Najlepsze spalacze tłuszczu – ranking

Spalacze tłuszczu, spalacze kalorii, termogeniki czy inne środki na odchudzanie – jakkolwiek są one określane, należy mieć na uwadze, że wszystkie są suplementami diety. Suplementami, a więc dodatkami – do właściwej diety i aktywności fizycznej, które powinniśmy suplementować chcąc "zrzucić parę kilo". Innymi słowy, zapomnijmy o tym i nie dajmy się przekonać, że stosowanie ich bez odpowiedniej diety i ćwiczeń, przyniesie nam pożądane efekty. Nie istnieje bowiem magiczna pigułka, która zrobi wszystko za nas. Pigułce trzeba pomóc - gwarantując sobie tym samym efekty.

Nawet odżywiając się i ćwicząc właściwie, nie wystarczy ich po prostu stosować. Zanim bowiem zdecydujemy się wesprzeć spalaczami, należy dokonać właściwej selekcji, która ma nas doprowadzić do wyboru optymalnego rozwiązania w zakresie suplementacji.

Jak donoszą wyniki badań optymalnym połączeniem dla redukcji wagi ciała jest zgranie 3 czynników:

 • odżywiania (odpowiednio spersonalizowana dieta).
 • aktywności fizycznej (dobór ćwiczeń i kontrola ich przebiegu).
 • odpowiednie dopasowanie spalacza tłuszczu (produkt dobieramy według potrzeb).

Jak łatwo zauważyć takie połączenie to prosta droga do sukcesu. Maksymalizacja efektów za sprawą synergii powyższych 3 czynników pozwala zredukować największą ilość tkanki tłuszczowej!

Jaki spalacz tłuszczu kupić?

I tu z pomocą przychodzą nam rankingi takie, jak ten – a zwłaszcza ten, bowiem wymienione w nim spalacze tłuszczu i termogeniki charakteryzuje najwyższa skuteczność, jak i wartość dodana w postaci ich dodatkowych właściwości, które zostały potwierdzone zarówno w badaniach nad nimi, jak i w tzw. field-testach, a więc przysłuchując się opiniom ich użytkowników. Co najlepsze ranking stworzyli nasi subiektywni Klienci, użytkownicy termogeników, ich zwolennicy i przeciwnicy. Grupa która brała udział w przygotowaniu rankingu liczyła łącznie 7 tysięcy osób (część z nich zapytaliśmy poprzez ankietę o zadowolenie z efektów danego produktu) i byli to klienci zarówno krajowi jak i zagraniczni, osoby zaczynające przygodę ze spalaczami jak i takie, które suplementowały je dłuższy czas. Tak czy inaczej, pod rankingiem możemy podpisać się rękoma i nogami - stąd decyzja o przekazaniu go do wiadomości publicznej, dla tych którzy szukają odpowiedzi, chcą zacząć "przygodę" z termogenikiem a nie mają dostępu do rzetelnego źródła informacji.

Nasz ranking składa się z kilku kategorii, w tym jednej, która powinna zostać potraktowana ze szczególną uwagą, ze względu na to, że powstała ona z myślą o konsumentach, którzy preferują działać w sposób optymalny, niczego nie pozostawiając przypadkowi. Mowa o najlepszych zestawach spalaczy tłuszczu i termogeników, które stosowane jednocześnie, gwarantują osiągnięcie zamierzonego celu. Poznajmy najlepszy spalacz tłuszczu!

1
Lipodrene to wysoce zaawansowana kompozycja skutecznie działających składników przyspieszających redukcję tkanki tłuszczowej. Produkt cechuje się silnym pobudzeniem oraz wysoką skutecznością w redukcji tłuszczu.
2
Niezwykle kompleksowy skład Rocket Fuel Blue Edition jest jego najmocniejszym punktem. Szeroki przekrój substancji od stymulantów, po substancje wspierające przyśpieszenie metabolizmu oraz poprawiające nastrój i motywację, w efektywnych dawkach oraz nie za dużej cenie. Idealny wybór dla średniozaawansowanych i doświadczonych adeptów odchudzania.
3
Fat Burner to spalacz tłuszczu pozbawiony silnych stymulantów, a więc przeznaczony również do stosowania przez kobiety. Idealnie dopracowany skład działa nie tylko skutecznie na rozpad tkanki tłuszczowej, ale i posiada szereg dodatkowych właściwości pomocnych w okresie intensywnych ćwiczeń. Sygnowanie produktu naszym logiem powoduje, że ręczymy za jego jakość naszą renomą, więc nie mogliśmy dać plamy w przygotowywaniu tego spalacza!
4
Blitzkrieg to jeden z najbardziej rozchwytywanych produktów znanej, lubianej i respektowanej firmy Apollos Hegemony. Blitzkrieg to połączenie typowej przedtreningówki oraz spalacza tłuszczu, co zwiększa uniwersalność i zastosowanie produktu. Zaawansowana formuła wypełniona mocnymi stymulantami oraz substancjami bioaktywnymi, zdecydowanie przyczyni się do poprawienia wyników Twoich wysiłków przy odchudzaniu. Produkt dla ludzi szukających efektywnego działania, a nie kompromisów!
5
Insane Cutz to niewielkie opakowanie, silnie skoncentrowanego spalacza tłuszczu, od firmy znanej ze swojego wyrazistego brandingu, który przenosi się na kompozycję tworzonych produktów. 35 porcji spalacza wystarcza na około miesiąca, które w połączeniu z odpowiednią dietą oraz aktywnością przynosi spektakularne efekty w walce z tkanką tłuszczową. Suplement zawiera duże porcje stymulantów, dlatego zalecamy stosować go rano, aby uniknąć problemu z zasypianiem.
6
Meltdown to termogenik mocno maksymalizujący efekty naszych ćwiczeń oraz diety. Dzięki niemu możemy spalić pożądaną ilość tkanki tłuszczowej w dużo krótszym czasie niż do tej pory, a pomoże w tym połączenie aż 4 patentowanych formuł i składnikowych w klasycznym produkcie firmy VPX.
Spalacze nie podnoszące ciśnienia skierowane są dla osób z nadciśnieniem oraz wrażliwych na stymulanty. Pozbawienie ich silnych stymulantów sprawia, że są one również bardzo często polecane dla kobiet!
1
Ulisses Shaper jest jednym ze skuteczniejszych spalaczy tkanki tłuszczowej na rynku. W przeciwieństwie do wielu innych spalaczy nie podnosi temperatury ciała ani ciśnienia krwi! Zawiera L-karnitynę, w postaci winianu oraz szereg naturalnych substancji i witamin pozytywnie wpływających na metabolizm naszego organizmu. Firma Biotech sygnując produkt przydomkiem jednej ze swoich głównych gwiazd musiała zadbać o najwyższą jakość tego produktu!
2
CarniSlim to suplement od renomowanego Hi-Tech Pharmaceuticals, twórcy jednych z najsilniejszych spalaczy tłuszczu na rynku suplementów. CarniSlim to jednak propozycja dla osób bardziej podatnych na stymulanty, szukających lżejszego rozwiązania. Produkt łączy aż 5 form karnityny, oraz dodatkowe substancje aktywne, zatem można go z dużą dozą pewności nazwać najbardziej kompleksowym suplementem opartym na karnitynie na rynku. Suplement pozbawiony jest stymulantów podnoszących ciśnienie tętnicze.
3
Hellburner for Hers to specjalnie opracowana formuła dla kobiet. Działanie oparte o naturalne ekstrakty roślinne zapewnia bezpieczne i zdrowe połączenie charakteryzujące się działaniem lipolitycznym i termogenicznym.
4
Cannibal Carnage to połączenie sprawdzonych składników oraz nowoczesnych substancji o bardzo obiecującym działaniu pod kątem redukcji zbędnej tkanki tłuszczowej! Dodatkowo obiecująco wygląda profil działania, bo poza pomocą w "odchudzaniu" wykazuje również działanie prozdrowotne i regenerujące.
5
Super Cuts 3 to świetna formuła o maksymalnej i niezwykłej mocy, którą stworzono, aby wspomagać metabolizm tłuszczu, jego emulsyfikację, spalanie i budowanie czystej masy mięśniowej.
6
Lipo6 Stim-Free to bardzo dobry suplement wspierający redukcję tkanki tłuszczowej, przeznaczony dla osób wrażliwych na stymulanty. Wszechstronnie wspiera procesy nasilające spalanie tłuszczu, a za sprawą idealnie skomponowanej formuły skutecznie ogranicza apetyt.

 

Mimo kompleksowych składów wymienionych powyżej spalaczy i one mogą uzyskać wsparcie w swoim działaniu poprzez dodanie odpowiednich środków.

Johimbina

Więcej na temat jej działania przeczytasz tutaj i tutaj.

1
Yohimbine HCl od Apollo Hegemony to jeden z najbardziej popularnych suplementów zawierających johimbinę dostępnych na polskim rynku. Efektywność samej substancji oraz jakość samego produktu rekomendowanego przez rzeszę konsumentów mówi sama za siebie i każe nam ustawić ją na pierwszym miejscu rankingu suplementów zawierających tą substancję.

2
Labolic to dosyć nowa firma na rynku, mająca w swojej ofercie produkty przeznaczone raczej dla wąskiej, jednakże wymagającej grupy konsumentów. Tak samo można opisać produkt Yohimbine Extra, zawierający połączenie chlorowodorku johimbiny, oraz jej jeszcze mocniejszej odmiany - rauwolyscyny. Jeśli potrzebujesz produktu na docięcie ostatnich kilogramów - Yohimbine Extra będzie najlepszym wyborem, jednakże przez nieco mniejszą uniwersalność (tak mocny produkt nie jest przeznaczony dla początkujących), musimy postawić produkt Labolica na drugim miejscu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hamowanie apetytu

Ograniczenie apetytu to jeden z kluczowych czynników składających się na redukcje wagi ciała!

1
5-HTP od Apollo Hegemony to jak sama nazwa wskazuje suplement oparty na 5-hydroksytryptofanie - naturalnej substancji wspierającej relaks, rozluźnienie oraz przede wszystkim kontrolę apetytu. Jeśli szukasz nieniwazyjnego wsparcia utraty nadmiernej wagi, na przykład mając nadwrażliwość na stymulanty, 5-HTP może wspomóc nie tylko utrzymanie Twojej diety ale i prawidłowy sen.
2
Chrom ogranicza apetyt przez regulowanie poziomu cukru w naszej krwi. Jest to bardzo istotne na początku przygody z odchudzaniem, ponieważ najczęściej przyzwyczajeni nadal do spożywania dużej ilości cukrów prostych, możemy być podatni na nieregularne skoki poziomu glukozy we krwi, czemu przeciwdziała chrom, w efektywnej formie pikolinianu. Produkt sygnowany logiem naszego sklepu będzie optymalnym suplementem dostarczającym wysokiej dawki chromu na porcję. Zdecydowanie rekomendujemy, szczególnie dla osób nie przepadającymi za stymulującymi spalaczami tłuszczu!

Forskolina

Więcej na jej temat poczytasz tutaj.

1
Coleus Forskohlii wspomaga redukcję poziomu tkanki tłuszczowej, a także wpływa korzystnie na układ sercowy oraz przyczynia się do poprawy potencji. Przyśpiesza również metabolizm, dzięki czemu spalamy więcej kalorii. Wszystko to dzięki wysokostandaryzowanemu ekstraktowi z Pokrzywy Indyjskiej. Jest to suplement optymalny pod względem stosunku ceny do jakości w kategorii zawartości Forskoliny.
2
Forskolin Diamond to za to produkt dla najbardziej wymagających. Bardzo duża zawartość forskoliny jest przeznaczona dla najbardziej wymagających wsparcia w redukcji niechcianej tkanki tłuszczowej. Mimo że suplementacja Forskolin Diamond jest nieco droższa, jest w zamian jeszcze bardziej efektywna. Jeśli zatem jesteś sklonny dopłacić nieco większej, za mocniej dopakowany suplement z Forskoliną - ten produkt powinien być Twoim kolejnym dodatkiem do półki z suplementami!

Berberyna

Berberyna mobilizuje procesy energetyczne w organizmie. Zwiększa tempo lipolizy, tj.rozpadu triglicerydów wtkance tłuszczowej.

1
Berberine od Apollo Hegemony o obecnie jeden z najlepszych suplementów z berberyną, biorąc pod uwagę ekonomiczność i efektywność suplementacji. Aż 300 miligramów czystego chlorowodorku berberyny (!) na jedną porcję, w takiej cenie jest propozycją której mało kto może zagrozić. Mocna rekomendacja redakcji!
2
Thorne Research to weterani rynku, mający na celu produkowanie najwyższej jakości suplementów, w całkowicie kontrolowanych warunkach, stawiając na jakość, aniżeli na najniższą cenę swoich produktów. I faktycznie na porcję znajdziemy aż 500 miligramów berberyny HCl. Jednakże gdy spojrzymy na cenę, ta porcja nie wydaje się aż taka duża. Jednakże zależy Ci bardziej na pewności suplementacji niż na optymalnej cenie, warto zastanowić się nad wyborem berberyny od Thorne.

 

 

 

 

Dlaczego warto stosować berberynę? Porady naszego eksperta ->

 

Synefryna

Synefryna to substancja której częściowo zawdzięczamy charakterystyczny smak niektórych cytrusów - na przykład grejfrutów. To właśnie ten gorzki smak który niekiedy czujemy przy jego spożyciu to synefryna - naturalna substancja z ogromnym potencjałem wsparcia spalania tłuszczu.

1
Synephrine HCl od Apollo Hegemony to kolejna propozycja jednoskładnikowa, tego mocno rozwijającego się producenta. W bardzo niskiej cenie kilkudziesięciu złotych, otrzymujemy produkt będący świetnym uzupełnieniem zarówno rutynowej redukcji jak i dokładnego docinania ostatnich gramów tłuszczu przed zawodami. Aż 20 miligramów synefryny jest "sweet spotem" suplementacji tej substancji i powinna być efektywna niezależnie od Twojego doświadczenia ze spalaczami.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1) Dla mężczyzn: Rocket Fuel Blue Edition + Yohimbine HCl + 5-HTP

2) Dla kobiet: Fat Burner + Yohimbine HCl

3) Najlepsze suplementy na oporną tkankę tłuszczową: Blitzkrieg + Synephrine HCl + Yohimbine Extra

4) Zestaw bez stymulantów:Coleus Forskohlii + Niacinamide- więcej o tym połączeniu przeczytasz tutaj!

Tagi: dmaa, egcg, fat loss, forskolina, higenamina, johimbina, odchudzanie, redukcja, spalacze tłuszczu, yohimbine

1 052 komentarze

 1. Chciałem szybko stracić wagę. Sprzedawca w sklepie swiatsupli.pl doradził mi, abym zaczął od najsłabszych spalaczy tłuszczu, a później przechodził do najmocniejszych. Stwierdził, że nawet najsłabszy na początku da mi duży wynik. No i faktycznie miał rację. Rewelacyjna obsługa.

  • Witam,
   Chciałbym dowiedzieć się, czy możliwa jest redukcja bez utraty masy mięśniowej i siły? Jeśli tak, bardzo proszę o polecenie dobrego środka.Dodam iż będzie to moja pierwsza redukcja z suplementacją. Zależy mi także na lekkim pobudzeniu w ciągu dnia.

   • Specjalista ds. suplementacji

    Witam,

    pod względem utraty siły niestety ale będzie to trudny do osiągnięcia cel ponieważ ujemny bilans kalorii w diecie redukcyjnej (przeprowadzonej naturalnie) sprawia że mniej „paliwa” dostarczamy naszemu organizmowi za tym idzie mniejsza wydolność mięśnia.
    Co do utraty masy mięśniowej, również ciężko będzie tego uniknąć, ale możemy w większym stopniu ograniczyć spadek masy mięśni utrzymując wysoką podaż białka w diecie. Jednak wysoki poziom w diecie nie pokryje zasobów najważniejszych aminokwasów niezbędnych przy redukcji, spełniających funkcje ochronne dla mięśni. Najlepszymi produktami do tego są znajdujące się TUTAJ od siebie polecam PW.
    Utratę masy mięśniowej można spróbować ograniczyć przy pomocy kreatyny oraz SARM’ów, m.in. ostaryna jest świetnym produktem w tym celu. https://www.muscle-zone.pl/sarm/o-bol-90-kaps
    W kwestii pobudzenia oraz utraty tłuszczu godne polecenia są produkty oparte na hitowej johimbinie. TA2 Max to lider na rynku w tej kategorii.
    W nazwie produktów są linki do produktów.

    Pozdrawiam

    • Dziękuję za odpowiedź, jednak w związku z nią pojawiło się jeszcze jedno pytanie – czy redukować klasycznie (dieta na minus, aeroby plus suplementy), czy redukcja z próbą zachowania siły i mięśni (więcej aminokwasów w diecie, aeroby plus kreatyna, ostaryna i joimbina?? Nie zależy mi tak bardzo na czasie, wiec mógłbym zrobić klasyczną redukuję, a poznej masówkę. Jednakże szkoda mięśni i siły?

     • Specjalista ds. suplementacji

      Dlatego zdecydowanie lepszym pomysłem będzie użycie dodatkowych suplementów.
      Zalecam 15-25g aminokwasów rozgałęzionych dziennie, przed każdą większą aktywnością fizyczną. Do tego standard kreatyna np. Creatine Powder, wg mnie najlepsza kreatyna na rynku. Co do johimbiny to również mozna ją zastosować, przyniesie bardzo dużo korzyści, hitem tego sezonu jest Target a-2, który wykazuje się niebywałą skutecznością w lipolizie.
      Ostaryna będzie w tym połączeniu kropką nad i, pozwoli zachować siłę mięśni oraz anaboliczne działanie skutecznie zapobiegnie katabolizmowi podczas redukcji.

      Pozdrawiam

    • Wielkie dzięki. Dam znać kiedy zdecyduję się na redukcję i co będę stosował. Pozdro

    • Witam
     Nie wiem czy w dobrym miejscu kieruje do Pana swoje pytanie, ale mam nadzieję, że będzie mi Pan w stanie pomóc.
     Od tygodnia czasu biorę taki zestaw: TARGET-A2 + STIMEREX HARDCORE + AD3. Stimerex biorę rano razem z posiłkiem 1 tab., Target A2 biorę 2 razy dziennie razem z posiłkiem po 1 tab., a AD3 około 30min przed snem 2 tab.
     Dzisiaj miałem taki przypadek, że pierwszy raz 30min przed treningiem wziąłem Stimerex i podczas biegu zwymiotowałem. Nigdy mi się to nie zdarzyło i nie wiem czy to przez złe dawkowanie czy może zły zestaw. Czy taki zestaw może mieć negatywne skutki w takiej formie jak to wystąpiło u mnie? Proszę o pomoc.
     Pozdrawiam
     Daniel

     • Specjalista ds. suplementacji

      Witam,

      proszę pamiętać żeby trenować z nieobciążonym przez posiłek żołądkiem (tzn trenować 2-3 godz po posiłku),

      można spróbować ponownie wziąć stimerex, jeśli się to powtórzy, należy z niego zrezygnować przedtreningowo.

      Do tej pory niespotkaliśmy się z takimi symptomami przy stosowaniu takiego zestawu

      Pozdrawiam

  • Witam,
   Nigdy nie używałam spalaczy tłuszczu i chciałabym się dowiedzieć co mogłabym ewentualnie zacząć brać. Ćwiczę regularnie + odżywiam się zdrowo i nie ma jakiś dużych efektów..
   Chciałabym się pozbyć przede wszystkim tkanki tłuszczowej z ud.
   Pozdrawiam Kinga

   • W tym przypadku polecam sprawdzony i cieszący się dużą ilością pozytywnych kobiet u Pań:

    Alphamind ( https://www.muscle-zone.pl/spalacze-tluszczu/alphamind-243g ),

    Dawkowanie: dzień treningu: rano 1 miarka, 1 miarka przed ćwiczeniami (jeśli ćwiczenia są rano to 1 miarka przed ćwiczeniami i 1 miarka po 4-6 godzinach, w dzień bez treningu rano 1 miarka produktu.

    Pozdrawiam

   • Witam, ćwiczę już lub dopiero miesiąc … 2 razy w tygodniu (nie trzymam diety bo kocham jesc ) i potrzebuje czegoś co mnie troszke hmmm wyrzeźbi 🙂 I pomoże spalić tłuszcz z brzucha i ud – nigdy nic nie brałam z tych rzeczy. Dzieki za odpowiedz

    • Jedząc zbyt dużo suplementy nie pomogą. To idzie w parze, tj. zrównoważone odżywianie i odchudzanie.

     • Witam,a co sadzi pan o spalaczu Dynamize firma amperall duracap .
      Kupilam go pol roku temu ale jeszcze nie probowalam,zamierzam zaczac od przyszlego tygodnia.Wczoraj gdy chcialam poczytac troche opini na jego temat widze ze zostal wycofany,dlaczego?czy to mocny czy slaby spalacz?

     • Niestety nie znam tego spalacza. Jeśli został wycofany to możliwe że w składzie był jakiś składnik, którego nowelizacja ustawy zakazała.

     • Jakie spalacze na diecie keto? I czy można wówczas nie ćwiczyć w ogóle?

     • Dowolne, mimo spalacza – trzeba ćwiczyć 🙂

      Tutaj duże info co i jak: https://www.muscle-zone.pl/blog/odchudzanie-kompendium/

     • Obliczyłam moje ppm na poziomie ok 1900 bo nie ćwiczę nic a nic i rozpoczęłam adaptacje do ketozy. Wynik to 2kg mniej. Potem ucięłam kalorie do 1500 i tak jest cały czas ale waga raczej stoi w miejscu. Brakuje mi do szczęścia jakieś 5-6 kg i pozbycie się tłuszczu z nóg bioder i brzucha. Nie mam siły by ćwiczyć już 40 minut cardio mnie zniechęca. Wolałabym zrobić krótszy interwał ale jestem jak dętka. Chciałabym dość szybko osiągnąć cel czyli max 5 tygodni. Przeczytałam art o spalaczach ale nadal nie wiem który będzie dla mnie najlepszy. Mogę ćwiczyć w domu wieczorem i tutaj potrzebuje energii. Jak często ćwiczyć ile powinien trwać trening czy na pewno interwałowy i który spalacz da najlepszy efekty (chętnie bym trochę odsłoniła mięśnie brzucha) oraz jak go dawkować?

  • Witam.
   Potrzebuje porady, wskazówki. Staram się dostarczać każdego dnia od pewnego czasu odpowiednie ilości składników zgodnie z wymaganiami mojego organizmu i zapotrzebowaniem. Unikam słodkiego choc czasem dostarcze organizmowi cukier. Staram się jeść regularnie i nawadniać organizm głównie wodą orsz herbatą. Raz dziennie kawa. Od niedawna zaczęłam wprowadzać aktywność prócz codziennego ruchu spaceru. Jednak przez moją kondycję na większe ćwiczenia na ten moment nie moge sobie pozwolić. Chciałam spróbować swoją przygodę z suplementami gdyż moja tkanka z tego co obserwuje jest oporna a jak każda dziewczyna, kobieta chce czuć się w swoim ciele dobrze. Od czego najlepiej zacząć. Jaki spalacz. Z góry dziękuję za odpowiedź.

 2. Ja używam naturalnego spalacza tłuszczu 😀 Koktajl Warzywny 😀

 3. Nic tak dobrze i szybko nie pali tłuszczu jak Stimerex Hardcore od Hi-Tech w połączeniu z Target-A2 🙂

  • Co do Stimerex + Target A-2 to gdzieś na innym forum o tym przeczytałem i muszę przyznać, że w ciemno uwierzyłem i nie straciłem. Chociaż ten duet kosztuje całkiem sporo ale efekt, który osiągnąłem to zjazd wagi 30 kg. w dół przez 3 miesiące. Ze 125 do 95. Co robiłem przy tym? Aeroby (poziomy rowerek i orbitrek) codziennie przez godzinę. Jakieś 1000 kcal spalania dziennie według tego co pokazywyły wyświetlacze na urządzeniach. Do tego pół godziny w saunie (parowa, sucha i infrared) codziennie. W weekendy dodatkowo basen. Jakieś 2,5 km. Brałem po jednej tabletce każdego z 2 w/w środków. Z rana target A-2 oczywiście bo po minucie daje takiego kopa, że zapomina że się wstało dopiero co z łóżka. Wieczorem przed treningiem Stimerex ale jest na tyle silny, że zasypiałem dopiero po godz. 23:00. Dieta? Normalne jedzenie typu śniadanie i owoce w pracy. Przestrzegałem tylko zasady, że po 18:00 nie ma nic poza herbatą i koktajlem białkowym.

