Since 2005
Aktualnie jesteś:
Wybierz język:
Potrzebujesz pomocy?
Zostaw nam wiadomość
Wybierz język:
Wybierz walutę: $ £
Since 2005
pl
PLN
Zamówienie:205,00 zł410,00 zł615,00 zł820,00 zł
Wysyłka:-11,00 zł-21,00 zł-31,00 zł-41,00 zł
0 0,00 zł
Since 2005  bok@mz-store.pl  +48 22 602 26 41

Czarna porzeczka (Ribes nigrum) to wieloletnia roślina owocowa, znana głównie dzięki charakterystycznym, czarnym jagodom. Są one wyjątkowo zasobne w polifenole i witaminę C; mają bardzo korzystny wpływ na organizm człowieka, sprzyjają wzmocnieniu odporności i promują równowagę oksydoredukcyjną. Równie istotnym surowcem leczniczym są nasiona czarnej porzeczki. Tłoczony z nich olej jest doskonałym źródłem naturalnej witaminy E, a ponadto dostarcza ważne dla zdrowia nienasycone kwasy tłuszczowe (NNKT), zwłaszcza kwas gamma-linolenowy i alfa-linolenowy.

Preparaty z tej kategorii to ważny element profilaktyki zdrowotnej. Odgrywają istotną rolę w zapobieganiu chorobom o podłożu zapalnym, zmniejszają również ryzyko rozwoju cukrzycy, miażdżycy, łagodzą objawy alergii skórnych. Są szczególnie polecane osobom zmagającym się z reumatyzmem, artretyzmem, stanami zapalnymi w obrębie kości i stawów. Przynoszą ulgę pacjentom cierpiącym na atopowe zapalenie skóry. Znakomicie sprawdzają się u osób z grupy podwyższonego ryzyka chorób sercowo-naczyniowych, u których wykryto zbyt wysoki poziom cholesterolu albo podwyższone ciśnienie tętnicze.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór suplementów na bazie czarnej porzeczki. Polecamy zwłaszcza preparaty zawierające cenny olej z nasion owoców, zamknięty w wygodnych do stosowania kapsułkach. O ile całe owoce są łatwo dostępne, to pozyskanie oleju z nasion czarnej porzeczki wymaga zaawansowanej technologii produkcji. Jednak dzięki suplementom diety można w pełni wykorzystać jego prozdrowotny potencjał.

Sortowanie:
Pokaż na stronie:
Black Currant Oil Chwilowo brak
Now Foods
89,00 zł

Olej z nasion czarnej porzeczki - naturalne źródło Niezbędnych Nienasyconych Kwasów Tłuszczowych.

Powiadomienie e-mail
Black Currant Oil Chwilowo brak
Now Foods
49,00 zł

Olej z nasion czarnej porzeczki - naturalne źródło Niezbędnych Nienasyconych Kwasów Tłuszczowych.

Powiadomienie e-mail

Ostatnio na blogu

Zapisz się na newslettera Sklepu MZ
Odbieraj kupony rabatowe, aktualności ze Sklepu MZ, specjalne oferty i wiele więcej!

Biuro obsługi klienta

Pomoc i konsultacje

MZKatalog - polecani dietetycy

MZKatalog - polecani trenerzy

MZKatalog - polecane kluby

Supps4You LLC
16192 Coastal Hwy Lewes, Delaware 19958
sklep@mz-store.pl +48 501 537 027