Spalacze tłuszczu, spalacze kalorii, termogeniki czy inne środki na odchudzanie – jakkolwiek są one określane, należy mieć na uwadze, że wszystkie są suplementami diety. Suplementami, a więc dodatkami – do właściwej diety i aktywności fizycznej, które powinniśmy suplementować chcąc "zrzucić parę kilo". Innymi słowy, zapomnijmy o tym i nie dajmy się przekonać, że stosowanie ich bez odpowiedniej diety i ćwiczeń, przyniesie nam pożądane efekty. Nie istnieje bowiem magiczna pigułka, która zrobi wszystko za nas. Pigułce trzeba pomóc - gwarantując sobie tym samym efekty.

Nawet odżywiając się i ćwicząc właściwie, nie wystarczy ich po prostu stosować. Zanim bowiem zdecydujemy się wesprzeć spalaczami, należy dokonać właściwej selekcji, która ma nas doprowadzić do wyboru optymalnego rozwiązania w zakresie suplementacji.

Jak donoszą wyniki badań optymalnym połączeniem dla redukcji wagi ciała jest zgranie 3 czynników:

  • odżywiania (odpowiednio spersonalizowana dieta).
  • aktywności fizycznej (dobór ćwiczeń i kontrola ich przebiegu).
  • odpowiednie dopasowanie spalacza tłuszczu (produkt dobieramy według potrzeb).

Jak łatwo zauważyć takie połączenie to prosta droga do sukcesu. Maksymalizacja efektów za sprawą synergii powyższych 3 czynników pozwala zredukować największą ilość tkanki tłuszczowej!

Jaki spalacz tłuszczu kupić?

I tu z pomocą przychodzą nam rankingi takie, jak ten – a zwłaszcza ten, bowiem wymienione w nim spalacze tłuszczu i termogeniki charakteryzuje najwyższa skuteczność, jak i wartość dodana w postaci ich dodatkowych właściwości, które zostały potwierdzone zarówno w badaniach nad nimi, jak i w tzw. field-testach, a więc przysłuchując się opiniom ich użytkowników. Co najlepsze ranking stworzyli nasi subiektywni Klienci, użytkownicy termogeników, ich zwolennicy i przeciwnicy. Grupa która brała udział w przygotowaniu rankingu liczyła łącznie 7 tysięcy osób (część z nich zapytaliśmy poprzez ankietę o zadowolenie z efektów danego produktu) i byli to klienci zarówno krajowi jak i zagraniczni, osoby zaczynające przygodę ze spalaczami jak i takie, które suplementowały je dłuższy czas. Tak czy inaczej, pod rankingiem możemy podpisać się rękoma i nogami - stąd decyzja o przekazaniu go do wiadomości publicznej, dla tych którzy szukają odpowiedzi, chcą zacząć "przygodę" z termogenikiem a nie mają dostępu do rzetelnego źródła informacji.

Nasz ranking składa się z kilku kategorii, w tym jednej, która powinna zostać potraktowana ze szczególną uwagą, ze względu na to, że powstała ona z myślą o konsumentach, którzy preferują działać w sposób optymalny, niczego nie pozostawiając przypadkowi. Mowa o najlepszych zestawach spalaczy tłuszczu i termogeników, które stosowane jednocześnie, gwarantują osiągnięcie zamierzonego celu. Poznajmy najlepszy spalacz tłuszczu!

1
Lipodrene to wysoce zaawansowana kompozycja skutecznie działających składników przyspieszających redukcję tkanki tłuszczowej. Produkt cechuje się silnym pobudzeniem oraz wysoką skutecznością w redukcji tłuszczu.
2
Niezwykle kompleksowy skład Rocket Fuel Blue Edition jest jego najmocniejszym punktem. Szeroki przekrój substancji od stymulantów, po substancje wspierające przyśpieszenie metabolizmu oraz poprawiające nastrój i motywację, w efektywnych dawkach oraz nie za dużej cenie. Idealny wybór dla średniozaawansowanych i doświadczonych adeptów odchudzania.
3
Fat Burner to spalacz tłuszczu pozbawiony silnych stymulantów, a więc przeznaczony również do stosowania przez kobiety. Idealnie dopracowany skład działa nie tylko skutecznie na rozpad tkanki tłuszczowej, ale i posiada szereg dodatkowych właściwości pomocnych w okresie intensywnych ćwiczeń. Sygnowanie produktu naszym logiem powoduje, że ręczymy za jego jakość naszą renomą, więc nie mogliśmy dać plamy w przygotowywaniu tego spalacza!
4
Blitzkrieg to jeden z najbardziej rozchwytywanych produktów znanej, lubianej i respektowanej firmy Apollos Hegemony. Blitzkrieg to połączenie typowej przedtreningówki oraz spalacza tłuszczu, co zwiększa uniwersalność i zastosowanie produktu. Zaawansowana formuła wypełniona mocnymi stymulantami oraz substancjami bioaktywnymi, zdecydowanie przyczyni się do poprawienia wyników Twoich wysiłków przy odchudzaniu. Produkt dla ludzi szukających efektywnego działania, a nie kompromisów!
5
Insane Cutz to niewielkie opakowanie, silnie skoncentrowanego spalacza tłuszczu, od firmy znanej ze swojego wyrazistego brandingu, który przenosi się na kompozycję tworzonych produktów. 35 porcji spalacza wystarcza na około miesiąca, które w połączeniu z odpowiednią dietą oraz aktywnością przynosi spektakularne efekty w walce z tkanką tłuszczową. Suplement zawiera duże porcje stymulantów, dlatego zalecamy stosować go rano, aby uniknąć problemu z zasypianiem.
6
Meltdown to termogenik mocno maksymalizujący efekty naszych ćwiczeń oraz diety. Dzięki niemu możemy spalić pożądaną ilość tkanki tłuszczowej w dużo krótszym czasie niż do tej pory, a pomoże w tym połączenie aż 4 patentowanych formuł i składnikowych w klasycznym produkcie firmy VPX.
 
