Najlepsze spalacze tłuszczu – ranking 2020

Spalacze tłuszczu, spalacze kalorii, termogeniki czy inne środki na odchudzanie – jakkolwiek są one określane, należy mieć na uwadze, że wszystkie są suplementami diety. Suplementami, a więc dodatkami – do właściwej diety i aktywności fizycznej, które powinniśmy suplementować chcąc "zrzucić parę kilo". Innymi słowy, zapomnijmy o tym i nie dajmy się przekonać, że stosowanie ich bez odpowiedniej diety i ćwiczeń, przyniesie nam pożądane efekty. Nie istnieje bowiem magiczna pigułka, która zrobi wszystko za nas. Pigułce trzeba pomóc - gwarantując sobie tym samym efekty.

Nawet odżywiając się i ćwicząc właściwie, nie wystarczy ich po prostu stosować. Zanim bowiem zdecydujemy się wesprzeć spalaczami, należy dokonać właściwej selekcji, która ma nas doprowadzić do wyboru optymalnego rozwiązania w zakresie suplementacji.

Jak donoszą wyniki badań optymalnym połączeniem dla redukcji wagi ciała jest zgranie 3 czynników:

 • odżywiania (odpowiednio spersonalizowana dieta).
 • aktywności fizycznej (dobór ćwiczeń i kontrola ich przebiegu).
 • odpowiednie dopasowanie spalacza tłuszczu (produkt dobieramy według potrzeb).

Jak łatwo zauważyć takie połączenie to prosta droga do sukcesu. Maksymalizacja efektów za sprawą synergii powyższych 3 czynników pozwala zredukować największą ilość tkanki tłuszczowej!

Jaki spalacz tłuszczu kupić?

I tu z pomocą przychodzą nam rankingi takie, jak ten – a zwłaszcza ten, bowiem wymienione w nim spalacze tłuszczu i termogeniki charakteryzuje najwyższa skuteczność, jak i wartość dodana w postaci ich dodatkowych właściwości, które zostały potwierdzone zarówno w badaniach nad nimi, jak i w tzw. field-testach, a więc przysłuchując się opiniom ich użytkowników. Co najlepsze ranking stworzyli nasi subiektywni Klienci, użytkownicy termogeników, ich zwolennicy i przeciwnicy. Grupa która brała udział w przygotowaniu rankingu liczyła łącznie 7 tysięcy osób (część z nich zapytaliśmy poprzez ankietę o zadowolenie z efektów danego produktu) i byli to klienci zarówno krajowi jak i zagraniczni, osoby zaczynające przygodę ze spalaczami jak i takie, które suplementowały je dłuższy czas. Tak czy inaczej, pod rankingiem możemy podpisać się rękoma i nogami - stąd decyzja o przekazaniu go do wiadomości publicznej, dla tych którzy szukają odpowiedzi, chcą zacząć "przygodę" z termogenikiem a nie mają dostępu do rzetelnego źródła informacji.

Nasz ranking składa się z kilku kategorii, w tym jednej, która powinna zostać potraktowana ze szczególną uwagą, ze względu na to, że powstała ona z myślą o konsumentach, którzy preferują działać w sposób optymalny, niczego nie pozostawiając przypadkowi. Mowa o najlepszych zestawach spalaczy tłuszczu i termogeników, które stosowane jednocześnie, gwarantują osiągnięcie zamierzonego celu. Poznajmy najlepszy spalacz tłuszczu!

1
Lipodrene Hardcore to wysoce zaawansowana kompozycja skutecznie działających składników przyspieszających redukcję tkanki tłuszczowej. Produkt cechuje się silnym pobudzeniem oraz wysoką skutecznością w redukcji tłuszczu.
2
Niezwykle kompleksowy skład Rocket Fuel Blue Edition jest jego najmocniejszym punktem. Szeroki przekrój substancji od stymulantów, po substancje wspierające przyśpieszenie metabolizmu oraz poprawiające nastrój i motywację, w efektywnych dawkach oraz nie za dużej cenie. Idealny wybór dla średniozaawansowanych i doświadczonych adeptów odchudzania.
3
Alphamind v2 to spalacz tłuszczu pozbawiony silnych stymulantów, a więc również dla kobiet. Idealnie dopracowany skład względem pierwszej wersji działa nie tylko skuteczniej na rozpad tkanki tłuszczowej, ale i posiada szereg dodatkowych właściwości pomocnych w okresie intensywnych ćwiczeń.
4
Lipodren Xtreme zadebiutował na rynku na początku 2019 roku. Poprzez wyróżniający się skład i doprecyzowane proporcje substancji aktywnych został szybko ochrzczony jako "nowy venom". Dobór uzupełniających się składników pozwala kompleksowo zadziałać na redukcję tkanki tłuszczowej, preparat zapewnia odpowiednie pobudzenie i zwiększoną termogenezę.
5
Dexaprine to niewielkie opakowanie bardzo silnego spalacza. Zaledwie 45 porcji wystarcza na ponad 40 dni, które w połączeniu z odpowiednią dietą oraz aktywnością przynosi spektakularne efekty w walce z tkanką tłuszczową. Suplement zawiera duże porcje stymulantów, dlatego zalecamy stosować go rano, aby uniknąć problemu z zasypianiem.
6
Exterminator to termogenik mocno maksymalizujący efekty naszych ćwiczeń oraz diety. Dzięki niemu możemy spalić pożądaną ilość tkanki tłuszczowej w dużo krótszym czasie niż do tej pory!
 
Spalacze nie podnoszące ciśnienia skierowane są dla osób z nadciśnieniem oraz wrażliwych na stymulanty. Pozbawienie ich silnych stymulantów sprawia, że są one również bardzo często polecane dla kobiet!
1
Cutting Edge jest jednym ze skuteczniejszych spalaczy tkanki tłuszczowej na rynku. W przeciwieństwie do wielu innych spalaczy nie podnosi temperatury ciała ani ciśnienia krwi! Zawiera l-karnitynę i naturalne zioła.
2
Cannibal Claw to produkt optymalizujący pracę tarczycy. Jak powszechnie wiadomo, zdrowa tarczyca = redukcja tkanki tłuszczowej. Suplement pozbawiony jest stymulantów podnoszących ciśnienie tętnicze.
3
Hellburner for Hers to specjalnie opracowana formuła dla kobiet. Działanie oparte o naturalne ekstrakty roślinne zapewnia bezpieczne i zdrowe połączenie charakteryzujące się działaniem lipolitycznym i termogenicznym.
4
Cannibal Carnage to połączenie sprawdzonych składników oraz nowoczesnych substancji o bardzo obiecującym działaniu pod kątem redukcji zbędnej tkanki tłuszczowej! Dodatkowo obiecująco wygląda profil działania, bo poza pomocą w "odchudzaniu" wykazuje również działanie prozdrowotne i regenerujące.
5
Super Cuts 3 to świetna formuła o maksymalnej i niezwykłej mocy, którą stworzono, aby wspomagać metabolizm tłuszczu, jego emulsyfikację, spalanie i budowanie czystej masy mięśniowej.
6
Lipo6 Stim-Free to bardzo dobry suplement wspierający redukcję tkanki tłuszczowej, przeznaczony dla osób wrażliwych na stymulanty. Wszechstronnie wspiera procesy nasilające spalanie tłuszczu, a za sprawą idealnie skomponowanej formuły skutecznie ogranicza apetyt.

 

Mimo kompleksowych składów wymienionych powyżej spalaczy i one mogą uzyskać wsparcie w swoim działaniu poprzez dodanie odpowiednich środków.

Johimbina

Więcej na temat jej działania przeczytasz tutaj i tutaj.

1
Yohimbine HCl od Apollo Hegemony to jeden z najbardziej popularnych suplementów zawierających johimbinę dostępnych na polskim rynku. Efektywność samej substancji oraz jakość samego produktu rekomendowanego przez rzeszę konsumentów mówi sama za siebie i każe nam ustawić ją na pierwszym miejscu rankingu suplementów zawierających tą substancję.

2
Labolic to dosyć nowa firma na rynku, mająca w swojej ofercie produkty przeznaczone raczej dla wąskiej, jednakże wymagającej grupy konsumentów. Tak samo można opisać produkt Yohimbine Extra, zawierający połączenie chlorowodorku johimbiny, oraz jej jeszcze mocniejszej odmiany - rauwolyscyny. Jeśli potrzebujesz produktu na docięcie ostatnich kilogramów - Yohimbine Extra będzie najlepszym wyborem, jednakże przez nieco mniejszą uniwersalność (tak mocny produkt nie jest przeznaczony dla początkujących), musimy postawić produkt Labolica na drugim miejscu.

Hamowanie apetytu

Ograniczenie apetytu to jeden z kluczowych czynników składających się na redukcje wagi ciała!

1
5-HTP od Apollo Hegemony to jak sama nazwa wskazuje suplement oparty na 5-hydroksytryptofanie - naturalnej substancji wspierającej relaks, rozluźnienie oraz przede wszystkim kontrolę apetytu. Jeśli szukasz nieniwazyjnego wsparcia utraty nadmiernej wagi, na przykład mając nadwrażliwość na stymulanty, 5-HTP może wspomóc nie tylko utrzymanie Twojej diety ale i prawidłowy sen.
2
Chitosan ogranicza apetyt oraz utrudnia tłuszczom i węglowodanom wchłanianie się do naszego organizmu, co za tym idzie - obniża kaloryczność naszych posiłków!. Produkt od firmy Scitec będzie optymalnym suplementem dostarczającym wysokiej dawki Chitosanu na porcję. Zdecydowanie rekomendujemy, szczególnie dla osób nie przepadającymi za stymulującymi spalaczami tłuszczu!

Forskolina

Więcej na jej temat poczytasz tutaj.

1
Coleus Forskohlii wspomaga redukcję poziomu tkanki tłuszczowej, a także wpływa korzystnie na układ sercowy oraz przyczynia się do poprawy potencji. Przyśpiesza również metabolizm, dzięki czemu spalamy więcej kalorii. Wszystko to dzięki wysokostandaryzowanemu ekstraktowi z Pokrzywy Indyjskiej. Jest to suplement optymalny pod względem stosunku ceny do jakości w kategorii zawartości Forskoliny.
2
Forskolin Diamond to za to produkt dla najbardziej wymagających. Bardzo duża zawartość forskoliny jest przeznaczona dla najbardziej wymagających wsparcia w redukcji niechcianej tkanki tłuszczowej. Mimo że suplementacja Forskolin Diamond jest nieco droższa, jest w zamian jeszcze bardziej efektywna. Jeśli zatem jesteś sklonny dopłacić nieco większej, za mocniej dopakowany suplement z Forskoliną - ten produkt powinien być Twoim kolejnym dodatkiem do półki z suplementami!

Berberyna

Berberyna mobilizuje procesy energetyczne w organizmie. Zwiększa tempo lipolizy, tj. rozpadu triglicerydów w tkance tłuszczowej.

1
Berberine od Apollo Hegemony o obecnie jeden z najlepszych suplementów z berberyną, biorąc pod uwagę ekonomiczność i efektywność suplementacji. Aż 300 miligramów czystego chlorowodorku berberyny (!) na jedną porcję, w takiej cenie jest propozycją której mało kto może zagrozić. Mocna rekomendacja redakcji!
2
Thorne Research to weterani rynku, mający na celu produkowanie najwyższej jakości suplementów, w całkowicie kontrolowanych warunkach, stawiając na jakość, aniżeli na najniższą cenę swoich produktów. I faktycznie na porcję znajdziemy aż 500 miligramów berberyny HCl. Jednakże gdy spojrzymy na cenę, ta porcja nie wydaje się aż taka duża. Jednakże zależy Ci bardziej na pewności suplementacji niż na optymalnej cenie, warto zastanowić się nad wyborem berberyny od Thorne.

Dlaczego warto stosować berberynę? Porady naszego eksperta ->

 

Synefryna

Synefryna to substancja której częściowo zawdzięczamy charakterystyczny smak niektórych cytrusów - na przykład grejfrutów. To właśnie ten gorzki smak który niekiedy czujemy przy jego spożyciu to synefryna - naturalna substancja z ogromnym potencjałem wsparcia spalania tłuszczu.

1
Synephrine HCl od Apollo Hegemony to kolejna propozycja jednoskładnikowa, tego mocno rozwijającego się producenta. W bardzo niskiej cenie kilkudziesięciu złotych, otrzymujemy produkt będący świetnym uzupełnieniem zarówno rutynowej redukcji jak i dokładnego docinania ostatnich gramów tłuszczu przed zawodami. Aż 20 miligramów synefryny jest "sweet spotem" suplementacji tej substancji i powinna być efektywna niezależnie od Twojego doświadczenia ze spalaczami.

 

1) Dla mężczyzn: Alphamind + Yohimbine HCl + H20 Expulsion

2) Dla kobiet: Alphamind V2 + Yohimbine HCl

3) Najlepsze suplementy na oporną tkankę tłuszczową: Lipodrene Hardcore + Synephrine HCl + Yohimbine Extra

4) Zestaw bez stymulantów: Coleus Forskohlii + Niacinamide - więcej o tym połączeniu przeczytasz tutaj!

Tagi: dmaa, egcg, fat loss, forskolina, higenamina, johimbina, odchudzanie, redukcja, spalacze tłuszczu, yohimbine

1 052 komentarze

 1. Avatar

  Chciałem szybko stracić wagę. Sprzedawca w sklepie swiatsupli.pl doradził mi, abym zaczął od najsłabszych spalaczy tłuszczu, a później przechodził do najmocniejszych. Stwierdził, że nawet najsłabszy na początku da mi duży wynik. No i faktycznie miał rację. Rewelacyjna obsługa.

  • Avatar

   Witam,
   Chciałbym dowiedzieć się, czy możliwa jest redukcja bez utraty masy mięśniowej i siły? Jeśli tak, bardzo proszę o polecenie dobrego środka. Dodam iż będzie to moja pierwsza redukcja z suplementacją. Zależy mi także na lekkim pobudzeniu w ciągu dnia.

   • Specjalista ds. suplementacji
    Specjalista ds. suplementacji

    Witam,

    pod względem utraty siły niestety ale będzie to trudny do osiągnięcia cel ponieważ ujemny bilans kalorii w diecie redukcyjnej (przeprowadzonej naturalnie) sprawia że mniej „paliwa” dostarczamy naszemu organizmowi za tym idzie mniejsza wydolność mięśnia.
    Co do utraty masy mięśniowej, również ciężko będzie tego uniknąć, ale możemy w większym stopniu ograniczyć spadek masy mięśni utrzymując wysoką podaż białka w diecie. Jednak wysoki poziom w diecie nie pokryje zasobów najważniejszych aminokwasów niezbędnych przy redukcji, spełniających funkcje ochronne dla mięśni. Najlepszymi produktami do tego są znajdujące się TUTAJ od siebie polecam PW.
    Utratę masy mięśniowej można spróbować ograniczyć przy pomocy kreatyny oraz SARM’ów, m.in. ostaryna jest świetnym produktem w tym celu. https://www.muscle-zone.pl/sarm/o-bol-90-kaps
    W kwestii pobudzenia oraz utraty tłuszczu godne polecenia są produkty oparte na hitowej johimbinie. TA2 Max to lider na rynku w tej kategorii.
    W nazwie produktów są linki do produktów.

    Pozdrawiam

    • Avatar

     Dziękuję za odpowiedź, jednak w związku z nią pojawiło się jeszcze jedno pytanie – czy redukować klasycznie (dieta na minus, aeroby plus suplementy), czy redukcja z próbą zachowania siły i mięśni (więcej aminokwasów w diecie, aeroby plus kreatyna, ostaryna i joimbina?? Nie zależy mi tak bardzo na czasie, wiec mógłbym zrobić klasyczną redukuję, a poznej masówkę. Jednakże szkoda mięśni i siły?

     • Specjalista ds. suplementacji
      Specjalista ds. suplementacji

      Dlatego zdecydowanie lepszym pomysłem będzie użycie dodatkowych suplementów.
      Zalecam 15-25g aminokwasów rozgałęzionych dziennie, przed każdą większą aktywnością fizyczną. Do tego standard kreatyna np. Creatine Powder, wg mnie najlepsza kreatyna na rynku. Co do johimbiny to również mozna ją zastosować, przyniesie bardzo dużo korzyści, hitem tego sezonu jest Target a-2, który wykazuje się niebywałą skutecznością w lipolizie.
      Ostaryna będzie w tym połączeniu kropką nad i, pozwoli zachować siłę mięśni oraz anaboliczne działanie skutecznie zapobiegnie katabolizmowi podczas redukcji.

      Pozdrawiam

    • Avatar

     Wielkie dzięki. Dam znać kiedy zdecyduję się na redukcję i co będę stosował. Pozdro

    • Avatar

     Witam
     Nie wiem czy w dobrym miejscu kieruje do Pana swoje pytanie, ale mam nadzieję, że będzie mi Pan w stanie pomóc.
     Od tygodnia czasu biorę taki zestaw: TARGET-A2 + STIMEREX HARDCORE + AD3. Stimerex biorę rano razem z posiłkiem 1 tab., Target A2 biorę 2 razy dziennie razem z posiłkiem po 1 tab., a AD3 około 30min przed snem 2 tab.
     Dzisiaj miałem taki przypadek, że pierwszy raz 30min przed treningiem wziąłem Stimerex i podczas biegu zwymiotowałem. Nigdy mi się to nie zdarzyło i nie wiem czy to przez złe dawkowanie czy może zły zestaw. Czy taki zestaw może mieć negatywne skutki w takiej formie jak to wystąpiło u mnie? Proszę o pomoc.
     Pozdrawiam
     Daniel

     • Specjalista ds. suplementacji
      Specjalista ds. suplementacji

      Witam,

      proszę pamiętać żeby trenować z nieobciążonym przez posiłek żołądkiem (tzn trenować 2-3 godz po posiłku),

      można spróbować ponownie wziąć stimerex, jeśli się to powtórzy, należy z niego zrezygnować przedtreningowo.

      Do tej pory niespotkaliśmy się z takimi symptomami przy stosowaniu takiego zestawu

      Pozdrawiam

  • Avatar

   Witam,
   Nigdy nie używałam spalaczy tłuszczu i chciałabym się dowiedzieć co mogłabym ewentualnie zacząć brać. Ćwiczę regularnie + odżywiam się zdrowo i nie ma jakiś dużych efektów..
   Chciałabym się pozbyć przede wszystkim tkanki tłuszczowej z ud.
   Pozdrawiam Kinga

   • Jakub Kola

    W tym przypadku polecam sprawdzony i cieszący się dużą ilością pozytywnych kobiet u Pań:

    Alphamind ( https://www.muscle-zone.pl/spalacze-tluszczu/alphamind-243g ),

    Dawkowanie: dzień treningu: rano 1 miarka, 1 miarka przed ćwiczeniami (jeśli ćwiczenia są rano to 1 miarka przed ćwiczeniami i 1 miarka po 4-6 godzinach, w dzień bez treningu rano 1 miarka produktu.

    Pozdrawiam

   • Avatar

    Witam, ćwiczę już lub dopiero miesiąc … 2 razy w tygodniu (nie trzymam diety bo kocham jesc ) i potrzebuje czegoś co mnie troszke hmmm wyrzeźbi 🙂 I pomoże spalić tłuszcz z brzucha i ud – nigdy nic nie brałam z tych rzeczy. Dzieki za odpowiedz

    • Jakub Kola

     Jedząc zbyt dużo suplementy nie pomogą. To idzie w parze, tj. zrównoważone odżywianie i odchudzanie.