   • ” Przestrzegałem tylko zasady, że po 18:00 nie ma nic poza herbatą i koktajlem białkowym.” – Jezusie xD

    • Specjalista ds. suplementacji

     Witam,

     Można to zrobić inaczej, owszem ale
     nie jest ważna droga którą podążamy aby osiągnąć efekty. Liczy się osiągnięcie założonych celów 😉

     Pozdrawiam

     • Witam,
      Chętnie się dowiem jak to można było by zrobić inaczej?! Obecnie wiele osób widząc jak schudłem próbuje dowiedzieć się szczegółów. Chciałbym im doradzić możliwie jak najlepiej. Obecnie ważę89 kg. To jest moja waga przy wzroście 189 cm. Więcej nie spada bo odstawiłem spalacze i trenuję tylko 3 razy w tygodniu + basen w weekendy. Cel to utrzymanie wagi na stałym poziomie. Myślę o tym by w końcu zacząć treningi na budowę masy mięśniowej ale jeszcze poczekam z tym do zakończenia urlopu. Jest to niezbędne o tyle o ile widzę swój brzuch i skórę na nim. Nie jest idealnie oczywiście ale jest to skutek ubytku tkanki tłuszczowej w tym miejscu. Pozdrawiam serdecznie.

     • Specjalista ds. suplementacji

      Witam,

      gratuluje efektów, miałem na myśli że nie trzeba ograniczać posiłków po godzinie 18 jedynie trzeba pamiętać o odpowiednim doborze makroskładników oraz o dziennej puli kalorii, jeżeli będziemy utrzymywać ją na „minusie” to nawet jedzenie po 18 nie sprawi z Nas ludzi otyłych. Do tego dochodzą pory snu itd bo jak wiadomo inaczej reagowałby na to ktoś kto idzie spać o 21 a inaczej osoba idąca o 2 w nocy, gdzie 8 godzinny rozbrat z posiłkami wywołałby ogromne łaknienie…

      Pozdrawiam

     • A u mnie dieta 8/16 robi najlepsze efekty 🙂
      Czyli w ciagu 8 h mozna szamac a w ciagu 16 h nie , czyli np. od 10 do 18 szamamy a od 18 do tej 10 wara cos do pyszczka 🙂
      Czy ma ktos doswiadczenie z mango afrykanskim w tej kwestii chudniecia?
      Kolega Cezary troche mnie przerazil tym 89 do 189 , a gdzie jeszcze w tym miesnie jakies?
      Ale widze ze te srodki na ktorych tak ostro zrzucal juz wycofane 🙁
      U mnie nadcisnienie wiec i tak by pewnie odpadaly , wlasnie zaczynam op. Cutting Edge i sie zastanawiam bo biore tez konkretna multi czy 2 x1 go brac czy jednak 2x 2 zeby byl efekt – obawiam sie zeby sie nie przewitaminizowac 🙁
      Jak narazie u mnie przy 185cm ze 117 przez miesiac na tym mango i mniejszej misce oraz wiecej warzyw/owocow a mniej miecha + to 8/16 spadlo mi do 110 i jeszcze ta dyszke, moze max 15 bym chcial zrzucic – niech sie zrobi cieplo to wkoncu ten rower wyciagne 🙂
      pzdr

     • Można zacząć od 2×1 a w razie potrzeby dorzucić do: 1 kaps rano i 2 kaps przed treningiem, docelowo do 2×2 kaps.

      Mango to może być jedynie dodatek – jednak nie spodziewałbym się super efektów.

   • Przy takim cardio nie dziwne ze polecialo 30kg, zrzucilbys o wiele wiecej jakbys nie pil herbaty po 18.00 😉

 4. co aktualnie najlepiej wybrac?? klepie cardio juz od 2 mies i jestem w momencie ze juz nie chce isc, co wziasc do tego?

 5. Dpc nada się dla kobiety??
  Od początku kwietnia ruszyłam z dietą i ćwiczeniami, chce sobie pomóc czymś bo słabo z efektami na razie :/

  • Specjalista ds. suplementacji

   Witam

   Tak, DCP 2.0 jest odpowiednim produktem dla Ciebie, nie zawiera stymulantów co dla wrażliwych osób w tym kobiet jest bardzo ważnym czynnikiem.

   Pozdrawiam

   • Wróciłam 🙂
    Biorę Dcp juz ponad dwa tygodnie, efekty są świetne!!!:))
    ostro ćwiczę dobrze jem do lata zgubię cały balast
    bardzo dziękuję za pomoc :))

    • Hey jak efekty? Jestem zainteresowana tym środkiem. Proszę o odpowiedź tu lub maria.lubisz@gmail.com

     • Hej
      Jestem po 4 tygodniach na tym spalaczu, pierwszy tydzien był dość oporny bo zeszło może 2 kg, ale po rozkręceniu się w drugim tygodniu zeszły 4 kilogramy! Aktualnie ważę 67 kg a 5 tygodni temu waga wynosiła 75-76 kg, przy 162 cm wzrostu :-/
      Jestem naprawdę bardzo zadowolona i kupię drugie opakowanie bo efekty są warte tej ceny 🙂

 6. Chciałem serdecznie podziękować za ten ranking, w zeszłym roku pozwolił mi on zgubić blisko 11 kg w 3 miesiące. Wiadomo odżywianie było dopięte na ostatni guzik, trener też mi nie odpuszczał, ale dzięki spalaczom szedłem na trening pełen mocy i optymizmu. Pamiętam jak dziś miny znajomych na plaży. Zimą byłem strasznym miśkiem a w lipcu jak młody Bóg 🙂 dzięki ekipa

 7. Tight od san świetny środek od siebie mogę go polecić

 8. mam 17 lat moge wziasc to oxy max? to moj pierwszy supel na tluszcz

  • Specjalista ds. suplementacji

   Witam,

   wiek nie jest przeciwwskazaniem, jest to dość mocny suplement, co za tym idzie jest bardzo skuteczny w paleniu tłuszczu.
   Proszę zacząć od mniejszej dawki, stopniowo dochodząc do docelowej.

   Pozdrawiam

 9. venom to ten sam produkt co kiedys??????

  • Specjalista ds. suplementacji

   Witam,

   skład w produkcie Venom został zmodyfikowany ze względu na jego formułę i przepisy sanitarne, mimo to nadal cieszy się ogromnym zainteresowaniem szczególnie na zachodzie. Jest to produkt bardzo kompleksowy i skuteczny w działaniu.

   Pozdrawiam

 10. Jestem kobietą po 30 dietę juz kupiłam trenuje codziennie co mogę wziąć żeby było bezpiecznie? Nie chce być otępiona bo wychowuje dwójkę małych dzieci
  Kaśka

  • Specjalista ds. suplementacji

   Witam,

   polecam spalacz nie posiadający ekstremalnych stymulantów np DCP2.0 jest również dość ekonomiczny, proszę stopniowo zaczynać suplementacje tj. od 1 kapsułki 3 razy dziennie, stopniowo podnosząc do 2, 3 razy dziennie. Produkt raczej nie wywoła otępienia, aczkolwiek proszę zacząć od symbolicznej dawki. W przypadku braku zwiększonej termogenezy proszę zwiększyć do 2 kapsułek.

   Pozdrawiam

 11. Dobrze że taki ranking istnieje!

 12. Tylko silne srodki brawo a nie jakies termosppedy czy inne pierdoly

 13. Jet Fuel ładnie robi na początek odchudzania dobra sprawa żeby rozbujać metabolizm

 14. Dla kobiet tylko DCP! -7kg to dla mnie sukces! 🙂

 15. Szukam spalacza, który w połączeniu z odpowiednią dietą i wysiłkiem fizycznym przyniesie widoczne efekty i który rzeczywiście działa. Od kilku lat biegam i stosowałam już dość dużo spalaczy, ale żaden nie przyniósł jakichś wielkich efektów. Wyjątek stanowił Venom Hyperdrive 3.0+ i Pink Slim od FA, jednak po zażywaniu Venoma byłam przemęczona, otępiona i czułam się beznadziejnie.

  • Specjalista ds. suplementacji

   Witam,

   Venom posiadał pewne substancje które wpływały silnie pobudzająco ale i zapewniały efekt „zjazdu”. W obecnej chwili najlepszym spalaczem wg. naszych klientów jest spalacz firmy Performax OxyMax XT.

   Posiada on bardzo kompleksowy skład który zapewnia odpowiednie pobudzenie w trakcie ćwiczeń, ale nie powoduje przykrych dolegliwości w późniejszym czasie.

   Pozdrawiam

 16. Witam, od miesiąca ćwiczę, stosuję dietę z ograniczonymi węglowodanami, nie jem słodyczy. Mam niedoczynność tarczycy /rozregulowane hormony po porodzie, przed ciążą ważyłam 56kg teraz 78kg/, na siłowni ćwiczę 5x w tygodniu po 2godz. mimo wysiłku bardzo słabe efekty. jaki mogę wziąć spalacz tłuszczu lub inny wspomagacz???

  • Specjalista ds. suplementacji

   Witam,

   niedoczynność tarczycy może utrudniać zrzucenie kg, nie mniej jednak trzymanie się z góry założonych wytycznych diety pozwoli systematycznie gubić zbędne kilogramy.
   Można spróbować od delikatnej suplementacji np produktu DCP 2.0 jest on dość łagodny aczkolwiek efektywny.
   Mam nadzieję że leczenie, bądź przyjmowanie leków regulujących tarczyce jest prowadzone pod kontrolą lekarza.

   Pozdrawiam

 17. Witam,

  Poszukuję spalacza, który pozwoli mi się uporać z partią brzucha i okolic ud. Odżywiam się zdrowo, ćwiczę nieregularnie, aczkolwiek 2/4 razy w tygodniu. Szukam czegoś w miarę mocnego, mimo że to będzie mój pierwszy raz z tego typu suplementami. Myślałam o thermo bombs, liporedux albo thermo speed – najlepsze opinie.Proszę o pomoc.

  Pozdrawiam

  • Specjalista ds. suplementacji

   Witam,

   podstawowym czynnikiem uzyskania efektów jest regularna aktywność fizyczna. Od siebie mogę polecić ćwiczenia typowo siłowe na profesjonalnej siłowni wg mnie jest to najbardziej optymalna aktywność, zarówno pod kątem spalania kalorii oraz wzmacniania mięśni czy układu szkieletowego.
   Liporedux to spalacz transdermalny czyli taki który aplikujemy na dane miejsce i poprzez wchłonięcie przez skórę uzyskujemy efekt miejscowego spalania tkanki tłuszczowej.

   Z kolei optymalnym połączeniem będzie klasyczny spalacz tłuszczu oparty na johimbinie, który warto wspomóc Liporeduxem.

   Od siebie mogę polecić TA2 MAX + Liporedux

   Pozdrawiam

 18. Witam .
  Od ponad 2 miesiecy systematycznie trenuje – 2 treningi z trenerem +3x kardio ,staram sie pilnowac diety a mimo tego opornie idzie szczegolnie z okolica brzucha i ramion . Myslalam o wspomaganiu spalaczami szczegolnie o polaczeniu Ta2max i liporedux ale rowniez o czyms co pohamuje nadmierny apetyt ( szczegolnie na slodycze ) Mozecie cos polecic i czy nie za duzo tego bedzie ?
  Pozdrawiam

  • Specjalista ds. suplementacji

   Witam,

   te dwa suplementy (Ta2 max i liporedux) to dwa różne i działające w inny sposób środki.
   Połączenie jak najbardziej na tak, jest bardzo efektywne.
   Co do apetytu mogę polecić suplementacje chromem, jak i zamienniki normalnych substancji słodzących np Erytrol, który można użyć do dowolnej potrawy bądź deseru niewprowadzając żadnych kalorii z cukru

   Pozdrawiam

 19. Hey mam 21 lat jestem troche otyła tzn waże 74 kg przy 162 cm. Wczesniej waga pokazywała 78 kg więc juz 4 kg zrzuciłam 🙂
  Mam dobrą dietę i na siłowni i basenie ostro zapieprzam 🙂
  Chce sie wspomóc spalaczem, widze ze DCP jest polecany dla kobiet, mogę śmiało kupywać? 🙂

 20. Hej,
  szukam czegoś co pozwoli mi pozbyc sie cellulitu i spalić tłuszcz głównie z okolic ud i brzucha, nie mam nadwagi, tkanka tłuszczowa podejrzewam też na niskim poziomie ale wciaz nie pozwala na odkrycie mięśni. W zeszłym roku stosowałam lipodrene i widziałam efekty, ale brałam tylko 3/4 tabletki, bo był strasznie mocny i powodował późniejszy zjazd. Zbliża się sesja, więc zależy mi na tym, żeby tabletki nie powodowały takich efektów i pozwały mi na naukę bez dekoncentracji. Myślałam o ta2 max i DCP, ale może jest jakieś lepsze połączenie?

 21. witam az wstyd sie przyznac waze 125 kg i udalo mi sie zrzucic 25 kg w niecaly rok /wazylam 150 /stosowalam tylko diete teraz przy 125 w koncu daje rade uprawiac sport ,codzinnie godzina na orbitreku i nogi zamiast autobusu a do pracy mam 8 km wiec zawsze to cos hm mozecie sie smiac co za wyczyn 🙂 ale dla mnie to dumny poczatek drogi prosze o rade co mogla bym stosowac by lzej mi sie cwiczylo a efekty by nie spadaly lub najlepiej wzrosły ,dziekuje za wszystkie przydatne rady

 22. A gdzie kupujecie spalacze? Macie wgl. jakieś sklepy godne polecenia? Ja od dawna jestem zadowolony z mojego MN, ale dzielcie się swoimi, moze ktoś znajdzie wśród tego coś dla siebie 🙂 tylko normalne, poważne sklepy, a nie cuda z allegro, bo nic za pół ceny 😛

 23. Są nowości ładnie ładnie 🙂

 24. Cannibal Claw polecam, delikatny, co przy mojej arytmii bylo bardzo wazne a calkiem skuteczny. dwa opakowania i spadło 6,8 kg

 25. Witam chciałabym zakupić jakiś wspomagacz. Będzie to pierwszy spalacz dodam że od kilku tygodni ćwiczę interwaly i biegam trzymam dietę ale niestety mam problem ze słodyczami i chyba dla tego nie ma efektów proszę pomóżcie mi dobrać jakiś odpowiedni dopalacz po którym wkoncu będzie coś widać dodam że najbardziej chce zgubić z brzucha i ud

 26. Oxy max to numer jeden, pozwolił mi zrzucić w 14 tyg 12 kilogramów. Był to kolejny mój kontakt ze spalaczami ale nigdy żaden nie dał takich efektów. Po wielu latach walki z tłuszczem zaczynam wyglądać jak człowiek

 27. Cześć
  Byłem w piątek u dietetyka, odebrałem dziś dietę. Trenuje na siłowni 4 razy w tyg, ciężary + bieżnia/rower. Pod koniec czerwca biorę ślub, chce jeszcze zgubić trochę z mojej opony, budżet mam duży. Pomocy

 28. Zasugerowałem się tym rankingiem, kupiłem lipodrene i nie żałuję. 5 tydzień prawie 7 kg mniej. Tylko skuteczne środki!

 29. Trener polecił mi kupno spalacza i jakieś białko do diety. Wezmę canibal claw wg rankingu a białko jakie polecicie?
  Liwia

 30. Witam pisze kolejny komentarz tak jak mi poradziliscie kupiłam dcp i mam takie pytanko jak go najlepiej stosować ile razy dziennie i ile tabletek na początek w jakich odstępach czasowych pozdrawiam

 31. Zamówiłem jet fuel jak ogarnąć dietę? Ile kalorii jeść?
  ogólnie nie jem po 18 i staram się nie jeść tłusto za warzywami nie przepadam
  proszę o odpowiedź

  • Specjalista ds. suplementacji

   Witam,
   Proszę wyliczyć zapotrzebowanie kaloryczne, ustalić odpowiedni podział makroskładników.
   Powiedzmy że zapotrzebowanie to 2300 kcal, odejmujemy od niego 200 kcal i układamy dietę pod 2100 kcal.
   Proszę obserwować wagę, jeżeli po tygodniu nie będzie zmiany na wadze (ważna jest podobna pora ważenia, stopień wypełnienia organizmu itp.) proszę uciąć kolejne kcal np 100 lub zwięszyć aktywność fizyczną poprzez wydłużenie czasu ćwiczeń bądź dorzucić dodatkowe ćwiczenia.

   Pozdrawiam

 32. Hej proszę o odpowiedź bencia26 komentarz z dnia 7 maja bardzo mi zależy żebyście rozpisali mi dawkowanie

 33. Stosuje lipo hardcore jest to tak silny środek ze biorąc tabletkę rano chodzę cały dzień pobudzony jak nie wiem
  tableta przed treningiem sprawia że mógłbym siedziećmna siłowni do nocy! Mega środek!!

 34. Phenadrol zakupiony! Dam znać jakie będą efekty :p

  • zjadłem phenadrol zrzuciłem na jednej puszce 6,5 kilograma, produkt świetnie działał i za opiniami stąd postanowiłem kupić lipodrene…
   …co to za produkt, mało serce mi nie wyskoczyło, ale za to dużo skuteczniejszy niż phenadrol bo w podobnym czasie na phenadrolu miałem -3 kg a tutaj mam już 4! ogólnie zrzuciłem już blisko 11 kilogramów, moja waga jest już dwucyfrowa 🙂 przy 182 wzrostu ważę już 95! zjadę do 90 to bede przeszczesciarzem 🙂

 35. Cześć biorę oxy max w ilości dwóch kaps dziennie, leci ze mnie jakbym na pustyni był, to normalne?
  z efektów jestem zadowolony, jadę 3 tydzień a z pasa zeszło 5 cm a na wadze 4 kg w dół. Ciśnienie troszeczkę do góry ale w normie
  proszę o odpowiedź

  • Specjalista ds. suplementacji

   Witam,
   wzmożona potliwość to efekt termogeniczny wynikający z podwyższenia temperatury ciała – identycznie jak podczas gorączki gdy leci z nas niemiłosiernie.
   2 kapsułki dziennie to normalna porcja, chyba że 2 kaps na jedną porcję. Wówczas proszę uważnie przyglądać się reakcją organizmu.
   Polecam nie brać więcej niż 3 kaps dziennie i 2 kaps na jedną porcje.

   Pozdrawiam

 36. Jestem gruba ważę 77 kilogramów przy 1,58 metra jak mam sobie z tym poradzić, pomocy błagam!

  • Specjalista ds. suplementacji

   Witam,
   podstawą jest obliczenie zapotrzebowania kalorycznego i ułożenie pod nie diety z kaloriami na minus (np zapotrzebowanie wynosi 2000 kcal – odejmujemy powiedzmy 200 kcal – zostaje 1800 kcal – układamy wówczas dietę pod 1800 kcal i tyle trzeba spożywać)
   kolejnym aspektem jest odpowiedni trening – osobiście polecam trening na silowni + trening cardio – najlepiej skonsultowac to z jakims trenerem personalnym lub poczytac jak to wykonywac
   suplementy diety – jeśli dieta wykaże problemy z uzupełnieniem białka można kupić białko np whey gold, można również wprowadzić delikatny spalacz na początek np. Lean FX

   Jeśli będą jeszcze jakieś pytania, proszę śmiało pisać

   Pozdrawiam

   • Bardzo dziękuje za pomoc w doborze suplementów diety.
    Poradziłam się również dietetyka sportowego w sprawie diety.
    Po 1,5 miesiąca jestem znów poniżej 70 kilogramów, moja waga to 68-69 kg.
    Nie rezygnuje, walczę dalej dopóki nie będzie 60 kg 🙂

 37. Czy przy spalaczu z johimbina można brać aspiryne?

 38. Same kosy w tym rankingu 😉

 39. Witam. Zaczęlam niedawno treningi i dietkę 1200kcal. Zawsze miałam problem z chudnięciem więc tym razem postanowiłam sie wspomóc spalaczem, bo do lara rzut beretem a ciało zimowe;/ Proszę doradzcie mi od czego moge zacząć.
  162cm -71kg. Dodam ze zalezy mi zrzucic ok 10 kg w 2 miesiące. wiecie ten wazny dzien niebawem 🙂

  • Specjalista ds. suplementacji

   Witam,

   czy zapotrzebowanie kaloryczne było wyliczone w odpowiedni sposób czy po prostu zaadaptowała Pani czyjąś diete na 1200 kcal?
   Podstawą jest prawidłowe odżywianie, a jeśli ucięte zostały kalorie zbyt mocno – może to spowolnić efekty poprzez zwolnienie metabolizmu.
   Co do spalaczy polecam na początek DCP 2.0, wg braków w diecie można również wprowadzić białko.

   Pozdrawiam

 40. Szukam dobrego połączenia oxy i alpha max daje rade?
  mam ponad 30 na karku, ruszenie teścia w górę tez się przyda

  • Specjalista ds. suplementacji

   Witam,

   oczywiście zarówno skuteczność składników zawartych w oxymax będzie odpowiednio stymulować tkankę tłuszczową do rozpadu, a z kolei alpha max zadba o odpowiednią ilość hormonów oraz o libido 😉

   Pozdrawiam

 41. Witam

  Mam 32 lata 190cm i 136kg ( rok temu 147 – lekka dieta, spalacz lean fx i cannibl claw na przemian i silownia i odrobine zeszlo 🙂 i niestety waga teraz stoi i że tak powiem – dupa. Możecie mi polecić jakiś naprawde silny środek żeby zrzucić w 3 miesiące jeszcze z 15kg ? Odzywiam sie zdrowo, na weekend pozwalam sobie na pizze czy hamburgera.

  Od razu napisze ze mam astme a na dodatek serce zle znosi kofeine wiec musi to yc cos innego ale naprawde mocnego!!

  • Specjalista ds. suplementacji

   Witam,
   gratuluje wyniku – 11 kg
   jeśli efekty były zadowalające to proszę powtórzyć suplementacje tymi środkami, skoro mamy pewność że działają a organizm je tolerował to po co szukać innych. Do tego proszę zwiększyć aktywność fizyczną lub odjąć z diety 250 kalorii a w miare ubytku masy ciała odejmować kolejno 50 kcal na każde 2 kg ubytku na wadze.
   Pozdrawiam

   • 11kg w rok to raczej średni wynik dlatego szukam czegoś mocniejszego – tamte produkty wbrew temu co byo napisane nie dodawały mi ani troche energii czy pobudzenia, zerow reakcja z mojej strony, dla testu wzialem thermocore ale za duza dawke i serce o malo mi nie wysiadlo.

