Blog us   | pl | PLN
0 0,00 zł
 bok@mz-store.pl  +48 22 602 26 41
Since 2005
Rocket Fuel Rocket Fuel 45 kaps.
Hades's Hegemony
159,00 zł
Magazyn: eu

Rocket Fuel 45 kaps.

Hades's Hegemony 4.5 (10 opinii)
Waga wysyłki: 300g
Opis produktu
  • Wytnij się na lato z produktem Rocket Fuel Summer Edition (!)
  • Zwiększa koncentrację wewnątrzkomórkowego cAMP
  • Ułatwia spalanie tkanki tłuszczowej z opornych miejsc
  • Pomaga w wyrzeźbieniu sylwetki i odsłonięciu mięśni
  • Synergia w działaniu składników aktywnych
  • Podnosi poziom energii i motywacji
  • Wprowadza w euforyczny nastrój
  • Zwiększa efektywność treningów
  • Nasila procesy termogeniczne
  • Nasila wyrzut katecholamin

Hades’s Hegemony Rocket Fuel to suplement diety zawierający kompleks składników cenionych za niezwykle korzystny wpływ na szybkość redukcji tkanki tłuszczowej i stymulująco-energetyczne działanie.

Ekstrakt ziaren kakao – surowiec o aromacie, który kochają miliony ludzi na całym świecie. Kakao w czasach Majów i Azteków było tak cenne, że używano go nawet jako środek płatniczy. Obfituje w polifenole o prozdrowotnych właściwościach. Zawiera także w składzie skoncentrowane ilości teobrominy, anandamid i pochodne fenetylaminy, czyli substancje, które wprawiają nas w dobry nastrój po spożyciu czekolady. Jednak dobry nastrój to nie wszystko co ziarna kakao mogą zaoferować.

Teobromina to związek metyloksantynowy, który w mniejszym stopniu niż kofeina stymuluje układ nerwowy, jednak silniej działa na rozszerzenie naczyń krwionośnych, dzięki czemu może być skuteczna w poprawie wydolności układu oddechowego, a nawet w hamowaniu objawów astmy oskrzelowej.

Klienci o produkcie
pokaż wszystkie recenzje tego produktu
Bardzo silne działanie, nie polecam przed wieczornym treningiem bo będą problemy z zaśnieciem. Pobudzenie oraz potliwość jest OGROMNA, dla osób lubiących mocne zabawki TAK! :)
25/10/2017 Natalia

Fenyloetyloaminy to grupa organicznych związków chemicznych, syntetyzowanych z fenyloalaniny. Te substancje mają silnie stymulujące właściwości. Warto wspomnieć, że budowa amfetaminy jest oparta właśnie na strukturze fenyloetyloaminy. Mocno wpływają na zwiększenie koncentracji dopaminy i noradrenaliny w przestrzeniach synaptycznych, co powoduje euforyczną wręcz poprawę samopoczucia i wzrost energii. Mogą też efektywnie hamować apetyt, co ucieszy szczególnie osoby silnie odczuwające głód i zachcianki na słodycze podczas odchudzania.

Kofeina bezwodna – alkaloid purynowy z grupy metyloksantyn, główny składnik czynny kawy, ceniony za właściwości energetyzujące i rozjaśniające umysł. Efektywnie wspiera redukcję tkanki tłuszczowej, ze względu na hamujący wpływ na fosfodiesterazy w komórkach, dzięki czemu wzrastają poziomy cyklicznych nukleotydów, takich jak cAMP i cGMP.

Poza tym, kofeina inicjuje silniejszy wyrzut kilku głównych neuroprzekaźników, szczególnie noradrenaliny, adrenaliny i dopaminy, czemu zawdzięczamy wzrost energii po spożyciu kofeiny. W mniejszym stopniu wzrastają także stężenia serotoniny i acetylocholiny, co wpływa na lepszy nastrój i poprawę funkcji poznawczych.

Inną, niezwykle ciekawą cechą kofeiny jest zdolność do blokowania uczucia zmęczenia. Tę właściwość zawdzięcza strukturalnemu podobieństwu do adenozyny i możliwości blokowania jej receptorów, przez co ta nie jest w stanie hamować czynności układu nerwowego.