     • Avatar

      Witam,a co sadzi pan o spalaczu Dynamize firma amperall duracap .
      Kupilam go pol roku temu ale jeszcze nie probowalam,zamierzam zaczac od przyszlego tygodnia.Wczoraj gdy chcialam poczytac troche opini na jego temat widze ze zostal wycofany,dlaczego?czy to mocny czy slaby spalacz?

     • Jakub Kola

      Niestety nie znam tego spalacza. Jeśli został wycofany to możliwe że w składzie był jakiś składnik, którego nowelizacja ustawy zakazała.

     • Avatar

      Jakie spalacze na diecie keto? I czy można wówczas nie ćwiczyć w ogóle?

     • Jakub Kola

      Dowolne, mimo spalacza – trzeba ćwiczyć 🙂

      Tutaj duże info co i jak: https://www.muscle-zone.pl/blog/odchudzanie-kompendium/

     • Avatar

      Obliczyłam moje ppm na poziomie ok 1900 bo nie ćwiczę nic a nic i rozpoczęłam adaptacje do ketozy. Wynik to 2kg mniej. Potem ucięłam kalorie do 1500 i tak jest cały czas ale waga raczej stoi w miejscu. Brakuje mi do szczęścia jakieś 5-6 kg i pozbycie się tłuszczu z nóg bioder i brzucha. Nie mam siły by ćwiczyć już 40 minut cardio mnie zniechęca. Wolałabym zrobić krótszy interwał ale jestem jak dętka. Chciałabym dość szybko osiągnąć cel czyli max 5 tygodni. Przeczytałam art o spalaczach ale nadal nie wiem który będzie dla mnie najlepszy. Mogę ćwiczyć w domu wieczorem i tutaj potrzebuje energii. Jak często ćwiczyć ile powinien trwać trening czy na pewno interwałowy i który spalacz da najlepszy efekty (chętnie bym trochę odsłoniła mięśnie brzucha) oraz jak go dawkować?

  • Avatar

   Witam.
   Potrzebuje porady, wskazówki. Staram się dostarczać każdego dnia od pewnego czasu odpowiednie ilości składników zgodnie z wymaganiami mojego organizmu i zapotrzebowaniem. Unikam słodkiego choc czasem dostarcze organizmowi cukier. Staram się jeść regularnie i nawadniać organizm głównie wodą orsz herbatą. Raz dziennie kawa. Od niedawna zaczęłam wprowadzać aktywność prócz codziennego ruchu spaceru. Jednak przez moją kondycję na większe ćwiczenia na ten moment nie moge sobie pozwolić. Chciałam spróbować swoją przygodę z suplementami gdyż moja tkanka z tego co obserwuje jest oporna a jak każda dziewczyna, kobieta chce czuć się w swoim ciele dobrze. Od czego najlepiej zacząć. Jaki spalacz. Z góry dziękuję za odpowiedź.

 2. Avatar

  Ja używam naturalnego spalacza tłuszczu 😀 Koktajl Warzywny 😀

 3. Avatar

  Nic tak dobrze i szybko nie pali tłuszczu jak Stimerex Hardcore od Hi-Tech w połączeniu z Target-A2 🙂

  • Avatar

   Co do Stimerex + Target A-2 to gdzieś na innym forum o tym przeczytałem i muszę przyznać, że w ciemno uwierzyłem i nie straciłem. Chociaż ten duet kosztuje całkiem sporo ale efekt, który osiągnąłem to zjazd wagi 30 kg. w dół przez 3 miesiące. Ze 125 do 95. Co robiłem przy tym? Aeroby (poziomy rowerek i orbitrek) codziennie przez godzinę. Jakieś 1000 kcal spalania dziennie według tego co pokazywyły wyświetlacze na urządzeniach. Do tego pół godziny w saunie (parowa, sucha i infrared) codziennie. W weekendy dodatkowo basen. Jakieś 2,5 km. Brałem po jednej tabletce każdego z 2 w/w środków. Z rana target A-2 oczywiście bo po minucie daje takiego kopa, że zapomina że się wstało dopiero co z łóżka. Wieczorem przed treningiem Stimerex ale jest na tyle silny, że zasypiałem dopiero po godz. 23:00. Dieta? Normalne jedzenie typu śniadanie i owoce w pracy. Przestrzegałem tylko zasady, że po 18:00 nie ma nic poza herbatą i koktajlem białkowym.

   • Avatar

    ” Przestrzegałem tylko zasady, że po 18:00 nie ma nic poza herbatą i koktajlem białkowym.” – Jezusie xD

    • Specjalista ds. suplementacji
     Specjalista ds. suplementacji

     Witam,

     Można to zrobić inaczej, owszem ale
     nie jest ważna droga którą podążamy aby osiągnąć efekty. Liczy się osiągnięcie założonych celów 😉

     Pozdrawiam

     • Avatar

      Witam,
      Chętnie się dowiem jak to można było by zrobić inaczej?! Obecnie wiele osób widząc jak schudłem próbuje dowiedzieć się szczegółów. Chciałbym im doradzić możliwie jak najlepiej. Obecnie ważę89 kg. To jest moja waga przy wzroście 189 cm. Więcej nie spada bo odstawiłem spalacze i trenuję tylko 3 razy w tygodniu + basen w weekendy. Cel to utrzymanie wagi na stałym poziomie. Myślę o tym by w końcu zacząć treningi na budowę masy mięśniowej ale jeszcze poczekam z tym do zakończenia urlopu. Jest to niezbędne o tyle o ile widzę swój brzuch i skórę na nim. Nie jest idealnie oczywiście ale jest to skutek ubytku tkanki tłuszczowej w tym miejscu. Pozdrawiam serdecznie.

     • Specjalista ds. suplementacji
      Specjalista ds. suplementacji

      Witam,

      gratuluje efektów, miałem na myśli że nie trzeba ograniczać posiłków po godzinie 18 jedynie trzeba pamiętać o odpowiednim doborze makroskładników oraz o dziennej puli kalorii, jeżeli będziemy utrzymywać ją na „minusie” to nawet jedzenie po 18 nie sprawi z Nas ludzi otyłych. Do tego dochodzą pory snu itd bo jak wiadomo inaczej reagowałby na to ktoś kto idzie spać o 21 a inaczej osoba idąca o 2 w nocy, gdzie 8 godzinny rozbrat z posiłkami wywołałby ogromne łaknienie…

      Pozdrawiam

     • Avatar

      A u mnie dieta 8/16 robi najlepsze efekty 🙂
      Czyli w ciagu 8 h mozna szamac a w ciagu 16 h nie , czyli np. od 10 do 18 szamamy a od 18 do tej 10 wara cos do pyszczka 🙂
      Czy ma ktos doswiadczenie z mango afrykanskim w tej kwestii chudniecia?
      Kolega Cezary troche mnie przerazil tym 89 do 189 , a gdzie jeszcze w tym miesnie jakies?
      Ale widze ze te srodki na ktorych tak ostro zrzucal juz wycofane 🙁
      U mnie nadcisnienie wiec i tak by pewnie odpadaly , wlasnie zaczynam op. Cutting Edge i sie zastanawiam bo biore tez konkretna multi czy 2 x1 go brac czy jednak 2x 2 zeby byl efekt – obawiam sie zeby sie nie przewitaminizowac 🙁
      Jak narazie u mnie przy 185cm ze 117 przez miesiac na tym mango i mniejszej misce oraz wiecej warzyw/owocow a mniej miecha + to 8/16 spadlo mi do 110 i jeszcze ta dyszke, moze max 15 bym chcial zrzucic – niech sie zrobi cieplo to wkoncu ten rower wyciagne 🙂
      pzdr

     • Jakub Kola

      Można zacząć od 2×1 a w razie potrzeby dorzucić do: 1 kaps rano i 2 kaps przed treningiem, docelowo do 2×2 kaps.

      Mango to może być jedynie dodatek – jednak nie spodziewałbym się super efektów.

   • Avatar

    Przy takim cardio nie dziwne ze polecialo 30kg, zrzucilbys o wiele wiecej jakbys nie pil herbaty po 18.00 😉

 4. Avatar

  co aktualnie najlepiej wybrac?? klepie cardio juz od 2 mies i jestem w momencie ze juz nie chce isc, co wziasc do tego?

 5. Avatar

  Dpc nada się dla kobiety??
  Od początku kwietnia ruszyłam z dietą i ćwiczeniami, chce sobie pomóc czymś bo słabo z efektami na razie :/

  • Specjalista ds. suplementacji
   Specjalista ds. suplementacji

   Witam

   Tak, DCP 2.0 jest odpowiednim produktem dla Ciebie, nie zawiera stymulantów co dla wrażliwych osób w tym kobiet jest bardzo ważnym czynnikiem.

   Pozdrawiam

   • Avatar

    Wróciłam 🙂
    Biorę Dcp juz ponad dwa tygodnie, efekty są świetne!!!:))
    ostro ćwiczę dobrze jem do lata zgubię cały balast
    bardzo dziękuję za pomoc :))

    • Avatar

     Hey jak efekty? Jestem zainteresowana tym środkiem. Proszę o odpowiedź tu lub maria.lubisz@gmail.com

     • Avatar

      Hej
      Jestem po 4 tygodniach na tym spalaczu, pierwszy tydzien był dość oporny bo zeszło może 2 kg, ale po rozkręceniu się w drugim tygodniu zeszły 4 kilogramy! Aktualnie ważę 67 kg a 5 tygodni temu waga wynosiła 75-76 kg, przy 162 cm wzrostu :-/
      Jestem naprawdę bardzo zadowolona i kupię drugie opakowanie bo efekty są warte tej ceny 🙂

 6. Avatar

  Chciałem serdecznie podziękować za ten ranking, w zeszłym roku pozwolił mi on zgubić blisko 11 kg w 3 miesiące. Wiadomo odżywianie było dopięte na ostatni guzik, trener też mi nie odpuszczał, ale dzięki spalaczom szedłem na trening pełen mocy i optymizmu. Pamiętam jak dziś miny znajomych na plaży. Zimą byłem strasznym miśkiem a w lipcu jak młody Bóg 🙂 dzięki ekipa

 7. Avatar

  Tight od san świetny środek od siebie mogę go polecić

 8. Avatar

  mam 17 lat moge wziasc to oxy max? to moj pierwszy supel na tluszcz

  • Specjalista ds. suplementacji
   Specjalista ds. suplementacji

   Witam,

   wiek nie jest przeciwwskazaniem, jest to dość mocny suplement, co za tym idzie jest bardzo skuteczny w paleniu tłuszczu.
   Proszę zacząć od mniejszej dawki, stopniowo dochodząc do docelowej.

   Pozdrawiam

 9. Avatar

  venom to ten sam produkt co kiedys??????

  • Specjalista ds. suplementacji
   Specjalista ds. suplementacji

   Witam,

   skład w produkcie Venom został zmodyfikowany ze względu na jego formułę i przepisy sanitarne, mimo to nadal cieszy się ogromnym zainteresowaniem szczególnie na zachodzie. Jest to produkt bardzo kompleksowy i skuteczny w działaniu.

   Pozdrawiam

 10. Avatar

  Jestem kobietą po 30 dietę juz kupiłam trenuje codziennie co mogę wziąć żeby było bezpiecznie? Nie chce być otępiona bo wychowuje dwójkę małych dzieci
  Kaśka

  • Specjalista ds. suplementacji
   Specjalista ds. suplementacji

   Witam,

   polecam spalacz nie posiadający ekstremalnych stymulantów np DCP2.0 jest również dość ekonomiczny, proszę stopniowo zaczynać suplementacje tj. od 1 kapsułki 3 razy dziennie, stopniowo podnosząc do 2, 3 razy dziennie. Produkt raczej nie wywoła otępienia, aczkolwiek proszę zacząć od symbolicznej dawki. W przypadku braku zwiększonej termogenezy proszę zwiększyć do 2 kapsułek.

   Pozdrawiam

 11. Avatar

  Dobrze że taki ranking istnieje!

 12. Avatar

  Tylko silne srodki brawo a nie jakies termosppedy czy inne pierdoly

 13. Avatar

  Jet Fuel ładnie robi na początek odchudzania dobra sprawa żeby rozbujać metabolizm

 14. Avatar

  Dla kobiet tylko DCP! -7kg to dla mnie sukces! 🙂

 15. Avatar

  Szukam spalacza, który w połączeniu z odpowiednią dietą i wysiłkiem fizycznym przyniesie widoczne efekty i który rzeczywiście działa. Od kilku lat biegam i stosowałam już dość dużo spalaczy, ale żaden nie przyniósł jakichś wielkich efektów. Wyjątek stanowił Venom Hyperdrive 3.0+ i Pink Slim od FA, jednak po zażywaniu Venoma byłam przemęczona, otępiona i czułam się beznadziejnie.

  • Specjalista ds. suplementacji
   Specjalista ds. suplementacji

   Witam,

   Venom posiadał pewne substancje które wpływały silnie pobudzająco ale i zapewniały efekt „zjazdu”. W obecnej chwili najlepszym spalaczem wg. naszych klientów jest spalacz firmy Performax OxyMax XT.

   Posiada on bardzo kompleksowy skład który zapewnia odpowiednie pobudzenie w trakcie ćwiczeń, ale nie powoduje przykrych dolegliwości w późniejszym czasie.

   Pozdrawiam

 16. Avatar

  Witam, od miesiąca ćwiczę, stosuję dietę z ograniczonymi węglowodanami, nie jem słodyczy. Mam niedoczynność tarczycy /rozregulowane hormony po porodzie, przed ciążą ważyłam 56kg teraz 78kg/, na siłowni ćwiczę 5x w tygodniu po 2godz. mimo wysiłku bardzo słabe efekty. jaki mogę wziąć spalacz tłuszczu lub inny wspomagacz???

  • Specjalista ds. suplementacji
   Specjalista ds. suplementacji

   Witam,

   niedoczynność tarczycy może utrudniać zrzucenie kg, nie mniej jednak trzymanie się z góry założonych wytycznych diety pozwoli systematycznie gubić zbędne kilogramy.
   Można spróbować od delikatnej suplementacji np produktu DCP 2.0 jest on dość łagodny aczkolwiek efektywny.
   Mam nadzieję że leczenie, bądź przyjmowanie leków regulujących tarczyce jest prowadzone pod kontrolą lekarza.

   Pozdrawiam

 17. Avatar

  Witam,

  Poszukuję spalacza, który pozwoli mi się uporać z partią brzucha i okolic ud. Odżywiam się zdrowo, ćwiczę nieregularnie, aczkolwiek 2/4 razy w tygodniu. Szukam czegoś w miarę mocnego, mimo że to będzie mój pierwszy raz z tego typu suplementami. Myślałam o thermo bombs, liporedux albo thermo speed – najlepsze opinie.Proszę o pomoc.

  Pozdrawiam

  • Specjalista ds. suplementacji
   Specjalista ds. suplementacji

   Witam,

   podstawowym czynnikiem uzyskania efektów jest regularna aktywność fizyczna. Od siebie mogę polecić ćwiczenia typowo siłowe na profesjonalnej siłowni wg mnie jest to najbardziej optymalna aktywność, zarówno pod kątem spalania kalorii oraz wzmacniania mięśni czy układu szkieletowego.
   Liporedux to spalacz transdermalny czyli taki który aplikujemy na dane miejsce i poprzez wchłonięcie przez skórę uzyskujemy efekt miejscowego spalania tkanki tłuszczowej.

   Z kolei optymalnym połączeniem będzie klasyczny spalacz tłuszczu oparty na johimbinie, który warto wspomóc Liporeduxem.

   Od siebie mogę polecić TA2 MAX + Liporedux

   Pozdrawiam

 18. Avatar

  Witam .
  Od ponad 2 miesiecy systematycznie trenuje – 2 treningi z trenerem +3x kardio ,staram sie pilnowac diety a mimo tego opornie idzie szczegolnie z okolica brzucha i ramion . Myslalam o wspomaganiu spalaczami szczegolnie o polaczeniu Ta2max i liporedux ale rowniez o czyms co pohamuje nadmierny apetyt ( szczegolnie na slodycze ) Mozecie cos polecic i czy nie za duzo tego bedzie ?
  Pozdrawiam

  • Specjalista ds. suplementacji
   Specjalista ds. suplementacji

   Witam,

   te dwa suplementy (Ta2 max i liporedux) to dwa różne i działające w inny sposób środki.
   Połączenie jak najbardziej na tak, jest bardzo efektywne.
   Co do apetytu mogę polecić suplementacje chromem, jak i zamienniki normalnych substancji słodzących np Erytrol, który można użyć do dowolnej potrawy bądź deseru niewprowadzając żadnych kalorii z cukru

   Pozdrawiam

 19. Avatar

  Hey mam 21 lat jestem troche otyła tzn waże 74 kg przy 162 cm. Wczesniej waga pokazywała 78 kg więc juz 4 kg zrzuciłam 🙂
  Mam dobrą dietę i na siłowni i basenie ostro zapieprzam 🙂
  Chce sie wspomóc spalaczem, widze ze DCP jest polecany dla kobiet, mogę śmiało kupywać? 🙂

 20. Avatar

  Hej,
  szukam czegoś co pozwoli mi pozbyc sie cellulitu i spalić tłuszcz głównie z okolic ud i brzucha, nie mam nadwagi, tkanka tłuszczowa podejrzewam też na niskim poziomie ale wciaz nie pozwala na odkrycie mięśni. W zeszłym roku stosowałam lipodrene i widziałam efekty, ale brałam tylko 3/4 tabletki, bo był strasznie mocny i powodował późniejszy zjazd. Zbliża się sesja, więc zależy mi na tym, żeby tabletki nie powodowały takich efektów i pozwały mi na naukę bez dekoncentracji. Myślałam o ta2 max i DCP, ale może jest jakieś lepsze połączenie?

 21. Avatar

  witam az wstyd sie przyznac waze 125 kg i udalo mi sie zrzucic 25 kg w niecaly rok /wazylam 150 /stosowalam tylko diete teraz przy 125 w koncu daje rade uprawiac sport ,codzinnie godzina na orbitreku i nogi zamiast autobusu a do pracy mam 8 km wiec zawsze to cos hm mozecie sie smiac co za wyczyn 🙂 ale dla mnie to dumny poczatek drogi prosze o rade co mogla bym stosowac by lzej mi sie cwiczylo a efekty by nie spadaly lub najlepiej wzrosły ,dziekuje za wszystkie przydatne rady

 22. Avatar

  A gdzie kupujecie spalacze? Macie wgl. jakieś sklepy godne polecenia? Ja od dawna jestem zadowolony z mojego MN, ale dzielcie się swoimi, moze ktoś znajdzie wśród tego coś dla siebie 🙂 tylko normalne, poważne sklepy, a nie cuda z allegro, bo nic za pół ceny 😛

 23. Avatar

  Są nowości ładnie ładnie 🙂

 24. Avatar

  Cannibal Claw polecam, delikatny, co przy mojej arytmii bylo bardzo wazne a calkiem skuteczny. dwa opakowania i spadło 6,8 kg

 25. Avatar

  Witam chciałabym zakupić jakiś wspomagacz. Będzie to pierwszy spalacz dodam że od kilku tygodni ćwiczę interwaly i biegam trzymam dietę ale niestety mam problem ze słodyczami i chyba dla tego nie ma efektów proszę pomóżcie mi dobrać jakiś odpowiedni dopalacz po którym wkoncu będzie coś widać dodam że najbardziej chce zgubić z brzucha i ud

 26. Avatar

  Oxy max to numer jeden, pozwolił mi zrzucić w 14 tyg 12 kilogramów. Był to kolejny mój kontakt ze spalaczami ale nigdy żaden nie dał takich efektów. Po wielu latach walki z tłuszczem zaczynam wyglądać jak człowiek

 27. Avatar

  Cześć
  Byłem w piątek u dietetyka, odebrałem dziś dietę. Trenuje na siłowni 4 razy w tyg, ciężary + bieżnia/rower. Pod koniec czerwca biorę ślub, chce jeszcze zgubić trochę z mojej opony, budżet mam duży. Pomocy

 28. Avatar

  Zasugerowałem się tym rankingiem, kupiłem lipodrene i nie żałuję. 5 tydzień prawie 7 kg mniej. Tylko skuteczne środki!

