0 0,00 zł
 bok@muscle-zone.pl  +48 501-537-027
Since 2005
Powiadom mnie o dostępności
Weight Management for Dogs Weight Management for Dogs 90 tab.
Now Foods
79,00 zł

Weight Management for Dogs 90 tab.

od 3 sztuk tylko: 77,42 zł / szt. -2%

Waga wysyłki: 200g
Bez glutenu
79,00 zł z VAT
0,88 zł / porcja
Możemy Ciebie powiadomić kiedy produkt będzie znów dostępny
Zapisz
Sprzedawcą , importerem oraz podmiotem odpowiedzialnym za opis jest:
Opis produktu
 • Kompleksowy preparat dla psów wspierający redukcję i utrzymanie masy ciała
 • Skład opracowany przez uznanego lekarza weterynarii
 • Wspiera transport i spalanie kwasów tłuszczowych
 • Pomaga w regulacji poziomu glukozy we krwi
 • Optymalizuje syntezę hormonów tarczycy
 • Ogranicza wchłanianie węglowodanów
 • Atrakcyjny dla psów smak i zapach
 • Wspiera układ krwionośny
 • Przyśpiesza metabolizm
 • Reguluje łaknienie
 • Nasila termogenezę

Now Foods Pets Weight Management for Dogs to rewolucyjny suplement diety wspomagający utrzymanie prawidłowej masy ciała psów, pochodzący z linii dedykowanej zwierzętom. Preparat zawiera mieszankę sprawdzonych składników, które optymalizują procesy przyswajania makroskładników oraz regulują apetyt i procesy metaboliczne.

Suplement został dostosowany do gustów smakowych psów poprzez użycie aromatów oraz wypełniaczy pochodzenia wołowego. Co więcej, preparat jest w formie łatwych do połknięcia oraz zdatnych do przeżuwania tabletek, przez co podanie go zwierzętom nie sprawia kłopotu.

W skład suplementu wchodzą:
L-karnityna to wyjątkowy tripeptyd, który jest niezwykle istotnym czynnikiem w procesach metabolicznych. Substancja ta w organizmie pełni rolę w procesie beta-oksydacji, czyli uzyskiwania energii z tłuszczy.

Po spożyciu pokarmów obfitujących w tłuszcze, układ pokarmowy doprowadza do rozbicia cząsteczek na kwasy tłuszczowe, które mogą być wchłaniane w jelitach, skąd wraz z krwioobiegiem dostają się do komórek w całym ciele. Aby wykorzystać je do otrzymywania energii, konieczne jest wniknięcie kwasu tłuszczowego w głąb komórki, a następnie przeniknięcie przez błonę mitochondrium, gdzie następuje uzyskiwanie z tłuszczy związków wysokoenergetycznych. Niestety, jedynie część kwasów tłuszczowych jest w stanie samodzielnie przeniknąć przez błonę otaczającą struktury mitochondrialne. Reszta z nich by tego dokonać, musi połączyć się z L-karnityną. Stąd też odpowiednio wysoki poziom tego peptydu umożliwia optymalne korzystanie zarówno z kwasów tłuszczowych pozyskiwanych z tkanki tłuszczowej, jak i tych z pożywienia.

Dodatkowym benefitem może być fakt, że suplementacja L-karnityną ma delikatny wpływ na hormony tarczycy, które warunkują tempo metabolizmu. Tym samym świetnie sprawdza się w połączeniu z zawartym w preparacie jodem.

L-arginina to aminokwas, który w standardowym ujęciu suplementacyjnym stanowi efektywny booster tlenku azotu (NO), prowadząc do poprawy kondycji układu krwionośnego oraz nasilenia zjawiska pompy mięśniowej. Badania wykazują jednak, że suplementacja L-argininą może przynieść spore benefity dla spadku masy ciała, co potwierdzono w badaniach wśród ludzi oraz zwierząt.

Warto także dodać, że suplementacja tą substancją wpływa korzystnie na syntezę hormonu wzrostu, którego wysoki poziom przyczynia się do poprawy stanu włosów, skóry i paznokci, przyśpiesza regenerację ciała oraz poprawia jakość snu. Bardzo duże stężenie tego hormonu skutkuje także przyśpieszeniem metabolizmu, tym samym ułatwiając spalanie tkanki tłuszczowej oraz utrzymanie niższego otłuszczenia ciała.

Ekstrakt z Gymnema Sylvestre jest to wyciąg z rośliny będącej popularnym elementem medycyny ludowej w Azji, gdzie wykorzystuje się jej różnorodne, prozdrowotne właściwości. Analizując ekstrakt pod kątem odchudzania się, wykazuje on unikalne właściwości do obniżania poziomu glukozy we krwi poprzez zmniejszanie wchłaniania się jej z układu pokarmowego oraz modulacji gospodarki insulinowej. Dzięki wsparciu w utrzymywaniu stabilniejszego poziomu cukru, może on także likwidować problem napadów głodu.