Geranamina – znana też jako DMAA i 1,3-dimetyloamylamina, substancja silnie stymulująca ośrodkowy i obwodowy układ nerwowy oraz nasilająca uwalnianie energii z komórek tłuszczowych. Ma działanie termogeniczne i poprawia zdolności wysiłkowe organizmu. Zyskała ogromną popularność jako składnik wielu, najwyższej klasy preparatów ukierunkowanych na nasilenie spalania tkanki tłuszczowej, nadając im ogromnej skuteczności. Mechanizm działania geranaminy przypomina leki z grupy NRI, czyli blokuje wychwyt zwrotny noradrenaliny, zwiększając jej koncentrację.

Ekstrakt gorzkiej pomarańczy – obfituje w synefrynę, łagodniejszy i zdecydowanie mniej szkodliwy odpowiednik słynnej efedryny, o podobnym do niej mechanizmie działania. Synefryna jest agonistą receptorów beta-adrenergicznych. Może podnosić tempo metabolizmu, nasilać termogenezę i przyspieszać uwalnianie kwasów tłuszczowych z adipocytów. W organizmie konwertuje do oktopaminy, która również wykazuje działanie stymulujące i przyspieszające spalanie tłuszczu.

Wyciąg z Rauwolfia Vomitoria – roślina występująca w Afryce, stosowana jest w formie herbaty w celu obniżenia ciśnienia tętniczego, poprawy nastroju, czy też jako odtrutka na ukąszenia węża. Jej najciekawszym dla sportowców składnikiem jest alkaloid rezerpina, charakteryzujący się szczególnie korzystnym działaniem na tłuszcz podskórny ze względu na hamujący wpływ na receptory alfa-adrenergiczne, dzięki czemu pozwala na efektywne spalanie nawet tej najbardziej opornej tkanki.

Efektywne wsparcie w walce z nadmiernymi kilogramami
Każdy ze składników tego preparatu wykazuje pewną interakcję z układem adrenergicznym, łącznie tworząc działanie kompletne, wielotorowe, przynoszące maksimum korzyści dla użytkownika. Katecholaminy, takie jak adrenalina i noradrenalina, które wzrastają po przyjęciu porcji suplementu aktywują receptory beta adrenergiczne w komórkach tłuszczowych, zwiększając aktywność cyklazy adenylanowej i maksymalizując stężenia cyklicznego adenozynomonofosforanu (cAMP).

Dodatkowa aktywność hamująca fosfodiesterazy, którą cechują się kofeina i teobromina, jeszcze bardziej zwiększa ilość cAMP, gdyż są rozkładane w znacznie mniejszym stopniu.

Funkcje cAMP w komórce są dość szerokie. Po pierwsze, uczestniczy w przekazywaniu odpowiedzi komórkowej w reakcji na przyłączenie się katecholamin lub glukagonu do receptora błonowego. cAMP aktywuje kinazy poprzez łączenie się z różnymi białkami, by następnie mogły stymulować enzymy i białka regulatorowe. Oprócz tego cAMP zwiększa przepuszczalność błon komórkowych, wzmaga syntezę ATP, nasila glikogenezę w wątrobie oraz wpływa na przyspieszenie lipolizy, co interesuje nas najbardziej.

Poprawa zdolności wysiłkowych
By efektywnie spalać tkankę tłuszczową potrzebujemy większego zużycia energii, niż wynosi kaloryczność naszej diety. Jednym ze sposobów na uzyskanie deficytu kalorycznego jest intensywny trening, a im większą intensywność uzyskamy, tym więcej kalorii zużyją nasze mięśnie.

Koniecznym warunkiem dla uzyskania wysokiej intensywności jest sprawna komunikacja układu nerwowego z mięśniami, by zyskać nad nimi pełną kontrolę. Pomaga w tym stymulacja ośrodkowego i obwodowego układu nerwowego przez modulowanie poziomów kluczowych neuroprzekaźników, co daje większą energię, koncentracje i siłę do treningu.

Działanie rozkurczowe na naczynka krwionośne i właściwości przeciwastmatyczne mogą poprawiać wydolność tlenową, dzięki czemu wzrasta wytrzymałość organizmu, dzięki lepszemu odżywieniu komórek mięśniowych. Jest to niezwykle ważny aspekt, gdy chcemy utrzymywać jakość treningów na najwyższym poziomie.

Mechanizm ułatwiający redukcję tłuszczu opornego
Tłuszcz w dolnej części brzucha, a często też w okolicy ud i pośladków jest zmorą sportowców przygotowujących szczytową formę, gdyż jest niezwykle ciężki do zwalczenia. Jednak gdy przyjrzymy się mechanizmom rządzącym tym zjawiskiem, okazuje się, że jesteśmy w stanie efektywnie wspomóc redukcję tłuszczu z problematycznych partii dzięki ekstraktowi z Rauwolfia Vomitoria.