 29. Avatar

  Trener polecił mi kupno spalacza i jakieś białko do diety. Wezmę canibal claw wg rankingu a białko jakie polecicie?
  Liwia

 30. Avatar

  Witam pisze kolejny komentarz tak jak mi poradziliscie kupiłam dcp i mam takie pytanko jak go najlepiej stosować ile razy dziennie i ile tabletek na początek w jakich odstępach czasowych pozdrawiam

 31. Avatar

  Zamówiłem jet fuel jak ogarnąć dietę? Ile kalorii jeść?
  ogólnie nie jem po 18 i staram się nie jeść tłusto za warzywami nie przepadam
  proszę o odpowiedź

  • Specjalista ds. suplementacji
   Specjalista ds. suplementacji

   Witam,
   Proszę wyliczyć zapotrzebowanie kaloryczne, ustalić odpowiedni podział makroskładników.
   Powiedzmy że zapotrzebowanie to 2300 kcal, odejmujemy od niego 200 kcal i układamy dietę pod 2100 kcal.
   Proszę obserwować wagę, jeżeli po tygodniu nie będzie zmiany na wadze (ważna jest podobna pora ważenia, stopień wypełnienia organizmu itp.) proszę uciąć kolejne kcal np 100 lub zwięszyć aktywność fizyczną poprzez wydłużenie czasu ćwiczeń bądź dorzucić dodatkowe ćwiczenia.

   Pozdrawiam

 32. Avatar

  Hej proszę o odpowiedź bencia26 komentarz z dnia 7 maja bardzo mi zależy żebyście rozpisali mi dawkowanie

 33. Avatar

  Stosuje lipo hardcore jest to tak silny środek ze biorąc tabletkę rano chodzę cały dzień pobudzony jak nie wiem
  tableta przed treningiem sprawia że mógłbym siedziećmna siłowni do nocy! Mega środek!!

 34. Avatar

  Phenadrol zakupiony! Dam znać jakie będą efekty :p

  • Avatar

   zjadłem phenadrol zrzuciłem na jednej puszce 6,5 kilograma, produkt świetnie działał i za opiniami stąd postanowiłem kupić lipodrene…
   …co to za produkt, mało serce mi nie wyskoczyło, ale za to dużo skuteczniejszy niż phenadrol bo w podobnym czasie na phenadrolu miałem -3 kg a tutaj mam już 4! ogólnie zrzuciłem już blisko 11 kilogramów, moja waga jest już dwucyfrowa 🙂 przy 182 wzrostu ważę już 95! zjadę do 90 to bede przeszczesciarzem 🙂

 35. Avatar

  Cześć biorę oxy max w ilości dwóch kaps dziennie, leci ze mnie jakbym na pustyni był, to normalne?
  z efektów jestem zadowolony, jadę 3 tydzień a z pasa zeszło 5 cm a na wadze 4 kg w dół. Ciśnienie troszeczkę do góry ale w normie
  proszę o odpowiedź

  • Specjalista ds. suplementacji
   Specjalista ds. suplementacji

   Witam,
   wzmożona potliwość to efekt termogeniczny wynikający z podwyższenia temperatury ciała – identycznie jak podczas gorączki gdy leci z nas niemiłosiernie.
   2 kapsułki dziennie to normalna porcja, chyba że 2 kaps na jedną porcję. Wówczas proszę uważnie przyglądać się reakcją organizmu.
   Polecam nie brać więcej niż 3 kaps dziennie i 2 kaps na jedną porcje.

   Pozdrawiam

 36. Avatar

  Jestem gruba ważę 77 kilogramów przy 1,58 metra jak mam sobie z tym poradzić, pomocy błagam!

  • Specjalista ds. suplementacji
   Specjalista ds. suplementacji

   Witam,
   podstawą jest obliczenie zapotrzebowania kalorycznego i ułożenie pod nie diety z kaloriami na minus (np zapotrzebowanie wynosi 2000 kcal – odejmujemy powiedzmy 200 kcal – zostaje 1800 kcal – układamy wówczas dietę pod 1800 kcal i tyle trzeba spożywać)
   kolejnym aspektem jest odpowiedni trening – osobiście polecam trening na silowni + trening cardio – najlepiej skonsultowac to z jakims trenerem personalnym lub poczytac jak to wykonywac
   suplementy diety – jeśli dieta wykaże problemy z uzupełnieniem białka można kupić białko np whey gold, można również wprowadzić delikatny spalacz na początek np. Lean FX

   Jeśli będą jeszcze jakieś pytania, proszę śmiało pisać

   Pozdrawiam

   • Avatar

    Bardzo dziękuje za pomoc w doborze suplementów diety.
    Poradziłam się również dietetyka sportowego w sprawie diety.
    Po 1,5 miesiąca jestem znów poniżej 70 kilogramów, moja waga to 68-69 kg.
    Nie rezygnuje, walczę dalej dopóki nie będzie 60 kg 🙂

 37. Avatar

  Czy przy spalaczu z johimbina można brać aspiryne?

 38. Avatar

  Same kosy w tym rankingu 😉

 39. Avatar

  Witam. Zaczęlam niedawno treningi i dietkę 1200kcal. Zawsze miałam problem z chudnięciem więc tym razem postanowiłam sie wspomóc spalaczem, bo do lara rzut beretem a ciało zimowe;/ Proszę doradzcie mi od czego moge zacząć.
  162cm -71kg. Dodam ze zalezy mi zrzucic ok 10 kg w 2 miesiące. wiecie ten wazny dzien niebawem 🙂

  • Specjalista ds. suplementacji
   Specjalista ds. suplementacji

   Witam,

   czy zapotrzebowanie kaloryczne było wyliczone w odpowiedni sposób czy po prostu zaadaptowała Pani czyjąś diete na 1200 kcal?
   Podstawą jest prawidłowe odżywianie, a jeśli ucięte zostały kalorie zbyt mocno – może to spowolnić efekty poprzez zwolnienie metabolizmu.
   Co do spalaczy polecam na początek DCP 2.0, wg braków w diecie można również wprowadzić białko.

   Pozdrawiam

 40. Avatar

  Szukam dobrego połączenia oxy i alpha max daje rade?
  mam ponad 30 na karku, ruszenie teścia w górę tez się przyda

  • Specjalista ds. suplementacji
   Specjalista ds. suplementacji

   Witam,

   oczywiście zarówno skuteczność składników zawartych w oxymax będzie odpowiednio stymulować tkankę tłuszczową do rozpadu, a z kolei alpha max zadba o odpowiednią ilość hormonów oraz o libido 😉

   Pozdrawiam

 41. Avatar

  Witam

  Mam 32 lata 190cm i 136kg ( rok temu 147 – lekka dieta, spalacz lean fx i cannibl claw na przemian i silownia i odrobine zeszlo 🙂 i niestety waga teraz stoi i że tak powiem – dupa. Możecie mi polecić jakiś naprawde silny środek żeby zrzucić w 3 miesiące jeszcze z 15kg ? Odzywiam sie zdrowo, na weekend pozwalam sobie na pizze czy hamburgera.

  Od razu napisze ze mam astme a na dodatek serce zle znosi kofeine wiec musi to yc cos innego ale naprawde mocnego!!

  • Specjalista ds. suplementacji
   Specjalista ds. suplementacji

   Witam,
   gratuluje wyniku – 11 kg
   jeśli efekty były zadowalające to proszę powtórzyć suplementacje tymi środkami, skoro mamy pewność że działają a organizm je tolerował to po co szukać innych. Do tego proszę zwiększyć aktywność fizyczną lub odjąć z diety 250 kalorii a w miare ubytku masy ciała odejmować kolejno 50 kcal na każde 2 kg ubytku na wadze.
   Pozdrawiam

   • Avatar

    11kg w rok to raczej średni wynik dlatego szukam czegoś mocniejszego – tamte produkty wbrew temu co byo napisane nie dodawały mi ani troche energii czy pobudzenia, zerow reakcja z mojej strony, dla testu wzialem thermocore ale za duza dawke i serce o malo mi nie wysiadlo.

    Czytałem o jakiś tam srodkach z suple,us i zamowilem nawet cos ale po lekturze na innych forch anulowalem zamowienie i szukam koretnego srodka na zbicie wagi

 42. Avatar

  Ja od siebie polecam spalacz DCP 2.0 coś w sam raz na pierwszy spalacz jaki będziemy brać nie za mocny nie za słaby widzę tu nawet więcej opinii pozytywnych na jego temat

 43. Kamciok

  Witam
  Co się nada na szybką i ostrą redukcje – nie mam duzo tluszczu. mam glownie na brzuchu ale nie jestem jakims grubasem
  dzięki

 44. Piciu

  Phenadrol świetnie wspominam – 8 tygodni i 9 kilo mniej na wadze 😀 😀 😀

 45. Avatar

  1 phenadrol
  2 lipodrene hardcore
  3 oxy max

  lipodrene urywa głowe tak kopie, czasem uzywa, przedtreningowo jak mam słabszy dzień

 46. Avatar

  Jestem 41-letnim facetem. Kilka dobrych lat przesiedziałem przed komputerem i zebrała się dość spora nadwaga. Ważyłem 101 kg przy 175 cm wzrostu, czuje się źle w tym ciele. Dieta została zlecona do ułożenia, trenuje 4 razy w tyg na siłownii i 2x biegam po 30-40 minut. Aktualna waga to 90 kg, chciałbym to przyśpieszyć bo wakacje tuż tuż a nie chce prezentować bojlera na plaży. Pieniądze nie grają roli, chodzi o skuteczność produktu. Chcem jakiś spalacz, myślałem nad liderem rankingu, białko – musi być smaczne i jakieś witaminy w 1 tabletce żebym nie musiał łykać 10 różnych tabletek jak w animalach.
  Z góry dzięki

 47. Avatar

  Jak zbijać wysokie ciśnienie, najlepiej jakimiś naturalnymi substancjami 😉

  • Specjalista ds. suplementacji
   Specjalista ds. suplementacji

   Witam,

   z naturalnych substancji polecam głóg, dziurawiec, lipę i czosnek – skutecznie obniżają ciśnienie
   Do tego aktywność fizyczna na niskim tętnie – np długi spacer, pływanie

   Pozdrawiam

 48. Avatar

  Stosowałem oxy max z lean fx, efekty były bardzo przyjemne dla wagi (już nie mówi że jestem grubasem) i dla oka (nie wstydzę się iść na basen). Zrobiłem kuracje 4 opakowaniami po 2 dla każdego. Schudłem w sumie 27 kg! Wynik to zasługa naprawdę ciężkiej pracy, która bez dopalaczy w stylu oxy i lean nie byłaby możliwa. Śmiało polecam to połączenie dla grubasów jak ja (byłem :))

 49. Avatar

  Witam,
  Kupiłam sobie, pod wpływem tego rankingu DCP 2.0 oraz Cannibal Claw. Proszę o podpowiedź jak powinnam stosować te dwa środki razem. Efekt nie musi być błyskawiczny, ale chciałabym, żeby w ogóle był.
  Mam 43 lata, 167 cm wzrostu i ważę 86 kg – tłuszcz odkłada mi się głównie na brzuchu i biodrach.Jeśli chodzi o aktywność fizyczną, to 3-4 razy w tygodniu jeżdżę na rowerze poziomym po 60 minut.
  Zaznaczę, że wszystkie badania mam w normie.

  • Specjalista ds. suplementacji
   Specjalista ds. suplementacji

   Witam,
   środki proszę stosować 2 razy w ciągu dnia np.:
   1.) 1 kaps cannibal rano i 2 kaps dcp 30 minut przed treningiem – najlepiej zachować 2 godz post od posiłku przed zażyciem
   2.) 1 kaps rano cannibal, 2 kaps dcp + 1 kaps cannibal przed treningiem 30 min
   3.) 1 kaps cannibal + 1 kaps dcp rano + 2-3 kaps dcp + kaps cannibal rano

   Proszę sprobować stosować wg tych schematów np 1.) stosować pierwszy tydzień, następnie przejść na 2 tyg na wariant 2.) a po nim zastosować opcje 3.)

   Pozdrawiam

 50. Avatar

  witam!

  który środek byłby najlepszy nasilający lipoze na diecie ketogenicznej, pobudzający ? Dodam że będe stosował teraz Stimex Hardcore + TA 2 Max i szukam kolejnego spalacza którego rownierz chce połączyć z TA 2max mysłałem nad Lipodrene albo Lipodrene Hardcore albo Hellfire

  • Specjalista ds. suplementacji
   Specjalista ds. suplementacji

   Witam,

   jeśli chodzi o silne pobudzenie polecam Lipodrene Hardcore produkt zawiera w składzie dmaa oraz ephedra extract – są to substancje silnie pobudzające.
   Aktywny składnik ta2 max w postaci yohimbiny bardzo dobrze reaguje z dietami ubogimi w weglowodany.

   Pozdrawiam

 51. Avatar

  Hey kupiłam na waszym sklepie spalacz tłuszczu DCP 2.0, staramy się z mężem o dziecko, czy to koliduje w jakiś sposób?

 52. Avatar

  Wreszcie wróciłam do treningów po całkowitym usunięciu tarczycy (~2 mies. temu).
  Mam co nadrabiać – krótko przed i po operacji złapałam nadprogramowe kg a wcześniej BMI było i tak w górnych granicach normy.
  Obecnie uregulowana sytuacja z TSH – udało się ustawić leki, nie chciałabym tego zepsuć.
  Czym mogłabym wspomóc redukcję?
  (40lat/174cm/79kg/5-6 treningów/tydz)

  • Specjalista ds. suplementacji
   Specjalista ds. suplementacji

   Witam,

   można zacząć od delikatnego produktu w stylu DCP 2.0, cechuje się on bardzo wysoką skutecznością lipolizy tkanki tłuszczowej. Nie zawiera mocnych stymulantów co za tym idzie nie wpływa na organizm w najmniejszym stopniu. Warto prześledzić wpisy pod artykułem i zobaczyć jak wiele pozytywnych opinii nazbierał w ostatnim czasie.
   Proszę pamiętać o deficycie kalorii w diecie.

   Pozdrawiam

 53. Avatar

  Skończyłem brać Jet Fuel Superburn – efekty bardzo mnie zadowoliły dlatego mam pytanie czy mogę wziąć od razu drugie opakowanie? Czy zmienić na coś innego? teraz dzięki 1 opakowaniu zrzuciłem 8kg!! chciałbym uzyskać podobny efekt, pobudzenie też jest bardzo dobre

  • Specjalista ds. suplementacji
   Specjalista ds. suplementacji

   Witam,

   wychodzę z zasady że skoro coś działa to nie ma sensu tego zmieniać 😉
   Można również śmiało dodać drugi preparat – polecam Lean Xtreme. Połączenie obu środków będzie bardzo skuteczne i na pewno spełni oczekiwania. Bardzo często polecamy własnie takie połączenia z racji synergistycznego działania.

   Pozdrawiam

 54. Avatar

  Witam,
  25 lat, 180 cm wzrostu, trening zaawansowany w godzinach 18-19 (powrót po 2 latach przerwy) przestrzegana czysta i dopięta dieta średnio-węglowodanowa ( tylko około treningowo węgle) , 88 kg obecnie (-3kg) po 2 miesiącach redukcji która teraz chce zoptymalizować z racji czasu który pozostał do sezonu plażowego (nie wychodzę na scenę) i dopalić resztę tkanki tłuszczowej (myślę ze kolo 12-14 % bo mięśnie brzucha już zaczynają się rysować ). Zwiększam maksymalnie jednostki Aerobowe i dokładam interwały 2 razy w tyg. Suplementacja stała OPTIMUM 100% Whey Gold, monohydrat kreatyny (zamienić warto w tym etapie na inna odmianę? ) , witaminy + omega 3. By zachować max mięśnia do jakich dawek BCAA dobić dziennie ? ( od razu proszę coś polecić) oraz czy OxyMax XT to dobre rozwiązanie w moim przypadku czy szukać alternatywy?
  Z góry dziękuje za odpowiedz
  Pozdrawiam

  • Specjalista ds. suplementacji
   Specjalista ds. suplementacji

   Witam,

   tak, oxy max sprawdzi się bardzo dobrze w takim etapie redukcji oraz przy diecie uboższej w weglowodany, jedynie proszę pamiętac o zachowaniu postu między posiłkiem zawierającym węglowodany a porcją OxyMax XT ze względu na johimbine.
   Co do aminokwasów, liderem wśród świadomych wyborów klientów jest BCAA Powder, jednak składowo bogatszy jest Xtend. W przypadku bcaa powder sensowna dawka to nawet 20g dziennie a w przypadku Xtend dwie porcje tj. 26g. Są to substancje niezbędne do ochrony naszych mięśni stąd nie ma co na nich oszczędzać.
   Kreatyna może pozostać w postaci monohydratu – nie widzę przeszkód

   Pozdrawiam

 55. Avatar

  Jakie spalacze są najskuteczniejsze dla kobiet?
  Jestem 25-latką, mam spory brzuch i grube uda, czuje się z tym okropnie jak wieloryb jakis :-/ pomóżcie, co mam robić

  • Specjalista ds. suplementacji
   Specjalista ds. suplementacji

   Witam,

   dla kobiet polecamy delikatniejsze spalacze jak np DCP 2.0 lub Lean FX
   Kolejnym aspektem jest dieta o ujemnym bilansie kalorii, należy wyliczyć własne zapotrzebowanie kaloryczne z danych fizycznych, a następnie odjąć od niego 10-15% i obserwować wagę, jeśli się nie zmniejsza, należy dołożyc aktywność fizyczną, jeśli spada to zostawiamy do momentu aż stracimy 5 kg – wówczas odejmujemy kolejne 100 kcal
   Dieta musimy pamiętać aby była bogata w białko i aminokwasy, początkowo może byc trudne to do uzupełnienia, z pomocą przychodzą odżywki białkowe które kupimy już za kilkadziesiąt złotych jak np: Protein 80

   Pozdrawiam

 56. Avatar

  Witam, chciałam połączyć kultowy OxyMAX XT z Lean FX. Czy mógłby Pan w związku z tym polecić mi dawkowanie obu specyfików?
  Z góry dziękuję za pomoc:)

  • Specjalista ds. suplementacji
   Specjalista ds. suplementacji

   Witam,

   rano przed posiłkiem 1 kapsułka Lean Fx, przed treningiem 1 kapsułka OxyMax
   w dni bez treningu rano 1 kaps Lean Fx, OxyMax przed obiadem

   Pozdrawiam

 57. Avatar

  Bardzo dziękuje za okazała pomoc )
  Pzdr.

