Since 2005
Aktualnie jesteś:
Wybierz język:
Potrzebujesz pomocy?
Zostaw nam wiadomość
Wybierz język:
Wybierz walutę: $ £
Since 2005
pl
PLN
Zamówienie:242,00 zł484,00 zł725,00 zł967,00 zł1 209,00 zł
Wysyłka:-13,00 zł-25,00 zł-37,00 zł-49,00 zł-61,00 zł
0 0,00 zł
Since 2005  bok@mz-store.pl  +48 22 602 26 41

MZ TEAM

Platforma MZ otacza opieką wielu profesjonalnych zawodników wielu dyscyplin – sylwetkowych, siłowych, wytrzymałościowych, czy nawet sportów walki, jak np. Oskara Piechotę, wieloletniego zawodnika MMA toczącego pojedynki w najbardziej prestiżowej federacji na świecie, UFC.

Jeśli jesteś dopiero na początku swojej drogi na szczyt – napisz do nas. Jeśli pozwolisz nam dostrzec drzemiący w Tobie potencjał, to wówczas chętnie Ci w niej potowarzyszymy.

 

PROGRAM AFILIACYJNY

Dietetycy czy trenerzy personalni to stali klienci naszej platformy. Korzystają oni z naszej bogatej oferty, zarówno na potrzeby własne, jak i swoich podopiecznych. Mając to na uwadze nie tylko dajemy im dostęp do najlepszych produktów na rynku, ale i czerpania wymiernych korzyści z polecania ich innym.

Jeśli więc udzielasz zawodowo porad dietetycznych, treningowych czy suplemenatcyjnych, zgłoś się do nas, a otrzymasz swój indywidualny kod rabatowy, dzięki któremu Twoi podopieczni będą mogli liczyćna 7% zniżki. Ty natomiast, na zyski w postaci 5% wartości ich zamówienia.

Dodatkowo, co miesiąc nagradzamy osoby, które okazały się być niezwykle aktywne w szerzeniu popularności platformy MZ – aktywnie promowały swój kod lub budowały społeczność MZ, udzielając porad w zakresie swoich kompetencji w naszej grupie "MZ Team" na Facebooku.

Jesteśmy również otwarci na współpracę w zakresie SEO marketingu. Wystarczy, że zamieścisz link do naszej platformy na stronie fitness-klubu, poradni dietetycznej czy innej inicjatywy, związanej z praktyką w zakresie zdrowego stylu życia, aby trafić do naszego katalogu, który regularnie promujemy w naszych kanałach marketingowych.

Cała branża w jednym miejscu.

SOCIAL MEDIA INFLUENCERZY

Na platformie MZ jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy w zakresie jej popularyzacji. Jeśli więc masz pomysł, który mógłby się do tego przyczynić, odezwij się do nas, przedstaw nam go, a być może będziemy mogli wspólnie zorganizować coś, co przyniesie wymierne korzyści obu stronom!

Jeśli swoje treści kierujesz do ludzi zainteresowanych szeroko pojętym zdrowym stylem życia, wykazujesz się sporym zasięgiem i zaangażowaniem swoich odbiorców – możesz być pewny, że nie przegapimy Twojego wkładu w promocję naszej marki.

Nasz instagram

POLECAJ NAS I ZGARNIAJ MZPUNKTY

Każdy klient naszej platformy otrzymał swój indywidualny link oraz kod polecenia. Gorąco zachęcamy do dzielenia się nimi ze swoimi przyjaciółmi, znajomymi lub jeszcze szerszym gronem odbiorców, np. kiedy prowadzisz bloga, stronę internetową czy kanał na YouTube. Każda bowiem osoba, która dokona u nas zakupu na kwotę minimum 100 zł, i zrobi to zużyciem Twojego linku lub kodu, sprawi, że otrzymasz od nas aż 50 MZPunktów!

Twój indywidualny link oraz kod polecenia znajdują się w Twoim panelu klienta, w cześci Moje MZPunkty. Wystarczy, że skopiujesz jeden lub drugi (lub oba) i podzielisz się nim z innymi polecając im naszą platformę. W ten sposób, Twoje konto może powiększyć się o wiele MZPunktów, a Twoje zakupy być jeszcze tańsze niż zwykle!

Polecaj nas
znajomym

zgarniaj MZPunkty
na własne zakupy

Ostatnio na blogu

Czy omega-3 z ryb są dla naszego zdrowia wystarczające

Czy omega-3 z ryb są dla naszego zdrowia wystarczające

Ryby są dobrym źródłem kwasów tłuszczowych omega-3 – zawierają je w formie kwasu eikozapentaenowego (EPA) oraz dokozaheksaenowego (DHA). W źródłach...

czytaj więcej
Ksylitol – zamiennik cukru, który warto znać

Ksylitol – zamiennik cukru, który warto znać

O tym, że cukier jest niezdrowy wie każdy z nas. A przynajmniej powinniśmy to wiedzieć. Cukier ma negatywny wpływ praktycznie na wszystko...

czytaj więcej
Naturalny słodzik bez kalorii – stewia

Naturalny słodzik bez kalorii – stewia

Chcąc zrezygnować z cukru, warto zacząć od wprowadzenia naturalnych słodzików do diety. Jesteśmy przyzwyczajeni do...

czytaj więcej
Błędne założenia o diecie keto

Błędne założenia o diecie keto

Dieta ketogeniczna jest wciąż na czasie. Tuż obok diety high carb, która charakteryzuje się niskim udziałem tłuszczy, jest jedną z najczęściej...

czytaj więcej
Co jeść na ketozie?

Co jeść na ketozie?

Co jeść na diecie keto? To pytanie zadaje sobie każdy początkujący adept. Ciężko wymyślić zupełnie nowe potrawy, gdy do tej pory jedliśmy w zupełnie...

czytaj więcej
Naturalne źródła magnezu

Naturalne źródła magnezu

Magnez o niezwykle ważny minerał, którego nigdy nie powinno zabraknąć z naszej diecie. Jest on elementem wielu reakcji chemicznych w organizmie i pomaga...

czytaj więcej

Zapisz się na newslettera Sklepu MZ
Odbieraj kupony rabatowe, aktualności ze Sklepu MZ, specjalne oferty i wiele więcej!

Biuro obsługi klienta

Pomoc i konsultacje

MZKatalog - polecani dietetycy

MZKatalog - polecani trenerzy

MZKatalog - polecane kluby

Supps4You LLC
Unit 3 Enterprise Court, Farfield Park Rotherham S63 5DB
sklep@mz-store.pl +48 501 537 027