    Czytałem o jakiś tam srodkach z suple,us i zamowilem nawet cos ale po lekturze na innych forch anulowalem zamowienie i szukam koretnego srodka na zbicie wagi

 42. Ja od siebie polecam spalacz DCP 2.0 coś w sam raz na pierwszy spalacz jaki będziemy brać nie za mocny nie za słaby widzę tu nawet więcej opinii pozytywnych na jego temat

 43. Witam
  Co się nada na szybką i ostrą redukcje – nie mam duzo tluszczu. mam glownie na brzuchu ale nie jestem jakims grubasem
  dzięki

 44. Phenadrol świetnie wspominam – 8 tygodni i 9 kilo mniej na wadze 😀 😀 😀

 45. 1 phenadrol
  2 lipodrene hardcore
  3 oxy max

  lipodrene urywa głowe tak kopie, czasem uzywa, przedtreningowo jak mam słabszy dzień

 46. Jestem 41-letnim facetem. Kilka dobrych lat przesiedziałem przed komputerem i zebrała się dość spora nadwaga. Ważyłem 101 kg przy 175 cm wzrostu, czuje się źle w tym ciele. Dieta została zlecona do ułożenia, trenuje 4 razy w tyg na siłownii i 2x biegam po 30-40 minut. Aktualna waga to 90 kg, chciałbym to przyśpieszyć bo wakacje tuż tuż a nie chce prezentować bojlera na plaży. Pieniądze nie grają roli, chodzi o skuteczność produktu. Chcem jakiś spalacz, myślałem nad liderem rankingu, białko – musi być smaczne i jakieś witaminy w 1 tabletce żebym nie musiał łykać 10 różnych tabletek jak w animalach.
  Z góry dzięki

 47. Jak zbijać wysokie ciśnienie, najlepiej jakimiś naturalnymi substancjami 😉

  • Specjalista ds. suplementacji

   Witam,

   z naturalnych substancji polecam głóg, dziurawiec, lipę i czosnek – skutecznie obniżają ciśnienie
   Do tego aktywność fizyczna na niskim tętnie – np długi spacer, pływanie

   Pozdrawiam

 48. Stosowałem oxy max z lean fx, efekty były bardzo przyjemne dla wagi (już nie mówi że jestem grubasem) i dla oka (nie wstydzę się iść na basen). Zrobiłem kuracje 4 opakowaniami po 2 dla każdego. Schudłem w sumie 27 kg! Wynik to zasługa naprawdę ciężkiej pracy, która bez dopalaczy w stylu oxy i lean nie byłaby możliwa. Śmiało polecam to połączenie dla grubasów jak ja (byłem :))

 49. Witam,
  Kupiłam sobie, pod wpływem tego rankingu DCP 2.0 oraz Cannibal Claw. Proszę o podpowiedź jak powinnam stosować te dwa środki razem. Efekt nie musi być błyskawiczny, ale chciałabym, żeby w ogóle był.
  Mam 43 lata, 167 cm wzrostu i ważę 86 kg – tłuszcz odkłada mi się głównie na brzuchu i biodrach.Jeśli chodzi o aktywność fizyczną, to 3-4 razy w tygodniu jeżdżę na rowerze poziomym po 60 minut.
  Zaznaczę, że wszystkie badania mam w normie.

  • Specjalista ds. suplementacji

   Witam,
   środki proszę stosować 2 razy w ciągu dnia np.:
   1.) 1 kaps cannibal rano i 2 kaps dcp 30 minut przed treningiem – najlepiej zachować 2 godz post od posiłku przed zażyciem
   2.) 1 kaps rano cannibal, 2 kaps dcp + 1 kaps cannibal przed treningiem 30 min
   3.) 1 kaps cannibal + 1 kaps dcp rano + 2-3 kaps dcp + kaps cannibal rano

   Proszę sprobować stosować wg tych schematów np 1.) stosować pierwszy tydzień, następnie przejść na 2 tyg na wariant 2.) a po nim zastosować opcje 3.)

   Pozdrawiam

 50. witam!

  który środek byłby najlepszy nasilający lipoze na diecie ketogenicznej, pobudzający ? Dodam że będe stosował teraz Stimex Hardcore + TA 2 Max i szukam kolejnego spalacza którego rownierz chce połączyć z TA 2maxmysłałem nad Lipodrene albo Lipodrene Hardcore albo Hellfire

  • Specjalista ds. suplementacji

   Witam,

   jeśli chodzi o silne pobudzenie polecam Lipodrene Hardcore produkt zawiera w składzie dmaa oraz ephedra extract – są to substancje silnie pobudzające.
   Aktywny składnik ta2 max w postaci yohimbiny bardzo dobrze reaguje z dietami ubogimi w weglowodany.

   Pozdrawiam

 51. Hey kupiłam na waszym sklepie spalacz tłuszczu DCP 2.0, staramy się z mężem o dziecko, czy to koliduje w jakiś sposób?

 52. Wreszcie wróciłam do treningów po całkowitym usunięciu tarczycy (~2 mies. temu).
  Mam co nadrabiać – krótko przed i po operacji złapałam nadprogramowe kg a wcześniej BMI było i tak w górnych granicach normy.
  Obecnie uregulowana sytuacja z TSH – udało się ustawić leki, nie chciałabym tego zepsuć.
  Czym mogłabym wspomóc redukcję?
  (40lat/174cm/79kg/5-6 treningów/tydz)

  • Specjalista ds. suplementacji

   Witam,

   można zacząć od delikatnego produktu w stylu DCP 2.0, cechuje się on bardzo wysoką skutecznością lipolizy tkanki tłuszczowej. Nie zawiera mocnych stymulantów co za tym idzie nie wpływa na organizm w najmniejszym stopniu. Warto prześledzić wpisy pod artykułem i zobaczyć jak wiele pozytywnych opinii nazbierał w ostatnim czasie.
   Proszę pamiętać o deficycie kalorii w diecie.

   Pozdrawiam

 53. Skończyłem brać Jet Fuel Superburn – efekty bardzo mnie zadowoliły dlatego mam pytanie czy mogę wziąć od razu drugie opakowanie? Czy zmienić na coś innego? teraz dzięki 1 opakowaniu zrzuciłem 8kg!! chciałbym uzyskać podobny efekt, pobudzenie też jest bardzo dobre

  • Specjalista ds. suplementacji

   Witam,

   wychodzę z zasady że skoro coś działa to nie ma sensu tego zmieniać 😉
   Można również śmiało dodać drugi preparat – polecam Lean Xtreme. Połączenie obu środków będzie bardzo skuteczne i na pewno spełni oczekiwania. Bardzo często polecamy własnie takie połączenia z racji synergistycznego działania.

   Pozdrawiam

 54. Witam,
  25 lat, 180 cm wzrostu, trening zaawansowany w godzinach 18-19 (powrót po 2 latach przerwy)przestrzegana czysta i dopięta dieta średnio-węglowodanowa ( tylko około treningowo węgle) , 88 kg obecnie (-3kg) po 2 miesiącach redukcji która teraz chce zoptymalizować z racji czasu który pozostał do sezonu plażowego (nie wychodzę na scenę) i dopalić resztę tkanki tłuszczowej (myślę ze kolo 12-14 % bo mięśnie brzucha już zaczynają się rysować ). Zwiększam maksymalnie jednostki Aerobowe i dokładam interwały 2 razy w tyg. Suplementacja stała OPTIMUM 100% Whey Gold, monohydrat kreatyny (zamienić warto w tym etapie na inna odmianę? ) , witaminy + omega 3. By zachować max mięśnia do jakich dawek BCAA dobić dziennie ? ( od razu proszę coś polecić) oraz czy OxyMax XT to dobre rozwiązanie w moim przypadku czy szukać alternatywy?
  Z góry dziękuje za odpowiedz
  Pozdrawiam

  • Specjalista ds. suplementacji

   Witam,

   tak, oxy max sprawdzi się bardzo dobrze w takim etapie redukcji oraz przy diecie uboższej w weglowodany, jedynie proszę pamiętac o zachowaniu postu między posiłkiem zawierającym węglowodany a porcją OxyMax XT ze względu na johimbine.
   Co do aminokwasów, liderem wśród świadomych wyborów klientów jest BCAA Powder, jednak składowo bogatszy jest Xtend. W przypadku bcaa powder sensowna dawka to nawet 20g dziennie a w przypadku Xtend dwie porcje tj. 26g. Są to substancje niezbędne do ochrony naszych mięśni stąd nie ma co na nich oszczędzać.
   Kreatyna może pozostać w postaci monohydratu – nie widzę przeszkód

   Pozdrawiam

 55. Jakie spalacze są najskuteczniejsze dla kobiet?
  Jestem 25-latką, mam spory brzuch i grube uda, czuje się z tym okropnie jak wieloryb jakis :-/ pomóżcie, co mam robić

  • Specjalista ds. suplementacji

   Witam,

   dla kobiet polecamy delikatniejsze spalacze jak np DCP 2.0 lub Lean FX
   Kolejnym aspektem jest dieta o ujemnym bilansie kalorii, należy wyliczyć własne zapotrzebowanie kaloryczne z danych fizycznych, a następnie odjąć od niego 10-15% i obserwować wagę, jeśli się nie zmniejsza, należy dołożyc aktywność fizyczną, jeśli spada to zostawiamy do momentu aż stracimy 5 kg – wówczas odejmujemy kolejne 100 kcal
   Dieta musimy pamiętać aby była bogata w białko i aminokwasy, początkowo może byc trudne to do uzupełnienia, z pomocą przychodzą odżywki białkowe które kupimy już za kilkadziesiąt złotych jak np: Protein 80

   Pozdrawiam

 56. Witam, chciałam połączyć kultowy OxyMAX XT z Lean FX. Czy mógłby Pan w związku z tym polecić mi dawkowanie obu specyfików?
  Z góry dziękuję za pomoc:)

  • Specjalista ds. suplementacji

   Witam,

   rano przed posiłkiem 1 kapsułka Lean Fx, przed treningiem 1 kapsułka OxyMax
   w dni bez treningu rano 1 kaps Lean Fx, OxyMax przed obiadem

   Pozdrawiam

 57. Bardzo dziękuje za okazała pomoc )
  Pzdr.

 58. Witam pisze w sprawie mojej zdesperowanej mamy. Mama ma 52 lata. Jeszcze niecaly rok temu ważyła 55 kg przy wzroście 165. Jak na ten wiek- SUPER. Niestety w czasie menopauzy przybrała 15 kg, bez zmiany nawyków żywieniowych i zmiany trybu życia. Jest tym bardzo podłamane tym bardziej ze nie może teraz podjąć żadnej aktywności, gdyż jest po wypadku w którym złamała obie kości pięty i leżała w gipsie 3 miesiące. Ponadto wykryto u niej fibromialgie przez co narzeka na stawy/: Poza tym ma bardzo duży celulit widoczny gołym okiem i niestety nie może założyć nawet krótkiego rękawa. Prosze tak więc o pomoc, bo przykro patrzeć jak się smuci:(
  Proszę o radę jakie suplementy można kupić.
  Z góry dziękuję za odpowiedź.

  • Specjalista ds. suplementacji

   Witam,

   podstawą jest aktywność fizyczna, bez niej będzie ciężko.
   Należy również obliczyć zapotrzebowanie kaloryczne i odjąć z niego 200-300 kcal (np zapotrzebowanie to 2000 kcal więc należy jeść 1700-1800).
   Co do spalaczy tłuszczu, można pomyśleć nad DCP 2.0.

   Pozdrawiam

 59. Spalacze z ephedra extract są skuteczniejsze?????

  • Specjalista ds. suplementacji

   Witam,

   extrakt z ephedry jest skutecznie pobudzającą substancją i blokującą apetyt. Minusem tej substancji jest możliwość podnoszenia ciśnienia.
   Ciekawym połączeniem może byc TargetA2 + spalacz z ephedrą.

   Pozdrawiam

 60. czesc kupiłam spalacz dcp i nie widze na razie efektów – 7 dzien.
  jem zdrowo – 2 posiłki dziennie raz ryba i warzywa a drugi to warzywa i owoce z jogurtem naturalnym, dieta działa bo kiedyś schudłam na podobnej 11 kg ale nbiestety pozniej wszystko wrociło czuje pobudzenie ale jestem taka apatyczna, czy to spalacz mi szkodzi?

  • Specjalista ds. suplementacji

   Witam,

   problem leży po stronie diety, za duże ograniczenia kalorii powodują spowolnienie metabolizmu oraz kompletny brak energii.

   Proponuje obliczyć zapotrzebowanie wg tego wzoru:

   Kobiety: PPM* = 665 + (9,6 x masa ciała w kg) + (1,8 x wzrost w cm) – (4,7 x wiek w latach)
   Mężczyźni: PPM* = 66 + (13,7 x masa ciała w kg) + (5 x wzrost ciała w cm) – (6,8 x wiek w latach)

   Wynik mnożymy przez współczynnik aktywności tj:
   Praca siedząca i zero aktywności fizycznej = 1,2
   Średnio-aktywny tryb życia (2-3 treningi w tyg) = 1,4
   Regularne treningi, 5 w tygodniu = 1,6
   Ciężkie treningi codziennie = 1,8

   Odjąć 200-300 kalorii od zapotrzebowania i ustalić dietę właśnie na tyle.
   Stąd później efekt jojo, zbyt mała podaż kcal, wręcz głodówka prowadzi do spowolnionej pracy metabolizmu, następnie wyższa podaż kcal zostaje magazynowana bo organizm odczuwa skutki tej głodówki.

   Pozdrawiam

 61. Cześć, mam 38 lat, 174 cm, 75 kg, bilans kaloryczny ujemny ok 2200kcal, BF ok 15%, potrzebuje jakiś zestaw 2-3 spalaczy uzupełniających się. Zależy mi na zgubieniu tkanki na brzucha i lepszej separacji mięśni, pobudzenie tez mile widziane, staż treningowy 15 lat. Polecono mi stimerex hardcore + target ad2 ewentualnie dodać cannibal claw, czy to dobry zestaw, czy może polecicie jakiś inny. Jak dawkować w/w zestaw, trenuje ok godziny 18. Pozdrawiam

  • Specjalista ds. suplementacji

   Witam,

   zestaw bardzo dobry
   cannibal rano 2 kaps
   stimerex 1 kaps przed treningiem target 1 kaps przed treningiem, proszę pamiętać aby w posiłku przed treningowym było mniej węglowodanów
   w miare upływu czasu można spróbować dorzucić 1 kaps targeta

   jeśli bedą pojawiać się problemy z zasypianiem proszę zamienić stimerex z cannibal tj stimerex 1 kaps rano a cannibal 2 przed treningiem

   Pozdrawiam

 62. Lub może w ogóle niebdodawac nic do stimerex i ad2

  • Specjalista ds. suplementacji

   Lepszym rozwiązaniem bedzie stimerex+ad2+ad3pct

   Myslalem że te 3 suple juz byly w posiadaniu

   • Nie, dopiero zamierzam zakupić zestaw. Zapomniałem dodać, że zacząłem brać PES Norcodrene bo już wcześniej zakupiłem, a w/w zestaw planuje zaraz po tym, czyli za jakieś 2 tyg, czy to nie będzie kolidowało bo Norcodrene to tez termogenic jak stimerex? Czy zrobić przerwę miedzy PES-em a zestawem np. tydzień, bo więcej nie mogę bo się nie wyrobie przed wakacjami? Jak dawkować tego PES-a od razu zapytam :).
    Druga sprawa to czy Stimerex+Ad2 bedzie dobry dla dziewczyny? 155 cm wzrostu, 49 kg, jak ma go dawkować, czy tak jak ja czy inaczej?

 63. Może tutaj uzyskam pomoc
  Jestem Karina mam 24 lata, brałam tebletki anty przez ponad dwa lata w skutek czego strasznie utyłam. 169/78, chciałam z tym walczyc ale w ogóle nie szło mimo diety. Po roku nakazano mi zrobić badania hormonów i tam był jeszcze troche meksyk. Ogólnie mam jeszcze hormony w górnych granicach ale już są w miarę unormowane. Ćwiczę 4-5 razy w tygodniu, jem wg zaleceń dietetycznych ale zaraz mamy czerwiec a ja jeszcze ważę 67 kg, dla mnie to nadal za dużo…
  Czy pomoże mi ktoś w dobraniu środków żeby to szybciej zrzucić, mogę na to przeznaczyć 200-300 zl

  • Specjalista ds. suplementacji

   Witaj Karino,

   polecam spalacz DCP 2,0+ Yohimbine SAN. Zaczniesz suplementacj:
   1-2 tydzień DCP: rano 1 kaps, przed treningiem 2 kaps
   3-4 tydzień DCP: rano 2 kaps, przed treningiem 2 kaps + 1 kaps yohimbine
   od 5 tygodnia DCP: rano 2 kaps, przed treningiem 2 kaps DCP + 2 kaps yohimbine

   To bardzo skuteczny schemat, zalecam nie używać węglowodanów w posiłku przed treningowym 😉

   Pozdrawiam

 64. Stosowałem lipodrene hardcore i po treningu siłowym biegałem jeszcze ponad godzinę na biezni, z tak silnym preparatem się jeszcze nie spotkałem.
  Z wagi spadło 7 kg w 30 dni ale pobudzenie, nastawienie do życia rewelacyjne. Dla kobiet może być zbyt silny ale dla facetów polecam

 65. Koncze oxy max – zdąże do wakacji zrzucić w sumie 10 kg 🙂 ze spokojem w 4 tygodnie poszło 8 kg więc te dwa to juz nie problem, dzieki wielkie za polecenie tego produktu
  Adam Ryśnik

 66. phenadrol i yohimbine san jak to brac?

  ph 2 tab dziennie yoha 2 tab dziennie?

 67. Stosuje spalacze co roku przed latem, 3 lata temu był to thermospeed efekty były w miare tj kilka kg mniej w 2 miesiace. 2 lata temu był to thermocut również udało mi się coś zrzucic. Pozbywałam się wagi ale nigdy nie byłam do konca zadowolona, rok temu używałam na przełomie 3 miesięcy Lean fx + dcp 2.0 – efekty po raz pierwszy były takie jakich oczekiwałam tj 11 kg mniej! dieta nie była rewelacyjna ćwiczyłam 5 razy w tyg.
  W tym roku zdecydowałam się na dcp+Lean xtreme, jestem w 11 tygodniu, waga spadła juz o 13 kg! waże już 64 kg i czuje się świetnie, jestem dzięki temu zmotywowana do walki przez cały rok, nie będę się już obiadać zimą bo zrzucić poźniej jest bardzo trudno. Dzięki Bogu istnieją skuteczne spalacze tłuszczu – dla wszystkich walczących z tłuszczem, wydajcie troche więcej pieniążków ale kupcie coś co działa 😉
  Pozdrawiam Magda Moskalik

 68. Chciałbym wzionc lipodrenne hardcore i oxy max, widze ze czensto tu o tym piszecie, jakies opinje czy warto to wzionsc???????????????

 69. witam
  zupełnie się na tym nie znam, nie chcę kupić jakiegoś badziewia, więc zwracam się z prośbą o polecenie mi jakiegoś konkretnego spalacza. Mam 33 lata i ok. 10 kg zbędnego ciała, nie jestem zbyt aktywna fizycznie, ale jak już nabędę jakiś spalacz zabiorę się za ćwiczenia aerobowe typu rower, orbitrek. Utrzymuję dietę minimalizującą spożycie węglowodanów i tłuszczy. będą wdzięczna za radę eksperta.

  • Specjalista ds. suplementacji

   Witam,

   podam dwie opcje, jedne ekonomiczniejsza, druga skuteczniejsza:

   1. DCP 2.0:
   2 kapsułki rano przed posiłkiem, 2 kapsułki przed treningiem

   2. DCP 2.0 + Lean Xtreme:
   2-3 kapsułki dcp 2.0 rano przed posiłkiem, 1-2 kapsułki lean xtreme przed treningiem (proszę zaczynać od dolnej dawki)

   Pozdrawiam

 70. Witam.

  Mam 34 lata,172 cm. wzrostu i ważę 80 kg. Chciałabym schudnąć ok.20 kg. Zakupiłam niedawno spalacz o nazwie CUTTING EDGE ale nie wiem czy nie jest za słaby. Proszę o poradę co stosować i w jakich ilościach.

  Pozdrawiam serdecznie Aga

  • Specjalista ds. suplementacji

   Witam,

   jeśli posiadasz już cutting edge to spróbujemy ułożyć cykl przy jego użyciu, mimo że jest strasznie słabym środkiem.

   Do pary polecam Tight

   Wówczas: rano 3 kaps Cutting Edge, przed treningiem 1 kaps Tight

   W drugiej opcji (bez cutting edge) można zastosować Tight+Cannibal Claw

   Wówczas: rano 1 kaps Cannibal Claw, przed treningiem 1 kaps Tight

   Pozdrawiam

 71. Witam, jestem kobietą 30letnią po zabiegu założenia opaski żołądkowej. Waga spadła w niecały rok ponad 50 kg (dla mnei ogromny sukces). 3 lata było ok, teraz od roku waga sukcesywnie idzie w górę.
  Obecnie ważę 78kg przy wzroście 165cm.
  Stosowałam już wcześniej Olimp – Thermo Speed Extreme Mega skutki marne oraz Yohimbine HCl z Primaforce efekty były ale niewielkie 5kg w pół roku.
  Chciałabym zejść do wagi 63-65kg. Poradzcie co zastosować żeby sobie dopomóc? Dodam jeszcze ze ze względu na małą objętość żołądka 5 posiłków według diet nie wchodzi w grę.

  • Specjalista ds. suplementacji

   Witam,

   w tym odniesieniu zalecam środek mocno hamujący apetyt typu lipodrene, proszę pamiętać o zbilansowanych posiłkach zależnych od celu treningowego. Skutecznie hamuje apetyt i wykazuje się mocną stymulacją lipolizy.
   Dawkowanie: 1 kaps rano przed posiłkiem, 1 kaps przed treningiem

   Obciążenie żołądka można zminimalizować jedzeniem dziennego bilansu kcal w 4 posiłkach.

   Pozdrawiam

 72. Witam mam taki pytanie od 5 maja stosuje dcp i jest super już ponad 3 kg mniej ale trochę się po komplikowalo złapałam kontuzje kolana i nie bardzo mogę na razie ćwiczyć i czy mam jakoś zwiększyć suplemtacje żeby wspomóc organizm czy zostawić tak jak jest dziękuję za pomoc

 73. stimerex hardcore tylko dla twardzieli 🙂 kofa+ephedra+dmaa+dmae+yoha 🙂
  składowo chyba najlepszy stuff na rynku 🙂

 74. Oxy max+ta2 max
  zakonczyłem redukowanie tkanki na tym zestawie

  efekty to 10 kg mniej na wadze, ale! spadł obwód pasa, obwód uda, mięśnie brzucha są widoczniejsze a w ramieniu +0,5 cm 🙂
  czuje się optycznie dużo większy. Fajnie działają te dwa środki no i efwekty są, to najważniejsze

 75. Stosuje pod koniec wycisnki oxy-max + johimbine
  Jestem na low carb, ogólnie czuje sie kiepsko (zle znosze deficyty kcal) brak sił brak energii. Szukam spalacza ktory konkretnie kopnie, moze byc oparty na efedrynie lub geranium, przymierzałem sie do środkow z allegro ale te firmy typu „krzak” są dla mnie mało wiarygodne…
  Oxy mam jeszcze na 9 dni, co polecacie?
  Dzieki za odp

  • Specjalista ds. suplementacji

   Witam,

   ze spalaczy które mają silne działanie pobudzające polecam stimerex hardcore lub lipodrene hardcore, szczególnie w pierwszym kontakcie lipodrene będzie korzystniejszy ze względu na delikatniejsze dawki. Wykazuje się bardzo dużą skutecznością ale nie zawiera aż tyle 1-3 co stimerex. Dlatego w pierwszej kolejności zalecam troszeczke słabszy lipodrene.

   Pozdrawiam

 76. Witam zakupiłem stimerex hardcore i Target A2.
  38 lat, 174 cm, 75 kg, bf 15%, bilans kcal ujemny. Jak dawkowc w/w zestaw. Obecnie kończę PES norcodrene. Czy dziewczyna też może korzystać z w/w zestawu, jak ma to brać?

  • Specjalista ds. suplementacji

   witam,

   stimerex prosze wziąć 1 tab rano przed śniadaniem, Target A2 prosze brać w ilości 1 tab przed treningiem 30 min, jeżeli przerwa między porcją stimerexa rano wyniesie powyżej 6 godzin można również przyjąć 1 kapsułke razem z A2 przed treningiem.

   Dziewczynie zalecałbym słabsze produkty jak np DCP 2.0 ze względu na łagodność działania, stimerex może okazać się zbyt silnym środkiem.
   A2 może brać, polecam również na 30 minut przed treningiem, ewentualnie jedna dodatkowa porcja rano naczczo.

   Pozdrawiam

 77. Witam,
  mam 21lat, 175cm wzrostu i ważę 57kg, wiem, że jest to odpowiednia waga, jednak poziom mojej tkanki tłuszczowej wynosi ok 20% a uda są nieproporcjonalnie otłuszczone w stosunku do niemal kościstej góry ciała, ćwiczę siłowo. Stosowałam przez miesiąc Olimp – Thermo Speed Extreme ale nie zauważyłam żadnych efektów, ani nawet pobudzenia przy 3 tabletkach 2x dziennie, dlatego proszę Was o poradę, gdyż nie chcę znów czegoś zakupić i liczyć, że zadziała 🙂 . Z góry bardzo dziękuję ;)).
  Pozdrawiam.