 58. Avatar

  Witam pisze w sprawie mojej zdesperowanej mamy. Mama ma 52 lata. Jeszcze niecaly rok temu ważyła 55 kg przy wzroście 165. Jak na ten wiek- SUPER. Niestety w czasie menopauzy przybrała 15 kg, bez zmiany nawyków żywieniowych i zmiany trybu życia. Jest tym bardzo podłamane tym bardziej ze nie może teraz podjąć żadnej aktywności, gdyż jest po wypadku w którym złamała obie kości pięty i leżała w gipsie 3 miesiące. Ponadto wykryto u niej fibromialgie przez co narzeka na stawy/: Poza tym ma bardzo duży celulit widoczny gołym okiem i niestety nie może założyć nawet krótkiego rękawa. Prosze tak więc o pomoc, bo przykro patrzeć jak się smuci:(
  Proszę o radę jakie suplementy można kupić.
  Z góry dziękuję za odpowiedź.

  • Specjalista ds. suplementacji
   Specjalista ds. suplementacji

   Witam,

   podstawą jest aktywność fizyczna, bez niej będzie ciężko.
   Należy również obliczyć zapotrzebowanie kaloryczne i odjąć z niego 200-300 kcal (np zapotrzebowanie to 2000 kcal więc należy jeść 1700-1800).
   Co do spalaczy tłuszczu, można pomyśleć nad DCP 2.0.

   Pozdrawiam

 59. Avatar

  Spalacze z ephedra extract są skuteczniejsze?????

  • Specjalista ds. suplementacji
   Specjalista ds. suplementacji

   Witam,

   extrakt z ephedry jest skutecznie pobudzającą substancją i blokującą apetyt. Minusem tej substancji jest możliwość podnoszenia ciśnienia.
   Ciekawym połączeniem może byc TargetA2 + spalacz z ephedrą.

   Pozdrawiam

 60. Avatar

  czesc kupiłam spalacz dcp i nie widze na razie efektów – 7 dzien.
  jem zdrowo – 2 posiłki dziennie raz ryba i warzywa a drugi to warzywa i owoce z jogurtem naturalnym, dieta działa bo kiedyś schudłam na podobnej 11 kg ale nbiestety pozniej wszystko wrociło czuje pobudzenie ale jestem taka apatyczna, czy to spalacz mi szkodzi?

  • Specjalista ds. suplementacji
   Specjalista ds. suplementacji

   Witam,

   problem leży po stronie diety, za duże ograniczenia kalorii powodują spowolnienie metabolizmu oraz kompletny brak energii.

   Proponuje obliczyć zapotrzebowanie wg tego wzoru:

   Kobiety: PPM* = 665 + (9,6 x masa ciała w kg) + (1,8 x wzrost w cm) – (4,7 x wiek w latach)
   Mężczyźni: PPM* = 66 + (13,7 x masa ciała w kg) + (5 x wzrost ciała w cm) – (6,8 x wiek w latach)

   Wynik mnożymy przez współczynnik aktywności tj:
   Praca siedząca i zero aktywności fizycznej = 1,2
   Średnio-aktywny tryb życia (2-3 treningi w tyg) = 1,4
   Regularne treningi, 5 w tygodniu = 1,6
   Ciężkie treningi codziennie = 1,8

   Odjąć 200-300 kalorii od zapotrzebowania i ustalić dietę właśnie na tyle.
   Stąd później efekt jojo, zbyt mała podaż kcal, wręcz głodówka prowadzi do spowolnionej pracy metabolizmu, następnie wyższa podaż kcal zostaje magazynowana bo organizm odczuwa skutki tej głodówki.

   Pozdrawiam

 61. Avatar

  Cześć, mam 38 lat, 174 cm, 75 kg, bilans kaloryczny ujemny ok 2200kcal, BF ok 15%, potrzebuje jakiś zestaw 2-3 spalaczy uzupełniających się. Zależy mi na zgubieniu tkanki na brzucha i lepszej separacji mięśni, pobudzenie tez mile widziane, staż treningowy 15 lat. Polecono mi stimerex hardcore + target ad2 ewentualnie dodać cannibal claw, czy to dobry zestaw, czy może polecicie jakiś inny. Jak dawkować w/w zestaw, trenuje ok godziny 18. Pozdrawiam

  • Specjalista ds. suplementacji
   Specjalista ds. suplementacji

   Witam,

   zestaw bardzo dobry
   cannibal rano 2 kaps
   stimerex 1 kaps przed treningiem target 1 kaps przed treningiem, proszę pamiętać aby w posiłku przed treningowym było mniej węglowodanów
   w miare upływu czasu można spróbować dorzucić 1 kaps targeta

   jeśli bedą pojawiać się problemy z zasypianiem proszę zamienić stimerex z cannibal tj stimerex 1 kaps rano a cannibal 2 przed treningiem

   Pozdrawiam

 62. Avatar

  Lub może w ogóle niebdodawac nic do stimerex i ad2

  • Specjalista ds. suplementacji
   Specjalista ds. suplementacji

   Lepszym rozwiązaniem bedzie stimerex+ad2+ad3pct

   Myslalem że te 3 suple juz byly w posiadaniu

   • Avatar

    Nie, dopiero zamierzam zakupić zestaw. Zapomniałem dodać, że zacząłem brać PES Norcodrene bo już wcześniej zakupiłem, a w/w zestaw planuje zaraz po tym, czyli za jakieś 2 tyg, czy to nie będzie kolidowało bo Norcodrene to tez termogenic jak stimerex? Czy zrobić przerwę miedzy PES-em a zestawem np. tydzień, bo więcej nie mogę bo się nie wyrobie przed wakacjami? Jak dawkować tego PES-a od razu zapytam :).
    Druga sprawa to czy Stimerex+Ad2 bedzie dobry dla dziewczyny? 155 cm wzrostu, 49 kg, jak ma go dawkować, czy tak jak ja czy inaczej?

 63. Avatar

  Może tutaj uzyskam pomoc
  Jestem Karina mam 24 lata, brałam tebletki anty przez ponad dwa lata w skutek czego strasznie utyłam. 169/78, chciałam z tym walczyc ale w ogóle nie szło mimo diety. Po roku nakazano mi zrobić badania hormonów i tam był jeszcze troche meksyk. Ogólnie mam jeszcze hormony w górnych granicach ale już są w miarę unormowane. Ćwiczę 4-5 razy w tygodniu, jem wg zaleceń dietetycznych ale zaraz mamy czerwiec a ja jeszcze ważę 67 kg, dla mnie to nadal za dużo…
  Czy pomoże mi ktoś w dobraniu środków żeby to szybciej zrzucić, mogę na to przeznaczyć 200-300 zl

  • Specjalista ds. suplementacji
   Specjalista ds. suplementacji

   Witaj Karino,

   polecam spalacz DCP 2,0+ Yohimbine SAN. Zaczniesz suplementacj:
   1-2 tydzień DCP: rano 1 kaps, przed treningiem 2 kaps
   3-4 tydzień DCP: rano 2 kaps, przed treningiem 2 kaps + 1 kaps yohimbine
   od 5 tygodnia DCP: rano 2 kaps, przed treningiem 2 kaps DCP + 2 kaps yohimbine

   To bardzo skuteczny schemat, zalecam nie używać węglowodanów w posiłku przed treningowym 😉

   Pozdrawiam

 64. Avatar

  Stosowałem lipodrene hardcore i po treningu siłowym biegałem jeszcze ponad godzinę na biezni, z tak silnym preparatem się jeszcze nie spotkałem.
  Z wagi spadło 7 kg w 30 dni ale pobudzenie, nastawienie do życia rewelacyjne. Dla kobiet może być zbyt silny ale dla facetów polecam

 65. Avatar

  Koncze oxy max – zdąże do wakacji zrzucić w sumie 10 kg 🙂 ze spokojem w 4 tygodnie poszło 8 kg więc te dwa to juz nie problem, dzieki wielkie za polecenie tego produktu
  Adam Ryśnik

 66. Avatar

  phenadrol i yohimbine san jak to brac?

  ph 2 tab dziennie yoha 2 tab dziennie?

 67. Avatar

  Stosuje spalacze co roku przed latem, 3 lata temu był to thermospeed efekty były w miare tj kilka kg mniej w 2 miesiace. 2 lata temu był to thermocut również udało mi się coś zrzucic. Pozbywałam się wagi ale nigdy nie byłam do konca zadowolona, rok temu używałam na przełomie 3 miesięcy Lean fx + dcp 2.0 – efekty po raz pierwszy były takie jakich oczekiwałam tj 11 kg mniej! dieta nie była rewelacyjna ćwiczyłam 5 razy w tyg.
  W tym roku zdecydowałam się na dcp+Lean xtreme, jestem w 11 tygodniu, waga spadła juz o 13 kg! waże już 64 kg i czuje się świetnie, jestem dzięki temu zmotywowana do walki przez cały rok, nie będę się już obiadać zimą bo zrzucić poźniej jest bardzo trudno. Dzięki Bogu istnieją skuteczne spalacze tłuszczu – dla wszystkich walczących z tłuszczem, wydajcie troche więcej pieniążków ale kupcie coś co działa 😉
  Pozdrawiam Magda Moskalik

 68. Avatar

  Chciałbym wzionc lipodrenne hardcore i oxy max, widze ze czensto tu o tym piszecie, jakies opinje czy warto to wzionsc???????????????

 69. Avatar

  witam
  zupełnie się na tym nie znam, nie chcę kupić jakiegoś badziewia, więc zwracam się z prośbą o polecenie mi jakiegoś konkretnego spalacza. Mam 33 lata i ok. 10 kg zbędnego ciała, nie jestem zbyt aktywna fizycznie, ale jak już nabędę jakiś spalacz zabiorę się za ćwiczenia aerobowe typu rower, orbitrek. Utrzymuję dietę minimalizującą spożycie węglowodanów i tłuszczy. będą wdzięczna za radę eksperta.

  • Specjalista ds. suplementacji
   Specjalista ds. suplementacji

   Witam,

   podam dwie opcje, jedne ekonomiczniejsza, druga skuteczniejsza:

   1. DCP 2.0:
   2 kapsułki rano przed posiłkiem, 2 kapsułki przed treningiem

   2. DCP 2.0 + Lean Xtreme:
   2-3 kapsułki dcp 2.0 rano przed posiłkiem, 1-2 kapsułki lean xtreme przed treningiem (proszę zaczynać od dolnej dawki)

   Pozdrawiam

 70. Avatar

  Witam.

  Mam 34 lata, 172 cm. wzrostu i ważę 80 kg. Chciałabym schudnąć ok.20 kg. Zakupiłam niedawno spalacz o nazwie CUTTING EDGE ale nie wiem czy nie jest za słaby. Proszę o poradę co stosować i w jakich ilościach.

  Pozdrawiam serdecznie Aga

  • Specjalista ds. suplementacji
   Specjalista ds. suplementacji

   Witam,

   jeśli posiadasz już cutting edge to spróbujemy ułożyć cykl przy jego użyciu, mimo że jest strasznie słabym środkiem.

   Do pary polecam Tight

   Wówczas: rano 3 kaps Cutting Edge, przed treningiem 1 kaps Tight

   W drugiej opcji (bez cutting edge) można zastosować Tight+Cannibal Claw

   Wówczas: rano 1 kaps Cannibal Claw, przed treningiem 1 kaps Tight

   Pozdrawiam

 71. Avatar

  Witam, jestem kobietą 30letnią po zabiegu założenia opaski żołądkowej. Waga spadła w niecały rok ponad 50 kg (dla mnei ogromny sukces). 3 lata było ok, teraz od roku waga sukcesywnie idzie w górę.
  Obecnie ważę 78kg przy wzroście 165cm.
  Stosowałam już wcześniej Olimp – Thermo Speed Extreme Mega skutki marne oraz Yohimbine HCl z Primaforce efekty były ale niewielkie 5kg w pół roku.
  Chciałabym zejść do wagi 63-65kg. Poradzcie co zastosować żeby sobie dopomóc? Dodam jeszcze ze ze względu na małą objętość żołądka 5 posiłków według diet nie wchodzi w grę.

  • Specjalista ds. suplementacji
   Specjalista ds. suplementacji

   Witam,

   w tym odniesieniu zalecam środek mocno hamujący apetyt typu lipodrene, proszę pamiętać o zbilansowanych posiłkach zależnych od celu treningowego. Skutecznie hamuje apetyt i wykazuje się mocną stymulacją lipolizy.
   Dawkowanie: 1 kaps rano przed posiłkiem, 1 kaps przed treningiem

   Obciążenie żołądka można zminimalizować jedzeniem dziennego bilansu kcal w 4 posiłkach.

   Pozdrawiam

 72. Avatar

  Witam mam taki pytanie od 5 maja stosuje dcp i jest super już ponad 3 kg mniej ale trochę się po komplikowalo złapałam kontuzje kolana i nie bardzo mogę na razie ćwiczyć i czy mam jakoś zwiększyć suplemtacje żeby wspomóc organizm czy zostawić tak jak jest dziękuję za pomoc

 73. Avatar

  stimerex hardcore tylko dla twardzieli 🙂 kofa+ephedra+dmaa+dmae+yoha 🙂
  składowo chyba najlepszy stuff na rynku 🙂

 74. Avatar

  Oxy max+ta2 max
  zakonczyłem redukowanie tkanki na tym zestawie

  efekty to 10 kg mniej na wadze, ale! spadł obwód pasa, obwód uda, mięśnie brzucha są widoczniejsze a w ramieniu +0,5 cm 🙂
  czuje się optycznie dużo większy. Fajnie działają te dwa środki no i efwekty są, to najważniejsze

 75. Avatar

  Stosuje pod koniec wycisnki oxy-max + johimbine
  Jestem na low carb, ogólnie czuje sie kiepsko (zle znosze deficyty kcal) brak sił brak energii. Szukam spalacza ktory konkretnie kopnie, moze byc oparty na efedrynie lub geranium, przymierzałem sie do środkow z allegro ale te firmy typu „krzak” są dla mnie mało wiarygodne…
  Oxy mam jeszcze na 9 dni, co polecacie?
  Dzieki za odp

  • Specjalista ds. suplementacji
   Specjalista ds. suplementacji

   Witam,

   ze spalaczy które mają silne działanie pobudzające polecam stimerex hardcore lub lipodrene hardcore, szczególnie w pierwszym kontakcie lipodrene będzie korzystniejszy ze względu na delikatniejsze dawki. Wykazuje się bardzo dużą skutecznością ale nie zawiera aż tyle 1-3 co stimerex. Dlatego w pierwszej kolejności zalecam troszeczke słabszy lipodrene.

   Pozdrawiam

 76. Avatar

  Witam zakupiłem stimerex hardcore i Target A2.
  38 lat, 174 cm, 75 kg, bf 15%, bilans kcal ujemny. Jak dawkowc w/w zestaw. Obecnie kończę PES norcodrene. Czy dziewczyna też może korzystać z w/w zestawu, jak ma to brać?

  • Specjalista ds. suplementacji
   Specjalista ds. suplementacji

   witam,

   stimerex prosze wziąć 1 tab rano przed śniadaniem, Target A2 prosze brać w ilości 1 tab przed treningiem 30 min, jeżeli przerwa między porcją stimerexa rano wyniesie powyżej 6 godzin można również przyjąć 1 kapsułke razem z A2 przed treningiem.

   Dziewczynie zalecałbym słabsze produkty jak np DCP 2.0 ze względu na łagodność działania, stimerex może okazać się zbyt silnym środkiem.
   A2 może brać, polecam również na 30 minut przed treningiem, ewentualnie jedna dodatkowa porcja rano naczczo.

   Pozdrawiam

 77. Avatar

  Witam,
  mam 21lat, 175cm wzrostu i ważę 57kg, wiem, że jest to odpowiednia waga, jednak poziom mojej tkanki tłuszczowej wynosi ok 20% a uda są nieproporcjonalnie otłuszczone w stosunku do niemal kościstej góry ciała, ćwiczę siłowo. Stosowałam przez miesiąc Olimp – Thermo Speed Extreme ale nie zauważyłam żadnych efektów, ani nawet pobudzenia przy 3 tabletkach 2x dziennie, dlatego proszę Was o poradę, gdyż nie chcę znów czegoś zakupić i liczyć, że zadziała 🙂 . Z góry bardzo dziękuję ;)).
  Pozdrawiam.

 78. Avatar

  Witam!
  Mam 29 lat, mam niedoczynność tarczycy i biorę hormony (miałam naświetlenia) 1,60m -> 78kg, chciabym zejść z wagą do ok 60kg. Wszystko zatrzymało się na brzuchu, zdrowo się odżywiam i ćwiczę, efektów brak… zastanawiam się nad spalaczami… ale jestem kompletnie zielona w tym temacie, może ktoś polecić coś skutecznego?

  • Specjalista ds. suplementacji
   Specjalista ds. suplementacji

   Witam,

   polecam spalacz DCP 2.0. Jest skuteczny ale bezpieczny nie obciąża układu hormonalnego i innych narządów.

   Pozdrawiam

   • Avatar

    A co z późniejszym odstawieniem spalaczy? ekefkt jojo itd? itp?

    • Specjalista ds. suplementacji
     Specjalista ds. suplementacji

     Efekt jojo pojawia się w momencie gdy nasz tryb odchudzania nie jest zdrowy dla naszej psychiki. Katowanie się dietą – zamiast zmiany nawyków żywieniowych, spoczęcie na laurach po zrzuceniu określonej ilości kilogramów i powrót do „starego trybu życia” – to powoduje efekt jojo. Do tego dochodzą takie czynniki jak nieprawidłowa dieta spowodowana zbyt małą podażą kalorii, która docelowo spowolni nasz metabolizm i na dłuższą metę przyniesie nam szereg niekorzyści…

     Pozdrawiam

 79. Avatar

  Oxy max stosowałem dwa opakowania i powiem ze liczylem na duzo lepsze efekty, straciłem 6 kg, cwiczyłem ostro. Diete trzymam 5 dni w tyg aweekendy odpoczywam dla zdrowia psychiki. Moze jakbym był sumienniejszy to efekty były by lepsze.

 80. Avatar

  Witam to pilna sprawa, jadę na wakacje 28 lipca, szukam środków które wspomogą moją diete (kupiona profesjonalna pode mnie) i treningi żeby zrzucić jak najwięcej tłuszczu. Mam 173 cm i waże 86 kg, pomocy, to pilne dziękuje!!!

  • Specjalista ds. suplementacji
   Specjalista ds. suplementacji

   Witam,

   zalecałbym połączeniu dwóch bardzo skutecznych środkó tj:

   Lipodrene + Oxy Max. Połączenie niezwykle silne i skuteczne!
   Dawkowanie:
   rano 1 kapsułka Oxy Max, przed treningiem 1 kaps Lipodrene
   Po 3 tyg można zwiększyć ale delikatnie dawkowanie, to bardzo mocne spalacze.

   Pozdrawiam

   • Avatar

    Dobry wieczor. Poprosiła bym o dobor odpowiednich spalaczy. Mam 31 lat,162 ccm. I 63kg . ćwicze w domu. Stosowalam rozne suple ale nie zauwalylam efektów. Chcialabym w koncu cos po czym beda szybsze efekty i dobrze wydane pieniadze. Dieta. Ok. 1600 kcal. Najbardziej oporne miejssca to uda i brzuch.