Spalacze nie podnoszące ciśnienia skierowane są dla osób z nadciśnieniem oraz wrażliwych na stymulanty. Pozbawienie ich silnych stymulantów sprawia, że są one również bardzo często polecane dla kobiet!
1
Ulisses Shaper jest jednym ze skuteczniejszych spalaczy tkanki tłuszczowej na rynku. W przeciwieństwie do wielu innych spalaczy nie podnosi temperatury ciała ani ciśnienia krwi! Zawiera L-karnitynę, w postaci winianu oraz szereg naturalnych substancji i witamin pozytywnie wpływających na metabolizm naszego organizmu. Firma Biotech sygnując produkt przydomkiem jednej ze swoich głównych gwiazd musiała zadbać o najwyższą jakość tego produktu!
2
CarniSlim to suplement od renomowanego Hi-Tech Pharmaceuticals, twórcy jednych z najsilniejszych spalaczy tłuszczu na rynku suplementów. CarniSlim to jednak propozycja dla osób bardziej podatnych na stymulanty, szukających lżejszego rozwiązania. Produkt łączy aż 5 form karnityny, oraz dodatkowe substancje aktywne, zatem można go z dużą dozą pewności nazwać najbardziej kompleksowym suplementem opartym na karnitynie na rynku. Suplement pozbawiony jest stymulantów podnoszących ciśnienie tętnicze.
3
Hellburner for Hers to specjalnie opracowana formuła dla kobiet. Działanie oparte o naturalne ekstrakty roślinne zapewnia bezpieczne i zdrowe połączenie charakteryzujące się działaniem lipolitycznym i termogenicznym.
4
Cannibal Carnage to połączenie sprawdzonych składników oraz nowoczesnych substancji o bardzo obiecującym działaniu pod kątem redukcji zbędnej tkanki tłuszczowej! Dodatkowo obiecująco wygląda profil działania, bo poza pomocą w "odchudzaniu" wykazuje również działanie prozdrowotne i regenerujące.
5
Super Cuts 3 to świetna formuła o maksymalnej i niezwykłej mocy, którą stworzono, aby wspomagać metabolizm tłuszczu, jego emulsyfikację, spalanie i budowanie czystej masy mięśniowej.
6
Lipo6 Stim-Free to bardzo dobry suplement wspierający redukcję tkanki tłuszczowej, przeznaczony dla osób wrażliwych na stymulanty. Wszechstronnie wspiera procesy nasilające spalanie tłuszczu, a za sprawą idealnie skomponowanej formuły skutecznie ogranicza apetyt.

Mimo kompleksowych składów wymienionych powyżej spalaczy i one mogą uzyskać wsparcie w swoim działaniu poprzez dodanie odpowiednich środków.

Johimbina

Więcej na temat jej działania przeczytasz tutaj i tutaj.

1
Yohimbine HCl od Apollo Hegemony to jeden z najbardziej popularnych suplementów zawierających johimbinę dostępnych na polskim rynku. Efektywność samej substancji oraz jakość samego produktu rekomendowanego przez rzeszę konsumentów mówi sama za siebie i każe nam ustawić ją na pierwszym miejscu rankingu suplementów zawierających tą substancję.

2
Labolic to dosyć nowa firma na rynku, mająca w swojej ofercie produkty przeznaczone raczej dla wąskiej, jednakże wymagającej grupy konsumentów. Tak samo można opisać produkt Yohimbine Extra, zawierający połączenie chlorowodorku johimbiny, oraz jej jeszcze mocniejszej odmiany - rauwolyscyny. Jeśli potrzebujesz produktu na docięcie ostatnich kilogramów - Yohimbine Extra będzie najlepszym wyborem, jednakże przez nieco mniejszą uniwersalność (tak mocny produkt nie jest przeznaczony dla początkujących), musimy postawić produkt Labolica na drugim miejscu.