 78. Witam!
  Mam 29 lat, mam niedoczynność tarczycy i biorę hormony (miałam naświetlenia) 1,60m -> 78kg, chciabym zejść z wagą do ok 60kg. Wszystko zatrzymało się na brzuchu, zdrowo się odżywiam i ćwiczę, efektów brak… zastanawiam się nad spalaczami… ale jestem kompletnie zielona w tym temacie, może ktoś polecić coś skutecznego?

  • Specjalista ds. suplementacji

   Witam,

   polecam spalacz DCP 2.0. Jest skuteczny ale bezpieczny nie obciąża układu hormonalnego i innych narządów.

   Pozdrawiam

   • A co z późniejszym odstawieniem spalaczy? ekefkt jojo itd? itp?

    • Specjalista ds. suplementacji

     Efekt jojo pojawia się w momencie gdy nasz tryb odchudzania nie jest zdrowy dla naszej psychiki. Katowanie się dietą – zamiast zmiany nawyków żywieniowych, spoczęcie na laurach po zrzuceniu określonej ilości kilogramów i powrót do „starego trybu życia” – to powoduje efekt jojo. Do tego dochodzą takie czynniki jak nieprawidłowa dieta spowodowana zbyt małą podażą kalorii, która docelowo spowolni nasz metabolizm i na dłuższą metę przyniesie nam szereg niekorzyści…

     Pozdrawiam

 79. Oxy max stosowałem dwa opakowania i powiem ze liczylem na duzo lepsze efekty, straciłem 6 kg, cwiczyłem ostro. Diete trzymam 5 dni w tyg aweekendy odpoczywam dla zdrowia psychiki. Moze jakbym był sumienniejszy to efekty były by lepsze.

 80. Witam to pilna sprawa, jadę na wakacje 28 lipca, szukam środków które wspomogą moją diete (kupiona profesjonalna pode mnie) i treningi żeby zrzucić jak najwięcej tłuszczu. Mam 173 cm i waże 86 kg, pomocy, to pilne dziękuje!!!

  • Specjalista ds. suplementacji

   Witam,

   zalecałbym połączeniu dwóch bardzo skutecznych środkó tj:

   Lipodrene + Oxy Max. Połączenie niezwykle silne i skuteczne!
   Dawkowanie:
   rano 1 kapsułka Oxy Max, przed treningiem 1 kaps Lipodrene
   Po 3 tyg można zwiększyć ale delikatnie dawkowanie, to bardzo mocne spalacze.

   Pozdrawiam

   • Dobry wieczor. Poprosiła bym o dobor odpowiednich spalaczy. Mam 31 lat,162 ccm. I 63kg . ćwicze w domu. Stosowalam rozne suple ale nie zauwalylam efektów. Chcialabym w koncu cos po czym beda szybsze efekty i dobrze wydane pieniadze. Dieta. Ok. 1600 kcal. Najbardziej oporne miejssca to uda i brzuch.

    • Witam,

     miejsca oporne jak brzuch uda i pośladki to idealne miejsca do wypróbowania spalacza zawierającego johimbine. Substancję tą opisywaliśmy kilka razy na naszym blogu. Działa ona wybiórczo na rozpad pewnych komórek tłuszczowych, a ich nagromadzenie największe jest właśnie w tych miejscach.
     Synefryna również może się okazać pomocna. W tym przypadku polecam produkt:
     https://www.muscle-zone.pl/spalacze-tluszczu/lipo-6-120-kaps-USA
     dawkowanie to:
     Przez pierwsze 2-3 dni należy stosować dwie kapsułki dziennie – jedna rano przed śniadaniem, druga po południu / przed treningiem. Kolejne dni: 3 kapsułki dziennie, z czego dwie pierwsze rano przed śniadaniem i oraz jedna po południu / przed treningiem.
     i dzień bez treningu:
     Przez pierwsze 2-3 dni należy stosować 2 kapsułki dziennie, rano przed śniadaniem oraz po południu.. Kolejne dni: 3 kapsułki dziennie, z czego dwie pierwsze rano przed śniadaniem i oraz jedna po południu.
     W celu zbadania tolerancji na produkt, pierwszego dnia może Pani przyjać tylko 1 kapsułkę, pozwoli to określić tolerancję Pani organizmu.
     Pozdrawiam

 81. Witam
  Kupiłam na początek DCP 2.0. jak powinnam go dawkować? Ćwiczę regularnie co drugi dzień. I jaki drugi środek mogłabym ewentualnie z nim połączyć dla lepszych efektów?

 82. Witam
  Mam ogromną prośbę o pomoc !!!!!! RATUNKU..!!!!!
  Jestem już co prawda po 40-stce lecz pomimo w tego ważyłam całe życie 48kg, urodziłam dzieci i zero brzucha , fałd..teraz zmagam się z nadwagą, mam niedoczynność tarczycy, oraz podwyższony cukier lecz nie mam cukrzycy, dużo spaceruję, Jem mało maks do 1400 kcl..Jaki suplement włączyć aby szybko zauważyć efekty i nie zaszkodzić sobie przy schorzeniu tarczycy..Potrzebuję zrzucić do 15 kg 🙁

  • Specjalista ds. suplementacji

   Witam,

   można się wspomóc spalaczem DCP 2.0. To ile da się zrzucić zależy od skuteczności diety oraz ćwiczeń w połączeniu ze spalaczem tłuszczu, sam spalacz przy niskim zaangażowaniu wiele nie da.

   Pozdrawiam

 83. Witam,

  Od 3 tygodni jestem na diecie, i głównie ćwiczę cardio. Efekty póki co bardzo marne. 0,5 kg mniej. Bardzo chciałabym się wspomóc jakimś spalaczem. Muszę schudnąć 35 kg. Zależy mi na czymś sprawdzonym i skuteczny,. Czy OxyMax XT nadaje się dla kobiet? Czy lepiej zacząć od DCP 2.0 ? Zależy mi też na takim suplemencie który doda mi energii. Zależy mi żeby wreszcie moja waga ruszyła, bo przy maksymalnym wysiłku który wkładam w redukcję efekty są na prawdę marne. pozdrawiam Magda

 84. siemka… zakupilem taki zestaw
  http://allegro.pl/zestaw-target-a2-90-kaps-stimerex-hardcore-ad3-i6202198195.html

  wracam do treningow po 9miesiecznej przerwie z powodu wypadku..wczesniej duzo trenowalem ruszalem sie itp ale przez te miesiace nakleilo sie do mnie troche fatu i musze to szybko zgubic.. mam 42 lata wzrost 178cm i waka kolo 105kg.. od tygodnia krece aeroby bo reka narazie tylko na to pozwala… dietke trzymam..

  mam pytanko jak i kiedy brac i dawkowac te suple,w dni treningowe i nie treningowe…? i czy to dobry dobor,dawno nie bralem zadnych spalaczy bo nie musialem… z gory dzieki za odp pozdro

  • Specjalista ds. suplementacji

   Witam,
   dobry wybór
   Dzień Treningowy: Rano 1 kaps Stimerex+1 kaps target A2, przed treningiem 1 kaps stimerex+1 kaps target A2, AD3 2 kapsułki wieczorem przed snem
   DNT: Rano 1 Kaps Stimerex, po południu 1-2 kaps Target A2, AD3 2 kapsułki przed snem

   Proszę pamiętać żeby przed wzięciem target A2 zachować post od posiłków bogatych w węglowodany około 1,5-2 godzin

   Pozdrawiam

 85. I jeszcze mam pytanie ponieważ mieszkam w UK , a widzę że produkt znajduję się na terenie UK. Czy jest jakaś możliwość zamówienia bezpośrednio z UK?

 86. siemano
  pytanko:
  https://www.muscle-zone.pl/termogeniki/red-wasp-75-kaps
  warte uwagi? ziomek kupił i używa prze treningowo i na spalanie 2 kaps
  Klepie go nieziemsko
  Mogłbym też tak używać? wogle warte uwagi bo w rankingu nie ma?

  • Specjalista ds. suplementacji

   Witam,

   Red Wasp jest silnym termogenikiem, działa również bardzo pobudzająco, tak – można go stosować przed treningiem, jednak proszę zacząć suplementację od 1 kapsułki 😉

   Red Wasp nie został ujęty w rankingu nie ze względu na niską skuteczność, a tylko przez to że dość późno pojawił się w naszym sklepie.

   Pozdrawiam

 87. witam,
  mam pytanie odnośnie dcp czy to faktycznie dobry spalacz i moga go stosowac osoby z nadciśnieniem?

  • Specjalista ds. suplementacji

   Witam,

   oczywiście że można, DCP nie zawiera silnych stymulantów – dzięki temu nie wpływa na podnoszenie ciśnienia tętniczego.
   Kompleksowo dobrane, działające synergistycznie składniki zapewniają odpowiednie efekty.

   Pozdrawiam

 88. Kiedyś sie nie pociłam jak teraz przy wykonywaniu codziennych czynności i mam pytanie czy jest JAKIŚ SKUTECZNY SPOSÓB na to aby przez branie termogenikow nie pocić sie tak bardzo w ciagu zwykłego chodzenia czy nawet siedzenia

  • Specjalista ds. suplementacji

   Witam,

   ogólnie jak nazwa mówi „termogenik” są to produkty podnoszące termogenezę organizmu a ta skutkuję większą pracą organizmu w tym chłodzeniem do odpowiedniej temperatury. Ciało ludzkie ochładza się m. in. przez potliwość, zatem jest to nieunikniony skutek.

   Pozdrawiam

 89. Witajcie,

  Mam pytanie odnośnie łączenia Oxymax XT wraz z Yohimbiną, czy ma to sens kiedy chcę zejść do bardzo niskiego poziomu tłuszczu, a obecnie wynosi on około 16%?

  pozdrawiam,
  Marek

  • Specjalista ds. suplementacji

   Witam,

   jak najbardziej ma sens, yohimbina bardzo dobrze działa jako spalacz. Najsilniejsze działanie wykazuje gdy przyjmuje się ją w dużym odstępie od posiłku bogatym w węglowodany oraz przy niższym %BF (nie oznacza to że przy wysokim % nie działa;)).

   Jak najbardziej polecam w Twoim przypadku to połączenie.

   Pozdrawiam

 90. hej, który spalacz polecacie na przyspieszenie metabolizmu? biorę euthyrox ponieważ mam niedoczynnośc tarczycy i nie mogę spalić tłuszczu

 91. Witam od grudnia zacząłem dietę i ćwiczenia bieżnia 55 minut cardio rowerek 20 minut brzuszki i ćwiczenia hantke ławka brałem yohambine bark przez 8 tyg i waga spadła 11kg później przerwa bo waga stanęła w miejscu jaki spalacz polecicie żeby na nowo waga szla w dół

 92. Witam. Jestem na diecie białkowo-tłuszczowej, klepe cardio już od końca kwietnia i powoli zmniejszam kaloryczność ale z brzucha słabo schodzi.Nie chce przesadzić z cięciem kalorii i stracić mięcha wypracowanego ciężką pracą.Potrzebuje jakieś konkretne zestawienie żeby ruszyć tłuszcz szczególnie z dołu brzucha.Bf myślę że około 18%

 93. Witam dziękuję bardzo ja mam to samo cardio od 8 tyg dieta białkowa a opona kiepsko schodzi no zamówiłem produkt co pan napisał czy coś jeszcze można brać ja brałem yohambine bark 5x dziennie na początku tak ale później waga stanęła i motywacja na 2 tyg poszła teraz od poniedziałku na nowo dieta i ćwiczenia 1000 kalori na siłowni domowej

 94. 12 tyg dieta i ćwiczenia11kg myślałem że będzie lepiej bo sie człowiek katuje na maxa

 95. Witam co jeszcze można połączyć żeby lepiej tłuszcz z brzucha schodził ćwiczę 5 x w tygodniu po 90minut i nie przekraczać 1500 kalorii będę wdzięczny o info co kupić jeszcze do tego lipodrene

  • Specjalista ds. suplementacji

   Witam,

   proszę zastosować Lipodrene, na tą chwilę wystarczy, ewentualnie można dodać Target A2 z firmy Pure.
   Kaloryke diety prosze dostosować do swojego zapotrzebowania a nie schematycznie ponieważ skutkuje to spowolnieniem metabolizmu, docelowo osiągamy efekt odwrotny do zamierzonego.

   Pozdrawiam

 96. Jestem 21 latką mam problem z efektem jojo bo odchudzałam się zimą, straciłam 7 kg na wadze a teraz od kwietnia przybrałam 8 prawie ://///
  Jestem zdrowa, ćwiczę, mam dietę od specjalistów i chce jakiś spalacz, który mnie pobudzi do ćwiczeń i wspomoże spalanie, żebym do połowy lipca już cos zrzuciła, chociaź 3-4 kilogramy. Iza

 97. Stosowałam DCP i johimbine z firmy san
  po 6 tygodniach straciłam 7,5kg!
  byłam silna zmotywowana i zadowolona, zadnych złych nastrojów etc.
  minusem johimbiny jest nad wyraz mocne pobudzenie seksualne chociaż mi nie przeszkadzało (osobie samotnej może być trudniej ;))
  fajny zestaw polecam każdej pani chcącej coś z siebie zrzucić 🙂

 98. siemanko 😛
  chce kupić ten środek: https://www.muscle-zone.pl/termogeniki/hardrock-yellow-bullet-xtreme-100-kaps lubie eksperymentować z mocnymi środkami używanymi przedtreningiem, mam tylko pytanie, mocno klepie?

 99. NIEPOLECAM OXYMAX I LIPODRENE, TAKIE SCIERWA ZE SZOK. WAGA UCIEKA JAK SZALONA KOPNIECIE W LEB TAKIE ZE BYKA PORWIE NA NOGI NAPRAWDE MEGA STUFF!!!!!!! POLECAM GRUBASOM!

 100. Witam. Czy OxyMax XT mogą stosować kobiety? Pozdrowienia

 101. Zjadłam 2 opakowania DCP, stosowałam 4-8 tab dziennie. Zrzuciłam ostatecznie 11 kilogramów w około w miesiące 😉 Swietnie sie czułam, miałam energie ale nie byla ogłupiała 🙂 smiało kobietki polecam bo jest bardzo skuteczny!

 102. 33 lata 189 cm waga 125 kg niejestem jakis tłusty ale taki nabity chociaż mam też troche smalcu co polecacie? moze klepac ostro ale zeby udalo sie cos zrzucic!

 103. cześć widzie na allegro takie zestawy od Was:
  http://allegro.pl/stimerex-hardcore-ta2-max-ad-3-super-zestaw-i6203195243.html
  jest o skuteczne? bo widze ze w miare schodzi. dobre to połączenie??
  może ktoś brał/bierze taki zestawik? bede wdzięczny za opinie

  • Specjalista ds. suplementacji

   Witam,

   jest to bardzo silne i bardzo skuteczne połączenie.
   Kilka dni temu były komentarze nt takiego zestawu, działał bardzo mocno.
   Zestawiliśmy na tej aukcji najskuteczniejsze i jedne z najsilniejszych dostępnych suplementów.
   Połączenie tych 3 środków silnie wspiera zarówno utratę tkanki tłuszczowej jak i wykazuje wysoki wpływ na podniesienie poziomu testosteronu i zwiększenie libido.

   Pozdrawiam

 104. Witam,
  od grudnia zeszłego roku zaczęłam trenować, 3 razy w tygodniu cardio po 60 minut, od miesiąca zaczęłam biegać (co drugi dzień) po 5-8 km. Od kwietnia staram się być na diecie, efekty 4 kg mniej. Bardzo chciałabym się wspomóc jakimś spalaczem.Chciałabym zrzucić jeszcze 4-5 kg. Zależy mi na czymś sprawdzonym i skuteczny. Co Polecicie?

 105. Combos Oxy Max + ta2 max. Stosowałem przez ponad miesiąc. Efekty to:
  Waga przed 98 po 90
  Pas z 98 na 88
  Świetne efekty, naprawdę działa to połączenie!

 106. Witam ponownie,
  a jak dawkować produkty? DCP 2.0 i Yohimbine HCL
  z góry dziękuje za pomoc,
  Pozdrawiam

  • Specjalista ds. suplementacji

   Dawkowanie:
   Dzień treningowy: rano 1 kaps yohimbiny+2 kaps DCP, przed treningiem (30 minut) 1 kaps yohimbiny+2 kaps dcp
   Dzień nietreningowy: rano 1 kaps yohimbiny+2 kaps dcp, w godzinach popołudniowych 1 kaps yohimbiny+2kaps dcp
   Proszę pamiętać aby nie stosować razem z johimbiną posiłków węglowodanowych, najlepiej zachować 2-3 godzinny odstęp od posiłku poprzedzającego wzięcie suplementów, o poranku proszę wziąć na pusty żołądek.

   Pozdrawiam

 107. Brałem stimerex hardcore i jest to nasienie szatana! 😀
  nie usiedzisz na dupie po tym srodku wręcz jesteś bogiem!

 108. stimerex hardcore = co za kosa, nie polecam początkującym bo potrafi ładnie szarpnąć. bardzo silnie pobudza, apetytu zero (mega +), chce się żyć nawet na symbolicznych ilosciach węglowodanów (2 g na kg masy ciała) energia do treningów juz po 1 kapsule, przy 2 jestes jak hulk i targasz wszystko jakby nic nie warzyło 😀

  • Skaczę Ci ciśnienie na tym? Przy 3 kapsułkach dziennie odczuwam trochę ból głowy. Przy 2 na porcję jebnięcie jest konkretne, 1 kapsułka się nie umywa ale minus to skok ciśnienia…

   • nie, nigdy nie mialem problemow z cisnieniem i nie mam zadnych bolow glowy itp, z drugiej strony moze jestes bardziej wrazliwy na stymulanty, po 2 kapsulach czuje sie jak mlody bog i jedynym minusem jest takie troche rozdraznienie ale mozna to przeksztalcici w fajna motywcje do treningu

 109. Witam kupiłem zestaw ta2 max +Oxy max xt jak to dawkować?

  • Specjalista ds. suplementacji

   Witam,

   Rano 1 kaps Oxy max, przed treningiem 1 kaps Oxy+ 1kaps Ta2max
   Po 2 tygodniach i wzroście tolerancji organizmu można do porannej kapsułki Oxy Max dorzucić 1 kaps Ta2 max

   Pozdrawiam

 110. zjadłęm po puszce canibal inferno i lipodrene powiem tak:
  petarda w ***j! na wadze zeszło 11 kilogramów a miotało mną cały czas jak szatan, zjadłem to w 45 dni i były to chyba najbardziej nakręcone dni w moim życiu 😀 chodziłem non stop jak robot, rano brałem spalacze i szedłem biegać, później do pracy, po pracy posiłek i na siłownię, apetytu po treningu zero przez 2-3 godziny. Minusem jest troche skok ciśnienia ale miałem na to *****ane bo chciałem efektów, ostro zapieprzałem i nie podjadałem, myślę że efekty sa mega dobre

 111. Witam stosowałam dcp jedno opakowanie waga trochę spadła ale chciałabym spróbować czegoś troszkę mocniejszego co pozwoli mi jeszcze lepiej spalić kolejne nadmierne kilogramy coś co by mi dawało lekkiego kopa do treningu bo nie mogę się zebrać po miesięcznej przerwie w ćwiczeniach

 112. Słyszałam że jest jakiś spalacz przy którym można nie ćwiczyć a i tak daje super efekty czy wiecie coś na ten temat

 113. Jak stosować ile tabletek na początek a może jakieś połączenie dla lepszego efektu

 114. Johimbina hcl od hades hegemeony nr 1! ani z san ani z mana nie mają startu, działanie odczuwalnie najlepsze, sądzę że porównując podobne porcje w tych dwóch może być mniej środka aktywnego :-//////////

 115. Witam! Chciałam zaczerpnąć wiedzy na spalacz dla aktywnej kobiety. Trenuje codziennie a jak sie uda to 2 razy dziennie (biegi, crossfit, siłownia)i mam troche tłuszczyku na ciele (okolice boczków, pempka i miejsca miedzy ręką a klatką) którego chce sie pozbyć dla uwydatnienia mięśni. Jakies połączenia i sugestie? Dodam ze próbowałam ostatnio yohimbinie i zle sie po niej czułam, miałam mocne wzdęcia i brzuch jak bym była w ciąży, po odstawieniu dopiero wróciło wszystko do normy… Pozdrawiam

 116. jakieś opinie o tym phenadrol?????

  • Silne pobudzenie zwiekszona potliwosc wiecej sił ogolnie nie bierz za pozno bo som problemy ze snem pozniej. fajnie działał jak wziąłem o 19 przed immprezą i cala noc na pelnych obrotach z wagi spadlo mi 5 kg ale duzo pilem alko i nie pilnowalem w weekendy diety

  • Pobudza dość solidnie dając energie do walki z nadwagą. Może troche podnosić cisnienie zwłaszcza przy hardkorowych seriach. Stosowałem przez 60 dni – dwa opakowania, efekty są bardzo zadowalające. Widze zmiane sylwetki Ja, Żona i przyjaciele. Da się na tym środku przeprowadzić fajną redukcje
   Życzę dobrego wyboru!

 117. Cannibal inferno i target a2, świetne połączenie, siła moc skupienie checi do walki z wlasnym cialem. Bardzo wydajne i skuteczne. Udało mi się zrzucić od początku maja 14 kilogramów, dieta na 100% trzymana, zero alkoholu, zero słodyczy (%-)) ciezkie treningi i walka ze slabosciami

 118. Witam!
  Dlaczego te spalacze trzeba łączyć w zestawy? Co daje połączenie np oxymax z lean fx i alphamax?
  Rozumiem, że stosując samo oxymax efekt będzie dużo gorszy?

  • Specjalista ds. suplementacji

   Witam,

   nie jest to konieczne, ale zwiększa korzyści.
   Łączenie produktów daje efekty symbiozy. Jeden z produktów zawiera składniki typu a,b,c a drugi x,y,z. Połączenie wszystkich tych składników aktywnych pozwoli działać dużo efektywniej i w ogólnym rozrachunku przynieść większą utratę tkanki tłuszczowej.

   Pozdrawiam

 119. witam. czy bezpieczne i skuteczne jest połączenie phenadrolu (genomyx) z cannibal nferno? zastanawiam się nad taki połaczenie czy to ma sens ?

  • Specjalista ds. suplementacji

   Witam,

   każde połączenie dwóch czy więcej produktów ma sens ze względu na wspomagające działanie.

   W przypadku kobiety warte polecenia byłoby połączenie Phenadrol + Yohimbine HCL (https://www.muscle-zone.pl/spalacze-tluszczu/yohimbine-hcl-100-kaps)

   Pozdrawiam

   • dziękuje za szybką odpowiedź 🙂 jeszcze mam pytanie w jakich dawkach przyjmować oba spalacze?

    • Specjalista ds. suplementacji

     DT: rano 1 kaps Phenadrol+1kaps yohimbiny hcl, przed treningiem 1 kaps Phenadrol + 1 kaps yohimbiny hcl
     DNT: rano 1 kaps Phenadrol+1kaps yohimbiny hcl, w godzinach popołudniowych 1 kaps yohimbiny hcl

     Pozdrawiam

   • Dzięki za odpowiedź, możesz mi powiedzieć który lepszy, czy oxymax xt czy phenadrol?
    Od razu korzystając z okazji zapytam o sarmy bo widzę, że odpowiada ta sama osoba, dobrze rozumiem ich bezpieczeństwo? Można je z dnia na dzień o tak przestać zażywać jak np zwykłe bcaa i nie będzie z tego żadnych konsekwencji?

    • Specjalista ds. suplementacji

     Oxy Max XT jest silniejszy 😉

     SARM nie są hormonami więc nie blokują układu HPTA – dlatego można kończyć „cykl” spokojnie jak na kreatynie czy innych suplementach

     • Dzięki, ale jeszcze mam jedno pytanie 🙂
      Pod względem spalania tkanki tłuszczowej który jest najlepszy? Może być z pobudzeniem i nie koniecznie zwiększona potliwością?