    • Jakub Kola

     Witam,

     miejsca oporne jak brzuch uda i pośladki to idealne miejsca do wypróbowania spalacza zawierającego johimbine. Substancję tą opisywaliśmy kilka razy na naszym blogu. Działa ona wybiórczo na rozpad pewnych komórek tłuszczowych, a ich nagromadzenie największe jest właśnie w tych miejscach.
     Synefryna również może się okazać pomocna. W tym przypadku polecam produkt:
     https://www.muscle-zone.pl/spalacze-tluszczu/lipo-6-120-kaps-USA
     dawkowanie to:
     Przez pierwsze 2-3 dni należy stosować dwie kapsułki dziennie – jedna rano przed śniadaniem, druga po południu / przed treningiem. Kolejne dni: 3 kapsułki dziennie, z czego dwie pierwsze rano przed śniadaniem i oraz jedna po południu / przed treningiem.
     i dzień bez treningu:
     Przez pierwsze 2-3 dni należy stosować 2 kapsułki dziennie, rano przed śniadaniem oraz po południu.. Kolejne dni: 3 kapsułki dziennie, z czego dwie pierwsze rano przed śniadaniem i oraz jedna po południu.
     W celu zbadania tolerancji na produkt, pierwszego dnia może Pani przyjać tylko 1 kapsułkę, pozwoli to określić tolerancję Pani organizmu.
     Pozdrawiam

 81. Avatar

  Witam
  Kupiłam na początek DCP 2.0. jak powinnam go dawkować? Ćwiczę regularnie co drugi dzień. I jaki drugi środek mogłabym ewentualnie z nim połączyć dla lepszych efektów?

 82. Avatar

  Witam
  Mam ogromną prośbę o pomoc !!!!!! RATUNKU..!!!!!
  Jestem już co prawda po 40-stce lecz pomimo w tego ważyłam całe życie 48kg, urodziłam dzieci i zero brzucha , fałd..teraz zmagam się z nadwagą, mam niedoczynność tarczycy, oraz podwyższony cukier lecz nie mam cukrzycy, dużo spaceruję, Jem mało maks do 1400 kcl..Jaki suplement włączyć aby szybko zauważyć efekty i nie zaszkodzić sobie przy schorzeniu tarczycy..Potrzebuję zrzucić do 15 kg 🙁

  • Specjalista ds. suplementacji
   Specjalista ds. suplementacji

   Witam,

   można się wspomóc spalaczem DCP 2.0. To ile da się zrzucić zależy od skuteczności diety oraz ćwiczeń w połączeniu ze spalaczem tłuszczu, sam spalacz przy niskim zaangażowaniu wiele nie da.

   Pozdrawiam

 83. Avatar

  Witam,

  Od 3 tygodni jestem na diecie, i głównie ćwiczę cardio. Efekty póki co bardzo marne. 0,5 kg mniej. Bardzo chciałabym się wspomóc jakimś spalaczem. Muszę schudnąć 35 kg. Zależy mi na czymś sprawdzonym i skuteczny,. Czy OxyMax XT nadaje się dla kobiet? Czy lepiej zacząć od DCP 2.0 ? Zależy mi też na takim suplemencie który doda mi energii. Zależy mi żeby wreszcie moja waga ruszyła, bo przy maksymalnym wysiłku który wkładam w redukcję efekty są na prawdę marne. pozdrawiam Magda

 84. Avatar

  siemka… zakupilem taki zestaw
  http://allegro.pl/zestaw-target-a2-90-kaps-stimerex-hardcore-ad3-i6202198195.html

  wracam do treningow po 9miesiecznej przerwie z powodu wypadku..wczesniej duzo trenowalem ruszalem sie itp ale przez te miesiace nakleilo sie do mnie troche fatu i musze to szybko zgubic.. mam 42 lata wzrost 178cm i waka kolo 105kg.. od tygodnia krece aeroby bo reka narazie tylko na to pozwala… dietke trzymam..

  mam pytanko jak i kiedy brac i dawkowac te suple,w dni treningowe i nie treningowe…? i czy to dobry dobor,dawno nie bralem zadnych spalaczy bo nie musialem… z gory dzieki za odp pozdro

  • Specjalista ds. suplementacji
   Specjalista ds. suplementacji

   Witam,
   dobry wybór
   Dzień Treningowy: Rano 1 kaps Stimerex+1 kaps target A2, przed treningiem 1 kaps stimerex+1 kaps target A2, AD3 2 kapsułki wieczorem przed snem
   DNT: Rano 1 Kaps Stimerex, po południu 1-2 kaps Target A2, AD3 2 kapsułki przed snem

   Proszę pamiętać żeby przed wzięciem target A2 zachować post od posiłków bogatych w węglowodany około 1,5-2 godzin

   Pozdrawiam

 85. Avatar

  I jeszcze mam pytanie ponieważ mieszkam w UK , a widzę że produkt znajduję się na terenie UK. Czy jest jakaś możliwość zamówienia bezpośrednio z UK?

 86. Avatar

  siemano
  pytanko:
  https://www.muscle-zone.pl/termogeniki/red-wasp-75-kaps
  warte uwagi? ziomek kupił i używa prze treningowo i na spalanie 2 kaps
  Klepie go nieziemsko
  Mogłbym też tak używać? wogle warte uwagi bo w rankingu nie ma?

  • Specjalista ds. suplementacji
   Specjalista ds. suplementacji

   Witam,

   Red Wasp jest silnym termogenikiem, działa również bardzo pobudzająco, tak – można go stosować przed treningiem, jednak proszę zacząć suplementację od 1 kapsułki 😉

   Red Wasp nie został ujęty w rankingu nie ze względu na niską skuteczność, a tylko przez to że dość późno pojawił się w naszym sklepie.

   Pozdrawiam

 87. Avatar

  witam,
  mam pytanie odnośnie dcp czy to faktycznie dobry spalacz i moga go stosowac osoby z nadciśnieniem?

  • Specjalista ds. suplementacji
   Specjalista ds. suplementacji

   Witam,

   oczywiście że można, DCP nie zawiera silnych stymulantów – dzięki temu nie wpływa na podnoszenie ciśnienia tętniczego.
   Kompleksowo dobrane, działające synergistycznie składniki zapewniają odpowiednie efekty.

   Pozdrawiam

 88. Avatar

  Kiedyś sie nie pociłam jak teraz przy wykonywaniu codziennych czynności i mam pytanie czy jest JAKIŚ SKUTECZNY SPOSÓB na to aby przez branie termogenikow nie pocić sie tak bardzo w ciagu zwykłego chodzenia czy nawet siedzenia

  • Specjalista ds. suplementacji
   Specjalista ds. suplementacji

   Witam,

   ogólnie jak nazwa mówi „termogenik” są to produkty podnoszące termogenezę organizmu a ta skutkuję większą pracą organizmu w tym chłodzeniem do odpowiedniej temperatury. Ciało ludzkie ochładza się m. in. przez potliwość, zatem jest to nieunikniony skutek.

   Pozdrawiam

 89. Avatar

  Witajcie,

  Mam pytanie odnośnie łączenia Oxymax XT wraz z Yohimbiną, czy ma to sens kiedy chcę zejść do bardzo niskiego poziomu tłuszczu, a obecnie wynosi on około 16%?

  pozdrawiam,
  Marek

  • Specjalista ds. suplementacji
   Specjalista ds. suplementacji

   Witam,

   jak najbardziej ma sens, yohimbina bardzo dobrze działa jako spalacz. Najsilniejsze działanie wykazuje gdy przyjmuje się ją w dużym odstępie od posiłku bogatym w węglowodany oraz przy niższym %BF (nie oznacza to że przy wysokim % nie działa;)).

   Jak najbardziej polecam w Twoim przypadku to połączenie.

   Pozdrawiam

 90. Avatar

  hej, który spalacz polecacie na przyspieszenie metabolizmu? biorę euthyrox ponieważ mam niedoczynnośc tarczycy i nie mogę spalić tłuszczu

 91. Avatar

  Witam od grudnia zacząłem dietę i ćwiczenia bieżnia 55 minut cardio rowerek 20 minut brzuszki i ćwiczenia hantke ławka brałem yohambine bark przez 8 tyg i waga spadła 11kg później przerwa bo waga stanęła w miejscu jaki spalacz polecicie żeby na nowo waga szla w dół

 92. Avatar

  Witam. Jestem na diecie białkowo-tłuszczowej, klepe cardio już od końca kwietnia i powoli zmniejszam kaloryczność ale z brzucha słabo schodzi.Nie chce przesadzić z cięciem kalorii i stracić mięcha wypracowanego ciężką pracą.Potrzebuje jakieś konkretne zestawienie żeby ruszyć tłuszcz szczególnie z dołu brzucha.Bf myślę że około 18%

 93. Avatar

  Witam dziękuję bardzo ja mam to samo cardio od 8 tyg dieta białkowa a opona kiepsko schodzi no zamówiłem produkt co pan napisał czy coś jeszcze można brać ja brałem yohambine bark 5x dziennie na początku tak ale później waga stanęła i motywacja na 2 tyg poszła teraz od poniedziałku na nowo dieta i ćwiczenia 1000 kalori na siłowni domowej

 94. Avatar

  12 tyg dieta i ćwiczenia 11kg myślałem że będzie lepiej bo sie człowiek katuje na maxa

 95. Avatar

  Witam co jeszcze można połączyć żeby lepiej tłuszcz z brzucha schodził ćwiczę 5 x w tygodniu po 90minut i nie przekraczać 1500 kalorii będę wdzięczny o info co kupić jeszcze do tego lipodrene

  • Specjalista ds. suplementacji
   Specjalista ds. suplementacji

   Witam,

   proszę zastosować Lipodrene, na tą chwilę wystarczy, ewentualnie można dodać Target A2 z firmy Pure.
   Kaloryke diety prosze dostosować do swojego zapotrzebowania a nie schematycznie ponieważ skutkuje to spowolnieniem metabolizmu, docelowo osiągamy efekt odwrotny do zamierzonego.

   Pozdrawiam

 96. Avatar

  Jestem 21 latką mam problem z efektem jojo bo odchudzałam się zimą, straciłam 7 kg na wadze a teraz od kwietnia przybrałam 8 prawie ://///
  Jestem zdrowa, ćwiczę, mam dietę od specjalistów i chce jakiś spalacz, który mnie pobudzi do ćwiczeń i wspomoże spalanie, żebym do połowy lipca już cos zrzuciła, chociaź 3-4 kilogramy. Iza

 97. Avatar

  Stosowałam DCP i johimbine z firmy san
  po 6 tygodniach straciłam 7,5kg!
  byłam silna zmotywowana i zadowolona, zadnych złych nastrojów etc.
  minusem johimbiny jest nad wyraz mocne pobudzenie seksualne chociaż mi nie przeszkadzało (osobie samotnej może być trudniej ;))
  fajny zestaw polecam każdej pani chcącej coś z siebie zrzucić 🙂

 98. Avatar

  siemanko 😛
  chce kupić ten środek: https://www.muscle-zone.pl/termogeniki/hardrock-yellow-bullet-xtreme-100-kaps lubie eksperymentować z mocnymi środkami używanymi przedtreningiem, mam tylko pytanie, mocno klepie?

 99. Avatar

  NIEPOLECAM OXYMAX I LIPODRENE, TAKIE SCIERWA ZE SZOK. WAGA UCIEKA JAK SZALONA KOPNIECIE W LEB TAKIE ZE BYKA PORWIE NA NOGI NAPRAWDE MEGA STUFF!!!!!!! POLECAM GRUBASOM!

 100. Avatar

  Witam. Czy OxyMax XT mogą stosować kobiety? Pozdrowienia

 101. Avatar

  Zjadłam 2 opakowania DCP, stosowałam 4-8 tab dziennie. Zrzuciłam ostatecznie 11 kilogramów w około w miesiące 😉 Swietnie sie czułam, miałam energie ale nie byla ogłupiała 🙂 smiało kobietki polecam bo jest bardzo skuteczny!

 102. Avatar

  33 lata 189 cm waga 125 kg niejestem jakis tłusty ale taki nabity chociaż mam też troche smalcu co polecacie? moze klepac ostro ale zeby udalo sie cos zrzucic!

 103. Avatar

  cześć widzie na allegro takie zestawy od Was:
  http://allegro.pl/stimerex-hardcore-ta2-max-ad-3-super-zestaw-i6203195243.html
  jest o skuteczne? bo widze ze w miare schodzi. dobre to połączenie??
  może ktoś brał/bierze taki zestawik? bede wdzięczny za opinie

  • Specjalista ds. suplementacji
   Specjalista ds. suplementacji

   Witam,

   jest to bardzo silne i bardzo skuteczne połączenie.
   Kilka dni temu były komentarze nt takiego zestawu, działał bardzo mocno.
   Zestawiliśmy na tej aukcji najskuteczniejsze i jedne z najsilniejszych dostępnych suplementów.
   Połączenie tych 3 środków silnie wspiera zarówno utratę tkanki tłuszczowej jak i wykazuje wysoki wpływ na podniesienie poziomu testosteronu i zwiększenie libido.

   Pozdrawiam

 104. Avatar

  Witam,
  od grudnia zeszłego roku zaczęłam trenować, 3 razy w tygodniu cardio po 60 minut, od miesiąca zaczęłam biegać (co drugi dzień) po 5-8 km. Od kwietnia staram się być na diecie, efekty 4 kg mniej. Bardzo chciałabym się wspomóc jakimś spalaczem.Chciałabym zrzucić jeszcze 4-5 kg. Zależy mi na czymś sprawdzonym i skuteczny. Co Polecicie?

 105. Avatar

  Combos Oxy Max + ta2 max. Stosowałem przez ponad miesiąc. Efekty to:
  Waga przed 98 po 90
  Pas z 98 na 88
  Świetne efekty, naprawdę działa to połączenie!

 106. Avatar

  Witam ponownie,
  a jak dawkować produkty? DCP 2.0 i Yohimbine HCL
  z góry dziękuje za pomoc,
  Pozdrawiam

  • Specjalista ds. suplementacji
   Specjalista ds. suplementacji

   Dawkowanie:
   Dzień treningowy: rano 1 kaps yohimbiny+2 kaps DCP, przed treningiem (30 minut) 1 kaps yohimbiny+2 kaps dcp
   Dzień nietreningowy: rano 1 kaps yohimbiny+2 kaps dcp, w godzinach popołudniowych 1 kaps yohimbiny+2kaps dcp
   Proszę pamiętać aby nie stosować razem z johimbiną posiłków węglowodanowych, najlepiej zachować 2-3 godzinny odstęp od posiłku poprzedzającego wzięcie suplementów, o poranku proszę wziąć na pusty żołądek.

   Pozdrawiam

 107. Avatar

  Brałem stimerex hardcore i jest to nasienie szatana! 😀
  nie usiedzisz na dupie po tym srodku wręcz jesteś bogiem!

 108. Avatar

  stimerex hardcore = co za kosa, nie polecam początkującym bo potrafi ładnie szarpnąć. bardzo silnie pobudza, apetytu zero (mega +), chce się żyć nawet na symbolicznych ilosciach węglowodanów (2 g na kg masy ciała) energia do treningów juz po 1 kapsule, przy 2 jestes jak hulk i targasz wszystko jakby nic nie warzyło 😀

  • Avatar

   Skaczę Ci ciśnienie na tym? Przy 3 kapsułkach dziennie odczuwam trochę ból głowy. Przy 2 na porcję jebnięcie jest konkretne, 1 kapsułka się nie umywa ale minus to skok ciśnienia…

   • Avatar

    nie, nigdy nie mialem problemow z cisnieniem i nie mam zadnych bolow glowy itp, z drugiej strony moze jestes bardziej wrazliwy na stymulanty, po 2 kapsulach czuje sie jak mlody bog i jedynym minusem jest takie troche rozdraznienie ale mozna to przeksztalcici w fajna motywcje do treningu

 109. Avatar

  Witam kupiłem zestaw ta2 max +Oxy max xt jak to dawkować?

  • Specjalista ds. suplementacji
   Specjalista ds. suplementacji

   Witam,

   Rano 1 kaps Oxy max, przed treningiem 1 kaps Oxy+ 1kaps Ta2max
   Po 2 tygodniach i wzroście tolerancji organizmu można do porannej kapsułki Oxy Max dorzucić 1 kaps Ta2 max

   Pozdrawiam

 110. Avatar

  zjadłęm po puszce canibal inferno i lipodrene powiem tak:
  petarda w ***j! na wadze zeszło 11 kilogramów a miotało mną cały czas jak szatan, zjadłem to w 45 dni i były to chyba najbardziej nakręcone dni w moim życiu 😀 chodziłem non stop jak robot, rano brałem spalacze i szedłem biegać, później do pracy, po pracy posiłek i na siłownię, apetytu po treningu zero przez 2-3 godziny. Minusem jest troche skok ciśnienia ale miałem na to *****ane bo chciałem efektów, ostro zapieprzałem i nie podjadałem, myślę że efekty sa mega dobre

 111. Avatar

  Witam stosowałam dcp jedno opakowanie waga trochę spadła ale chciałabym spróbować czegoś troszkę mocniejszego co pozwoli mi jeszcze lepiej spalić kolejne nadmierne kilogramy coś co by mi dawało lekkiego kopa do treningu bo nie mogę się zebrać po miesięcznej przerwie w ćwiczeniach

 112. Avatar

  Słyszałam że jest jakiś spalacz przy którym można nie ćwiczyć a i tak daje super efekty czy wiecie coś na ten temat

 113. Avatar

  Jak stosować ile tabletek na początek a może jakieś połączenie dla lepszego efektu

 114. Avatar

  Johimbina hcl od hades hegemeony nr 1! ani z san ani z mana nie mają startu, działanie odczuwalnie najlepsze, sądzę że porównując podobne porcje w tych dwóch może być mniej środka aktywnego :-//////////

 115. Avatar

  Witam! Chciałam zaczerpnąć wiedzy na spalacz dla aktywnej kobiety. Trenuje codziennie a jak sie uda to 2 razy dziennie (biegi, crossfit, siłownia)i mam troche tłuszczyku na ciele (okolice boczków, pempka i miejsca miedzy ręką a klatką) którego chce sie pozbyć dla uwydatnienia mięśni. Jakies połączenia i sugestie? Dodam ze próbowałam ostatnio yohimbinie i zle sie po niej czułam, miałam mocne wzdęcia i brzuch jak bym była w ciąży, po odstawieniu dopiero wróciło wszystko do normy… Pozdrawiam

 116. Avatar

  jakieś opinie o tym phenadrol?????

  • Avatar

   Silne pobudzenie zwiekszona potliwosc wiecej sił ogolnie nie bierz za pozno bo som problemy ze snem pozniej. fajnie działał jak wziąłem o 19 przed immprezą i cala noc na pelnych obrotach z wagi spadlo mi 5 kg ale duzo pilem alko i nie pilnowalem w weekendy diety

  • Avatar

   Pobudza dość solidnie dając energie do walki z nadwagą. Może troche podnosić cisnienie zwłaszcza przy hardkorowych seriach. Stosowałem przez 60 dni – dwa opakowania, efekty są bardzo zadowalające. Widze zmiane sylwetki Ja, Żona i przyjaciele. Da się na tym środku przeprowadzić fajną redukcje
   Życzę dobrego wyboru!

 117. Avatar

  Cannibal inferno i target a2, świetne połączenie, siła moc skupienie checi do walki z wlasnym cialem. Bardzo wydajne i skuteczne. Udało mi się zrzucić od początku maja 14 kilogramów, dieta na 100% trzymana, zero alkoholu, zero słodyczy (%-)) ciezkie treningi i walka ze slabosciami

 118. Avatar

  Witam!
  Dlaczego te spalacze trzeba łączyć w zestawy? Co daje połączenie np oxymax z lean fx i alphamax?
  Rozumiem, że stosując samo oxymax efekt będzie dużo gorszy?

  • Specjalista ds. suplementacji
   Specjalista ds. suplementacji

   Witam,

   nie jest to konieczne, ale zwiększa korzyści.
   Łączenie produktów daje efekty symbiozy. Jeden z produktów zawiera składniki typu a,b,c a drugi x,y,z. Połączenie wszystkich tych składników aktywnych pozwoli działać dużo efektywniej i w ogólnym rozrachunku przynieść większą utratę tkanki tłuszczowej.