Hamowanie apetytu

Ograniczenie apetytu to jeden z kluczowych czynników składających się na redukcje wagi ciała!

1
5-HTP od Apollo Hegemony to jak sama nazwa wskazuje suplement oparty na 5-hydroksytryptofanie - naturalnej substancji wspierającej relaks, rozluźnienie oraz przede wszystkim kontrolę apetytu. Jeśli szukasz nieniwazyjnego wsparcia utraty nadmiernej wagi, na przykład mając nadwrażliwość na stymulanty, 5-HTP może wspomóc nie tylko utrzymanie Twojej diety ale i prawidłowy sen.
2
Chrom ogranicza apetyt przez regulowanie poziomu cukru w naszej krwi. Jest to bardzo istotne na początku przygody z odchudzaniem, ponieważ najczęściej przyzwyczajeni nadal do spożywania dużej ilości cukrów prostych, możemy być podatni na nieregularne skoki poziomu glukozy we krwi, czemu przeciwdziała chrom, w efektywnej formie pikolinianu. Produkt sygnowany logiem naszego sklepu będzie optymalnym suplementem dostarczającym wysokiej dawki chromu na porcję. Zdecydowanie rekomendujemy, szczególnie dla osób nie przepadającymi za stymulującymi spalaczami tłuszczu!

Forskolina

Więcej na jej temat poczytasz tutaj.

1
Coleus Forskohlii wspomaga redukcję poziomu tkanki tłuszczowej, a także wpływa korzystnie na układ sercowy oraz przyczynia się do poprawy potencji. Przyśpiesza również metabolizm, dzięki czemu spalamy więcej kalorii. Wszystko to dzięki wysokostandaryzowanemu ekstraktowi z Pokrzywy Indyjskiej. Jest to suplement optymalny pod względem stosunku ceny do jakości w kategorii zawartości Forskoliny.
2
Forskolin Diamond to za to produkt dla najbardziej wymagających. Bardzo duża zawartość forskoliny jest przeznaczona dla najbardziej wymagających wsparcia w redukcji niechcianej tkanki tłuszczowej. Mimo że suplementacja Forskolin Diamond jest nieco droższa, jest w zamian jeszcze bardziej efektywna. Jeśli zatem jesteś sklonny dopłacić nieco większej, za mocniej dopakowany suplement z Forskoliną - ten produkt powinien być Twoim kolejnym dodatkiem do półki z suplementami!

Berberyna

Berberyna mobilizuje procesy energetyczne w organizmie. Zwiększa tempo lipolizy, tj. rozpadu triglicerydów w tkance tłuszczowej.

1
Berberine od Apollo Hegemony o obecnie jeden z najlepszych suplementów z berberyną, biorąc pod uwagę ekonomiczność i efektywność suplementacji. Aż 300 miligramów czystego chlorowodorku berberyny (!) na jedną porcję, w takiej cenie jest propozycją której mało kto może zagrozić. Mocna rekomendacja redakcji!
2
Thorne Research to weterani rynku, mający na celu produkowanie najwyższej jakości suplementów, w całkowicie kontrolowanych warunkach, stawiając na jakość, aniżeli na najniższą cenę swoich produktów. I faktycznie na porcję znajdziemy aż 500 miligramów berberyny HCl. Jednakże gdy spojrzymy na cenę, ta porcja nie wydaje się aż taka duża. Jednakże zależy Ci bardziej na pewności suplementacji niż na optymalnej cenie, warto zastanowić się nad wyborem berberyny od Thorne.

Dlaczego warto stosować berberynę? Porady naszego eksperta ->

 

Synefryna

Synefryna to substancja której częściowo zawdzięczamy charakterystyczny smak niektórych cytrusów - na przykład grejfrutów. To właśnie ten gorzki smak który niekiedy czujemy przy jego spożyciu to synefryna - naturalna substancja z ogromnym potencjałem wsparcia spalania tłuszczu.

1
Synephrine HCl od Apollo Hegemony to kolejna propozycja jednoskładnikowa, tego mocno rozwijającego się producenta. W bardzo niskiej cenie kilkudziesięciu złotych, otrzymujemy produkt będący świetnym uzupełnieniem zarówno rutynowej redukcji jak i dokładnego docinania ostatnich gramów tłuszczu przed zawodami. Aż 20 miligramów synefryny jest "sweet spotem" suplementacji tej substancji i powinna być efektywna niezależnie od Twojego doświadczenia ze spalaczami.

1) Dla mężczyzn: Rocket Fuel Blue Edition + Yohimbine HCl + 5-HTP

2) Dla kobiet: Fat Burner + Yohimbine HCl

3) Najlepsze suplementy na oporną tkankę tłuszczową: Blitzkrieg + Synephrine HCl + Yohimbine Extra

4) Zestaw bez stymulantów: Coleus Forskohlii + Niacinamide - więcej o tym połączeniu przeczytasz tutaj!