     • Specjalista ds. suplementacji

      Witam,

      wszelkie spalacze typu ECA podnoszą gwałtownie potliwość, spalaczem o dość silnym pobudzeniu jest Lipodrene (https://www.muscle-zone.pl/termogeniki/lipodrene-100-tab)

      Zawiera szereg pobudzających składników oraz skutecznie hamujących łaknienie

      Pozdrawiam

 120. Który lipodrene skuteczniejszy? zwykly czy hardcore czy extreme? mam do spalenia kilkanascie kilogramow bo troche sie zapuscilem przez istatni rok

 121. yohimbine hcl z hades hegemony czy z allegro w prochu? jak dawkowac to w proszku? cena fajna ale co i jak z tym?

  • Specjalista ds. suplementacji

   Witam,

   zdecydowanie Hades’s Hegemony, po pierwsze jest to sprawdzony zbierający dobre opinie suplement,
   po drugie jego skład jest potwierdzony badaniami laboratoryjnymi, po trzecie wychodzi najlepiej cenowo spośród suplementów diety dostępnych na rynku (nie mylić z pseudoproduktami)

   Co do kupowania „kota w worku” z allegro, kupno produktu zapakowanego w woreczek strunowy, czy nieznanej firmy nigdy nie potwierdzi faktycznego składu, ani nie da nam bezpieczeństwa działania, dlatego szczerze przestrzegam przed kupowaniem z takich źródeł

   Pozdrawiam

  • pierdol te gowna wez sprawdzoną z hadesa albo z san

  • Jak Dla Mnie Hades Ma Świetną Joszkę!

  • Rok temu kupiłem joszkę z allegro, brałem po 0,1 mg dziennie (początkowo) j 9 mg i nic… pożniej doszedłem do 25 mg i też nic, poczytałem opinie tego sprzedawcy na forach i okazało się że gość naciągał ludzi i sprzedawał zupełnie coś niezgodnego z opisem…. :-/ kupiłem później z san i działała jak należy, w tym roku używam z hadesa i również działa jak trzeba zdrowia!

  • Potwierdzam, jadę na hadesie od 3 tygodni i johimbina działa jak należy 🙂

 122. Kupiłem Lipodrene z Hi=tech i Yohimbine HCL z hegemony i jak to brać teraz? w jakiej godzinie i po ile capsułek?

  • Specjalista ds. suplementacji

   Witam,

   DT:
   rano 1 kaps Lipodrene, przed treningiem 1 kaps Lipodrene + 1 kaps Yohimbine
   DNT:
   rano 1 kaps Yohimbine + 1 kaps Lipodrene, po południu 1 kaps Yohimbine

 123. spodiewałem sie wiecej po tym tightcie cos tam zrobił ale pobudzenie słabe i efekty średniawe, znaczy cos tam spalił ale spodziewałem sie wiecej, co teraz wziac? poleccie cos naprawde mocnego

 124. Witam zakupiłam phenadrol i po zażyciu ( 3 dzien ) moja skóra stała się cała czerwona i zaczeła piec …czy to normalna reakcja ?

  • Specjalista ds. suplementacji

   Witam,

   to z powodu ilości niacyny w składzie (witaminy b3) – po kilku dniach powinna wzrosnąć tolerancja i takie reakcje powinny przeminąć

   Pozdrawiam

 125. Witam. Mam 23 lata 160 cm i niestety 67,4 kg. Schudłam 6 kg od maja, ale ostatnio waga się tak jakby zatrzymała a nawet się waha +/- 1kg. Chciałabym wypróbować jakiś dobry spalacz. Moja aktywność przyznam że jest niska, a do tego mam pracę siedzącą, ale mam nadzieję, że jak już go sobie kupię to będę miała więcej energii i zacznę ćwiczyć. Będzie taką moją motywacją do działania 🙂 Co jest godne polecenia dla mnie?

 126. https://www.muscle-zone.pl/termogeniki/eca-xtreme-90-tab

  lepsze niż fireblaster z activlaba? czytałem opinie że bardzo dobry spalacz ale wolę tutaj zapytac skoro jest w wwaaszym sklepie

  • Specjalista ds. suplementacji

   Witam,

   ECA Xtreme to bardzo silny i skuteczny spalacz, skład oparty na ephedrze i dmaa sugeruję silne pobudzenie, hamowanie apetytu i intensywny efekt termogeniczny. Zalecam zacząć od minimalnej dawki tj. 1 tab rano i 1 tab przed treningiem.

   Pozdrawiam

  • fireblastera brała moja żona i nawet ona nic nie czuła z działania tego supla 😉

 127. Dcp – 9/10
  cannibal claw 7/10
  lipodrene 12/10 – robi taką robotę że hej… naprawde świetny produkt, najlepszy z tych 3 spalaczy, odkąd je stosowałem schudłem (od konca stycznia) 26 kilo!

  • Specjalista ds. suplementacji

   Tak, to świetny spalacz, posiada wiele pozytywnych opinii.

   Pozdrawiam

  • Oceniam go na 9/10, kilogramy poleciały w dół (7,5) w 30 dni pobudzał czasem aż za silnie 😉 przy pozniejszych ćwiczeniach (18-19) powodował trochę problemów z zasypianiem. Fajnie hamuje apetyt, bo czasem po treningu zjadałem jeden posiłek tak na chama bo już nie chciało mi się konkretnie nic jeść… spoko produkt

 128. Dzień dobry, W tym roku kończę 37 lat i chciałabym raz i na zawsze zrobić sobie prezent- pozbyć się ok 32 kg. Mam 176cm i waże 92kg. Na taki wygląd zapracowałam sobie setkami szybkich diet i efektami jojo, masakra. Na stronkę trafiłam przypadkiem i bardzo mi sie spodobały Pana odpowiedzi. Obliczyłam według wzoru który tutaj znalazłam zapotrzebowanie kaloryczne= 2379.
  Znalazłam też takie spalacze DCP to chyba hit 🙂 ta2max i do użytku miejscowego liporedux. Bardzo proszę o pomoc, w jakich dawkach powinnam brać spalacz i po jakim czasie widać choć minimalne efekty używająć Liporedux. Zapomniałam dodac że ruch 3 razy w tyg.

 129. canibal inferno i canibal claw, połączyłem je wg producenta i zrzuciłem 8 kg. troche zgage poczatkowo mialem po inferno ale po jakims czasie minelo. zadnych problemow zoladkowych nie mialem wiec srodkie sa wysoce bio-dostepne. cisnienie w normie itd

 130. Dziekuje za odpowiedz, mam jeszcze takie pytanie jak przyjmować DCP jeżeli trening jest rano ok 9.00 i ile kal powinnam dziennie przyjmować żeby waga spadała ( 2379 takie mam zapotrzebowanie kaloryczne bez uwzględnienia deficytu kalorycznego ) Może jest też coś co hamuje apetyt ale nie popudza za bardzo bo takie specyfiki jak termo speed działają na mnie strasznie i sie zle czuję.
  Dziękuję dziękuję dziekuję 🙂
  Miłego dnia…

 131. Dziękuję i pozdrawiam 🙂

 132. Dzień dobry,
  Na forum trafiłam przypadkiem szukając kolejnej cudownej diety. Po przeczytaniu powyższych wpisów, zapytań i odpowiedzi , sądzę, że chyba czas zacząć „wspomóc” się jakimś spalaczem. Trochę o mnie : Mam 34 lata 170 cm. waga na chwilę obecną 63kg. Zero aktywności fizycznej lub minimalalna. Z zawodu „fotomodelka” wykończona setkami diet. Na potrzeby „kampani” raz chudnę, raz grubnę – w styczniu moja waga to 54 kg, teraz 63. Mam dość większości diet. Królował Dukan, czyli praktycznie samo białko z minimum węglami. Na chwilę obecną mój organiznm nie reaguje na żadne diety (głodówki, kefirowe, dukan, grejfrutowe…etc) waga w przeciągu 2 miesięcy „drgnęła o 1,5 kg. Chrom również wypróbowałam, z mizernym skutkiem – nadal mam ochotę na słodkie. Próbowałam również połączyć aktywność typu 10 km na rolkach co drugi dzień + białko z kurczaka …bez efeków… po miesiącu jazdy na rolkach , odpuściłam….Wiem, że jestem w stanie poświęcić się na maxa ale…. jesli będę widziała efekt. Pewnym jest, że skoro nic na mnie nie działa, to mój metabolizm jest kulejący….tak sądzę. Proszę o poważne podejscie do mojego przypadku…. i rozpisanie dobrego planu. Dodam tylko, że najlepiej się czułam i wyglądałam w przedziale 56 – 58 kg
  pozdrawiam 🙂

  • Specjalista ds. suplementacji

   Witam,

   podstawową sprawą jest prawidłowe obliczenie zapotrzebowania kalorycznego. Jeśli nie potrafimy tego zrobić – warto poprosić o pomoc dietetyka z doświadczeniem. Następnie należy dobrać odpowiednią podaż makroskładników (diety typu dukan czy głodówki to nic zdrowego).

   Tak częste wahania wagi burzą homeostazę w organizmie. Warto również przebadać poziom podstawowych hormonów, ponieważ nieprawidłowe odżywianie skutkuje niedoborem witamin i minerałów, a odpowiednia ich podaż ma wpływ na odpowiedni poziom hormonów u człowieka.

   Co do aktywności fizycznej to najlepiej połączyć trening siłowy z dodatkową aktywnością jak np rolki.

   W suplementacji niezbędne okazują sie kompleksy wit-min liderem na rynku jest EVE (https://www.muscle-zone.pl/preparaty-witaminowe-dla-kobiet/eve-multiple-180-tab)

   Jeśli chodzi o dodatki do spalania tłuszczu warty uwagi w tym przypadku jest Lean FX (https://www.muscle-zone.pl/fat-burnery-nie-podnoszace-cisnienia/athletic-xtreme-lean-fx-84-kaps)

   • Dzień dobry,

    dziękuję za udzielenie odpowiedzi. Odnośnie mojego zapotrzebowania kalorycznego, obliczając wg wzoru podanego w postach powyżej, wychodzi 1327,7 kcal już po „ucięciu”. W chwili obecnej jestem również po badaniach, które wyszły całkiem dobrze włącznie z hormonami i tarczycą. Fakt jestem wiecznie zmęczona i osowiała, nic mi się nie chce, więcratują mnie „energetyki” typu red bull, tiger…..kawa do mnie nie przemawia w pół godziny po wstaniu z łóżka już jestem „zmęczona”
    Proszę o rozpisanie dawkowania ww wymienionego spalacza.
    Mogę chodzić na siłownię w godzinach porannych, fitnes lub rolki popołudniowe. Muszę wrócić do poprzedniej formy…ok – 7kg w miesiąc..
    p.s orbitrek stoi w domu więc jeśli tylko będę czuła tego „kopa” jestem w stanie się z nim „przeprosić”
    pozdrawiam

    • Specjalista ds. suplementacji

     Proszę uważać na napoje typu „energy drink” ponieważ w zwykłej formule zawierają one pokaźną porcję cukru.

     Lepiej postawić na czerwona herbatę lub zieloną kawę 😉

     Ewentualnie na kofeinę w kapsułkach.

     Lean FX:

     Rano przed treningiem 1 kaps Lean FX, po południu przed aktywnością 1 kaps Lean FX

     W przypadku niepogody można zastąpić rolki orbitrekiem 😉

 133. witam czy któryś z tych spalaczy nadaje sie dla kobiet? jeżeli tak to który byłby najlepszy ? stosowałam dietę ale waga poszła 2 kg w dół i od tamtej pory ani kg mniej, chce coś wziąść ale nie wiem co. słyszałam też o animal cuts. ale jeszcze nic nie brałam

 134. Witam. Dziękuję za odpowiedź. Jak stosować DCP bo rozumiem że to powinno wystarczyć jeżeli moim celem jest 5-6 kg? A ewentualnie któryś z tych specyfików do stosowania miejscowego też by się sprawdził?

 135. Witam,
  Jestem początkujący w temacie spalaczy. Bardzo proszę o doradzenie jaki spalacz mam zastosować. Mam 30 lat (waga 98 kg, 180 cm wzrostu). Posiadam niestety bardzo dużo tkanki tłuszczowej na brzuchu i klatce piersiowej. Zacząłem od aerobów 4 razy w tygodniu + dieta. Waga powoli spada ale liczę na lepsze efekty. Z góry dziękuję za odpowiedz

 136. a jak z dawkowaniem gat jet fuel i lipodrene ?.

 137. A co sądzicie o produkcie PES NARCODRENE?

 138. co dorzucić do solo yohy? jakiś spalacz czy może lepiej sarm?

  • Specjalista ds. suplementacji

   Witam,

   wszystko zależy od predyspozycji i możliwości finansowych.

   Można spalacz, od słabszych przez DCP 2.0, Cannibal Claw, Lean FX, po naprawdę mocne rzeczy typu Lipodrene, Stimerex czy Phenadrol

   SARM również jedynie trzeba pamiętać że z SARM pod kątem redukcji tkanki tłuszczowej nie ma zbyt wielu opinii.

   • Dobra, to sarmy daruję sobie na razie. Na stymulanty jestem oporny dla porównania po dwóch miarkach stimul8 czuję normalne pobudzenie i mega potliwość, gdzie niektórzy po połowie mają zawał z udarem 😉 pobudzać w sumie nie musi aby dobrze palił i ograniczał łaknienie. Co do ceny to oczywiście im taniej tym lepiej.

 139. Joszkę lepiej wziąć z Hadesa czy Palmas?

 140. Ja pie… ten lipodrene to jakies paliwo rakietowe, wczoraj miałem trening o 19 wziąłem o 18:30 1 tablete i usnąłem dopiero koło 2 w nocy, pobudka o 5:20 i znów 1 tableta lipodrenu i masakra spać się nie chce, jestem żywy, właśnie skończyłem robotę i musze przyznac że działa rewelacyjnie

 141. Stosowałam dcp i jestem w miarę zadowolona, zalecał mi pan tutaj jeszcze johimbine ale nie zdecydowałam sie na kupno a szkoda bo bym pewnie miała lepsze efekty, co teraz moge wziąc? chciałabym jeszcze pare kilogramów zrzucić

 142. Witam, poszukuję wspomagacza w walce ze zrzucaniem tluszczu. Od trzech miesięcy min 4 razy tyg godzine treningi (głòwnie bieżnia, orbitek, rowery) dodatkowo dieta. Efekt mniej 8kg ale obecnie waga stanęła. Poczatkowo wspmaganie w postaci preparatow firmy Olimp. Niestety ze względu na i tak wysokie ciśnienie tabletki zostały odstawione. Jakiś zamiennik?

 143. kiedy brac johimbine z hades? jakie pory po ile?

 144. Witam:) od razu zaznaczam iż jestem totalnie „zielona” w temacie suplementacji:) zależy mi na spaleniu tkanki tłuszczowej i ograniczeniu apetytu. Chciałabym zrzucić ok 8kg wagi (163cm 58kg-obecnie).
  Oczywiście przeszłam na dietę. Aktywność- ok godzina dziennie na rowerze.

  zakupilam stimerex hardore i statietrim na ograniczenie apetytu.Czy obydwa srodki mozna polączyc? czy to juz będzie ‚za duzo dobrego’ ? jakie dawkowanie bedzie najlepsze?

  p.s. dzisiaj wzielam 2 tabletki stimerexu… czuje sie ok- aptetyt ograniczony;)

  • Specjalista ds. suplementacji

   Witam,

   produkty się nie wykluczają choć co do spalacza tłuszczu to jest to bardzo silnie pobudzający środek…
   Dawkowanie:
   1 kap. Satietrim 3 razy dziennie najlepiej z głównymi posiłkami razem
   Stimerex: rano 1 tab i przed treningiem 1 tab ważne, początkowo proszę spróbować dawkowanie od 1 tab dziennie, jeśli środek będzie zbyt mocny dla Ciebie (czego nie można wykluczyć) będzie trzeba ograniczyć dawkowanie do 1 tab dziennie rozłożonej na 2 porcje…

   Pozdrawiam

 145. Ten nowy oxy max działa tak samo dobrze??

  • Specjalista ds. suplementacji

   Witam,

   tak, nie było żadnych rewolucyjnych zmian w składzie, głównie odświeżona została etykieta, produkt nadal cechuje się świetnym działaniem i bardzo mocnymi efektami.

   Pozdrawiam

 146. Yohimbine Hadess Hegemony – czy jest to bezpieczne? Jestem kobietą, mam 31 lat, posiadam ok 10 kg nadwagi
  Proszę o pomoc

  • Specjalista ds. suplementacji

   Witam,

   tak jest to produkt bezpieczny i skuteczny w redukcji tkanki tłuszczowej.

   Stosowanie powinno się zawierać od 0,1 mg do 0,2 mg na 1 kilogram masy ciała tj. dla 100 kg osoby 10-20 mg.

   Pozdrawiam

 147. Jestem po redukcji, zrzuciłem w 5 miesięcy 10 kilo. Chce jeszcze raz się wziąć po odpoczynku urlopowym i takim psychicznym od diety itd. Dlatego chce zacząć kolejną redukcję na poczontku września. Mam kilka pytań, czy połączenie lipodrene i hades johimbiny to dobry pomysł? Chce dobrych efektów, trzymam dietę i ćwiczę ile trzeba.

  • Specjalista ds. suplementacji

   Witam,

   tak połączenie Lipodrene oraz Yohimbine HCL z Hades Hegemony to bardzo dobre połączenie, na pewno wykaże się dużą skutecznością w walce z tkanką tłuszczową!

   Pozdrawiam

   • Jak to dawkować? Mam 33 lata a moje dane to 178/89, dużo już mi smalcu nie zostało, jedynie co to chciałbym zejść niżej żeby rozpocząć walkę o czystą masę z niskiego pułapu

 148. Dzień dobry mam johimbine hades, stimerex hardkore, białko elite whey i bcaa xtra 2x800g, jak to brać żeby to miało ręce i nogi
  Dzięki!

  • Specjalista ds. suplementacji

   Witam,

   DT:
   Rano 1 kaps Stimerex rano + 1 kaps Yohimbiny (naczczo), przed treningiem 1 kaps Stimerex i 1-2 kaps Yohimbiny (proszę zachować 2 godzinny post od posiłku) Bcaa proszę stosować 20 g przedtreningiem (15-20 minut) i opcjonalnie 10-20 g po treningu.
   DNT: Rano 1 kaps Yohimbiny + 1 kaps Stimerex, po południu 1 kaps Yohimbiny (proszę zachować 2 godzinną przerwę od posiłku i najlepiej stosować przed jakąś aktywnością fizyczną)

   Białko proszę stosować wg braków w diecie.

   Pozdrawiam

 149. Witam
  Niedawno rozpocząłem zrzut wagi , jak na razie po miesiącu diety i orbitreku przy 180cm zrzucilem wage z 126 do 121 kg . chciałbym jednak wspomóc trochę walke jakimś specyfikiem na spalenie tluszczu zwlaszcza z brzucha no i zmniejszać apetyt . Mam nadciśnienie nie jakieś silne ale jest i biore pół tabletki twynsta tak co drugi dzien w zaleznosci od pomiaru. Co polecalby specjalista?

 150. Cześć na wstępie chciałam bardzo podziękować za zestaw dcp i johimbine hcl
  W prawie 1,5 miesiąca, pozbyłam się 9 kilogramów tkanki tłuszczowej. Ćwiczyłam 2-5 razy w tygodniu (praca zmianowa), odżywianie było na dobrym poziomie. Walczyłam często ze słabościami, takimi jak chęć na słodycze, ale mówie nie! Jeśli chce się coś osiągnąć trzeba być wytrwałym.
  Obecnie przy wzroście 164 cm ważę już tylko 60 kg! 🙂 Wcześniejsze praktycznie 69, nawet podchodzące pod 70 kilogramy były dla mnie katorgą 🙁
  Teraz jestem żywsza, czuje się atrakcyjniejsza i dużo dużo szczęśliwsza. Bardzo dziękuje za pomoc w suplementacji, a także za odkręcenie źle złożonego zamówienia 😉
  Patrycja (od 5 puszek DCP :))

 151. Jaki spalacz dla kobiety? Najlepiej jakiś bezpieczny ponieważ zajmuje się na codzień dzieckiem (nie karmię już piersią)

 152. Witam,
  Jestem tutaj nowa. Trenuję od 4 lat, ale teraz chciałabym porządnie wziąć się za redukcję tkanki tłuszczowej. Mój metabolizm jest dość słaby. Brałam Clenburexin i teraz Trizer (zachęcona innym rankingiem – chyba niesłusznie…).
  Obecnie ważę 70 kg przy wzroście 170 zm. Chciałabym zrzucić 10 kg. Trenuję 3 razy w tygodniu siłowo + 2 dni basen. Moje pytanie jest następujące: Jaki zestaw polecacie na redukcję dla mnie? Chciałabym taki, aby nie spustoszył mojego organizmu i wątroby. Dzięki za odpowiedź.

  POZDRAWIAM 🙂

 153. Witam,

  Dzięki stack’owi Stimerex+Burn24+TargetA2 zrzuciłem 20 kg (z 113kg na 93kg) w ciągu 6 miesięcy, przy treningach na siłowni 3 razy w tygodniu. Wcześniej stosowałem legendarny Hellfire ale za bardzo wyrywał z kapci 🙂 choć bardzo skutecznie palił fat.
  2 miesiące temu zamieniłem siłownie na crossfit – waga się zatrzymała, sylwetka wygląda nieźle lecz problemem został tłuszcz w dolnej partii brzucha i na boczkach. Co w tej sytuacji polecicie?

 154. Witam
  Proszę o pomoc.Jestem kobietą 35 lat ważę 75 kg przy wzroscie 175cm ćwiczę 4 razy w tygodniu cardio i ćwiczenia siłowe. Potrzebuje spalacza nie za słabego bo takie nie specjalnie dawały radę plus dodatek na uporczywe partie tłuszczu na udach i brzuchu.Gdzie mogę zakupić VasoBurn/?
  Dziękuje za odpowiedz

 155. Jestem kobietą szukam następnego spalacza.Używałam już Dorian Yates Black Bombs, który nie dał u mnie efektów i Lipodrene, który się sprawdził.
  Myślałam o którymś z tych : synedrex , dcp 2.0, stimerex hardcore , oxymax xt.
  Co możecie mi polecić ?

  • Specjalista ds. suplementacji

   Witam,

   dobrą opcją byłoby połączyć dcp/synedrex + stimerex hardcore/oxymax xt

   Kwestia czy nie jest to zbyt dużym wydatkiem dla Pani?

   Jeśli tak to zdecydujemy się na jeden z pośród oxy/stimerex – proszę napisać która opcja (jeden czy dwa spalacze) pani wybiera to rozpiszemy odpowiednie dawkowanie

   Pozdrawiam

 156. Witam mam 39 lat i 170cm wzrostu i 75 kg, Chciałabym spalić tłuszcz na brzuchu i udach oraz zrzucić 20kg. W związku z tym że mieszkam na Islandii nie mam zbyt dużego dostępu do suplementów a zakup przez internet wiąże się z dodatkowymi kosztami cła i vatu! Zakupiłam FA Performance Whey 80 500g oraz Xtreme Thyroburn 120 cap. biorę 2 kapsułki dziennie, a FA Performance Whey 80 500g 3 razy dziennie 30g. Oczywiście mam prace jako pokojówka więc dużo chodzę i dzwigam oraz dużo biegam, diete mam 1500kal. Czy to wystarczy abym osiągneła cel czy jeszcze coś powinnam zrobić?

  • Specjalista ds. suplementacji

   Witam,

   myślę że przy odpowiednim zaangażowaniu powinno się udać zrzucić wagę.

   Dodatkowa aktywność fizyczna (biegi, spacer, rower, siłownia) wzmaga wykorzystanie kalorii (spalanie) dzięki czemu mamy ich niedobór i czerpiemy energie z tkanki zapasowej (tłuszczowej). Stąd zwiększenie tempa spalania (możliwości) tłuszczu będzie uwarunkkowane od Thyroburn i aktywności.