   Pozdrawiam

 119. Avatar

  witam. czy bezpieczne i skuteczne jest połączenie phenadrolu (genomyx) z cannibal nferno? zastanawiam się nad taki połaczenie czy to ma sens ?

  • Specjalista ds. suplementacji
   Specjalista ds. suplementacji

   Witam,

   każde połączenie dwóch czy więcej produktów ma sens ze względu na wspomagające działanie.

   W przypadku kobiety warte polecenia byłoby połączenie Phenadrol + Yohimbine HCL (https://www.muscle-zone.pl/spalacze-tluszczu/yohimbine-hcl-100-kaps)

   Pozdrawiam

   • Avatar

    dziękuje za szybką odpowiedź 🙂 jeszcze mam pytanie w jakich dawkach przyjmować oba spalacze?

    • Specjalista ds. suplementacji
     Specjalista ds. suplementacji

     DT: rano 1 kaps Phenadrol+1kaps yohimbiny hcl, przed treningiem 1 kaps Phenadrol + 1 kaps yohimbiny hcl
     DNT: rano 1 kaps Phenadrol+1kaps yohimbiny hcl, w godzinach popołudniowych 1 kaps yohimbiny hcl

     Pozdrawiam

   • Avatar

    Dzięki za odpowiedź, możesz mi powiedzieć który lepszy, czy oxymax xt czy phenadrol?
    Od razu korzystając z okazji zapytam o sarmy bo widzę, że odpowiada ta sama osoba, dobrze rozumiem ich bezpieczeństwo? Można je z dnia na dzień o tak przestać zażywać jak np zwykłe bcaa i nie będzie z tego żadnych konsekwencji?

    • Specjalista ds. suplementacji
     Specjalista ds. suplementacji

     Oxy Max XT jest silniejszy 😉

     SARM nie są hormonami więc nie blokują układu HPTA – dlatego można kończyć „cykl” spokojnie jak na kreatynie czy innych suplementach

     • Avatar

      Dzięki, ale jeszcze mam jedno pytanie 🙂
      Pod względem spalania tkanki tłuszczowej który jest najlepszy? Może być z pobudzeniem i nie koniecznie zwiększona potliwością?

     • Specjalista ds. suplementacji
      Specjalista ds. suplementacji

      Witam,

      wszelkie spalacze typu ECA podnoszą gwałtownie potliwość, spalaczem o dość silnym pobudzeniu jest Lipodrene (https://www.muscle-zone.pl/termogeniki/lipodrene-100-tab)

      Zawiera szereg pobudzających składników oraz skutecznie hamujących łaknienie

      Pozdrawiam

 120. Avatar

  Który lipodrene skuteczniejszy? zwykly czy hardcore czy extreme? mam do spalenia kilkanascie kilogramow bo troche sie zapuscilem przez istatni rok

 121. Avatar

  yohimbine hcl z hades hegemony czy z allegro w prochu? jak dawkowac to w proszku? cena fajna ale co i jak z tym?

  • Specjalista ds. suplementacji
   Specjalista ds. suplementacji

   Witam,

   zdecydowanie Hades’s Hegemony, po pierwsze jest to sprawdzony zbierający dobre opinie suplement,
   po drugie jego skład jest potwierdzony badaniami laboratoryjnymi, po trzecie wychodzi najlepiej cenowo spośród suplementów diety dostępnych na rynku (nie mylić z pseudoproduktami)

   Co do kupowania „kota w worku” z allegro, kupno produktu zapakowanego w woreczek strunowy, czy nieznanej firmy nigdy nie potwierdzi faktycznego składu, ani nie da nam bezpieczeństwa działania, dlatego szczerze przestrzegam przed kupowaniem z takich źródeł

   Pozdrawiam

  • Avatar

   pierdol te gowna wez sprawdzoną z hadesa albo z san

  • Avatar

   Jak Dla Mnie Hades Ma Świetną Joszkę!

  • Avatar

   Rok temu kupiłem joszkę z allegro, brałem po 0,1 mg dziennie (początkowo) j 9 mg i nic… pożniej doszedłem do 25 mg i też nic, poczytałem opinie tego sprzedawcy na forach i okazało się że gość naciągał ludzi i sprzedawał zupełnie coś niezgodnego z opisem…. :-/ kupiłem później z san i działała jak należy, w tym roku używam z hadesa i również działa jak trzeba zdrowia!

  • Avatar

   Potwierdzam, jadę na hadesie od 3 tygodni i johimbina działa jak należy 🙂

 122. Avatar

  Kupiłem Lipodrene z Hi=tech i Yohimbine HCL z hegemony i jak to brać teraz? w jakiej godzinie i po ile capsułek?

  • Specjalista ds. suplementacji
   Specjalista ds. suplementacji

   Witam,

   DT:
   rano 1 kaps Lipodrene, przed treningiem 1 kaps Lipodrene + 1 kaps Yohimbine
   DNT:
   rano 1 kaps Yohimbine + 1 kaps Lipodrene, po południu 1 kaps Yohimbine

 123. Avatar

  spodiewałem sie wiecej po tym tightcie cos tam zrobił ale pobudzenie słabe i efekty średniawe, znaczy cos tam spalił ale spodziewałem sie wiecej, co teraz wziac? poleccie cos naprawde mocnego

 124. Avatar

  Witam zakupiłam phenadrol i po zażyciu ( 3 dzien ) moja skóra stała się cała czerwona i zaczeła piec …czy to normalna reakcja ?

  • Specjalista ds. suplementacji
   Specjalista ds. suplementacji

   Witam,

   to z powodu ilości niacyny w składzie (witaminy b3) – po kilku dniach powinna wzrosnąć tolerancja i takie reakcje powinny przeminąć

   Pozdrawiam

 125. Avatar

  Witam. Mam 23 lata 160 cm i niestety 67,4 kg. Schudłam 6 kg od maja, ale ostatnio waga się tak jakby zatrzymała a nawet się waha +/- 1kg. Chciałabym wypróbować jakiś dobry spalacz. Moja aktywność przyznam że jest niska, a do tego mam pracę siedzącą, ale mam nadzieję, że jak już go sobie kupię to będę miała więcej energii i zacznę ćwiczyć. Będzie taką moją motywacją do działania 🙂 Co jest godne polecenia dla mnie?

 126. Avatar

  https://www.muscle-zone.pl/termogeniki/eca-xtreme-90-tab

  lepsze niż fireblaster z activlaba? czytałem opinie że bardzo dobry spalacz ale wolę tutaj zapytac skoro jest w wwaaszym sklepie

  • Specjalista ds. suplementacji
   Specjalista ds. suplementacji

   Witam,

   ECA Xtreme to bardzo silny i skuteczny spalacz, skład oparty na ephedrze i dmaa sugeruję silne pobudzenie, hamowanie apetytu i intensywny efekt termogeniczny. Zalecam zacząć od minimalnej dawki tj. 1 tab rano i 1 tab przed treningiem.

   Pozdrawiam

  • Avatar

   fireblastera brała moja żona i nawet ona nic nie czuła z działania tego supla 😉

 127. Avatar

  Dcp – 9/10
  cannibal claw 7/10
  lipodrene 12/10 – robi taką robotę że hej… naprawde świetny produkt, najlepszy z tych 3 spalaczy, odkąd je stosowałem schudłem (od konca stycznia) 26 kilo!

  • Specjalista ds. suplementacji
   Specjalista ds. suplementacji

   Tak, to świetny spalacz, posiada wiele pozytywnych opinii.

   Pozdrawiam

  • Avatar

   Oceniam go na 9/10, kilogramy poleciały w dół (7,5) w 30 dni pobudzał czasem aż za silnie 😉 przy pozniejszych ćwiczeniach (18-19) powodował trochę problemów z zasypianiem. Fajnie hamuje apetyt, bo czasem po treningu zjadałem jeden posiłek tak na chama bo już nie chciało mi się konkretnie nic jeść… spoko produkt

 128. Avatar

  Dzień dobry, W tym roku kończę 37 lat i chciałabym raz i na zawsze zrobić sobie prezent- pozbyć się ok 32 kg. Mam 176cm i waże 92kg. Na taki wygląd zapracowałam sobie setkami szybkich diet i efektami jojo, masakra. Na stronkę trafiłam przypadkiem i bardzo mi sie spodobały Pana odpowiedzi. Obliczyłam według wzoru który tutaj znalazłam zapotrzebowanie kaloryczne= 2379.
  Znalazłam też takie spalacze DCP to chyba hit 🙂 ta2max i do użytku miejscowego liporedux. Bardzo proszę o pomoc, w jakich dawkach powinnam brać spalacz i po jakim czasie widać choć minimalne efekty używająć Liporedux. Zapomniałam dodac że ruch 3 razy w tyg.

 129. Avatar

  canibal inferno i canibal claw, połączyłem je wg producenta i zrzuciłem 8 kg. troche zgage poczatkowo mialem po inferno ale po jakims czasie minelo. zadnych problemow zoladkowych nie mialem wiec srodkie sa wysoce bio-dostepne. cisnienie w normie itd

 130. Avatar

  Dziekuje za odpowiedz, mam jeszcze takie pytanie jak przyjmować DCP jeżeli trening jest rano ok 9.00 i ile kal powinnam dziennie przyjmować żeby waga spadała ( 2379 takie mam zapotrzebowanie kaloryczne bez uwzględnienia deficytu kalorycznego ) Może jest też coś co hamuje apetyt ale nie popudza za bardzo bo takie specyfiki jak termo speed działają na mnie strasznie i sie zle czuję.
  Dziękuję dziękuję dziekuję 🙂
  Miłego dnia…

 131. Avatar

  Dziękuję i pozdrawiam 🙂

 132. Avatar

  Dzień dobry,
  Na forum trafiłam przypadkiem szukając kolejnej cudownej diety. Po przeczytaniu powyższych wpisów, zapytań i odpowiedzi , sądzę, że chyba czas zacząć „wspomóc” się jakimś spalaczem. Trochę o mnie : Mam 34 lata 170 cm. waga na chwilę obecną 63kg. Zero aktywności fizycznej lub minimalalna. Z zawodu „fotomodelka” wykończona setkami diet. Na potrzeby „kampani” raz chudnę, raz grubnę – w styczniu moja waga to 54 kg, teraz 63. Mam dość większości diet. Królował Dukan, czyli praktycznie samo białko z minimum węglami. Na chwilę obecną mój organiznm nie reaguje na żadne diety (głodówki, kefirowe, dukan, grejfrutowe…etc) waga w przeciągu 2 miesięcy „drgnęła o 1,5 kg. Chrom również wypróbowałam, z mizernym skutkiem – nadal mam ochotę na słodkie. Próbowałam również połączyć aktywność typu 10 km na rolkach co drugi dzień + białko z kurczaka …bez efeków… po miesiącu jazdy na rolkach , odpuściłam….Wiem, że jestem w stanie poświęcić się na maxa ale…. jesli będę widziała efekt. Pewnym jest, że skoro nic na mnie nie działa, to mój metabolizm jest kulejący….tak sądzę. Proszę o poważne podejscie do mojego przypadku…. i rozpisanie dobrego planu. Dodam tylko, że najlepiej się czułam i wyglądałam w przedziale 56 – 58 kg
  pozdrawiam 🙂

  • Specjalista ds. suplementacji
   Specjalista ds. suplementacji

   Witam,

   podstawową sprawą jest prawidłowe obliczenie zapotrzebowania kalorycznego. Jeśli nie potrafimy tego zrobić – warto poprosić o pomoc dietetyka z doświadczeniem. Następnie należy dobrać odpowiednią podaż makroskładników (diety typu dukan czy głodówki to nic zdrowego).

   Tak częste wahania wagi burzą homeostazę w organizmie. Warto również przebadać poziom podstawowych hormonów, ponieważ nieprawidłowe odżywianie skutkuje niedoborem witamin i minerałów, a odpowiednia ich podaż ma wpływ na odpowiedni poziom hormonów u człowieka.

   Co do aktywności fizycznej to najlepiej połączyć trening siłowy z dodatkową aktywnością jak np rolki.

   W suplementacji niezbędne okazują sie kompleksy wit-min liderem na rynku jest EVE (https://www.muscle-zone.pl/preparaty-witaminowe-dla-kobiet/eve-multiple-180-tab)

   Jeśli chodzi o dodatki do spalania tłuszczu warty uwagi w tym przypadku jest Lean FX (https://www.muscle-zone.pl/fat-burnery-nie-podnoszace-cisnienia/athletic-xtreme-lean-fx-84-kaps)

   • Avatar

    Dzień dobry,

    dziękuję za udzielenie odpowiedzi. Odnośnie mojego zapotrzebowania kalorycznego, obliczając wg wzoru podanego w postach powyżej, wychodzi 1327,7 kcal już po „ucięciu”. W chwili obecnej jestem również po badaniach, które wyszły całkiem dobrze włącznie z hormonami i tarczycą. Fakt jestem wiecznie zmęczona i osowiała, nic mi się nie chce, więcratują mnie „energetyki” typu red bull, tiger…..kawa do mnie nie przemawia w pół godziny po wstaniu z łóżka już jestem „zmęczona”
    Proszę o rozpisanie dawkowania ww wymienionego spalacza.
    Mogę chodzić na siłownię w godzinach porannych, fitnes lub rolki popołudniowe. Muszę wrócić do poprzedniej formy…ok – 7kg w miesiąc..
    p.s orbitrek stoi w domu więc jeśli tylko będę czuła tego „kopa” jestem w stanie się z nim „przeprosić”
    pozdrawiam

    • Specjalista ds. suplementacji
     Specjalista ds. suplementacji

     Proszę uważać na napoje typu „energy drink” ponieważ w zwykłej formule zawierają one pokaźną porcję cukru.

     Lepiej postawić na czerwona herbatę lub zieloną kawę 😉

     Ewentualnie na kofeinę w kapsułkach.

     Lean FX:

     Rano przed treningiem 1 kaps Lean FX, po południu przed aktywnością 1 kaps Lean FX

     W przypadku niepogody można zastąpić rolki orbitrekiem 😉

 133. Avatar

  witam czy któryś z tych spalaczy nadaje sie dla kobiet? jeżeli tak to który byłby najlepszy ? stosowałam dietę ale waga poszła 2 kg w dół i od tamtej pory ani kg mniej, chce coś wziąść ale nie wiem co. słyszałam też o animal cuts. ale jeszcze nic nie brałam

 134. Avatar

  Witam. Dziękuję za odpowiedź. Jak stosować DCP bo rozumiem że to powinno wystarczyć jeżeli moim celem jest 5-6 kg? A ewentualnie któryś z tych specyfików do stosowania miejscowego też by się sprawdził?

 135. Avatar

  Witam,
  Jestem początkujący w temacie spalaczy. Bardzo proszę o doradzenie jaki spalacz mam zastosować. Mam 30 lat (waga 98 kg, 180 cm wzrostu). Posiadam niestety bardzo dużo tkanki tłuszczowej na brzuchu i klatce piersiowej. Zacząłem od aerobów 4 razy w tygodniu + dieta. Waga powoli spada ale liczę na lepsze efekty. Z góry dziękuję za odpowiedz

 136. Avatar

  a jak z dawkowaniem gat jet fuel i lipodrene ?.

 137. Avatar

  A co sądzicie o produkcie PES NARCODRENE?

 138. Avatar

  co dorzucić do solo yohy? jakiś spalacz czy może lepiej sarm?

  • Specjalista ds. suplementacji
   Specjalista ds. suplementacji

   Witam,

   wszystko zależy od predyspozycji i możliwości finansowych.

   Można spalacz, od słabszych przez DCP 2.0, Cannibal Claw, Lean FX, po naprawdę mocne rzeczy typu Lipodrene, Stimerex czy Phenadrol

   SARM również jedynie trzeba pamiętać że z SARM pod kątem redukcji tkanki tłuszczowej nie ma zbyt wielu opinii.

   • Avatar

    Dobra, to sarmy daruję sobie na razie. Na stymulanty jestem oporny dla porównania po dwóch miarkach stimul8 czuję normalne pobudzenie i mega potliwość, gdzie niektórzy po połowie mają zawał z udarem 😉 pobudzać w sumie nie musi aby dobrze palił i ograniczał łaknienie. Co do ceny to oczywiście im taniej tym lepiej.

 139. Avatar

  Joszkę lepiej wziąć z Hadesa czy Palmas?

 140. Avatar

  Ja pie… ten lipodrene to jakies paliwo rakietowe, wczoraj miałem trening o 19 wziąłem o 18:30 1 tablete i usnąłem dopiero koło 2 w nocy, pobudka o 5:20 i znów 1 tableta lipodrenu i masakra spać się nie chce, jestem żywy, właśnie skończyłem robotę i musze przyznac że działa rewelacyjnie

 141. Avatar

  Stosowałam dcp i jestem w miarę zadowolona, zalecał mi pan tutaj jeszcze johimbine ale nie zdecydowałam sie na kupno a szkoda bo bym pewnie miała lepsze efekty, co teraz moge wziąc? chciałabym jeszcze pare kilogramów zrzucić

 142. Avatar

  Witam, poszukuję wspomagacza w walce ze zrzucaniem tluszczu. Od trzech miesięcy min 4 razy tyg godzine treningi (głòwnie bieżnia, orbitek, rowery) dodatkowo dieta. Efekt mniej 8kg ale obecnie waga stanęła. Poczatkowo wspmaganie w postaci preparatow firmy Olimp. Niestety ze względu na i tak wysokie ciśnienie tabletki zostały odstawione. Jakiś zamiennik?

 143. Avatar

  kiedy brac johimbine z hades? jakie pory po ile?

 144. Avatar

  Witam:) od razu zaznaczam iż jestem totalnie „zielona” w temacie suplementacji:) zależy mi na spaleniu tkanki tłuszczowej i ograniczeniu apetytu. Chciałabym zrzucić ok 8kg wagi (163cm 58kg-obecnie).
  Oczywiście przeszłam na dietę. Aktywność- ok godzina dziennie na rowerze.

  zakupilam stimerex hardore i statietrim na ograniczenie apetytu.Czy obydwa srodki mozna polączyc? czy to juz będzie ‚za duzo dobrego’ ? jakie dawkowanie bedzie najlepsze?

  p.s. dzisiaj wzielam 2 tabletki stimerexu… czuje sie ok- aptetyt ograniczony;)

  • Specjalista ds. suplementacji
   Specjalista ds. suplementacji

   Witam,

   produkty się nie wykluczają choć co do spalacza tłuszczu to jest to bardzo silnie pobudzający środek…
   Dawkowanie:
   1 kap. Satietrim 3 razy dziennie najlepiej z głównymi posiłkami razem
   Stimerex: rano 1 tab i przed treningiem 1 tab ważne, początkowo proszę spróbować dawkowanie od 1 tab dziennie, jeśli środek będzie zbyt mocny dla Ciebie (czego nie można wykluczyć) będzie trzeba ograniczyć dawkowanie do 1 tab dziennie rozłożonej na 2 porcje…

   Pozdrawiam

 145. Avatar

  Ten nowy oxy max działa tak samo dobrze??

  • Specjalista ds. suplementacji
   Specjalista ds. suplementacji

   Witam,

   tak, nie było żadnych rewolucyjnych zmian w składzie, głównie odświeżona została etykieta, produkt nadal cechuje się świetnym działaniem i bardzo mocnymi efektami.

