0 0,00 zł
 bok@muscle-zone.pl  +48 501-537-027
Since 2005
Powiadom mnie o dostępności
Omega-3 Omega-3 237 ml
Nordic Naturals
115,00 zł

Omega-3 237 ml

od 3 sztuk tylko: 112,70 zł / szt. -2%

Waga wysyłki: 300g
Bez glutenu
Bez GMO
Naturalny

Jako alternatywę polecamy:

Omega-3 100 kaps.
Omega-3 100 kaps.
MZ-STORE
29,00 zł
115,00 zł z VAT
2,40 zł / porcja
Możemy Ciebie powiadomić kiedy produkt będzie znów dostępny
Zapisz
Sprzedawcą , importerem oraz podmiotem odpowiedzialnym za opis jest:
Produkt wysyłany jest z UE
Opis produktu
  • Porcja kwasów omega-3 pozyskana z dziko żyjących ryb
  • Wygodna do stosowania płynna formuła
  • Przyjemny, cytrynowy smak i aromat
  • Produkt odpowiedni dla wegetarian

Nordic Naturals Omega-3 to suplement diety, który zawiera cenne kwasy omega-3 pozyskane z dziko żyjących sardeli i sardynek. Preparat jest dostępny w formie płynu o świeżym, cytrynowym smaku.

Omega-3 to organiczne związki chemiczne należące do rodziny wielonienasyconych kwasów tłuszczowych. Głównymi przedstawicielami tej grupy są kwasy eikozapentaenowy (EPA) i dokozaheksaenowy (DHA). Związki te nie mogą być wyprodukowane w ludzkim organizmie, a jednak są niezbędne dla regulowania mechanizmów jego homeostazy. Stąd tak ważne jest dostarczanie ich wraz z pożywieniem.

Kwasy omega-3 warunkują prawidłowe funkcjonowanie ludzkiego organizmu. Mogą one ulegać konwersji, w wyniku której powstają ważne substancje biologicznie aktywne, takie jak np. hormony tkankowe. Wykazują one niezwykle szerokie spektrum działania i są zaangażowane w liczne mechanizmy regulacyjne. Oprócz tego kwasy omega-3 są budulcem fosfolipidów, które wchodzą w skład struktur błonowych w niemal wszystkim komórkach ludzkiego ciała. Ponadto naukowo udowodniono, że mają one duże znaczenie dla utrzymania prawidłowej pracy serca. Podkreśla się również znaczącą rolę kwasu DHA we wspieraniu pracy mózgu i utrzymywaniu prawidłowego widzenia.

Doskonała jakość produktu wyróżnia go na tle innych. Zawarte w składzie kwasy omega-3 zostały pozyskane ze sprawdzonego surowca, czyli dziko żyjących sardeli i sardynek. Olej ryb tego gatunku jest szczególnie cenionym źródłem kwasów EPA i DHA. Preparat ma bardzo komfortową do suplementowania formę płynu, co doceniają zwłaszcza osoby mające problem z połykaniem kapsułek. Naturalny cytrynowy aromat świetnie maskuje rybi zapach i nadaje preparatowi przyjemny, orzeźwiający smak.

Podsumowując, Nordic Naturals Omega-3 to wysokiej jakości preparat, który pozwala wprowadzić do diety dodatkową dawkę cennych kwasów omega-3. Powinien zainteresować zwłaszcza osoby spożywające mało ryb i poszukujące jakiejś sprawdzonej alternatywy.

Zalecane spożycie
Producent, Dystrybutor, Sprzedawca
Recenzje (0)
Informacja żywieniowa
Podobne produkty
Najlepiej połączyć z
Zapisz się na newslettera Sklepu MZ
Odbieraj kupony rabatowe, aktualności ze Sklepu MZ, specjalne oferty i wiele więcej!

Biuro obsługi klienta

Pomoc i konsultacje

MZKatalog - polecani dietetycy
MZKatalog - polecani trenerzy
MZKatalog - polecane kluby