   Pozdrawiam

 157. Synedrex fajnie działa, na 20 dniu mam 5 kilogramów mniej mimo że diety specjalnej nie mam. Jem zdrowo i mało 🙂 Ćwiczę w domu a do tego biegam i jeżdże rowerem 🙂 Niestety pogoda w UK niesprzyja aktywności na zewnątrz…

 158. Czy jak bierzecie oxy max macie zgagę???????/ biore od 4 dni i od wczoraj mam jakąś zgagę…

 159. Mam takie pytanie czy mogę połączyć np stimerex z sr9009? Czy wystąpią jakieś negatywne korelacje? Dzięki za odp!

 160. Ile dać johy z hades? 2 kaps rano 2 kaps przed treningiem? waże 98 kg

 161. Witam!!

  Mam 30 lat , 167 i 64 kg ( a jeszcze 7 miesiecy temu 56!! ) tych wakacji juz pewnie nie uratuje, ale wzielam sie za siebie i z powrotem zaczelam cwiczyc- 2 razy bieganie interwalowe + streching i 4 razy po 50 min Jillian Michaels lub Ewa Ch. na zmiane. Chcialabym dorzucic jakis silny spalacz- i tak, w przeszlosci mialam Venom 3.0 (ta staaara wersja, potem wycofana:), ktora podziala na mnie niewiarygodnie !! niestety, kolejna wersja – chyba hyperdrive nie przyniosla prawie zadych efektow, potem bylo WASP , ale nic juz tak nie „spalalo” jak dobry stary Venom 🙂 czy ktorys z rekomendowanych produktow jest podobny??

  • Specjalista ds. suplementacji

   Witam,

   oczywiście że znajdzie się coś godne polecenia.

   Może to być mono produkt w formie Lipodrene Hardcore lub Oxy Max Xt + yohimbine hcl/ta2 max

   Lipo:
   1 kaps rano, 1 kaps przed treningiem
   Oxy + yohimbine/ta 2
   1 kaps rano oxy + 1 kaps yohimbine/ta2, przed treningiem 1 kaps oxy + 1 kaps yohi/ta2

   Pozdrawiam

 162. Witam,
  co z oferty MZ teraz najmocniejszego?
  może uaktualnijcie ranking?

  • Specjalista ds. suplementacji

   Witam,

   ranking jest aktualny, posiadamy bardzo szeroką gamę produktów i na bieżąco śledzimy opinie o produktach dodawane przez klientów. Jeśli nastąpią jakieś zmiany to na pewno poinformujemy o tym.

   Pozdrawiam

 163. Witam,
  dlaczego zniknęły komentarze z września 2016 ?

  Proszę o przypomnienie optymalnego („najmocniejszego”) dawkowania STIMEREX H + A2 + AD3

  Pozdrowienia

  • Witam,

   mamy jakiś błąd z witryną 😉

   Stimerex + A2 + Ad3

   DT:
   rano 1-2 kaps a2. przed treningiem 1-2 kaps Stimerex. Wieczorem 3 kaps Ad3 2 kapsułki przed snem
   DNT:
   rano 1 kaps A2+ 1 kaps Stimerex. po 6-8 godz 1 kaps A2. Wieczorem przed snem 2 kaps AD3.

   Pozdrawiam

 164. Heja chyba dobrze trafilem ogolnie to chce pozbyc sie nadmiaru Tluszczu interesuje mnie spalacz stimerex hardcore lub oxy max jeatem poczatkujacy co do spalczy i chce sie poradzic ktory z nich bedzie dobry i z czym mozna je polaczyc aby jakos funkcjonowac dzieki serdeczne pozdro

 165. Witam,
  4-miesiace temu urodziłam córeczke…ale niestety nadal nie moge uporac sie z kilogramami przy 164 cm wrostu waze 87 kg ….krótko przed ciaza wazyłam 67….na ta chwile wspomagam sie spalaczem Gen Lab ale nie czuje się najlepiej. jestem rozkojarzona , boli mnie głowa, nie ma na nic siły.
  Czy to normalne w pierwszyszm miesiącu przyjmowania spalcza waga nie spadła wręcz przeciwnie mam wrażenie że „puchne”. Biore tabletki antykoncepcyjne czy ma to wpływ na działanie spalacza?

 166. Stosowałem spalacz tłuszczu Lipodrene i jestem bardzo zadowolony z efektów. Polecam

  • Witam,
   Idąc za samymi pozytywnymi opiniami chciałabym spróbować Lipodrene, ale trochę się obawiam, bo piszecie ze dla kobiet moze być za mocny. Jednak zależy mi na naprawde dobrym produkcie, nie jestem początkujaca, w przeszłosci brałam thyroterm, thermal, lipo black a obecnie mam hellfire drugie op. już nie działa tak jak pierwsze. Dlatego szukam czegoś mocniejszego żeby pozbyć się masywnych ud i nabrac energii nie tylko do ćwiczeń ale bardziej do wysiłku umysłowego no i przede wszystkim zależy mi na zahamowaniu apetytu zwłaszcza na słodycze. BMI mam w normie, należę do osób „niskociśnieniowych” więc jeśli bym brała 1 tab dziennie to jest duże prawdopodobieństwo że może mi zaszkodzić? Czy może powinnam wybrać coś innego? Prosze o opinie

 167. A co myslicie o Synedrex?

  • Witam,

   jak najbardziej, to bardzo interesujący suplement.

   Skutecznie hamuje łaknienie oraz ma działanie termogeniczne.

   Pozdrawiam

   • Witam. Mam 32 lata, 186cm i 125kg. Rozpocząłem miesiąc temu chodzenie na siłownię aby przygotować mięśnie i organizm do wysiłku no i czuję że nadszedł czas na konkretną dietę i wspomaganie spalania. Mój cel to 90-95kg do czerwca 2017. Mogę prosić o pomoc w doborze odpowiednich suplementów? Zaznaczę że moje normalne ciśnienie to zazwyczaj okolice 130/90 – nie wiem czy to ma znaczenie. Z góry dziękuję za pomoc 🙂

 168. Witam
  Bardzo proszę o pomoc .
  Mam 22 lata i chciałabym schudnąć mało jem ale jednak waga stoi w miejscu.
  Chciałabym się wspomóc jakimiś spalaczami .
  Czy mogłabym stosować oxy w połączeniu jeszcze z jakimś innym wspomagaczem tak aby wszystko było bezpieczne dla zdrowia?
  A czy są jakieś tabletki które pomogą w zwalczaniu cellulitu wodnego
  Proszę o odpowiedź

 169. Dzień dobry,
  Mam 26 lat ważę 60 kg przy wzroście 165. Ćwiczę do drugi dzień z obciążeniem z niewielką ilością cardio, jem zdrowo, ale niekoniecznie trzymam się kaloryczności. Nie jem słodyczy, ani nie piję słodkich napojów. Po treningu spożywam shake’a białkowego. Nigdy nie stosowałam żadnych suplementów. Chciałabym zrzucić nadmierną tkankę tłuszczową. Stosuję tabletki antykoncepcyjne. Średnio działa na mnie kawa. Proszę o pomoc w wyborze suplementów oraz instrukcję ich stosowania. Trenuje w godzinach wieczornych ( 18-21). Pozdrawiam serdecznie

 170. Dzień dobry
  Mam 22 lata i jem naprawdę mało a mimo to moja waga ani drgnie w dół . Więc proszę o poradę.
  Czy mogłabym zażywać oxy max z jakimś innym suplementem? Np obniżający apetyt ? Może Pan coś poleci na napady głodu.
  A jeszcze jedno pytanie czy jest jakiś suplement na usunięcie wody z organizmu?

 171. Dzień dobry, cześć i czołem. Kupiłam OxyMax i LeanXtreme. Po rocznej przerwie po kontuzji wracam do regularnych treningów- siłownia i taniec. Nie mam dużo do zrzucenia, jakieś 6kg, ale to bardzo oporny balast. Miska czysta, zaczynam zapisywać wszystko co jem i będę to monitorować. Jak suplementować spalacze, żeby uzyskać najlepszy efekt? Jednocześnie? Czy np. najpierw zużyć słabszy LeanXtreme i później OxyMax, albo na odwrót? Jestem raczej odporna, mam duże doświadczenie ze spalaczami z przeszłości. Z góry dziękuję!

  • Witam,

   można je połączyć:

   DT: rano 2-3 kaps Lean, przed treningiem 1-2 kaps Oxy
   DNT: rano 1-2 kaps Oxy, po 6-8 godzinach 2-3 kaps Lean

   Pozdrawiam

   • Witam! Mam 25 lat, 175 cm, 82,5 kg, wraz z narzeczoną (23 lata, 160 cm, 60 kg) chcemy popracować trochę nad sylwetką, szczególnie brzuszek i uda. (Ślub za pół roku :D). Z uwagi na pracę żyjemy dosyć nieregularnie, i trening czy dieta często są zachwiane. Ja zacząłem kalisteniczny, a narzeczona Chodakowską. Chcemy spróbować ze spalaczami, bo jeszcze nie próbowaliśmy, ale nie wiemy od czego zacząć. Po przeczytaniu recenzji chodzą mi po głowie takie rzeczy: Canibal Claw, Fucoxanthin, DCP 2.0, Diuretic Extreme, OxyMax XT, chrom na zwalczenie łaknienia? Ciężko wybrać samemu zestaw. Będziemy niezmiernie wdzięczni za radę od czego zacząć, żeby nie przesadzić. Pozdrawiam!

    • Witam,

     proszę pamiętać że odżywianie i trening to filary odchudzania.

     W kwestii suplementacji:

     Pół roku to długi okres. Sugerowałbym podzielić go na 2-3 mniejsze okresy, na które zakłada się jakieś cele – ma to zbawienny wpływ na psychikę i pozwala motywować się w dużo lepszym stopniu do pracy nad sobą.

     W pierwszym okresie proponowałbym sprawdzone preparaty, które cechują się bardzo dobrym działaniem.

     Dla Pani proponowałbym pozbawiony stymulantów produkt jak np:

     DCP 2.0 (https://www.muscle-zone.pl/fat-burnery-nie-podnoszace-cisnienia/bps-dcp-20-180-kaps). To bardzo polecany delikatny, oparty na synergistycznych substancjach spalacz. Bardzo częsty wybór u kobiet.

     DT: 2 kaps rano, 2-3 kaps przed treningiem
     DNT: 2 kaps rano, 2 kaps po 6-8 godz od pierwszej porcji

     Dodatkiem dla obu z Państwa może być chrom. Preferowałbym w formie pikolinianu: (https://www.muscle-zone.pl/chrom/chromium-picolinate-200mcg-100-kaps) – nie więcej niż 1 kaps dziennie

     Dla Pana:

     Cannibal Inferno (https://www.muscle-zone.pl/termogeniki/chaos-pain-cannibal-inferno-90-kaps)

     DT:
     Rano 2 kaps, przed trneingiem 2-3 kaps
     DNT:
     rano 2-3 kaps

     Proszę zacząć od dolnego zakresu porcji (2 kaps).

     W drugim mini okresie redukcji dokonamy odpowiedniej rotacji środków oraz proponowałbym drobną zmianę w treningu.

     W razie pytań proszę śmiało pisać.

     Pozdrawiam

   • Dzięki za rozpiskę, stosuję się do niej od kilku dni, ale niestety mam nieprzyjemne sensacje ze strony układu pokarmowego po Oxy 🙁 to na pewno po Oxy, bo brałam go kilka tygodni wcześniej przez raptem parę dni, i było tak samo. Biorę 1 kapsułkę, z jedzeniem. Czy jest jakiś sposób żeby to obejść, czy po prostu Oxy nie jest mi dane?

 172. Stosowałem Lipodrene jestem bardzo zadowolony z efektów. W stosunku do tych wynalazków typu trizer – naprawdę działa

 173. Witam! Zakupiłam stimerex hardcore +Yoh HCL Jak je zażywać żeby przyniosło najlepsze efekty? dodam że skończyłam brać CLENBUREXIN II a wcześniej miałam Trizer Proszę o opinie i porade.
  Biegam 3x w tygodniu rano przed śniadaniem czy mogę na pusty żołądek brać pół godziny przed? ile i które czy oba?

  • Witam,

   proszę stosować:

   (proszę pamiętać aby nie przekraczać ilości 0,2mg na 1 kg masy ciała yohimbiny hcl)

   dT: rano 1 kaps yoh hcl + 1 kaps stimerex (naczczo) po 6-8 godz 1 kaps yohimbine hcl
   dnt: rano 1 kaps stimerex, po 6-8 godz yohimbine hcl (1-2 kaps)

   • A czy brać od razu przed treningiem czy ok 30 min wcześniej?

    • Na około 20-35 minut przed treningiem.

     Pozdrawiam

     • Jeczcze jedno pytanie…jak miałabym brać dawki gdybym nie ćwiczyli na czczo tylko południu np.po obiedzie a przed kolacją?
      Trochę mnie męczą te poranne wstawania więc chciałabym coś zmienić.

     • Ok wówczas:

      dT: rano 1 kaps yoh hcl, przed treningiem 1 kaps yohimbine hcl+1 kaps stimerex (na w miare pusty żołądek powiedzmy 2-3 godz po posilku)
      dnt: rano 1 kaps stimerex, po 6-8 godz yohimbine hcl (1-2 kaps)

     • Prosze mi powiedziec …wiem że węglowodany zaburzają działanie yohimbiny przez wyrzut insuliny np.chleb kasza…a czy warzywa też? Jeśli na obiad jem kurczaka z warzywami lub rybę z warzywami ok 1.5-2h przed .a po treningu zjem serek wiejski z pomidorem lub jakąś sałatkę będzie ok?
      Obiad 13.30…yohimbiny 15.45/16…później bieganie 1h…i ok 18 kolacja jest ok? Czy lepiej wydłużyć przerwy i jeść samo bialko i tłuszcz?
      Pozdrawiam.właśnie idę biegać .o 5 była yohimbina a sniadanie bedzie o 7.30 ale co zjesc owsianka odpada?

     • Im niższy indeks glikemiczny WW tym lepiej. A najlepiej nie spożywać ich wcale 2-3 godz przed porcją johimbiny i tyleż samo po zażyciu…

      Proszę przesunąć śniadanie o te pół godzinki jeszcze do 8.

      Owsianka ogólnie nie jest zbyt dobrym pomysłem jeśli chodzi o śniadanie.

      Polecam połączenie białko+tłuszcze.

      Pozdrawiam

     • A czy po treningu od razu można wziąść same aminokwasy?lub izolat białka? czy tez lepiej się wstrzymać żeby nie zaburzalo działanie yohimbiny?

     • Ogólnie w jakimś stopniu białko również podnosi indeks glikemiczny.

      Jednak będzie to już jakiś czas po przyjęciu porcji johimbiny, więc można przyjąć po treningu izolat lub aminokwasy.

      Pozdrawiam

   • Witam ponownie.Po ostatniej suplementacji zakupiłam teraz PURE LABS YOHIMBINA 2,5 mg + TARGET-A2 + kofeina 200 . Dalej biegam rano na czczo co 2 dzień 60min. a co 2 dzień brzuszki, szybki marsz, przysiady tez itp. też ok 60 min w sumie 6X w tygodniu cwiczę …popołudniami czasem rowerek lub orbitrek ..niedziela wolna 🙂
    Proszę mi poradzić jak stosować te suplementy i w jakiej ilości żeby wykorzystać najlepiej ich działanie czy coś można by było dorzucić …? lub coś zmienić?
    Dalej walczę z boczkami i brzuszkiem waże ok 55-56 /162
    Pozdrawiam 🙂

   • Witam ponownie.Po ostatniej suplementacji zakupiłam teraz PURE LABS YOHIMBINA 2,5 mg + TARGET-A2 + kofeina 200 . Dalej biegam rano na czczo co 2 dzień 60min. a co 2 dzień brzuszki, szybki marsz, przysiady tez itp. też ok 60 min w sumie 6X w tygodniu cwiczę …popołudniami czasem rowerek lub orbitrek ..niedziela wolna ?
    Proszę mi poradzić jak stosować te suplementy i w jakiej ilości żeby wykorzystać najlepiej ich działanie czy coś można by było dorzucić …? lub coś zmienić?
    Dalej walczę z boczkami i brzuszkiem waże ok 55-56 /162

    • Rano 1 kaps pure labs i 1 kaps a2 (naczczo)
     przed treningiem (2 godz po posiłku) 2 kaps pure labs + 1 kaps a2 + 200mg kofeiny

     Na tą chwilę już bym nic nie dorzucał tylko dopiął trening i diete na 100% i starał się wyciągnąć ile się da z tych suplementów

 174. Cześć! 🙂 U mnie taka sytuacja – od wielu lat aktywnie – biegi, siłownia, rower, basen, nie jem syfu i pilnuję kcal, ale… 1,5 roku temu – stres i mega deprecha – rozpad związku, utrata pracy, czyli moc atrakcji prowadzących do zaniedbań żywieniowych w postaci za małej ilości spożywanych kcal, skutek – szybki spadek wagi o 4kg. Niby fajnie, bo super się czułam i poprawiłam we wszystkim wyniki, ale teraz już jest po stresie i od kilku mies. wyłącznie tyję, mimo ponownego pilnowania diety i sporego wysiłku – przytyłam 8kg 🙁 Organizm przyzwyczaił się do zbyt małej ilości kcal i teraz nie mogę się przestawić – mam 30 lat, 167cm, ważę 60kg i tyję przy 1500kcal… 🙁 Masakra… Termogenik? Jaki?

  • Witam,

   przede wszystkim proszę podjąć jakąś regularną aktywność fizyczną.

   Następnie proszę spróbować od jakiś słabszych środków.

   Bardzo polecane są:
   Cannibal Claw (www.muscle-zone.pl/regulacja-metabolizmu/chaos-and-pain-cannibal-claw-60-kaps)
   i
   DCP 2.0 (https://www.muscle-zone.pl/fat-burnery-nie-podnoszace-cisnienia/bps-dcp-20-180-kaps)

   Pozdrawiam

   • Dziękuję za odpowiedź, ale w swoim poście podkreślałam właśnie, że nie jestem osoba siedząca na kanapie… Regularnej aktywności u mnie jest bardzo dużo i to od wielu lat! 5h biegu, 3h siłowni, 2h roweru i 2h basenu to dla mnie stałe tygodniowe obciążenie, którego nie chcę zwiększać, bo czasowo moje życie i tak jest dopięte na ostatni guzik. Bardziej chodzi mi o coś, co ruszy mój metabolizm, który zaczął wariować… Rozumiem, że Cannibal Claw, mimo że to, jak Pan pisze – słabszy środek, powinien pomóc?

    • Bardzo dziękuje za wyjaśnienie, zatem można poszukać pomocy w suplementacji.

     Tak, myślę że Cannibal Claw zadziała odpowiednio.

     Nie ma co zaczynać od najsilniejszych środków.

     • Super, dziękuję za radę 🙂 Spróbuję więc CC. Pozdrawiam!

     • Cześć! Jakiś czas temu miałam małe zawirowania z tarczycą, więc odrzuciłam CC i zdecydowałam się na DCP. Mam jednak pytanie odnośnie dawkowania – zaznaczasz na forum, by DCP 2.0 stosować 2xdziennie po 2kaps., a wg zaleceń na opakowaniu powinno być 3xdziennie po 2 kaps. – wcześniej nie brałam takich środków, więc wolę dopytać z czego wynika różnica, zwłaszcza, że biorę 3 dzień i może przypadek, ale zaczęłam mieć lekkie zawroty i ból głowy (zaczęłam od dawki 3xdziennie po 1 kaps.)

     • Witam,

      dawkowanie jakie przedstawiam opiera się na doświadczeniu jakie posiadłem swoim długoletnim doradzaniem na wielu forach tematycznych.

      Skoro producent zaleca dawkowanie 3 x 2 kaps dziennie (to zalecane 6 kaps dziennie), a warto zacząć od niższej dawki, aby właśnie sprawdzić tolerancję organizmu.

      Docelowo można zwiększyć (po uzyskaniu odpowiedzi organizmu nt. odpowiedniej tolerancji środka – m,in. dobra samopoczucie, brak negatywnych objawów itp.) do 2 x 3 kaps, da to wówczas dawkę równą zaleceniom producenta. Pytanie brzmi, dla kogo producent przewidział taką dawkę, dla 90 kilogramowego mężczyzny czy dla 60-kg kobiety. Dlatego warto sprawdzić początkowo preparat na mniejszej dawce.

      Dlaczego dawkowanie 2 x dziennie, a nie 3? 1) dla wygody (porcja rano i porcja przedtreningiem), często łatwo pominąć pośrednią porcję ze względu na pracę, zajęcia itp…

      Idealnym okresem na przyjmowanie tego typu substancji jest pora po przebudzeniu – na pusty żołądek – wówczas substancje aktywne nie muszą przedzierać się przez treści w żołądku.
      A przed treningiem to wiadomo – pośpieszenie metabolizmu oraz wsparcie termogenezy.

      Pozdrawiam

     • I wszystko jasne! Bardzo dziękuję za wyczerpującą odpowiedź 🙂

 175. witam, proszę o polecenie jakiegoś dobrego zestawu. Wiek 33 l. 185cm/92kg. 3x w tygodniu po 1h bieżnia, dziękuję.
  Pozdrawiam

  • Witam,

   polecam zacząć od Oxy Max XT:

   Dzień treningowy:
   rano 1 kaps Oxy max, przed trneingiem (20-35 min) 1 kaps Oxy max
   Dzień nietreningowy:
   rano 1 kaps Oxy max, (druga porcja opcjonalnie po 6-8 godzin, 1 kaps Oxy max)

   To bardzo prosty, skuteczny i potwierdzony przez wiele osób schemat dawkowania.

   Pozdrawiam

 176. W ciąży bardzo dużo przytyłam. Nie mogę poradzić sobie z odchudzaniem chociaż minęły juz 3 lata. Pracuję ale mimo to moje życie jest mało aktywne fizycznie. Nie mam czasu chodzić na siłownię więc planuję 3
  3 x tyg trenować w domu na rowerze stacjonarnym i wprowadzić dietę.. Chciałabym w 3 mies. zgubić 10 kg. chociaż nie wiem czy to możliwe. Myślałam o zastosowaniu czegoś miejscowo bo najwięcej tłuszczu mam na brzuchu i czegoś extra na spalanie. Proszę o pomoc.

 177. Cześć,
  Od kilku miesięcy staram się ćwiczyć przynajmniej 3 razy w tyg cardio plus 1-2x siłowy, ostatnio przybyło mi dużo obowiązków co za tym idzie również stresu. Waga spadła niewiele. Jest to dosyć frustrujące, więc postanowiłam zakupić jakiś spalacz. Jestem nowicjuszem w tym temacie, więc proszę o radę, zależy mi na dosyć szybkich efektach. Mam 23 lata, 178 cm wzrostu i 80 kg.
  Pozdrawiam

 178. Witam 😉 jestem na kupnie johimbiny i chciałabym użyć dodatkowo jakiś spalacz dla lepszego efektu. co jest godne uwagi ?

 179. Co moglibyście polecić dla kobiety, na którą ani oxymax ani lean xtreme nie wpłynął kompletnie? Nawet pobudzenia nie czułam, waga bez zmian mimo diety i treningów.. Jakbym łykała witaminki :/ a mam do zrzucenia tylko 5kg..

  • Witam,

   można jeszcze spróbować Lipodrene.

   Najczęstsze błędy leżą po stronie nieprawdłowej diety i/lub treningu.

   Proszę przeanalizować je dokładnie.

   Pozdrawiam

   • trening i dieta są naprawdę OK, zwłaszcza dieta, poważnie 😉 już zdrowiej się chyba nie da 😛 może yohimbinę do tego dorzucić jakąś, jak Pan myśli, panie Jakubie?