   Pozdrawiam

 146. Avatar

  Yohimbine Hadess Hegemony – czy jest to bezpieczne? Jestem kobietą, mam 31 lat, posiadam ok 10 kg nadwagi
  Proszę o pomoc

  • Specjalista ds. suplementacji
   Specjalista ds. suplementacji

   Witam,

   tak jest to produkt bezpieczny i skuteczny w redukcji tkanki tłuszczowej.

   Stosowanie powinno się zawierać od 0,1 mg do 0,2 mg na 1 kilogram masy ciała tj. dla 100 kg osoby 10-20 mg.

   Pozdrawiam

 147. Avatar

  Jestem po redukcji, zrzuciłem w 5 miesięcy 10 kilo. Chce jeszcze raz się wziąć po odpoczynku urlopowym i takim psychicznym od diety itd. Dlatego chce zacząć kolejną redukcję na poczontku września. Mam kilka pytań, czy połączenie lipodrene i hades johimbiny to dobry pomysł? Chce dobrych efektów, trzymam dietę i ćwiczę ile trzeba.

  • Specjalista ds. suplementacji
   Specjalista ds. suplementacji

   Witam,

   tak połączenie Lipodrene oraz Yohimbine HCL z Hades Hegemony to bardzo dobre połączenie, na pewno wykaże się dużą skutecznością w walce z tkanką tłuszczową!

   Pozdrawiam

   • Avatar

    Jak to dawkować? Mam 33 lata a moje dane to 178/89, dużo już mi smalcu nie zostało, jedynie co to chciałbym zejść niżej żeby rozpocząć walkę o czystą masę z niskiego pułapu

 148. Avatar

  Dzień dobry mam johimbine hades, stimerex hardkore, białko elite whey i bcaa xtra 2x800g, jak to brać żeby to miało ręce i nogi
  Dzięki!

  • Specjalista ds. suplementacji
   Specjalista ds. suplementacji

   Witam,

   DT:
   Rano 1 kaps Stimerex rano + 1 kaps Yohimbiny (naczczo), przed treningiem 1 kaps Stimerex i 1-2 kaps Yohimbiny (proszę zachować 2 godzinny post od posiłku) Bcaa proszę stosować 20 g przedtreningiem (15-20 minut) i opcjonalnie 10-20 g po treningu.
   DNT: Rano 1 kaps Yohimbiny + 1 kaps Stimerex, po południu 1 kaps Yohimbiny (proszę zachować 2 godzinną przerwę od posiłku i najlepiej stosować przed jakąś aktywnością fizyczną)

   Białko proszę stosować wg braków w diecie.

   Pozdrawiam

 149. Avatar

  Witam
  Niedawno rozpocząłem zrzut wagi , jak na razie po miesiącu diety i orbitreku przy 180cm zrzucilem wage z 126 do 121 kg . chciałbym jednak wspomóc trochę walke jakimś specyfikiem na spalenie tluszczu zwlaszcza z brzucha no i zmniejszać apetyt . Mam nadciśnienie nie jakieś silne ale jest i biore pół tabletki twynsta tak co drugi dzien w zaleznosci od pomiaru. Co polecalby specjalista?

 150. Avatar

  Cześć na wstępie chciałam bardzo podziękować za zestaw dcp i johimbine hcl
  W prawie 1,5 miesiąca, pozbyłam się 9 kilogramów tkanki tłuszczowej. Ćwiczyłam 2-5 razy w tygodniu (praca zmianowa), odżywianie było na dobrym poziomie. Walczyłam często ze słabościami, takimi jak chęć na słodycze, ale mówie nie! Jeśli chce się coś osiągnąć trzeba być wytrwałym.
  Obecnie przy wzroście 164 cm ważę już tylko 60 kg! 🙂 Wcześniejsze praktycznie 69, nawet podchodzące pod 70 kilogramy były dla mnie katorgą 🙁
  Teraz jestem żywsza, czuje się atrakcyjniejsza i dużo dużo szczęśliwsza. Bardzo dziękuje za pomoc w suplementacji, a także za odkręcenie źle złożonego zamówienia 😉
  Patrycja (od 5 puszek DCP :))

 151. Avatar

  Jaki spalacz dla kobiety? Najlepiej jakiś bezpieczny ponieważ zajmuje się na codzień dzieckiem (nie karmię już piersią)

 152. Avatar

  Witam,
  Jestem tutaj nowa. Trenuję od 4 lat, ale teraz chciałabym porządnie wziąć się za redukcję tkanki tłuszczowej. Mój metabolizm jest dość słaby. Brałam Clenburexin i teraz Trizer (zachęcona innym rankingiem – chyba niesłusznie…).
  Obecnie ważę 70 kg przy wzroście 170 zm. Chciałabym zrzucić 10 kg. Trenuję 3 razy w tygodniu siłowo + 2 dni basen. Moje pytanie jest następujące: Jaki zestaw polecacie na redukcję dla mnie? Chciałabym taki, aby nie spustoszył mojego organizmu i wątroby. Dzięki za odpowiedź.

  POZDRAWIAM 🙂

 153. Avatar

  Witam,

  Dzięki stack’owi Stimerex+Burn24+TargetA2 zrzuciłem 20 kg (z 113kg na 93kg) w ciągu 6 miesięcy, przy treningach na siłowni 3 razy w tygodniu. Wcześniej stosowałem legendarny Hellfire ale za bardzo wyrywał z kapci 🙂 choć bardzo skutecznie palił fat.
  2 miesiące temu zamieniłem siłownie na crossfit – waga się zatrzymała, sylwetka wygląda nieźle lecz problemem został tłuszcz w dolnej partii brzucha i na boczkach. Co w tej sytuacji polecicie?

 154. Avatar

  Witam
  Proszę o pomoc.Jestem kobietą 35 lat ważę 75 kg przy wzroscie 175cm ćwiczę 4 razy w tygodniu cardio i ćwiczenia siłowe. Potrzebuje spalacza nie za słabego bo takie nie specjalnie dawały radę plus dodatek na uporczywe partie tłuszczu na udach i brzuchu.Gdzie mogę zakupić VasoBurn/?
  Dziękuje za odpowiedz

 155. Avatar

  Jestem kobietą szukam następnego spalacza.Używałam już Dorian Yates Black Bombs, który nie dał u mnie efektów i Lipodrene, który się sprawdził.
  Myślałam o którymś z tych : synedrex , dcp 2.0, stimerex hardcore , oxymax xt.
  Co możecie mi polecić ?

  • Specjalista ds. suplementacji
   Specjalista ds. suplementacji

   Witam,

   dobrą opcją byłoby połączyć dcp/synedrex + stimerex hardcore/oxymax xt

   Kwestia czy nie jest to zbyt dużym wydatkiem dla Pani?

   Jeśli tak to zdecydujemy się na jeden z pośród oxy/stimerex – proszę napisać która opcja (jeden czy dwa spalacze) pani wybiera to rozpiszemy odpowiednie dawkowanie

   Pozdrawiam

 156. Avatar

  Witam mam 39 lat i 170cm wzrostu i 75 kg, Chciałabym spalić tłuszcz na brzuchu i udach oraz zrzucić 20kg. W związku z tym że mieszkam na Islandii nie mam zbyt dużego dostępu do suplementów a zakup przez internet wiąże się z dodatkowymi kosztami cła i vatu! Zakupiłam FA Performance Whey 80 500g oraz Xtreme Thyroburn 120 cap. biorę 2 kapsułki dziennie, a FA Performance Whey 80 500g 3 razy dziennie 30g. Oczywiście mam prace jako pokojówka więc dużo chodzę i dzwigam oraz dużo biegam, diete mam 1500kal. Czy to wystarczy abym osiągneła cel czy jeszcze coś powinnam zrobić?

  • Specjalista ds. suplementacji
   Specjalista ds. suplementacji

   Witam,

   myślę że przy odpowiednim zaangażowaniu powinno się udać zrzucić wagę.

   Dodatkowa aktywność fizyczna (biegi, spacer, rower, siłownia) wzmaga wykorzystanie kalorii (spalanie) dzięki czemu mamy ich niedobór i czerpiemy energie z tkanki zapasowej (tłuszczowej). Stąd zwiększenie tempa spalania (możliwości) tłuszczu będzie uwarunkkowane od Thyroburn i aktywności.

   Pozdrawiam

 157. Avatar

  Synedrex fajnie działa, na 20 dniu mam 5 kilogramów mniej mimo że diety specjalnej nie mam. Jem zdrowo i mało 🙂 Ćwiczę w domu a do tego biegam i jeżdże rowerem 🙂 Niestety pogoda w UK niesprzyja aktywności na zewnątrz…

 158. Avatar

  Czy jak bierzecie oxy max macie zgagę???????/ biore od 4 dni i od wczoraj mam jakąś zgagę…

 159. Avatar

  Mam takie pytanie czy mogę połączyć np stimerex z sr9009? Czy wystąpią jakieś negatywne korelacje? Dzięki za odp!

 160. Avatar

  Ile dać johy z hades? 2 kaps rano 2 kaps przed treningiem? waże 98 kg

 161. Avatar

  Witam!!

  Mam 30 lat , 167 i 64 kg ( a jeszcze 7 miesiecy temu 56!! ) tych wakacji juz pewnie nie uratuje, ale wzielam sie za siebie i z powrotem zaczelam cwiczyc- 2 razy bieganie interwalowe + streching i 4 razy po 50 min Jillian Michaels lub Ewa Ch. na zmiane. Chcialabym dorzucic jakis silny spalacz- i tak, w przeszlosci mialam Venom 3.0 (ta staaara wersja, potem wycofana:), ktora podziala na mnie niewiarygodnie !! niestety, kolejna wersja – chyba hyperdrive nie przyniosla prawie zadych efektow, potem bylo WASP , ale nic juz tak nie „spalalo” jak dobry stary Venom 🙂 czy ktorys z rekomendowanych produktow jest podobny??

  • Specjalista ds. suplementacji
   Specjalista ds. suplementacji

   Witam,

   oczywiście że znajdzie się coś godne polecenia.

   Może to być mono produkt w formie Lipodrene Hardcore lub Oxy Max Xt + yohimbine hcl/ta2 max

   Lipo:
   1 kaps rano, 1 kaps przed treningiem
   Oxy + yohimbine/ta 2
   1 kaps rano oxy + 1 kaps yohimbine/ta2, przed treningiem 1 kaps oxy + 1 kaps yohi/ta2

   Pozdrawiam

 162. Avatar

  Witam,
  co z oferty MZ teraz najmocniejszego?
  może uaktualnijcie ranking?

  • Specjalista ds. suplementacji
   Specjalista ds. suplementacji

   Witam,

   ranking jest aktualny, posiadamy bardzo szeroką gamę produktów i na bieżąco śledzimy opinie o produktach dodawane przez klientów. Jeśli nastąpią jakieś zmiany to na pewno poinformujemy o tym.

   Pozdrawiam

 163. Avatar

  Witam,
  dlaczego zniknęły komentarze z września 2016 ?

  Proszę o przypomnienie optymalnego („najmocniejszego”) dawkowania STIMEREX H + A2 + AD3

  Pozdrowienia

  • Jakub Kola

   Witam,

   mamy jakiś błąd z witryną 😉

   Stimerex + A2 + Ad3

   DT:
   rano 1-2 kaps a2. przed treningiem 1-2 kaps Stimerex. Wieczorem 3 kaps Ad3 2 kapsułki przed snem
   DNT:
   rano 1 kaps A2+ 1 kaps Stimerex. po 6-8 godz 1 kaps A2. Wieczorem przed snem 2 kaps AD3.

   Pozdrawiam

 164. Avatar

  Heja chyba dobrze trafilem ogolnie to chce pozbyc sie nadmiaru Tluszczu interesuje mnie spalacz stimerex hardcore lub oxy max jeatem poczatkujacy co do spalczy i chce sie poradzic ktory z nich bedzie dobry i z czym mozna je polaczyc aby jakos funkcjonowac dzieki serdeczne pozdro

 165. Avatar

  Witam,
  4-miesiace temu urodziłam córeczke…ale niestety nadal nie moge uporac sie z kilogramami przy 164 cm wrostu waze 87 kg ….krótko przed ciaza wazyłam 67….na ta chwile wspomagam sie spalaczem Gen Lab ale nie czuje się najlepiej. jestem rozkojarzona , boli mnie głowa, nie ma na nic siły.
  Czy to normalne w pierwszyszm miesiącu przyjmowania spalcza waga nie spadła wręcz przeciwnie mam wrażenie że „puchne”. Biore tabletki antykoncepcyjne czy ma to wpływ na działanie spalacza?

 166. Avatar

  Stosowałem spalacz tłuszczu Lipodrene i jestem bardzo zadowolony z efektów. Polecam

  • Avatar

   Witam,
   Idąc za samymi pozytywnymi opiniami chciałabym spróbować Lipodrene, ale trochę się obawiam, bo piszecie ze dla kobiet moze być za mocny. Jednak zależy mi na naprawde dobrym produkcie, nie jestem początkujaca, w przeszłosci brałam thyroterm, thermal, lipo black a obecnie mam hellfire drugie op. już nie działa tak jak pierwsze. Dlatego szukam czegoś mocniejszego żeby pozbyć się masywnych ud i nabrac energii nie tylko do ćwiczeń ale bardziej do wysiłku umysłowego no i przede wszystkim zależy mi na zahamowaniu apetytu zwłaszcza na słodycze. BMI mam w normie, należę do osób „niskociśnieniowych” więc jeśli bym brała 1 tab dziennie to jest duże prawdopodobieństwo że może mi zaszkodzić? Czy może powinnam wybrać coś innego? Prosze o opinie

 167. Avatar

  A co myslicie o Synedrex?

  • Jakub Kola

   Witam,

   jak najbardziej, to bardzo interesujący suplement.

   Skutecznie hamuje łaknienie oraz ma działanie termogeniczne.

   Pozdrawiam

   • Avatar

    Witam. Mam 32 lata, 186cm i 125kg. Rozpocząłem miesiąc temu chodzenie na siłownię aby przygotować mięśnie i organizm do wysiłku no i czuję że nadszedł czas na konkretną dietę i wspomaganie spalania. Mój cel to 90-95kg do czerwca 2017. Mogę prosić o pomoc w doborze odpowiednich suplementów? Zaznaczę że moje normalne ciśnienie to zazwyczaj okolice 130/90 – nie wiem czy to ma znaczenie. Z góry dziękuję za pomoc 🙂

 168. Avatar

  Witam
  Bardzo proszę o pomoc .
  Mam 22 lata i chciałabym schudnąć mało jem ale jednak waga stoi w miejscu.
  Chciałabym się wspomóc jakimiś spalaczami .
  Czy mogłabym stosować oxy w połączeniu jeszcze z jakimś innym wspomagaczem tak aby wszystko było bezpieczne dla zdrowia?
  A czy są jakieś tabletki które pomogą w zwalczaniu cellulitu wodnego
  Proszę o odpowiedź

 169. Avatar

  Dzień dobry,
  Mam 26 lat ważę 60 kg przy wzroście 165. Ćwiczę do drugi dzień z obciążeniem z niewielką ilością cardio, jem zdrowo, ale niekoniecznie trzymam się kaloryczności. Nie jem słodyczy, ani nie piję słodkich napojów. Po treningu spożywam shake’a białkowego. Nigdy nie stosowałam żadnych suplementów. Chciałabym zrzucić nadmierną tkankę tłuszczową. Stosuję tabletki antykoncepcyjne. Średnio działa na mnie kawa. Proszę o pomoc w wyborze suplementów oraz instrukcję ich stosowania. Trenuje w godzinach wieczornych ( 18-21). Pozdrawiam serdecznie

 170. Avatar

  Dzień dobry
  Mam 22 lata i jem naprawdę mało a mimo to moja waga ani drgnie w dół . Więc proszę o poradę.
  Czy mogłabym zażywać oxy max z jakimś innym suplementem? Np obniżający apetyt ? Może Pan coś poleci na napady głodu.
  A jeszcze jedno pytanie czy jest jakiś suplement na usunięcie wody z organizmu?

 171. Avatar

  Dzień dobry, cześć i czołem. Kupiłam OxyMax i LeanXtreme. Po rocznej przerwie po kontuzji wracam do regularnych treningów- siłownia i taniec. Nie mam dużo do zrzucenia, jakieś 6kg, ale to bardzo oporny balast. Miska czysta, zaczynam zapisywać wszystko co jem i będę to monitorować. Jak suplementować spalacze, żeby uzyskać najlepszy efekt? Jednocześnie? Czy np. najpierw zużyć słabszy LeanXtreme i później OxyMax, albo na odwrót? Jestem raczej odporna, mam duże doświadczenie ze spalaczami z przeszłości. Z góry dziękuję!

  • Jakub Kola

   Witam,

   można je połączyć:

   DT: rano 2-3 kaps Lean, przed treningiem 1-2 kaps Oxy
   DNT: rano 1-2 kaps Oxy, po 6-8 godzinach 2-3 kaps Lean

   Pozdrawiam

   • Avatar

    Witam! Mam 25 lat, 175 cm, 82,5 kg, wraz z narzeczoną (23 lata, 160 cm, 60 kg) chcemy popracować trochę nad sylwetką, szczególnie brzuszek i uda. (Ślub za pół roku :D). Z uwagi na pracę żyjemy dosyć nieregularnie, i trening czy dieta często są zachwiane. Ja zacząłem kalisteniczny, a narzeczona Chodakowską. Chcemy spróbować ze spalaczami, bo jeszcze nie próbowaliśmy, ale nie wiemy od czego zacząć. Po przeczytaniu recenzji chodzą mi po głowie takie rzeczy: Canibal Claw, Fucoxanthin, DCP 2.0, Diuretic Extreme, OxyMax XT, chrom na zwalczenie łaknienia? Ciężko wybrać samemu zestaw. Będziemy niezmiernie wdzięczni za radę od czego zacząć, żeby nie przesadzić. Pozdrawiam!

    • Jakub Kola

     Witam,

     proszę pamiętać że odżywianie i trening to filary odchudzania.

     W kwestii suplementacji:

     Pół roku to długi okres. Sugerowałbym podzielić go na 2-3 mniejsze okresy, na które zakłada się jakieś cele – ma to zbawienny wpływ na psychikę i pozwala motywować się w dużo lepszym stopniu do pracy nad sobą.

     W pierwszym okresie proponowałbym sprawdzone preparaty, które cechują się bardzo dobrym działaniem.

     Dla Pani proponowałbym pozbawiony stymulantów produkt jak np:

     DCP 2.0 (https://www.muscle-zone.pl/fat-burnery-nie-podnoszace-cisnienia/bps-dcp-20-180-kaps). To bardzo polecany delikatny, oparty na synergistycznych substancjach spalacz. Bardzo częsty wybór u kobiet.

     DT: 2 kaps rano, 2-3 kaps przed treningiem
     DNT: 2 kaps rano, 2 kaps po 6-8 godz od pierwszej porcji

     Dodatkiem dla obu z Państwa może być chrom. Preferowałbym w formie pikolinianu: (https://www.muscle-zone.pl/chrom/chromium-picolinate-200mcg-100-kaps) – nie więcej niż 1 kaps dziennie

     Dla Pana:

     Cannibal Inferno (https://www.muscle-zone.pl/termogeniki/chaos-pain-cannibal-inferno-90-kaps)

     DT:
     Rano 2 kaps, przed trneingiem 2-3 kaps
     DNT:
     rano 2-3 kaps

     Proszę zacząć od dolnego zakresu porcji (2 kaps).

     W drugim mini okresie redukcji dokonamy odpowiedniej rotacji środków oraz proponowałbym drobną zmianę w treningu.

     W razie pytań proszę śmiało pisać.

