Since 2005
Aktualnie jesteś:
Wybierz język:
 • Delivery outside EU
 • Delivery outside EU
Potrzebujesz pomocy?
Zostaw nam wiadomość
Wybierz język:
 • Delivery outside EU
 • Delivery outside EU
Wybierz walutę: $ £
Since 2005
Aktualnie jesteś:
 • Popularne
  Polska Polska
  Niemcy Niemcy
  Wielka Brytania Wielka Brytania
  Irlandia Irlandia
 • A
  Australia Australia
  Austria Austria
 • B
  Białoruś Białoruś
  Belgia Belgia
  Boliwia Boliwia
  Brazylia Brazylia
  Bułgaria Bułgaria
 • C
  Chile Chile
  Chorwacja Chorwacja
  Cypr Cypr
  Czechy Czechy
 • D
  Dania Dania
 • E
  Estonia Estonia
 • F
  Finlandia Finlandia
  Francja Francja
 • G
  Grecja Grecja
 • H
  Holandia Holandia
  Hiszpania Hiszpania
 • I
  Islandia Islandia
  Izrael Izrael
 • J
  Japonia Japonia
 • K
  Kanada Kanada
  Korea Południowa Korea Południowa
 • L
  Liechtenstein Liechtenstein
  Litwa Litwa
  Luksemburg Luksemburg
 • Ł
  Łotwa Łotwa
 • M
  Malta Malta
  Meksyk Meksyk
  Monaco Monaco
 • N
  Nowa Zelandia Nowa Zelandia
  Norwegia Norwegia
 • P
  Portugalia Portugalia
 • R
  Rumunia Rumunia
  Rosja Rosja
  RPA RPA
 • S
  San Marino San Marino
  Słowacja Słowacja
  Słowenia Słowenia
  Szwecja Szwecja
  Szwajcaria Szwajcaria
 • T
  Turcja Turcja
 • U
  Ukraina Ukraina
  USA USA
 • W
  Węgry Węgry
  Włochy Włochy
bok@muscle-zone.pl
wysylka
Wybierz walutę: $ £
Wybierz język:
 • Delivery outside EU
 • Delivery outside EU
0 0,00 zł
Since 2005  bok@muscle-zone.pl  +48 510 054 586

JESTEŚ Z EUROPY, USA, KANADY, BLISKIEGO WSCHODU LUB AUSTRALII?

Nie martw się wysokimi cenami suplementów diety lub ich brakiem na rynku. Gdziekolwiek mieszkasz lub aktualnie przebywasz, Muscle-Zone zawsze służy Ci pomocą. W każdej chwili możesz złożyć zamówienie w naszym sklepie, zapłacić kartą debetową, kredytową lub zrobić przelew ze swojego banku w Polsce lub zagranicą, lub też za pośrednictwem jednego z oferowanych przez nas systemów płatności online. Przesyłkę dla Ciebie wyślemy za pośrednictwem renomowanej firmy kurierskiej, dzięki czemu otrzymasz ją w ciągu 3-8 dni roboczych (licząc od momentu zaksięgowania środków pieniężnych na naszym koncie).

WAŻNE INFORMACJE

1

Przesyłki wysyłamy z terenu Unii Europejskiej do niemal każdego kraju na świecie. Niektóre produkty wysyłamy również ze Stanów Zjednoczonych do krajów Unii Europejskiej.

2

Przesyłki, które wysyłamy do krajów UE nie podlegają odprawie celnej.

3

Przesyłki, które wysyłamy do Norwegii podlegają odprawie celnej. Koszt odprawy celnej wliczony jest w koszt wysyłki. Jej czas wynosi średnio 2-3 dni robocze, co może spowodować wydłużenie czasu doręczenia przesyłki.

Należy również pamiętać, iż sprowadzając towar do Norwegii należy okazać tamtejszym celnikom potwierdzenie płatności za niego (np. wyciąg z rachunku bankowego lub z karty kredytowej). W innym razie, towar ten nie zostanie poddany odprawie celnej i odesłany do nadawcy.

4

Każda przesyłka, którą wysyłamy do Norwegii, USA lub gdziekolwiek indziej poza granice Unii Europejskiej zawiera niezbędne do odprawy celnej dokumenty. Jej czas różni się w przypadku poszczególnych krajów (w zależności od specyfiki i aktualnych okoliczności funkcjonowania danego urzędu celnego) i może ulec wydłużeniu.

Za jakiekolwiek problemy z odprawą celną, wydłużające czas doręczenia przesyłki, nie ponosimy odpowiedzialności.

5

Zamawiąjąc towar do kraju, w przypadku którego jego odprawa celna jest wymagana, nie ponosimy kosztów jakichkolwiek opłat celnych. Ich uiszczenie jest obowiązkiem klienta.

6

Jeśli z jakichś przyczn towar nie zostanie odprawiony i odesłany z powrotem do nas, to wówczas należy mieć świadomość, iż zwrot środków dla klienta zostanie pomniejszony o koszty magazynowania towaru na granicy oraz jego wysyłki zwrotnej, które będziemy zmuszeni ponieść.

Koszty te wynoszą od 6 do 10-krotności kosztu nadania przesyłki.