Efektywność spalania tkanki z różnych partii ciała uwarunkowana jest proporcją receptorów alfa i beta zlokalizowanych na błonach komórkowych adipocytów. Regularny tłuszcz charakteryzuje się dominacją receptorów beta, natomiast receptory alfa zlokalizowane są w większych koncentracjach właśnie w tkance opornej. Katecholaminy aktywują oba typy receptorów, przy czym beta-receptory nasilają lipolizę, a alfa ją hamują.

Sposobem na przyspieszenie spalania opornego tłuszczu jest zablokowanie receptorów alfa, tak by noradrenalina mogła wykorzystać swój pełny potencjał, bez efektu wstrzymującego lipolizę. Uzyskać to możemy przy pomocy Hades’s Hegemony Rocket Fuel i zawartego w niej ekstraktu Rauwolfia Vomitoria, która zawiera składnik podobny w działaniu do słynnej johimbiny, jednak cechujący się większą selektywnością.

Hades’s Hegemony Rocket Fuel polecany jest osobom poszukującym efektywnego wsparcia w redukcji tkanki tłuszczowej, zwłaszcza podczas ostatniej fazy przygotowań formy, gdy najbardziej dokuczliwa jest walka z łuszczem opornym i niski poziom energii.

Sposób użycia
Producent
Recenzje (10)

Skład

Wielkość opakowania: 45 kapsułekPorcja jednorazowa: 1 kapsułkaIlość porcji w opakowaniu: 45
w porcji (1 kapsułka)zawartość%ZDS
Rocket Fuel Blend [Ekstrakt z ziaren kakao (zawiera teobrominę i fenetylaminy), 1,3,7-trimetyloksantyna (Kofeina bezwodna), Geranamina (1,3 Dimetyloamina HCl), Ekstrakt z gorzkiej pomarańczy (citrus aurantium),Ekstrakt Rauwolfia vomitoria]449 mg*

Pozostałe składniki

xxx

Podobne produkty
Najlepiej połączyć z

Ostatnio na blogu

Biohacking – przewodnik dla początkujących

Biohacking – przewodnik dla początkujących

Biohacking, definiowany jako ulepszanie swojego życie poprzez łączenie wpływu nauki, technologii i natury, szybko zajmuje czołowe miejsce...

czytaj więcej

Kebab – ile to kalorii?

Kebab – ile to kalorii?

Każdemu z Nas zdarzy się co jakiś czas spożyć fast-foody. Są to burgery, zapiekanki, kebaby, pity i różne inne przekąski. O ile z kanapką z McD. nie ma...

czytaj więcej

Mimetyki insuliny – regulacja gospodarki cukrowej

Mimetyki insuliny – regulacja gospodarki cukrowej

Mimetyki insuliny są to środki, które naśladują działanie insuliny, powodując tym samym obniżenie poziomu cukru we krwi. Zwiększają one wrażliwość...

czytaj więcej

Prędkość vs tarcie, czyli czego nauczyłem się od Scota Mendelsona

Prędkość vs tarcie, czyli czego nauczyłem się od Scota Mendelsona

Prędkość a tarcie – czym się różnią i w jaki sposób wykorzystać tarcie do budowania wyniku? Wielu z Was zapewne kojarzy metodę Dynamic Effort lub...

czytaj więcej

Koenzym Q10 może leczyć koronawirusa?

Koenzym Q10 może leczyć koronawirusa?

Koenzym Q10 jest związkiem, który zmniejsza ryzyko wielu czynników chorobowych. Wpływa m.in. na zapobieganie powstawaniu wolnych...

czytaj więcej

Bylica efektywna przeciwko koronawirusowi?

Bylica efektywna przeciwko koronawirusowi?

Międzynarodowa grupa badawcza jako pierwsza wykazała skuteczność terapii opartej na artemizyninie w stosunku do ciężkiego ostrego...

czytaj więcej

Zapisz się na newslettera Sklepu MZ
Odbieraj kupony rabatowe, aktualności ze Sklepu MZ, specjalne oferty i wiele więcej!

Biuro obsługi klienta

Pomoc i konsultacje

MZKatalog - polecani dietetycy
MZKatalog - polecani trenerzy
MZKatalog - polecane kluby
Trustpilot
Sprawdź również nasze doskonałe oceny na  Opineo
Supps4You LLC
Unit 3 Enterprise Court, Farfield Park Rotherham S63 5DB
sklep@mz-store.pl +48 501 537 027