     Pozdrawiam

   • Avatar

    Dzięki za rozpiskę, stosuję się do niej od kilku dni, ale niestety mam nieprzyjemne sensacje ze strony układu pokarmowego po Oxy 🙁 to na pewno po Oxy, bo brałam go kilka tygodni wcześniej przez raptem parę dni, i było tak samo. Biorę 1 kapsułkę, z jedzeniem. Czy jest jakiś sposób żeby to obejść, czy po prostu Oxy nie jest mi dane?

 172. Avatar

  Stosowałem Lipodrene jestem bardzo zadowolony z efektów. W stosunku do tych wynalazków typu trizer – naprawdę działa

 173. Avatar

  Witam! Zakupiłam stimerex hardcore +Yoh HCL Jak je zażywać żeby przyniosło najlepsze efekty? dodam że skończyłam brać CLENBUREXIN II a wcześniej miałam Trizer Proszę o opinie i porade.
  Biegam 3x w tygodniu rano przed śniadaniem czy mogę na pusty żołądek brać pół godziny przed? ile i które czy oba?

  • Jakub Kola

   Witam,

   proszę stosować:

   (proszę pamiętać aby nie przekraczać ilości 0,2mg na 1 kg masy ciała yohimbiny hcl)

   dT: rano 1 kaps yoh hcl + 1 kaps stimerex (naczczo) po 6-8 godz 1 kaps yohimbine hcl
   dnt: rano 1 kaps stimerex, po 6-8 godz yohimbine hcl (1-2 kaps)

   • Avatar

    A czy brać od razu przed treningiem czy ok 30 min wcześniej?

    • Jakub Kola

     Na około 20-35 minut przed treningiem.

     Pozdrawiam

     • Avatar

      Jeczcze jedno pytanie…jak miałabym brać dawki gdybym nie ćwiczyli na czczo tylko południu np.po obiedzie a przed kolacją?
      Trochę mnie męczą te poranne wstawania więc chciałabym coś zmienić.

     • Jakub Kola

      Ok wówczas:

      dT: rano 1 kaps yoh hcl, przed treningiem 1 kaps yohimbine hcl+1 kaps stimerex (na w miare pusty żołądek powiedzmy 2-3 godz po posilku)
      dnt: rano 1 kaps stimerex, po 6-8 godz yohimbine hcl (1-2 kaps)

     • Avatar

      Prosze mi powiedziec …wiem że węglowodany zaburzają działanie yohimbiny przez wyrzut insuliny np.chleb kasza…a czy warzywa też? Jeśli na obiad jem kurczaka z warzywami lub rybę z warzywami ok 1.5-2h przed .a po treningu zjem serek wiejski z pomidorem lub jakąś sałatkę będzie ok?
      Obiad 13.30…yohimbiny 15.45/16…później bieganie 1h…i ok 18 kolacja jest ok? Czy lepiej wydłużyć przerwy i jeść samo bialko i tłuszcz?
      Pozdrawiam.właśnie idę biegać .o 5 była yohimbina a sniadanie bedzie o 7.30 ale co zjesc owsianka odpada?

     • Jakub Kola

      Im niższy indeks glikemiczny WW tym lepiej. A najlepiej nie spożywać ich wcale 2-3 godz przed porcją johimbiny i tyleż samo po zażyciu…

      Proszę przesunąć śniadanie o te pół godzinki jeszcze do 8.

      Owsianka ogólnie nie jest zbyt dobrym pomysłem jeśli chodzi o śniadanie.

      Polecam połączenie białko+tłuszcze.

      Pozdrawiam

     • Avatar

      A czy po treningu od razu można wziąść same aminokwasy?lub izolat białka? czy tez lepiej się wstrzymać żeby nie zaburzalo działanie yohimbiny?

     • Jakub Kola

      Ogólnie w jakimś stopniu białko również podnosi indeks glikemiczny.

      Jednak będzie to już jakiś czas po przyjęciu porcji johimbiny, więc można przyjąć po treningu izolat lub aminokwasy.

      Pozdrawiam

   • Avatar

    Witam ponownie.Po ostatniej suplementacji zakupiłam teraz PURE LABS YOHIMBINA 2,5 mg + TARGET-A2 + kofeina 200 . Dalej biegam rano na czczo co 2 dzień 60min. a co 2 dzień brzuszki, szybki marsz, przysiady tez itp. też ok 60 min w sumie 6X w tygodniu cwiczę …popołudniami czasem rowerek lub orbitrek ..niedziela wolna 🙂
    Proszę mi poradzić jak stosować te suplementy i w jakiej ilości żeby wykorzystać najlepiej ich działanie czy coś można by było dorzucić …? lub coś zmienić?
    Dalej walczę z boczkami i brzuszkiem waże ok 55-56 /162
    Pozdrawiam 🙂

   • Avatar

    Witam ponownie.Po ostatniej suplementacji zakupiłam teraz PURE LABS YOHIMBINA 2,5 mg + TARGET-A2 + kofeina 200 . Dalej biegam rano na czczo co 2 dzień 60min. a co 2 dzień brzuszki, szybki marsz, przysiady tez itp. też ok 60 min w sumie 6X w tygodniu cwiczę …popołudniami czasem rowerek lub orbitrek ..niedziela wolna ?
    Proszę mi poradzić jak stosować te suplementy i w jakiej ilości żeby wykorzystać najlepiej ich działanie czy coś można by było dorzucić …? lub coś zmienić?
    Dalej walczę z boczkami i brzuszkiem waże ok 55-56 /162

    • Jakub Kola

     Rano 1 kaps pure labs i 1 kaps a2 (naczczo)
     przed treningiem (2 godz po posiłku) 2 kaps pure labs + 1 kaps a2 + 200mg kofeiny

     Na tą chwilę już bym nic nie dorzucał tylko dopiął trening i diete na 100% i starał się wyciągnąć ile się da z tych suplementów

 174. Avatar

  Cześć! 🙂 U mnie taka sytuacja – od wielu lat aktywnie – biegi, siłownia, rower, basen, nie jem syfu i pilnuję kcal, ale… 1,5 roku temu – stres i mega deprecha – rozpad związku, utrata pracy, czyli moc atrakcji prowadzących do zaniedbań żywieniowych w postaci za małej ilości spożywanych kcal, skutek – szybki spadek wagi o 4kg. Niby fajnie, bo super się czułam i poprawiłam we wszystkim wyniki, ale teraz już jest po stresie i od kilku mies. wyłącznie tyję, mimo ponownego pilnowania diety i sporego wysiłku – przytyłam 8kg 🙁 Organizm przyzwyczaił się do zbyt małej ilości kcal i teraz nie mogę się przestawić – mam 30 lat, 167cm, ważę 60kg i tyję przy 1500kcal… 🙁 Masakra… Termogenik? Jaki?

  • Jakub Kola

   Witam,

   przede wszystkim proszę podjąć jakąś regularną aktywność fizyczną.

   Następnie proszę spróbować od jakiś słabszych środków.

   Bardzo polecane są:
   Cannibal Claw (www.muscle-zone.pl/regulacja-metabolizmu/chaos-and-pain-cannibal-claw-60-kaps)
   i
   DCP 2.0 (https://www.muscle-zone.pl/fat-burnery-nie-podnoszace-cisnienia/bps-dcp-20-180-kaps)

   Pozdrawiam

   • Avatar

    Dziękuję za odpowiedź, ale w swoim poście podkreślałam właśnie, że nie jestem osoba siedząca na kanapie… Regularnej aktywności u mnie jest bardzo dużo i to od wielu lat! 5h biegu, 3h siłowni, 2h roweru i 2h basenu to dla mnie stałe tygodniowe obciążenie, którego nie chcę zwiększać, bo czasowo moje życie i tak jest dopięte na ostatni guzik. Bardziej chodzi mi o coś, co ruszy mój metabolizm, który zaczął wariować… Rozumiem, że Cannibal Claw, mimo że to, jak Pan pisze – słabszy środek, powinien pomóc?

    • Jakub Kola

     Bardzo dziękuje za wyjaśnienie, zatem można poszukać pomocy w suplementacji.

     Tak, myślę że Cannibal Claw zadziała odpowiednio.

     Nie ma co zaczynać od najsilniejszych środków.

     • Avatar

      Super, dziękuję za radę 🙂 Spróbuję więc CC. Pozdrawiam!

     • Avatar

      Cześć! Jakiś czas temu miałam małe zawirowania z tarczycą, więc odrzuciłam CC i zdecydowałam się na DCP. Mam jednak pytanie odnośnie dawkowania – zaznaczasz na forum, by DCP 2.0 stosować 2xdziennie po 2kaps., a wg zaleceń na opakowaniu powinno być 3xdziennie po 2 kaps. – wcześniej nie brałam takich środków, więc wolę dopytać z czego wynika różnica, zwłaszcza, że biorę 3 dzień i może przypadek, ale zaczęłam mieć lekkie zawroty i ból głowy (zaczęłam od dawki 3xdziennie po 1 kaps.)

     • Jakub Kola

      Witam,

      dawkowanie jakie przedstawiam opiera się na doświadczeniu jakie posiadłem swoim długoletnim doradzaniem na wielu forach tematycznych.

      Skoro producent zaleca dawkowanie 3 x 2 kaps dziennie (to zalecane 6 kaps dziennie), a warto zacząć od niższej dawki, aby właśnie sprawdzić tolerancję organizmu.

      Docelowo można zwiększyć (po uzyskaniu odpowiedzi organizmu nt. odpowiedniej tolerancji środka – m,in. dobra samopoczucie, brak negatywnych objawów itp.) do 2 x 3 kaps, da to wówczas dawkę równą zaleceniom producenta. Pytanie brzmi, dla kogo producent przewidział taką dawkę, dla 90 kilogramowego mężczyzny czy dla 60-kg kobiety. Dlatego warto sprawdzić początkowo preparat na mniejszej dawce.

      Dlaczego dawkowanie 2 x dziennie, a nie 3? 1) dla wygody (porcja rano i porcja przedtreningiem), często łatwo pominąć pośrednią porcję ze względu na pracę, zajęcia itp…

      Idealnym okresem na przyjmowanie tego typu substancji jest pora po przebudzeniu – na pusty żołądek – wówczas substancje aktywne nie muszą przedzierać się przez treści w żołądku.
      A przed treningiem to wiadomo – pośpieszenie metabolizmu oraz wsparcie termogenezy.

      Pozdrawiam

     • Avatar

      I wszystko jasne! Bardzo dziękuję za wyczerpującą odpowiedź 🙂

 175. Avatar

  witam, proszę o polecenie jakiegoś dobrego zestawu. Wiek 33 l. 185cm/92kg. 3x w tygodniu po 1h bieżnia, dziękuję.
  Pozdrawiam

  • Jakub Kola

   Witam,

   polecam zacząć od Oxy Max XT:

   Dzień treningowy:
   rano 1 kaps Oxy max, przed trneingiem (20-35 min) 1 kaps Oxy max
   Dzień nietreningowy:
   rano 1 kaps Oxy max, (druga porcja opcjonalnie po 6-8 godzin, 1 kaps Oxy max)

   To bardzo prosty, skuteczny i potwierdzony przez wiele osób schemat dawkowania.

   Pozdrawiam

 176. Avatar

  W ciąży bardzo dużo przytyłam. Nie mogę poradzić sobie z odchudzaniem chociaż minęły juz 3 lata. Pracuję ale mimo to moje życie jest mało aktywne fizycznie. Nie mam czasu chodzić na siłownię więc planuję 3
  3 x tyg trenować w domu na rowerze stacjonarnym i wprowadzić dietę.. Chciałabym w 3 mies. zgubić 10 kg. chociaż nie wiem czy to możliwe. Myślałam o zastosowaniu czegoś miejscowo bo najwięcej tłuszczu mam na brzuchu i czegoś extra na spalanie. Proszę o pomoc.

 177. Avatar

  Cześć,
  Od kilku miesięcy staram się ćwiczyć przynajmniej 3 razy w tyg cardio plus 1-2x siłowy, ostatnio przybyło mi dużo obowiązków co za tym idzie również stresu. Waga spadła niewiele. Jest to dosyć frustrujące, więc postanowiłam zakupić jakiś spalacz. Jestem nowicjuszem w tym temacie, więc proszę o radę, zależy mi na dosyć szybkich efektach. Mam 23 lata, 178 cm wzrostu i 80 kg.
  Pozdrawiam

 178. Avatar

  Witam 😉 jestem na kupnie johimbiny i chciałabym użyć dodatkowo jakiś spalacz dla lepszego efektu. co jest godne uwagi ?

 179. Avatar

  Co moglibyście polecić dla kobiety, na którą ani oxymax ani lean xtreme nie wpłynął kompletnie? Nawet pobudzenia nie czułam, waga bez zmian mimo diety i treningów.. Jakbym łykała witaminki :/ a mam do zrzucenia tylko 5kg..

  • Jakub Kola

   Witam,

   można jeszcze spróbować Lipodrene.

   Najczęstsze błędy leżą po stronie nieprawdłowej diety i/lub treningu.

   Proszę przeanalizować je dokładnie.

   Pozdrawiam

   • Avatar

    trening i dieta są naprawdę OK, zwłaszcza dieta, poważnie 😉 już zdrowiej się chyba nie da 😛 może yohimbinę do tego dorzucić jakąś, jak Pan myśli, panie Jakubie?

   • Avatar

    Nie wiem gdzie mozna napisac do Pana bezposrednio, sprubuję wiec tutaj.Mam 31 lat i 100kg wagi.Kiedys cwiczyłem ostro i codziennie bez zadnej wiedzy czy diety (tylko dwa obiady dziennie 🙂 ) budowa ciala jak i obwody i kontuzje zostaly.Niestety gdy zajałem sie pracami wielema i wyscigiem sczurów nabrałem nawyku jedzenia raz dziennie o 17 gdy powróciłem do domu i do tego piwko przed 22.Teraz wiec mój metabolizm jest tak zamulony ze jem juz co 2h mikroposilki a czasem i to za duzo. Rozpocząlem treningi godzinne z duza iloscia powtórzen. Czas pozwala max 2 razy tydzien. Próbowalem treningu HIT pomimo wagi dawalem w biegu rade 8 obw zrobic.Efektów zbicia wagi brak,oprócz wody której sie pozbyłem spod skóry.Bardzo proszę o radę,chciałbym zastosowac spalacz wraz metabolizerem i zapytac czy nada sie do tego zestawu BCAA które tez ponoc pomagaja metabolizowac tkanke tł,poza tym lubie dzwigac zelastwo i potrzebowałbym jakiejs regeneracji a shake proteinowe maja jednak duzą dawke kalorii ponoc.Proszę o radę.

 180. Avatar

  Witam,
  co Pan poleca dla kobiety lat 45. Mam niedoczynność tarczycy i niedokrwistość. Leczę się oczywiście jestem na diecie 1000 cal. Schudlam 10 kg jednak od 2 miesięcy waga prawie stoi i chciałbym to zmienić co mogę zastosować , aby sobie nie zaszkodzić

 181. Avatar

  witam serdecznie.
  Jestem dość aktywną +30stką (3-5xfitness/siłownia na tydzień) ale zbędne kg opornie lecą ;/ żeby nie powiedzieć ze stoją w miejscu 🙁
  Moje doświadczenia ze spalaczami to revex16 (2tabl przed treningiem) oraz Black Bomb (straszne kołatania serce i drżenie rąk- więc po kilku tabl oddałam koledze. TRIZER – biorę w sumie do dnia dzisiejszego po 2tabl przed treningiem. efektów nie widzę.
  Ostatnio PURE BETA ALANINE w proszku – mrowienie ale wytrzymałość fajna.
  Obecnie zwiększyłam ilość białka do ok 2g/kg masy ciała.
  Po przeczytaniu rankingu (który jest pierwsza klasa!) postanowiłam wesprzeć się czymś mocniejszym. Zrobić połączenie które końcu spali ten tłuścior :/
  Wstępnie po przeczytaniu komentarzy na myśl przyszło mi połączenie Stimerex + Target A-2
  lub DCP 2.0 . Proszę o poradę .
  Pozdrawiam 🙂

 182. Avatar

  Witam. Przy wzroście 157 ważę 67 kg. Chciałabym się pozbyć tłuszczyku głównie z brzucha i ud. Oraz cellulitu który nie dawno się pojawił. A niestety nie mam czasu na żadne ćwiczenia ponieważ pracuje od poniedziałku do soboty cały dzień. Prosiłabym o radę jakiś dobry spalacz który by to zrobił za mnie. Myślałam aby zakupić Trizer. ale nie wiem czy pomoże przy małej ilości ruchu. Proszę o pomoc. Pozdrawiam

  • Jakub Kola

   Witam,

   Trizer to pieniądze wyrzucone w błoto.

   Proszę spróbować połączenia: Alphamind (https://www.muscle-zone.pl/termogeniki/alphamind-243g) + DCP 2.0

   Proszę również spróbować znaleźć czas na chociaż jeden trening tygodniowo, to na pewno dużo pomoże.

   Pozdrawiam

   • Avatar

    Witam i dzięki za odpowiedź.
    Zdążyłam jednak już przed odpowiedzią zamówić DCP 2.0 oraz TARGET A2 .
    mam nadzieję że choć troszkę trafiłam, sugerując się opiniami postawiłam na taki zestaw.
    Bardzo bym prosiła o rozpiskę dawkowania. (Na siłownię zazwyczaj chodzę w godzinach 18-21)
    Pozdrawiam

    • Jakub Kola

     Rano 3 kaps DCP + 1 kaps A2
     przed treningiem 3 kaps dcp i 1-2 kaps A2 (2 godziny odstępu po posiłku)

     dni bez treningu:
     rano 3 kaps DCP+ 1-2 kaps A2

     Rano – tzn przed sniadaniem (1 godzina odstępu) naczczo

     Pozdrawiam

     • Avatar

      Super dzięki wielkie. Czy do tego ‚zestawu’ moge dodac cos co postawi mnie na nogi rano (wstaję o 5 co 3ci dzien) i doda energii? Myslalam ze Dcp lub A2 kopnie chociaz troszkę z rana brane na czczo- a tu nic.

     • Avatar

      Czy do DCP mogę dodać TA2 Max lub Yohimbine HCL?

      obecnie od tygodnia biore rozpisaną wyżej DCP 2.0 oraz TARGET A2
      ale pobudzenia zero….a nie ukrywam że na to liczę idąc na siłownię czy nawet zaczynając dzień 😉

      Czy jakies racjonalne połączenie tych suplementów?
      Proszę o poradę
      pozdrawiam

     • Jakub Kola

      Jeśli chodzi o pobudzenie to najlepszą i najtańszą opcją jest dokupienie i dodane kofeiny w kapsułkach.

      200-400 mg powinno wystarczyć.

 183. Avatar

  Witam
  Chciałbym zmaxymalizowac efekty zakupiłem Createn + alphamine co jeszcze można zakupić do tego zestawu? ( redukcja)

 184. Avatar

  Witam, szkoda że dopiero teraz trafiłam tu na te forum szukając spalacza dla siebie, przeglądałam rożne fora, i zakupiłam CHAOS & PAIN Inferno Apocalypse , szukałam czegoś mocniejszego co naprawde da rezultaty, zamierzam chodzic na siłownie przynajmniej 2 razy w tyg, dieta jest juz zredukowana i w sumie slabo dział dlatego zdecydowałam sie na jakiś spalacz, mam 158 waże ok 54kg , chciałabym zrzucić ok 5 kg, czy ten spalacz wystarczy by miec szybkie efekty, czy ew dolożyc coś jeszcze do niego? prosze o radę?