   • Nie wiem gdzie mozna napisac do Pana bezposrednio, sprubuję wiec tutaj.Mam 31 lat i 100kg wagi.Kiedys cwiczyłem ostro i codziennie bez zadnej wiedzy czy diety (tylko dwa obiady dziennie 🙂 ) budowa ciala jak i obwody i kontuzje zostaly.Niestety gdy zajałem sie pracami wielema i wyscigiem sczurów nabrałem nawyku jedzenia raz dziennie o 17 gdy powróciłem do domu i do tego piwko przed 22.Teraz wiec mój metabolizm jest tak zamulony ze jem juz co 2h mikroposilki a czasem i to za duzo. Rozpocząlem treningi godzinne z duza iloscia powtórzen. Czas pozwala max 2 razy tydzien. Próbowalem treningu HIT pomimo wagi dawalem w biegu rade 8 obw zrobic.Efektów zbicia wagi brak,oprócz wody której sie pozbyłem spod skóry.Bardzo proszę o radę,chciałbym zastosowac spalacz wraz metabolizerem i zapytac czy nada sie do tego zestawu BCAA które tez ponoc pomagaja metabolizowac tkanke tł,poza tym lubie dzwigac zelastwo i potrzebowałbym jakiejs regeneracji a shake proteinowe maja jednak duzą dawke kalorii ponoc.Proszę o radę.

 180. Witam,
  co Pan poleca dla kobiety lat 45. Mam niedoczynność tarczycy i niedokrwistość. Leczę się oczywiście jestem na diecie 1000 cal. Schudlam 10 kg jednak od 2 miesięcy waga prawie stoi i chciałbym to zmienić co mogę zastosować , aby sobie nie zaszkodzić

 181. witam serdecznie.
  Jestem dość aktywną +30stką (3-5xfitness/siłownia na tydzień) ale zbędne kg opornie lecą ;/ żeby nie powiedzieć ze stoją w miejscu 🙁
  Moje doświadczenia ze spalaczami to revex16 (2tabl przed treningiem) oraz Black Bomb (straszne kołatania serce i drżenie rąk- więc po kilku tabl oddałam koledze. TRIZER – biorę w sumie do dnia dzisiejszego po 2tabl przed treningiem. efektów nie widzę.
  Ostatnio PURE BETA ALANINE w proszku – mrowienie ale wytrzymałość fajna.
  Obecnie zwiększyłam ilość białka do ok 2g/kg masy ciała.
  Po przeczytaniu rankingu (który jest pierwsza klasa!) postanowiłam wesprzeć się czymś mocniejszym. Zrobić połączenie które końcu spali ten tłuścior :/
  Wstępnie po przeczytaniu komentarzy na myśl przyszło mi połączenie Stimerex + Target A-2
  lub DCP 2.0 . Proszę o poradę .
  Pozdrawiam 🙂

 182. Witam. Przy wzroście 157 ważę 67 kg. Chciałabym się pozbyć tłuszczyku głównie z brzucha i ud. Oraz cellulitu który nie dawno się pojawił. A niestety nie mam czasu na żadne ćwiczenia ponieważ pracuje od poniedziałku do soboty cały dzień. Prosiłabym o radę jakiś dobry spalacz który by to zrobił za mnie. Myślałam aby zakupić Trizer. ale nie wiem czy pomoże przy małej ilości ruchu. Proszę o pomoc. Pozdrawiam

  • Witam,

   Trizer to pieniądze wyrzucone w błoto.

   Proszę spróbować połączenia: Alphamind (https://www.muscle-zone.pl/termogeniki/alphamind-243g) + DCP 2.0

   Proszę również spróbować znaleźć czas na chociaż jeden trening tygodniowo, to na pewno dużo pomoże.

   Pozdrawiam

   • Witam i dzięki za odpowiedź.
    Zdążyłam jednak już przed odpowiedzią zamówić DCP 2.0 oraz TARGET A2 .
    mam nadzieję że choć troszkę trafiłam, sugerując się opiniami postawiłam na taki zestaw.
    Bardzo bym prosiła o rozpiskę dawkowania. (Na siłownię zazwyczaj chodzę w godzinach 18-21)
    Pozdrawiam

    • Rano 3 kaps DCP + 1 kaps A2
     przed treningiem 3 kaps dcp i 1-2 kaps A2 (2 godziny odstępu po posiłku)

     dni bez treningu:
     rano 3 kaps DCP+ 1-2 kaps A2

     Rano – tzn przed sniadaniem (1 godzina odstępu) naczczo

     Pozdrawiam

     • Super dzięki wielkie. Czy do tego ‚zestawu’ moge dodac cos co postawi mnie na nogi rano (wstaję o 5 co 3ci dzien) i doda energii? Myslalam ze Dcp lub A2 kopnie chociaz troszkę z rana brane na czczo- a tu nic.

     • Czy do DCP mogę dodać TA2 Max lub Yohimbine HCL?

      obecnie od tygodnia biore rozpisaną wyżej DCP 2.0 oraz TARGET A2
      ale pobudzenia zero….a nie ukrywam że na to liczę idąc na siłownię czy nawet zaczynając dzień 😉

      Czy jakies racjonalne połączenie tych suplementów?
      Proszę o poradę
      pozdrawiam

     • Jeśli chodzi o pobudzenie to najlepszą i najtańszą opcją jest dokupienie i dodane kofeiny w kapsułkach.

      200-400 mg powinno wystarczyć.

 183. Witam
  Chciałbym zmaxymalizowac efekty zakupiłem Createn + alphamine co jeszcze można zakupić do tego zestawu? ( redukcja)

 184. Witam, szkoda że dopiero teraz trafiłam tu na te forum szukając spalacza dla siebie, przeglądałam rożne fora, i zakupiłam CHAOS & PAIN Inferno Apocalypse , szukałam czegoś mocniejszego co naprawde da rezultaty, zamierzam chodzic na siłownie przynajmniej 2 razy w tyg, dieta jest juz zredukowana i w sumie slabo dział dlatego zdecydowałam sie na jakiś spalacz, mam 158 waże ok 54kg , chciałabym zrzucić ok 5 kg, czy ten spalacz wystarczy by miec szybkie efekty, czy ew dolożyc coś jeszcze do niego? prosze o radę?

 185. Witam,
  Jestem od jakiegoś czasu na diecie z portalu vitalia. Chciałbym trochę przyspieszyć efekty odchudzania. Mam 178cm i ważę aktualnie 90kg. Dążę do celu 84kg. Wcześniej nie brałem tego typu środków. Wszędzie polecany jest trizer. Zakupić to czy może coś innego?

 186. Witam,

  Mam takie pytanie, czy można łączyć Target A2 i Stimerex Hardcore z LeanFX?
  Obecnie biorę Target A2 właśnie z Stimerexem i wiem, że te dwa łączyć można, ale chciałem też trochę powalczyć z kortyzolem, bo robie bardzo intensywne treningi. Tylko nie jestem pewien, czy LeanFX może być dodany do A2 i Stimerexa.
  Ewentualnia coś innego na kortyzol, fosfatydyloseryna.

  Proszę o radę.

  Pozdrawiam,
  Kamil.

 187. witam, który spalacz polecicie typowo na spalanie tzw oponki z brzucha i boczków w szybkim czasie? Wcześniej stosowałam JETFUEL SUPERBURN ale mało widoczne efekty
  Czy może lepsze efekty beda po dorzuceniu czegoś do spalacza myslalam o Target A2 albo TA 2 max? Wspomnę tylko, że ćwiczę 4 razy w tyg, waga 70 kg , cel – 62-60 kg .

 188. Witam mam problem z opornym tluszczem glownie dol brzucha boczki myslalem o spalaczu plus yohimbina , co sadzicie? wczesniej lecial thermal calkiem oki

 189. Witam.Proszę o pomoc w wyborze spalacza tłuszczu bo nie ogarniam.Mam 36 lat przy wzroście 169 waże 85kg. schudłem w 3 tyg 6 kg.Ćwicze co dzień na orbitreku 40 min. mam wydaje mi się sporą ginekomastie i brzuch.Jake środki będą najlepsze dla mnie?

 190. Witam, szukam konkretnego spalacza tłuszczu kiedys uzywałem venom hyperdrive 3.0 i szukam czegos podobnego poniewaz Venom jest juz ciezko dostepny a efekty były super tylko był dość mocny

 191. witam.
  chcialabym sie dowiedziec co polecicie dla matki dwojki dzieci? mam 170cm wzrostu i 79kg wagi.. zostalo mi sporo po drugim porodzie.. dodam ze zaczelam teraz stosowac diete a jesli chodzi o cwiczenia to nie sa one regularne – na tyle na ile pozwala mi czas przy dzieciakach i bardziej sa to cwiczenia w domu.. prosze o podpowiedz bo jestem juz zniechecona „zlotymi srodkami”.. Dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam serdecznie 🙂

 192. Witam,chcę bardzo pozbyć się zbędnych kilogramów 10 i umięśnić swoje ciało ,ograniczam jedzenie i chodzę 3 razy w tygodniu na siłownie nigdy nie stosowałam żadnych wspomagaczy ,mam 30 łat waga 66 ,kiedyś byłam tancerką zawodową, chciałabym wrócić do wagi 56-58 ,proszę o radę na temat spalacz tłuszczu żeby był skuteczny ale nie szkodliwy i żeby serce nie męczył, dziękuję z góry za poradę i pomoc

 193. Witam serdecznie, jestem kobieta mam 25 lat i sporo kilogramów do zrzucenia, chodzę na siłownię na zajęcia cardio i siłowe 3-4 razy w tygodniu w miarę możliwości pogodzenia z praca, staram zdrowo się odzywać, jeść 5 razy dziennie co 3h, udało mi się już zrzucić parę kilo jednak bardzo bym prosiła o porade jaki środek wybrać przede wszystkim hamujący apetyt bo to mnie najczęściej gubi ? stosowałam przez ok 2 tygodnie dwa razy dziennie po tabletce stimerex hardcore i z efektów byłam bardzo zadowolona ( znacząco hamował apetyt , miałam dużo energi bez picia kawy oraz bardzo dużo chęci do robienia wszystkiego ) jednak nie wiem przez jaki czas można go stosować? Jestem osobą zdrowa. Teraz kupiłam phenadrol jednak efektów stosowania nie widzę i apetytu raczej nie hamuje i energi również za dużo nie dodaje przynajmniej u mnie. Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź

 194. Dzień dobry mam pytanie chyba jak każdy odwiedzający tą stronę a wiec od 1,5 miesiąca ćwiczę +dieta i zażywam spalacze tłuszczu o nazwie instant knockout out ??? czuje się po nich dobrze apetyt spadł ale co z tego skoro waga się nie rusza z miejsca a chce szybko zrzucić 10 kg dodam ze mam 30 lat i potrzebuje coś silniejszego ale żebym nie czuła się po nich zle bo w dzień mam mnóstwo zadań bojowych ?bo wkoncu jestem mama ( i coś na zachamowanie apetytu jeśli coś takiego istnieje ) pozdrawiam i czekam na odpowiedz

  • Polecam Pani preparat firmy Hades Hegemony Alphamind.

   Nie jest to środek silnie pobudzający, aczkolwiek niesamowicie skuteczny.

   Zawarte w nim składniki powinny również obniżyć apetyt.

 195. A czy Stimerex Hardcore mogą zażywać kobiety ? I czy nie będzie za silny dla mnie , a przy tak silnych spalaczach jakie moga wystąpić skutki uboczne ?

  • Witam,

   mogą, jednak jest to bardzo silny środek i nie jest wskazany dla kobiet, tym bardziej dla osób początkujących.

   Zbyt silne pobudzenie, problemy ze snem, nadmierna potliwość.

   • Witam mam 32 lata. Chciała bym schudnąć ok 5 kg . Mam hashimoto przyjmuje euthyrox i wyniki są ok. Ogolnie mam dość niskie cisnienie i potrzebuje czegoś co mnie pobudzi. Nastawilam się na trizer ale jak trafil na ten ranking to zwatpilam. Nie poleca pan Trizera wiec co mogę wziąć przy fitnesie 2 razy w tyg i bieżni 1 godz tygodniowo.

    • Witam,

     polecam bezpieczny i nie inwazyjny srodek jakim jest DCP 2.0

     być może nie pobudza on bo jest pozbawiony stymulantów (ale to nie problem, ponieważ można dokupić kofeine w kaps)

     https://www.muscle-zone.pl/fat-burnery-nie-podnoszace-cisnienia/bps-dcp-20-180-kaps
     https://www.muscle-zone.pl/umysl-i-koncentracja/caffeine-power-60-kaps

     DCP znakomicie spisuje się w roli spalacza tłuszczu.
     Pozdrawiam

     • Dziękuję serdecznie za odpowiedz a czy nie ma spalacza który mogla bym zażywać w ktorym jest juz kofeina? Jeśli nic innego nie ma to prosze o rozpisane dawkowania. Dziękuję

     • Plus dla preparatu bez stymulantów jest taki, że zwiększając dawkę podnosimy wyłącznie ilość składników poprawiających rozkład tłuszczu a nie wszystko. Często kończy się to bólem głowy czy wysokim ciśnieniem w preparatach już zawierających stymulanty.

      Dlatego stosowanie kofeiny z innego preparatu jest bezpieczniejsze.

      Pozdrawiam

     • Witam. Zamowila polecane produkty . Niestety nie mam wiafomosci kiedy będą. Gdy zamawialam DCP był dostepny teraz widzę brak w magazynie. Proszę o informacje lub polecenie produktu zamiennego.

     • Witam.
      Proszę o radę: zamówiłam właśnie Lipodrene licząc na kopa podczas treningów i szybszą utratę wagi.( a najbardziej na ograniczenie apetytu bo to mnie przekreśla ? ) Czy do tego suplementu dodać coś jeszcze ?
      Jak dawkowanie Lipodrene?
      Pozdrawiam

     • Nie, na tą chwilę samo Lipo będzie wystarczające, chyba że jakiś kompleks witaminowo to zawsze się przyda 😉

      Dzień treningowy: rano 1 kaps Lipo, przed treningiem 1 kaps Lipo
      Dzień bez treningu 1 kaps Lipo rano

 196. Witam
  Mam 36 lat , 167cm i waze 54 kilo. Jednakze poziom tluszczu wynosi 28,3% …. Zawsze bylam aktywna, chodzilam na zajecia fitness, a obecnie chodze na silownie z przerwami, ale od 3 miesiecy chodze na silownie regularnie. Zazwyczaj jest to 3 razy silownia i raz zajecia tmt. Bylam na diecie redukcyjnej 1500-1600 kcal przez ostatnie 3-4 miesiecy, ale z braku efektow doradzono mi obciecie dalej kalorii do 1350-1400. Dosc malo… Moje zapotrzebowanie dziennie to ok 2000 kcal.
  Obecnie stosuje od prawie tygodnia 1400 kcal ,ale szalu nie ma…

  Duzo wczesniej dosc dlugo stosowalam diete 1000-1200 kcal i wydaje mi sie ,ze przez to rozregulowalam metabolizm…

  Moja waga stoi w miejscu od roku… Pomimo czystej miski i cwiczen waga ani drgnie, jak i obwody w calym ciele pozostaja bez zmian.

  Na silowni wykonuje okolo 45-60 minut z ciezarami wolnymi plus 3x w tygodniu 30 min na biezni.
  Jestem typowa gruszka, czyli najwiecej tluszczu mam na udach biodrach i pupie. Chcialam sie dopytac jaki zestaw mi pomoze na moje problemy ?
  Mam lekka niedoczynnosc tarczycy (dzisiaj mam wizyte u endokrynologa ) dowiem sie co i jak.
  W tej chwili biore Burn 24 i Alphaburn, ale w ciagu tygodnia wiele sie nie zadzialo… 300 gramow mniej na wadze i pol cm w udach to tyle… Zastanawiam sie czy nie lepiej by bylo brac spalacz na poprawe metabolizmu jak Cannibal Claw czy LeanXtreme ?
  Dodam jeszcze ,ze jem zdrowe tluszcze( orzechy, olej kokosowy, maslo orzechowe, oliwa z oliwek ), duzo bialka ok 2-2-.2 g ( rowniez odzywki bialkowe ), weglowodany zmniejszylam do 130 g na dzien wliczajac juz warzywa i owoce.
  Przy okazji tego posta chcialam jeszcze dopytac o meza. On z kolei ma dosc spora nadwage ok 20 kg. Tluszcz jest w miare rozlozony na calym ciele z przewaga na brzuchu i boczkach, Nie wiem ile ma % tluszczu. Wazy 100 kg. Nie ma zadnej aktywnosci fizycznej i ma prace przy komputerze.. Jak zrobi sie cieplej to bedzie jezdzil na rowerze do i z pracy ok 45 min dziennie 3-4x w tygodniu, ale przez najblizsze 2 miesiace to nie nastapi.

  W tej chwili jest na diecie rotacyjnej ( 2xme ) 4 dni w tygodniu ok 2500 kcal i 3 dni w tygodniu okolo1600kcal. Waga spadla ok 3-4 kg w ciagu 4 tygodni. Chcialabym by mogl brac jakis spalacz, by troszke przyspieszyc spalanie, bo nie wiem czy wytrzyma jeszcze 6 miesiecy na takiej diecie…Ponadto wiadomo ,ze na poczatku spadla woda, wiec nie wiem dokladnie ile schudl z tluszczu.

  Oboje kiedys bralismy Therm Line i zdecydowanie za bardzo lomotalo nam serce , wiec splacze termogeniczne odpadaja calkowicie.

  Z gory bardzo dziekuje za odpowiedz.

  Pozdrawiam.

 197. Witam. Trafiłam na tą stronę szukając jakiegoś specyfiku, który skutecznie mi pomoże. Wszystkie te reklamowane „cuda” okazały się do niczego. Jestem otyła, gdyż przy 161 cm wzrostu ważę obecnie 95 kg [więcej niż jak szłam do porodu 🙁 ] Mam 36 lat. Nie należałam nigdy do osób otyłych, jednak problemy hormonalne i długotrwałe starania o ciążę z użyciem zastrzyków hormonalnych sprawiły, że moja waga stała się strasznie rozchwiana. Mogę szybko schudnąć, ale równie szybko kilogramy wracają 🙁 Ostatnio w ciągu 8 tygodni schudłam 8 kilo (zmieniając nawyki żywieniowe, nie ćwicząc i nie pijąc hektolitrów wody) jednak w ciągu kolejnych 8 wróciło 10. Nienawidzę ćwiczyć i zastanawiam się czy jest jakiś spalacz tłuszczu, przy którym nie trzeba spędzać godziny dziennie na siłowni, a który mimo to zadziała. Najbardziej zależy mi na pozbyciu się tłuszczu z brzucha i ud bo w tych partiach jest go najwięcej. Jeśli będę musiała poćwiczyć ze 3 razy w tygodniu to będę w stanie to zrobić. Czym mogę się wspomóc i w jakiej dawce? Mam nawracającą kamicę nerkową, PCOS, niedrożny perforator uda i kilka niedrożnych dopływów żył odpiszczelowych dlatego muszę zgubić kilogramy – już nie dla samego efektu wizualnego, ale głównie dla zdrowia. Martwi mnie, że te kilogramy ciągle wracają. Proszę o wskazanie który specyfik będzie dla mnie najlepszy. Z góry dziękuję bardzo.

 198. jakie dawki stosowac w przypadku połączenia preparatów Brawn o bol i oxy max xt?

  • Witam, mam pytanie odnośnie suplementacji, zależy mi na pozbyciu tłuszczu z brzucha i celulitu z ud, nie stosowałam nigdy żadnych spalaczy tłuszczu ćwiczę 5x w tygodniu 1 h na siłowni i 1 h fitness pomimo tego wszystko leci topornie waga stoi w miejscu 60 kg przy wzroście 168 cm, mam stwierdzone PCOS. Pomimo tego, że lubię ćwiczyć często brakuje mi siły i zaczynam się zniechęcać;/Bardzo proszę o poradę co mogłabym kupić w przystępnej cenie. Z góry dziękuję 🙂

 199. witam, nigdy jeszcze nie brałam żadnych spalaczy oprócz jednego razu aptecznego, który nie dał nic. Może najpierw opiszę siebie. Mam 170 cm wzrostu i wagę wahającą się od 56 do 61 kg w zależności od mojego stosowania się do diety. W tym momencie bez aktywności fizycznej mam ją ustaloną na 1100 kal ale przeważnie nie wytrzymuję i jem pewnie jakieś 1800. Wcześniej chodziłam przez ok. 3 miesiące na siłownie ale oprócz większej wydolności w trakcie biegania nie zauważyłam praktycznie żadnych efektów (a robiłam ćwiczenia siłowe). Najlepszą dla mnie aktywnością jest basen. Za to problem, który mam to celulit i zbierający się tłuszcz od brzucha w dół (celulit pojawia mi się nawet na łudkach). Być może z powodu tej diety i braków efektów mimo ćwiczeń ostatnio w ogóle nie mam ochoty na aktywność fizyczną, żadną, libido też spadło. Dlatego chciałabym prosić o dopasowanie dla mnie środków które pozwolą mi pozbyć się tłuszczu (7 miesięcy temu robiłam analizę ciała i wyszło mi 19% tłuszczu a nawodnienie na poziomie 58%) myślę że teraz może być odrobinę gorzej, bo to było latem) w tych partiach poniżej pasa a zarazem dodadzą mi energii, która sprawi że będę chętniej chodziła na zajęcia.
  pozdrawiam

  • Witam,

   polecam Alphamind (https://www.muscle-zone.pl/termogeniki/alphamind-243g) w połączeniu z Liporedux (https://www.muscle-zone.pl/dodatkowe-wspomaganie-redukcji/liporedux),

   alphamind zapewni odpowiednią lipolizę natomiast liporedux zapewni wsparcie w utracie cellulitu podskórnego.

   Liporedux ma działanie miejscowe, więc wciera się go w miejsca z oporną tkanką tłuszczową.

   Oba preparaty proszę stosować wg zaleceń na etykiecie.

   Pozdrawiam

   • Witam, a czy spalacz DCP 2.0 również mógłby być dla mnie skuteczny czy faktycznie lepszy Alphamind? ponieważ szczerze mówiąc po wielu pozytywnych opiniach na forum zamówiłam DCP i właśnie go oczekuę

    • Witam. Od dwóch dni jestem w końcu posiadacza Lipodrene ? i zastanawia mnie czy na mnie już nie działają tego typu suplementy czy może Lipodrene ma nie ‚kopac’ a ja oczekuję kopa?? chociaż ostatnio Blackbomb -który kiedys doprowadził moje serducho do stanu przedzawalowego- mnie lekko pobudzil. ..hmmm może ja już jestem odporna albo podświadomie liczę na doznania rodem porządnej czystej efedryny ?
     W chwili obecnej posiadam DCP, Target A2, johimbine hcl , Lipodrene oraz Blackbomb.
     Próbuje na samym Lipodrene….mam pytanie: czy rano na czczo mogę przyjąć 2tabl tak jak pisze na opakowaniu? I przed treningiem jedną? (Przez te pierwsze 2dni brałam po 1tabl rano na czczo)

     • Można spróbować 2 aczkolwiek nie szalałbym z tym.

      Proszę pamiętać aby nie łączyć zbyt wiele yohimbiny (target a2, yohimbina solo i lipodrene) to może być niebezpieczne.

      Często z braku przerwy między stymulantami występuję zjawisko „wypalenia” i brakuje pobudzenia mimo silnych stymulantów.

   • Witam, zakupiłam oba, wczoraj wypilam Alphamid ale na opakowaniu nie jest napisane o jakiej porze najlepiej go przyjmować. Przed treningiem, codziennie nawet jak nie ćwiczę, rano na czczo? Proszę o wskazówkę.
    Pozdrawiam

 200. Dzień dobry
  Mam kilka pytań.
  Chcę schudnąć po 2 ciążach. 35l, mój wzrost 163 cm, waga wyjściowa 67,5 kg na początku grudnia 2016. Ćwiczyłam 3-4 x w tygodniu treningi interwałowe i HIIT, i ani waga ani cm za bardzo nie znikały, tzn. po 3-4 cm w brzuchu i talii, biodra 0, uda 0, przedramię 0, łydka 0. Waga w ciągu 2 miesięcy najwyżej -1kg-1,5kg. Zaczęłam się zdrowo odżywiać, nie jadłam tyle słodyczy co kiedyś (standardem była tabl czekolady wieczorem itd, w dzień również były słodycze).
  Zaczynało mnie ogarniać zniechęcenie i brak wiary, że mogę schudnąć.
  Kupiłam bardzo polecane tu DCP i brałam początkowo 3x 1 tabl, potem nawet 6 dziennie i może w ciągu miesiąca poszło na wadze z 0,5 kg.