7

Po nadaniu przez nas przesyłki klient otrzymuje od nas wiadomość e-mail, w której podany jest numer śledzenia przesyłki. Umożliwia on monitorowanie bieżącego statusu doręczenia przesyłki na stronie internetowej danego przewoźnika – z wyjątkiem niektórych poczt krajowych, w tym brytyjskiej (Royal Mail), kanadyjskiej (Canada Post) i amerykańskiej (USPS), które takiej możliwości nie dają lub bywają zawodne.

Należy mieć na uwadze, że w przypadku zbyt długiego okresu oczekiwania na doręczenie przesyłki przez ww. poczty lub jej zaginięcie, rozpatrzenie wniosku reklamacyjnego może potrwać nawet do 60 dni.

8

Przesyłki wysyłamy za pośrednictwem firm kurierskich: DHL*, GLS (we współpracy z Parcelforce** na terenie Wlk. Brytanii), UPS*** oraz FedEx****.

9

Wysyłkę zagraniczną realizujemy także za pośrednictwem Poczty Polskiej, współpracującej w tym zakresie z urzędami pocztowymi poszczególnych krajów

10

Wysyłkę zagraniczną realizujemy także za pośrednictwem firmy InPost oraz InPost Paczkomaty.*****

* W razie nieudanego dostarczenia przesyłki (np. w wyniku nieobceności odbiorcy pod wskazanym przez niego adresem), kurier DHL wystawia avizo informujące o możliwości i zasadach osobistego odbioru przesyłki w tzw. Service Point – punkcie samodzielnego odbioru przesyłek DHL.

** W razie nieudanego dostarczenia przesyłki (np. w wyniku nieobceności odbiorcy pod wskazanym przez niego adresem), kurier Parcelforce wystawia avizo informujące o możliwości i zasadach osobistego odpioru przesyłki w tzw. ParcelShop – punkcie samodzielnego odbioru przesyłek Parcelforce.

*** Istnieje możliwość skorzystania z usługi UPS Access Point™, a więc osobistego odbioru przesyłki w wybranym przez Ciebie miejscu i porze dnia, np. w sklepie, będącym partnerem UPS (ich lista oraz ich dokładne lokalizacje, dostępna jest na oficjalnej stronie przewoźnika). Należy pamiętać, aby przy odbiorze przesyłki w UPS Access Point mieć ze sobą ważny dokument ze zdjęciem potwierdzający tożsamość. W razie nieudanego dostarczenia opłaconej "z góry" przesyłki (np. w wyniku nieobecności odbiorcy pod wskazanym przez niego adresem), kurier UPS wystawia avizo informujące o możliwości i zasadach osobistego odbioru przesyłki w najbliższym UPS Access Point – punkcie samodzielnego odbioru przesyłek UPS.

**** Istnieje możliwość skorzystania zarówno z usługi FedEx Economy, jak i FedEx Priority.

***** Istnieje możliwość skorzystania zarówno z usługi dostarczenia przesyłki do rąk własnych (przez kuriera), jak i do paczkomatu dostępnego 24/7, dającego możliwość samodzielnego odbioru przesyłki o dowolnej porze.


 

RODZAJE WYSYŁEK, PRZEWOŹNICY

Wysyłki zagranicze realizowane są przez nasze magazyny zlokalizowane na terenie Unii Europejskiej, m.in w Rotherham w Anglii oraz Goerlitz w Niemczech, i tak:

Wysyłka zagraniczna na terenie Unii Europejskiej nie wiąże się z dodatkowymi opłatami i procedurami celnymi, i realizowana jest w następującej dowolnej formie:

- Transport lotniczy za pośrednictwem: FedEx
- Transport drogowy za pośrednictwem: DHL, UPS, GLS, FedEx Economy, Paczkomaty InPost, Przesyłki InPost, Poczta Polska (we współpracy z przewoźnikami pocztowymi poszczególnych krajów, np. Royal Mail w Wielkiej Brytanii, czy Deutsche Post w Niemczech).

Ponadto, oferujemy możliwość nadania przesyłki do wybranego punktu odbioru (osobistego/samodzielnego) przesyłek obsługiwanych przez wyżej wymienione firmy kurierskie.

DARMOWA WYSYŁKA

darmowa wysyłka do wielkiej brytanii
darmowa wysyłka do niemiec

WYSYŁKA POZA UNIĘ EUROPEJSKĄ

Wysyłka zagraniczna do Norwegii, Szwajcarii lub Islandii może wiązać się z dodatkowymi opłatami i procedurami celnymi, i realizowana jest w następujęcej formie:

- Fedex Priority

Wysyłka zagraniczna do USA, Kanady, Australii, Japonii lub na Bliski Wschód może wiązać się z dodatkowymi opłatami i procedurami celnymi, i realizowana jest w następujęcej formie:

- Fedex Priority


CENNIKI PRZEWOŹNIKÓWSKŁADANIE ZAMÓWIENIA KROK PO KROKU

Biuro obsługi klienta

Współpraca

Reklamacje

+48 510-054-586
Zainteresowany współpracą?
Napisz do nas: jakub@muscle-zone.pl JOIN MZ

Premiera w Muscle-Zone!

APOLLO'S HEGEMONY

L-Dopa

99,00 zł

APOLLO'S HEGEMONY

Fucoxanthin

79,00 zł

Supps4You LLC

16192 Coastal Hwy
Lewes, 19958 Delaware
USA

Copyright © 2015 by MZ-STORE. All rights reserved.

MZ SUPPLEMENTS LTD
FARFIELD PARK ROTHERHAM S63 5DB
sklep@muscle-zone.pl +48 501 537 027>