0 0,00 zł
 bok@muscle-zone.pl  +48 501-537-027
Since 2005
Powiadom mnie o dostępności
BoostMe BoostMe 120 kaps.
Healthlabs
155,00 zł

BoostMe 120 kaps.

Waga wysyłki: 350g
Bez glutenu
Wegetariański
Wegański

Jako alternatywę polecamy:

NALT (Tyrozyna z B6) 120 kaps.
NALT (Tyrozyna z B6) 120 kaps.
Apollo's Hegemony
59,00 zł
155,00 zł z VAT
5,17 zł / porcja
Możemy Ciebie powiadomić kiedy produkt będzie znów dostępny
Zapisz
Sprzedawcą , importerem oraz podmiotem odpowiedzialnym za opis jest:
Produkt wysyłany jest z UE
Opis produktu
  • Kompleksowa formuła promująca prawidłowe funkcje układu nerwowego
  • Zestaw synergistycznie działających witamin, minerałów i adaptogenów
  • Rekomendowany osobom wykonującym wymagająca pracę umysłową
  • Przyjazny osobom na diecie wegańskiej i wegetariańskiej

Health Labs BoostMe to wieloskładnikowa formuła wspomagająca prawidłowe funkcje układu nerwowego. Zawiera zestaw kluczowych witamin z grupy B, cynk, magnez, adaptogeny oraz substancje aktywne biologicznie. Preparat jest przyjazny wegetarianom i weganom.

Naturalne wsparcie dla układu nerwowego
Prezentowany preparat zawiera składniki ważne dla mózgu i układu nerwowego. Należą do nich przede wszystkim witaminy B3, B6, B12 oraz kwas foliowy, dostępne w aktywnej metabolicznie formie. Przyczyniają się one do utrzymania prawidłowych funkcji układu nerwowego i korzystnie wpływają na funkcje psychologiczne. Są też zaangażowane w metabolizm energetyczny i mogą redukować uczucie zmęczenia oraz znużenia. W składzie suplementu znalazł się także cynk. Co ciekawe, szacuje się, że największa zawartość tego pierwiastka występuje w mózgu. W badaniach udowodniono, że jest on zaangażowany w modulowanie przekaźnictwa synaptycznego i odgrywa ważną rolę w utrzymywaniu prawidłowych funkcji psychologicznych. Równie cenna jest obecność magnezu. Jest to kolejny związek chemiczny warunkujący prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego.

Właściwości adaptogenne
W składzie prezentowanego preparatu znalazł się suchy ekstrakt z żeń-szenia syberyjskiego. Roślina ta jest niezwykle ceniona w tradycyjnej medycynie chińskiej. Zalicza się ją grona adaptogenów, czyli substancji stanowiących naturalne wsparcie dla organizmu egzystującego w niesprzyjających warunkach zewnętrznych. Dla człowieka takimi warunkami może być np. przedłużająca się ekspozycja na stresory. W badaniach udowodniono, że eleuterokok kolczasty, bo tak brzmi prawidłowa nazwa rośliny, korzystnie wpływa na ogólny stan zdrowia, wspomaga zdrowie fizyczne i psychiczne, a także promuje zdolności umysłowe. Ma duży udział w obronie organizmu przed czynnikami zewnętrznymi, które potencjalnie mogłyby mu zaszkodzić.

Podsumowując, Health Labs BoostMe to zaprojektowany przez specjalistów ds. żywienia kompleks, złożony ze składników wspierających układ nerwowy, wspomagających koncentrację i przyczyniających się do zniwelowania uczucia zmęczenia oraz znużenia. Stanowi naturalne wsparcie dla organizmu, zwłaszcza w okresach wytężonej pracy intelektualnej.

Zalecane spożycie
Producent, Dystrybutor, Sprzedawca
Recenzje (0)
Informacja żywieniowa
Podobne produkty
Najlepiej połączyć z
Zapisz się na newslettera Sklepu MZ
Odbieraj kupony rabatowe, aktualności ze Sklepu MZ, specjalne oferty i wiele więcej!

Biuro obsługi klienta

Pomoc i konsultacje

MZKatalog - polecani dietetycy
MZKatalog - polecani trenerzy
MZKatalog - polecane kluby