówno w ziarnach kawy, jak ziarnie kakaowca, liściach herbaty i mate) może skutecznie uczestniczyć w redukcji tkanki tłuszczowej. Wchodzi w skład wielu suplementów pobudzających (stacków kreatynowych, no-boosterów, napojów). Jest składnikiem spalaczy tłuszczu. Występuje również w postaci monopreparatów.

Dawkowanie: 100-600 mg na dobę. Ze względu na długie uwalnianie aktywności nie należy stosować w godzinach wieczornych, przed zaśnięciem.

Ostatnio na blogu

Dynamika a izometria

Dynamika a izometria

Trening izometryczny nie cieszy się zbytnią popularnością w Polsce, natomiast jest powszechnie znany i stosowany na zachodzie. Z tego też powodu...

czytaj więcej

Chaga – siła natury!

Chaga – siła natury!

Odporność jest naszą naturalną barierą przed infekcjami i drobnoustrojami. Za jedną z najsilniejszych substancji...

czytaj więcej

#20 Badania suplementów – MZ-Store Isolate

#20 Badania suplementów – MZ-Store Isolate

Kupując odżywkę białkową ufamy informacjom zawartym w opisie produktu na stronie internetowej lub zerkamy na etykietę, aby upewnić się ile w nim białka....

czytaj więcej

Kofeina – naturalna dawka energii

Kofeina – naturalna dawka energii

Pobudzenie na treningu sportowym, walka z sennością czy próba „przedłużenia” doby to najczęstsze sytuacje w...

czytaj więcej

Melatonina hormon snu – czym jest i jak działa?

Melatonina hormon snu – czym jest i jak działa?

Szyszynka jest narządem unikatowym pod względem zarówno parzystości (jako jeden z niewielu narządów ludzkiego organizmu...

czytaj więcej

Hantle i wyciągi jako uzupełnienie treningu siłowego

Hantle i wyciągi jako uzupełnienie treningu siłowego

Swego czasu bardzo modne było twierdzenie, że jedynym męskim treningiem jest trening ze sztangą, z dużymi ciężarami i na niską ilość powtórzeń. Ludzie...

czytaj więcej

Zapisz się na newslettera Sklepu MZ
Odbieraj kupony rabatowe, aktualności ze Sklepu MZ, specjalne oferty i wiele więcej!

Biuro obsługi klienta

Pomoc i konsultacje

MZKatalog - polecani dietetycy

MZKatalog - polecani trenerzy

MZKatalog - polecane kluby

Trustpilot
Sprawdź również nasze doskonałe oceny na  Opineo
Supps4You LLC
Unit 3 Enterprise Court, Farfield Park Rotherham S63 5DB
sklep@mz-store.pl +48 501 537 027