Since 2005
Aktualnie jesteś:
Wybierz język:
Potrzebujesz pomocy?
Zostaw nam wiadomość
Wybierz język:
Wybierz walutę: $ £
Blog us   | pl | PLN
0 0,00 zł
 bok@mz-store.pl  +48 22 602 26 41

MZ TEAM

Platforma MZ otacza opieką wielu profesjonalnych zawodników wielu dyscyplin – sylwetkowych, siłowych, wytrzymałościowych, czy nawet sportów walki, jak np. Oskara Piechotę, wieloletniego zawodnika MMA toczącego pojedynki w najbardziej prestiżowej federacji na świecie, UFC.

Jeśli jesteś dopiero na początku swojej drogi na szczyt – napisz do nas. Jeśli pozwolisz nam dostrzec drzemiący w Tobie potencjał, to wówczas chętnie Ci w niej potowarzyszymy.

 

PROGRAM AFILIACYJNY

Dietetycy czy trenerzy personalni to stali klienci naszej platformy. Korzystają oni z naszej bogatej oferty, zarówno na potrzeby własne, jak i swoich podopiecznych. Mając to na uwadze nie tylko dajemy im dostęp do najlepszych produktów na rynku, ale i czerpania wymiernych korzyści z polecania ich innym.

Jeśli więc udzielasz zawodowo porad dietetycznych, treningowych czy suplemenatcyjnych, zgłoś się do nas, a otrzymasz swój indywidualny kod rabatowy, dzięki któremu Twoi podopieczni będą mogli liczyćna 7% zniżki. Ty natomiast, na zyski w postaci 5% wartości ich zamówienia.

Dodatkowo, co miesiąc nagradzamy osoby, które okazały się być niezwykle aktywne w szerzeniu popularności platformy MZ – aktywnie promowały swój kod lub budowały społeczność MZ, udzielając porad w zakresie swoich kompetencji w naszej grupie "MZ Team" na Facebooku.

Jesteśmy również otwarci na współpracę w zakresie SEO marketingu. Wystarczy, że zamieścisz link do naszej platformy na stronie fitness-klubu, poradni dietetycznej czy innej inicjatywy, związanej z praktyką w zakresie zdrowego stylu życia, aby trafić do naszego katalogu, który regularnie promujemy w naszych kanałach marketingowych.

Cała branża w jednym miejscu.

SOCIAL MEDIA INFLUENCERZY

Na platformie MZ jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy w zakresie jej popularyzacji. Jeśli więc masz pomysł, który mógłby się do tego przyczynić, odezwij się do nas, przedstaw nam go, a być może będziemy mogli wspólnie zorganizować coś, co przyniesie wymierne korzyści obu stronom!

Jeśli swoje treści kierujesz do ludzi zainteresowanych szeroko pojętym zdrowym stylem życia, wykazujesz się sporym zasięgiem i zaangażowaniem swoich odbiorców – możesz być pewny, że nie przegapimy Twojego wkładu w promocję naszej marki.

Nasz instagram

POLECAJ NAS I ZGARNIAJ MZPUNKTY

Każdy klient naszej platformy otrzymał swój indywidualny link oraz kod polecenia. Gorąco zachęcamy do dzielenia się nimi ze swoimi przyjaciółmi, znajomymi lub jeszcze szerszym gronem odbiorców, np. kiedy prowadzisz bloga, stronę internetową czy kanał na YouTube. Każda bowiem osoba, która dokona u nas zakupu na kwotę minimum 100 zł, i zrobi to zużyciem Twojego linku lub kodu, sprawi, że otrzymasz od nas aż 50 MZPunktów!

Twój indywidualny link oraz kod polecenia znajdują się w Twoim panelu klienta, w cześci Moje MZPunkty. Wystarczy, że skopiujesz jeden lub drugi (lub oba) i podzielisz się nim z innymi polecając im naszą platformę. W ten sposób, Twoje konto może powiększyć się o wiele MZPunktów, a Twoje zakupy być jeszcze tańsze niż zwykle!

Polecaj nas
znajomym

zgarniaj MZPunkty
na własne zakupy

Ostatnio na blogu

Morsowanie – czego nie dowiesz się z komentarzy znajomych

Morsowanie – czego nie dowiesz się z komentarzy znajomych

Ostatnimi czasy możemy zauważyć zwiększone zainteresowanie tym bardzo nietypowym sportem. Morsowanie, bo o tym dzisiaj mowa, zaczyna...

czytaj więcej

Jak poprawić wrażliwość insulinową?

Jak poprawić wrażliwość insulinową?

To jak niezawodnie funkcjonuje nasza gospodarka glukozowo-insulinowa ma wpływ zarówno na stan zdrowia, jak i kształtowanie sylwetki. Nic dziwnego nie ma więc...

czytaj więcej

Czy czekolada wspomaga odchudzanie?

Czy czekolada wspomaga odchudzanie?

W obiegowych przekonaniach choć słodycze ogólnie uchodzą raczej za produkty niesprzyjające odchudzaniu i sugeruje się by je unikać, a przynajmniej...

czytaj więcej

Ranking odżywek białkowych

Ranking odżywek białkowych

Każdy z nas wie, że wysokiej jakości białko to element niezbędny w diecie każdego. Nie chodzi tu jedynie o sportowców czy...

czytaj więcej

Balans strukturalny – praktyczne zastosowanie

Balans strukturalny – praktyczne zastosowanie

Balans strukturalny, czyli idea, która głosi, że różne grupy mięśniowe powinny być zbalansowane względem wzajemnego stosunku sił, aby uzyskać...

czytaj więcej

Istotność suplementacji magnezu podczas ciąży

Istotność suplementacji magnezu podczas ciąży

Magnez pełni wiele ważnych funkcji w naszym organizmie. Oprócz funkcji stabilizującej nasze kości, reguluje metabolizm energetyczny w...

czytaj więcej

Zapisz się na newslettera Sklepu MZ
Odbieraj kupony rabatowe, aktualności ze Sklepu MZ, specjalne oferty i wiele więcej!

Biuro obsługi klienta

Pomoc i konsultacje

MZKatalog - polecani dietetycy

MZKatalog - polecani trenerzy

MZKatalog - polecane kluby

Trustpilot
Sprawdź również nasze doskonałe oceny na 
Supps4You LLC
Unit 3 Enterprise Court, Farfield Park Rotherham S63 5DB
sklep@mz-store.pl +48 501 537 027