0 0,00 zł
 bok@muscle-zone.pl  +48 501-537-027

Mixy podnoszące testosteron to suplementy ukierunkowane na podwyższenie testosteronu oraz obniżenie estrogenów, bardzo często są wieloskładnikowymi mieszankami wyciągów roślinnych. Główny prym wiedzie buzdyganek naziemny (tribulus terrestis), który bezpośrednio podwyższa testosteron, a więc także wykazuje wszystkie właściwości przypisane temu hormonowi. Pozostałe substancje to głównie pokrzywa zwyczajna charakteryzująca się zdolnością do podwyższania wolnego testosteronu, trójjodotyronina oraz IGF-1, kozieradka pospolita o działaniu antyestrogenowym i protestosteronowym, indole blokujące estrogeny i obniżające ryzyko ginekomastii oraz resweratol wykazujący silne działanie antyoksydacyjne i antyestrogenowe.

Sortowanie:
Pokaż na stronie:
MZ-STORE
393,90 zł

Zestaw suplementów ukierunkowanych na wspomaganie produkcji testosteronu u mężczyzn.

Kupuję
Testoxeed Chwilowo brak
Olimp
97,00 zł

Suplement zwiększający poziom testosteronu. Zwiększa poziom dopaminy i GABA, przyśpiesza regenerację.

Powiadomienie
TestoJack 100 Chwilowo brak
Now Foods
od 139,00 zł
(2)

Booster testosteronu na bazie Tongkat Ali, ZMA i buzdyganka ziemnego.

Powiadomienie
Thrust Chwilowo brak
Magnum Nutraceuticals
165,00 zł

Zaawansowany booster testosteronu. Reguluje gospodarkę hormonalną mężczyzn i nasila anabolizm mięśniowy.

Powiadomienie
Testrol Gold ES Chwilowo brak
Gat
149,00 zł

Skuteczny booster testosteronu. Wspiera produkcję testosteronu, podnosi libido oraz nasila spermatogenezę.

Powiadomienie
Testrol Chwilowo brak
Gat
149,00 zł

Suplement zwiększający poziom testosteronu w organizmie. Zwiększa siłę i wytrzymałość, podnosi libido.

Powiadomienie
Wianabol Długotrwale niedostępny
Biotech Usa
72,00 zł

Kompozycja silnych, anabolicznych składników naturalnych, wywołuje gwałtowny wzrost poziomu testosteronu.

Powiadomienie

Kompleksowe Testo-Boostery to wieloskładnikowe formuły pomagające utrzymać optymalny poziom testosteronu – jednego z najbardziej pożądanych męskich hormonów płciowych. Złożone boostery testosteronu wielopłaszczyznowo wspomagają budowanie siły i masy mięśniowej oraz wpływają korzystnie na ogólną wytrzymałość i wydolność organizmu. Mogą być także stosowane w celu podniesienia libido i poprawy sprawności seksualnej.  

Za co odpowiada testosteron?

Testosteron to męski hormon płciowy z grupy androgenów. U mężczyzn jego synteza zachodzi w jądrach, a dokładniej w komórkach śródmiąższowych Leydiga. U kobiet zaś w jest produkowany w niewielkich ilościach przez nadnercza i jajniki. Testosteron wpływa m.in. na rozwój męskich narządów płciowych, witalność, funkcje rozrodcze, popęd seksualny, gęstość mineralną kości. Jako hormon anaboliczny, przyczynia się do zwiększenia masy mięśniowej. Niski poziom testosteronu objawia się jako obniżenie libido, problemy z erekcją, pogorszenie samopoczucia, spadek masy mięśniowej, większa skłonność do odkładania tkanki tłuszczowej.

Kompleksowe boostery testosteronu – co zawierają?

Wieloskładnikowe testo-boostery bazują przede wszystkim na naturalnych składnikach roślinnych o właściwościach adaptogennych, afrodyzjakalnych i witalizujących. Znajdziemy w nich m.in. wyciąg z buzdyganka naziemnego (Tribulus terrestris), Tonkgkat Ali (Eurycoma longifolia), kozieradki pospolitej (Trigonella foenum-greacum) oraz pokrzywy zwyczajnej (Urtica dioica). Skład zwykle dopełnia też cynk (pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu testosteronu oraz wspiera płodność i funkcje rozrodcze) oraz witamina B6 (sprzyja regulacji aktywności hormonalnej)

Zapisz się na newslettera Sklepu MZ
Odbieraj kupony rabatowe, aktualności ze Sklepu MZ, specjalne oferty i wiele więcej!

Biuro obsługi klienta

Pomoc i konsultacje

MZKatalog - polecani dietetycy
MZKatalog - polecani trenerzy
MZKatalog - polecane kluby