Dodatkowo ekstrakt ten może zmniejszać produkcję glukozy z innych makroskładników na drodze glukoneogenezy, tym samym przyczyniając się do obniżania poziomu cukru krążącego we krwi.

Pieprz Cayenne to przyprawa, która okazuje się niezwykle przydatna w trakcie redukcji masy ciała. Swoje wyjątkowe właściwości zawdzięcza kapsaicynie, czyli alkaloidowi nadającemu ostry smak papryce chili. Spożycie tej substancji ingeruje w procesy metaboliczne organizmu, promując rozpad tłuszczu oraz zwiększając ilość wydzielanej energii. Promocja zjawiska termogenezy nasilana jest również poprzez wzmożone wyrzuty adrenaliny i dopaminy, które wykazują także właściwości pobudzające. Dodatkowym benefitem ze stosowania obfitującego w kapsaicynę pieprzu cayenne jest jej działanie przeciwbólowe oraz antyoksydacyjne.

Jod jest szczególnie istotnym mikroelementem dla zachowania prawidłowej funkcji wydzielniczej tarczycy. Hormony przez nią produkowane, czyli tyroksyna (T4) oraz trójjodotyronina (T3) są silnymi modulatorami metabolizmu, a ich wysoki poziom wspiera także samopoczucie i poziom energii. Dzięki zapewnieniu odpowiedniej podaży jodu, tarczyca jest w stanie syntetyzować optymalną ilość hormonów, tym samym zapewniając dobre warunki dla spadku oraz utrzymania prawidłowej masy ciała.

Chrom to pierwiastek posiadający szeroko udokumentowany wpływ na gospodarkę insulinową. W suplemencie umieszczony został pod postacią doskonale przyswajalnego pikolinianu. Jego prawidłowa podaż poprawia wrażliwość komórek na insulinę, przez co następuje regulacja poziomu glukozy we krwi oraz doskonalsze odżywienie komórek. Stabilniejszy poziom cukru we krwi skutkuje ograniczeniem łaknienia. Wykazuje podobne działanie do ekstraktu z Gymnema Sylvestre, nasilając jego działanie.

Ważną funkcją chromu jest również optymalizacja poziomu karnityny, przez co może on ułatwiać transport kwasów tłuszczowych, i w ten sposób przyśpieszać utratę tkanki tłuszczowej. Tym samym wykazuje synergię działania z zawartą w preparacie L-karnityną.

Podsumowując, Now Foods Pets Weight Management for Dogs to suplement wspierający redukcję nadprogramowej tkanki tłuszczowej w formie łatwych do połknięcia, możliwych do przeżuwania tabletek, dedykowany psom. Zawarte w preparacie składniki zmniejszają apetyt pupili oraz przyśpieszają metabolizm, promując utrzymanie właściwej masy ciała.

Zalecane spożycie
Producent, Dystrybutor, Sprzedawca
Recenzje (0)
Informacja żywieniowa

Ostatnio na blogu

Dieta IIFYM – czy może być korzystna dla naszego organizmu?

Dieta IIFYM – czy może być korzystna dla naszego organizmu?

Wiele osób chciałoby być na takiej diecie, gdzie może jeść swoje ulubione posiłki. Ciekawym rozwiązaniem dla nich...

czytaj więcej

Soylent – zamiennik posiłku. Co warto o nim wiedzieć?

Soylent – zamiennik posiłku. Co warto o nim wiedzieć?

Każdego roku zwiększa się świadomość społeczna, na temat wpływu zdrowego odżywiania na jakość życia...

czytaj więcej

#19 Badania suplementów – Apollo’s Hegemony Ultra Fish Oil

#19 Badania suplementów – Apollo’s Hegemony Ultra Fish Oil

Idąc za ciosem postanowiliśmy po raz drugi zbadać suplement Ultra Fish Oil marki Apollo’s Hegemony celem weryfikacji jakości. Pierwsze badania były...

czytaj więcej

Jakie suplementy na obniżenie kortyzolu?

Jakie suplementy na obniżenie kortyzolu?

Czujesz nieustannie nadmiar stresu oraz wyczerpanie? Możliwe że jest to spowodowane niesławnym hormonem stresu – kortyzolem. Istnieje wiele...

czytaj więcej

Aloes – nie taki znowu zdrowy

Aloes – nie taki znowu zdrowy

Gdyby wśród przypadkowych osób przeprowadzić ankietę dotyczącą „najzdrowszych roślin znanych...

czytaj więcej
Zapisz się na newslettera Sklepu MZ
Odbieraj kupony rabatowe, aktualności ze Sklepu MZ, specjalne oferty i wiele więcej!

Biuro obsługi klienta

Pomoc i konsultacje

MZKatalog - polecani dietetycy
MZKatalog - polecani trenerzy
MZKatalog - polecane kluby