  AKTUALNIE ćwiczę co 2 dzień, zdarza się często 2-3 dni pod rząd, ćwiczę interwały 20s intensywnej pracy/10s odpoczynku- 20-30 minut np na orbitreku lub HIIT tylko burpees lub wieloćwiczeniowe HIIT, Cardio na orbitreku w średnim tempie, Interwały Chodakowskiej Turbo, Killer. Trening siłowy to raczej tylko Orbitrek na najcięższym obciążeniu ok 20-30 min i najlepiej 20s/10s.

  Dokupiłam Cannibal Claw i Cannibal Inferno, Liporedux. (posiadam jeszcze Hydro Whey Platinum, które biorę po treningach).
  DCP zostało mi z 20 tabl.

  Teraz biorę rano Cannibal Inferno na czczo i po ok 30min Cannibal Claw+1 DCP i po ok 2 godz jem bo nie wiem jak z posiłkami i węglowodanami przy Yohimbinie. Jak ustawiać posiłki aby w okolicy Y nie było węglowodanów i aby nie spalać mięśni kiedy nie jadłam te 2h po Inferno.
  Jak ćwiczę w południe kiedy córka śpi to przed treningiem znowu biorę 1 Cannibal Claw i 1 DCP (kończy się), zamierzam brać jeszcze 1 Cannibal Inferno w południe przed treningiem, ale wyjdzie to w sumie 6mg Y dziennie czy to nie za mało, żeby spalić oporny tłuszcz z wewnętrznej str ud i łydki, biodra, brzuch, przedramiona?

  Czy można dokupić jeszcze oddzielnie Y np z Hade’s H i dodać bo Inferno nie pobudza mnie za bardzo. Przy mojej wadze powinnam brać ok 13mg Y?
  z
  Dodam, że mam lekką NADCZYNNOŚĆ TARCZYCY-subkliniczną, w przyszłości do 2 lat planuję wycięcie całkowite tarczycy jak zaleca mi lekarz, mam dużego łagodnego guza i kilka małych)

  Jakie DOBRE SPRAWDZONE witaminy mogę kupić?, a może są jakieś apteczne o udowodnionym wchłanianiu?

  Proszę o rozpisanie dawkowania, kiedy co brać i w jakiej ilości.

  • Witaminy polecam Eve od Now Foods,

   można dokupić i dorzucić solo yohimbine ale ja bym dorzucił 1 kaps Cannibal Inferno.

   Spalanie mięśni to amatorski mit, nic się nie spali, nie jesteśmy zawodowcami więc to nie powinno nas interesować, a zwiększy to skuteczność yohimbiny. Rano nadczo przed treningiem posiłek – po nim 2,5 godz preparat z yohimbine (20-30 min przed treningiem) i pozniej po treningu białko a następnie posiłek.

   Rano 1-2 kaps Inferno + 1-2 kaps Claw
   przed treningiem 2 kaps Inferno i można dcp dopóki sie nie skończy 2 kaps
   Liporedux przed treningami wcierać.

 201. Aha i czy nie lepszym rozwiązaniem dla mnie zamiast Cannibal Inferno byłby Alphamind H.Hegemony?, Inferno już posiadam, Waga drgnęła o ok pół kg.

 202. Dziękuję bardzo za odpowiedź. Zastosuję się do Pana wskazówek i zobaczymy.:). Pewnie na słabe wyniki w odchudzaniu ma wpływ moja tarczyca. Cannibal Claw biorę 2x dziennie od ponad tyg i od tej pory waga drgnęła w dół. Po Inferno też widzę, że będzie ok:)

 203. Hej tyle już tu przeczytałam że nie wiem sama co już mam wybrać. Mam 170/70 i 31% tłuszczu w ciele. Na dodatek figurę gruszki.
  Chciałabym najlepsze połączenie z zestawem do wyboru DCP 2.0, yohimbine San, ta2 max oraz lipodrene / lipodrene hard-core. Wszystko razem to chyba za dużo więc co wybrać i jak dawkowac? Dzięki

 204. Chciała bym zrzucić z 15kg i potrzebuję spalacza który podniesie mi ciśnienie ale nie za dużo ( leki szybko działają na mnie). Biegam 3do 4 razy w tyg. codziennie ćwiczę ale nie za długo. A i cos co zmniejszy apetyt 🙂 Prosze o pomoc w dobraniu mi czegoś fajnego i skutecznego.

 205. Chciałbym się dowiedzieć jak dawkować taki zestaw hi tech stimetex hardcore i target a2. W wielu miejscach w necie znalazłem ten zestaw i pozytywne opinie ale nie trafiłem na konkretne dawkowanie. Mam 37 lat 114 kg na 196cm. Czy ktoś może mi w tym pomóc.

  • Witam,

   stimerex 1 kaps rano i 1 kaps przed trneingiem

   A2 zależnie od stimerexu ale zacząłbym od 1 kaps przed treningiem razem ze stimerexem, co ważne nie zwiększałbym od razu obu, jeśli już to max po 1 kaps a2 lub po 1 kaps stimerexa.

 206. Witam! Panie Jakubie proszę o poradę. Trenuję areoby od roku, dwa razy w tygodniu. Niestety waga stoi w miejscu ;-/ co oczywiście jest związane w moją dietą… Ale zamierzam zmienić w końcu nawyki żywieniowe potrzebuję jedynie motywacji. Chcę zakupić jakiś spalacz aby wspomóc się w mojej walce. Nie może to być nic super mocnego gdyż nawet po zwykłej kawie źle się czuję. Myślałam o tym DCP, to chyba najlepszy wybór? Zależałoby mi również na czymś co wzmocni moją wytrzymałość, ponieważ pomimo regularnych treningów mam nadal kiepską kondycję ;-/ i bardzo szybko się męczę. Proszę również o rozpisanie dawkowania. Trening mam zawsze w porze wieczornej, ile wcześniej powinno się łykac tabletki? Pozrawiam serdecznie

 207. Bardzo dziękuję za odpowiedź .Mam jeszcze takie pytanie co w przypadku kiedy trening robię z samego rana jak wtedy dawkować stimerex hardcore i target a2. Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam.

 208. WITAM, MAM 39 LAT, WAŻĘ 54 KG. CHODZĘ 2 RAZY W TYGODNIU NA PLATFORMĘ ” POWER PLATE ” ORAZ 2 RAZY W TYGODNIU NA BIEŻNIĘ – 40 MINUT. CHCIAŁABYM UZYSKAĆ ŁADNIEJSZĄ SYLWETKĘ, PRZEDE WSZYSTKIM UDA , BIODRA I BRZUCH ( BO TU NAJWIĘCEJ TŁUSZCZYKU WIDAĆ ). PROSZĘ O PORADĘ, JAKIE SUPLEMENTY POMOGĄ MI W TYM. SAMA NIE ZNAM SIĘ W OGÓLE CO WYBRAĆ. Z GÓRY DZIĘKUJĘ

 209. Mój trening tygodniowy to 2xbieganie (10km), 1xsquash, 3-4xrower spinningowy (1h), dodatkowo brzuszki. Nie mam problemu z nadwagą (84kg przy 186cm), ale chciałbym zrzucić trochę tłuszczu z brzucha.
  Jaki spalacz zastosować? Nie zależy mi bardzo na pobudzeniu, nie stosowałem też dotychczas żadnych spalaczy.
  Proszę o rekomendację i dawkowanie.

 210. Witam, czy możeci polecić jakiś skuteczny reduktor tłuszczu dla kobiet 30 l. Obecnie stosuje Dynamic Thermocore. Chcę zrzucić jeszcze kilka kg i wyrzeźbić trochę brzuch. Czy obecny produkt jest ok czy przerzucić się na coś mocniejszego?

  • Witam,

   lepszym rozwiązaniem będzie wrzucenie innego środka, ponieważ ten jest słaby.

   zdecydowanie Alphamind: https://www.muscle-zone.pl/termogeniki/alphamind-243g

   lub opcjonalnie China White: https://www.muscle-zone.pl/termogeniki/cloma-pharma-china-white-100-tab

   • Witam ponownie 🙂
    Jestem w trakcie brania Lipodrene. Jak narazić jestem zadowolona. Biorę jedna tabl rano przed treningiem -przy dwóch straszne rozdrażnienie i niepokoj- dlatego faktycznie odradzam.
    Jeśli trening mam popoludniu/wieczorem -wtedy biorę Lipodrene rano po śniadaniu i jedną przed treningiem jakieś 40min.
    Zauważyłam również lepsze (czyt. mocniejsze pobudzenie i tłumienie apetytu) jeśli po zażyciu Lipodrene wypije kawkę bądź energetyka. Wtedy to ma moc taką, której brakowało mi przy DCP czy johimbine.

    Mam 3 pytania:
    Czy w dzień treningowy poranny kiedy przed treningiem biorę Lipodrene to w godzinach popołudniowych mogę dorzucić np tabl johimbine hcl lub Chinach White (o której już kiedyś czytałam że fajna 😉 ) Tak samo przy treningu popołudniowych (rano johimbine lub China a przed treningiem Lipodrene) ?

    Drugie pytanko:
    Czy do Lipodrene mogę dorzucić L-karnityna lub/i kofeinę w tabl coby zrezygnowac z tego energetyka ? jeśli tak to proszę o linki -kupuję zawszewszystko na muscle.

    3 pytanko z innej beczki.
    Z racji wieku i ostatnio częstsze treningi – czuję czasem jak ‚skrzypia’ mi stawy. Głównie kolano prawe. Nie boli ale jest to naprawdę tępe uczucie. Jaki środek mnie uratuje z waszego sklepu?

    Pozdrawiam 🙂

    • Witam,

     opcjonalnie dorzuciłbym yohimbine hcl, najlepszym wyborem jest Yohimbine z Hades’a.

     Więcej niż 1 kaps nie będzie sensu na początku.

     Proponowałbym opcję:

     Rano 1-2 kaps Yohy HCL naczczo. Przed treningiem wówczas 1-2 kaps Lipodrene ( z tym że osobiście Lipodrene ogranicza mi apetyt od rana i jest to dla mnie niewątpliwy plus).

     Drugie pytanie:

     Tak można, ale więcej niż 200mg kofeiny nie ma sensu. L-karnitynę odpuściłbym.

     Trzecie:

     Tutaj zdecydowanie flexit (https://www.muscle-zone.pl/kompleksowa-ochrona-stawow-w-proszku/flexit-drink-400g)

     Pozdrawiam

     • Super dzięki za odpowiedź.
      Mam jeszcze pytanie można łączyć johimbine i Lipodrene . Przykładowo rano na czczo biorę johimbine ok 7 rano, o 8.30 mam trening. Czy koło 8 mogę wziąść lipo czy odstęp czasowy musi być zachowany? Jeśli tak to jaki?

 211. Szukam środka na najskuteczniejsze spalanie, czy połączenie Oxymax+LeanFX+Alphamax oraz dieta na „-” i oczywiscie dużo ćwiczeń ma sens? Jak powinno wyglądać dawkowanie takiej mieszanki? Czy moze powinienem stosować spalacze na przemian a nie razem, mam na myśli uodpornienie sie organizmu na ich działanie. Co bedzie najlepszym rozwiązaniem? Zależy mi na skutecznej redukcji w stosunkowo krótkim czasie.
  Pozdrawiam!

  • Witam,

   Zrobiłbym tak:

   1 mini cykl (4-6 tyg) China White + Lean FX
   Rano 2-4 kaps Lean, przed treningiem 1-3 kaps China White

   tydzień przerwy od produktów i:

   2 mini cykl (4-6 tyg)
   Alphamind (https://www.muscle-zone.pl/termogeniki/alphamind-243g) + Red Wasp (https://www.muscle-zone.pl/termogeniki/red-wasp-75-kaps)

   Rano porcja Alphamind, przed treningiem 1-2 kaps Red Wasp

   Przy odpowiedniej diecie i treningu da to świetne rezultaty.

   • Lean FX jest obecnie nie dostępny w sklepie, czy zamienić go na coś innego?

    • ALphamind,

     China White,

     Cocodrene.

     Któryś z tych 3 będzie odpowiedni.

     • Więc na 1 mini cykl:

      China White + Alphamind

      Jakie dawkowanie, co i kiedy?

      Oraz drugi mini cykl

      Cocodrene + Red Wasp

      I tutaj ponownie, jak dawkować i co kiedy?

      Pozdrawiam

     • Alphamind 1 porcja rano, China White 1-3 kaps na 30 minut przed treningiem (zalecam zacząć od 1 kaps i sprawdzać tolerancję),

      w dzień bez treningu Rano porcja Alphamind i po 6-8 godz 1-2 kaps china white (to można stosować zamiennie china rano, alphamind po południu)

      Cocodrene + Red Wasp:

      1 kaps Cocodrene rano i 1 kaps Red Wasp przed treningiem

      w dni bez treningu 1 kaps rano cocodrene i po 6-8 godz 1 kaps red wasp

      W przypadku zbyt dużej dawki kofeiny proszę zacząć od 1 porcji dziennie np tylko Cocodrene rano.

     • ”Alphamind 1 porcja rano, China White 1-3 kaps na 30 minut przed treningiem (zalecam zacząć od 1 kaps i sprawdzać tolerancję),

      w dzień bez treningu Rano porcja Alphamind i po 6-8 godz 1-2 kaps china white (to można stosować zamiennie china rano, alphamind po południu)”

      Zakupiłem te 2 produkty, ale mam pytanie co do dawkowania w przypadku treningu rano. Czy brać i alphamind i chine white na raz, przed treningiem czy china white przed treningiem a po południu alphamind?

     • Witam, mam pytanie co do połączenia Alphamind i ChinaWhite.

      Rano alphamind a przed treningiem China White, to juz wiem, a co w przypadku porannego treningu naczczo? Jak rozwiazac dawkowanie i co kiedy brać? Alphamind i China White na raz, naczczo, przed porannym treningiem i pozniej w ciagu dnia druga dawka china white? Czy rozwiązać to jakos inaczej?
      (Biorąc te dwa środki naraz bedzie to duża dawka kofeiny, czy to słuszna droga?)

      Pozdrawiam

     • Wówczas Rano china white, a po 6-8 godzinach alphamind

 212. Joanna UK

  Witam mam 42 lata od miesiąca jestem na diecie wg wyliczonego bilansu energetycznego.Ważę 92kg przy wzroście 162.Choruję na nadczynność tarczycy przy której waga leci max w dół niestety nie u mnie może to efekt po wycięciu woreczka żółciowego bynajmniej wzięłam się za siebie i oprócz ciężkiej pracy 12h w 4 dni w tygodni pozostałe 3 dni biegam na bieżni 40min.Miałam nadzieję że po wprowadzonych zmianach i ze względu na dużą wagę te efekty będą szybsze ale jak na razie tylko minus 1kg więc moje ciało jest bardzo oporne na chudnięcie.Nie brałam nigdy spalaczy ale zależy mi bardzo żeby schudnąć nie dla samego wyglądu ale dla zdrowia.Mógłby mi Pan polecić spalacz lub zestaw który w końcu w moim ciele spali tłuszcz i dodatkowo zależy mi żeby dodał mi energi do ćwiczeń po 12h pracy?Z góry dziękuję.

 213. Po 2 ciążach strasznie przytyłam bo aż 50 kg przy wzroście 160 cm waze 120 kg kupilam sobie rowerek stacjonarny i jezdze minimum 30 km dziennie powiem szczerze ze jak bralam sie za inne cwiczenia to bylo ciezko bo za duze obciazenie dla nóg, diety nie robie bo po 50 prubach konczy się tak samo jem malo zdrowo a potem jak tak konkretnie zglodnieje to ze tak powiem sobie pozwalam za te wszystkie dni no i wszystko idzie na marne. Chciałbym szybko i efektownie schudnąć poproszę o radę.

 214. Witam, chciałabym wspomóc się jakimś spalaczem by zrzucić trochę kg do lata. Dowiedziałam się o tego typu suplementach od koleżanki która bierze GROUND ZERO ale po przeczytaniu opisu tego środku jakoś nie mam do niego zaufania a chciałabym coś bezpiecznego. Jestem zdrowa, wiek 30+ waga 81 kg przy wzroście 172 cm i nigdy nie stosowałam żadnych tego typu specyfików. Chodzę na fitness 3x w tygodniu, być może dorzucę do tego basen i jakieś treningi w domu,staram się zdrowo odżywiać,nie jeść słodyczy bo z tym jest problem i nie objadać się wieczorami. Treningi są wieczorami 18-19 wiec boje się nadmiernego pobudzenia i problemów ze snem, bardzo proszę o radę co mogłabym kupić co nie doprowadziłoby mojego budżetu do bankructwa.Pozdrawiam

  • Zdecydowanie polecam w tym przypadku Alphamind, jest pozbawiony silnych stymulantów, aczkolwiek posiada świetne składniki z potwierdzoną klinicznie skutecznością.

   2 porcje w dzień treningowy i 1 w nietreningowy nie zrujnują portfela 😉

   Pozdrawiam

 215. Witam. Regularnie ćwiczę od 4 miesięcy siłowo 3x w tygodniu plus 1-2x cardio. Jestem też na diecie bialkowej. Do zrzucenia zostało mi jakieś 7kg ale to jest tłuszczyk głównie z ud i brzucha. Stosowałam juz dcp 2.0 ale bez szału. Wcześniej brałam tez cannibal inferno. Wiem ze mój organizm potrzebuje czegoś mocniejszego tylko pytanie co będzie w stanie mi pomóc spalić te ostatki tłuszczu 🙂 nie mam problemów z ciśnieniem i ogólnie należę do zdrowych osób.

 216. A Thermal Pro i Hyperdrine OD? Ktoś skomentuje te 2 produkty?

 217. Pan napisze z czym można łączyć lipodrene żeby nie podnosił tak ciśnienia

 218. Czy dcp 2.0 można łączyć z lipodrene?

 219. Czy dcp 2.0 można łączyć z lipodrene?
  Czy ten lipodrene jest nie bezpieczny?

  • Mozna połączyć, Lipodrene nie jest niebezpieczny, jednakże może silnie stymulować organizm (wywołać silne pobudzenie), a przyjęty zbyt późno powodować problem z zaśnięciem. Dlatego zaleca się go stosować co najmniej na 6 godzin przed snem.

 220. Witam, czy OxyMax można stosować z „przedtreningówką”? Jakie połączenie byłoby najlepsze?

 221. Witam.
  Czy w najbliższym czasie Lipodrene będzie dostępne?

 222. Cześć.
  Piszę w sprawie mojej żony i za jej pozwoleniem 🙂
  Ma 36 lat. 173cm wzrostu. Urodziła dwoje dzieci. Ale jak to w życiu bywa po 12 latach małżeństwa przytyła z 60kg do 86-87kg. Posiada również „ciąże spożywczą” tak na mój gust 8 miesiąc 😉
  Ostatnio wzięła się ze mną za drobne bieganie. 3 razy w tygodniu wieczorkiem robimy 3,5km w 27 minut.
  Od paru dni bierze spalacz UNS Slim Your Body. Nie wiem czy dobry, bo nic z niego pozytywnego nie wynika, również nie czuje żadnej dyskondycji po nim. Kawy to nawet trzy dziennie może pić, jeśli to jakieś istotne.
  Zapewne za niecały miesiąc będzie trzeba jakiś spalacz treściwszy kupić.
  Przeczytałem cały temat i zastanawiam się czy OXY MAX XT + Lean FX byłby odpowiedni?
  Ewentualnie coś innego co dałoby jakiś efekt?

  • Witam,

   tak Oxy Max + Lean FX będzie dobrym połączeniem, opcjonalnie Oxy Max + Fucoxanthine.

   Proszę pamiętać o odpowiednim odzywianiu to często klucz do sukcesu,

   pozdrawiam

 223. Proszę o pomoc w wyborze.

  W zeszłym roku braliśmy z żoną redline vpx, zauważyłem że zmieniło się opakowanie i cena, czy skład też ?
  Obecnie regularnie ćwiczymy na siłowni + dieta z ujemnym bilansem, chcemy spalić po ok. 5kg
  Który z suplementów wybrać, żeby pomógł i ograniczył łaknienie ?

 224. Witam,
  chciałam poradzić się w sprawie wyboru spalaczy. Waże 89kg w 3 miesiące chciałabym zrzucić ok 15-20kg. Dieta 1700kcal B:130g T:68g W:140g treningi 3x w tygodniu trampoliny i 1-2 razy w tygodniu basen.
  Zastanawiam się nad:
  1. Lipodrene
  2. Oxy max
  3. Stimerex hardcore
  4. Lipodrene Hardcore

 225. Ja bym do tych zestawów dodał też jakiś suplement z HCA, czyli kwas hydroksycytrynowy. Bardzo fajny suplement, który pomaga z nadmiernym apetytem i ochotą na słodycze. W skrócie: Hamuje apetyt, przyspiesza spalanie tłuszczów i obniża cholesterol. Ja stosuję HCA + Chitosan (scitec) i działa na mnie wzorowo. Polecam dodawać do bazowego spalacza, tylko oczywiście szukajcie suplementów o duzym stężeniu samego kwasu HCA, stąd ja wybrałem ten który wcześniej wypisałem, bo wiem, że ma odpowiednią dawkę.

 226. Witam,
  czy IGNIT3 z Olympus Labs jest warty uwagi?

 227. Cześć 🙂 chciałabym zestaw oxymax+ Lean fx+ alphamax. Tylko wolałabym jakoś zamiennik za Alphamax bardziej damski. Ćwiczę codziennie, dwa razy w tygodniu chodzę na kickboxing. Chciałabym schudnąć ogólnie z całego ciała. Potrzebuję czegoś mocnego 🙂

 228. Witam.
  Posiadam Lipodrebe z Hi techa i yohimbine z Hadesa i pytanie czy połączyć oba preparaty jeśli tak to jak? czy też najpierw użyć Lipodrene, a na końcowy etap Yohimbine. Do spalenia ok 8 kilogramów

 229. Witam
  Jest po alphamine w chwili obecnej ale z mizernym skutkiem szukam czegos skuteczniejszego do wali z wagą. Jakie spalacze sa godne polecenia oraz bialko w celu uzupelnienia niedoborów w diecie? Co do ceny to nie mam gornej granicy

 230. Witam,
  czy jest sens łączyć alphamind z yohimbine hcl czy lepiej zostawić yohimbinę na koniec??

  pozdrawiam

 231. Witam serdeczniee, mam problem z dobraniem odpowiedniego spalacza, ćwiczę około 3/4 razy w tygodniu ale bez weekendów, głównie bieżnia/ rowerek przez około godzinę + skakanka gdy mam czas, mam 23 lata i w połowie czerwca wychodzę za mąż, po zimie mimo ćwiczeń waga nie chce spadać , wręcz wzrosła ilość tkanki tłuszczowej i na wadze około 5 kg więcej, myślę ze może być to spowodowane weekendowymi rozrywkami, wypadami ze znajomymi np. na pizze, czy impreze albo podjadanie słodyczy, kiedys nie miałam problemów ze spadkiem wagi przy diecie i ćwiczeniach, teraz jestem zdesperowana, gdyż zależy mi na pewnym spadku ok.7-8 kg do połowy czerwca.Dodam,że ważę 63 kg przy wzroście 168 cm.
  Proszę o pomoc w doborze spalaczy i dawkowaniu. 🙂
  pozdrawiam.

 232. W rankingu nie pojawił się taki spalacz jak Black Bombs Dorian Yates, co jest tego powodem? Wypróbowałam go kiedyś na sobie i pamiętam, że bardzo dobrze poprawiał wytrzymałość.

  • Witam,

   Black Bombs nie został wymieniony ponieważ skład bardzo często się zmieniał zgodnie z nowymi wytycznymi sanitarnymi. Częste mieszanie w składzie, sprawiły że na rynku są zarówno stare wersje jak i nowe. Pierwsza działała bardzo dobrze, natomiast ta będąca w obecnej dystrybucji jest już słabsza.

 233. Witam.
  Jestem po tygodniu stosowania Lipodrene w dawce 1cap na czczo i jeden przed treningiem w dni treningowe, natomiast w nietreningowe 1 cap na czczo a drugi po południu. Mam pytanie czy w dalszym stosowaniu zwiększyć dawkę do trzech dawek dziennie? Jeśli tak to w którym momencie go stosować