0 0,00 zł
 bok@muscle-zone.pl  +48 501-537-027
Since 2005
Powiadom mnie o dostępności
Izolat 97% Izolat 97% 1000g
Extensor
169,00 zł

Izolat 97% 1000g

4.75 (4 opinii)

od 3 sztuk tylko: 165,62 zł / szt. -2%

Waga wysyłki: 1200g

Jako alternatywę polecamy:

Isolate 500g
Isolate 500g
MZ-STORE
99,00 zł
169,00 zł z VAT
5,12 zł / porcja
Możemy Ciebie powiadomić kiedy produkt będzie znów dostępny
Zapisz
Sprzedawcą , importerem oraz podmiotem odpowiedzialnym za opis jest:
Opis produktu
 • Wysokiej jakości odżywka białkowa zawierająca 100% izolatu białek serwatki
 • Szybki czas absorbcji z przewodu pokarmowego
 • Uzupełnia dzienne zapotrzebowanie na proteiny
 • Wysoka zawartość składników mineralnych
 • Bardzo wysoka zawartość białka, aż 97%!
 • Wysoka zawartość aminokwasów BCAA
 • Zapobiega katabolizmowi mięśniowemu
 • Nie zawiera laktozy oraz innych cukrów
 • Idealna do spożycia około treningowo
 • Wysoce przyswajalne źródło białka
 • Niska zawartość tłuszczy
 • Naturalny smak

Extensor Izolat 97% to odżywka białkowa zawierająca aż 100% białka serwatkowego w składzie. Dzięki temu dostarcza 97% białka w 100 g produktu, cechującego się wysoką biodostępnością, łatwością rozpuszczania oraz wysoką zawartością naturalnie występujących w mleku składników mineralnych. Zaawansowany proces produkcji sprawia, że odżywka jest całkowicie pozbawiona laktozy oraz innych cukrów, a także posiada niską zawartość tłuszczu.

Izolat białek serwatkowych (WPI) - pozyskiwany jest poprzez zaawansowany proces selektywnej wymiany jonowej, który pozwala niemal w całości wyizolować białko z serwatki. Odżywka nie zawiera laktozy, a zawartość tłuszczu nie przekracza 0,9 g na 100 g produktu.

Klienci o produkcie
pokaż wszystkie recenzje tego produktu
rewelacyjne białko, najbardziej czyste białko jakie można dostać. Z smakiem można kombinować z kakao albo mieszać np z innych odżywkami. zero problemów gastrycznych po tym białku.
06/11/2017 szymon

Tak skomponowana odżywka białkowa cechuje się wysoką wartością biologiczną, mierzoną za pomocą skali BV (Biological Value). Wartość BV dla WPI wynosi aż 159, co świadczy o łatwości wykorzystywania zawartych w białku aminokwasów na potrzeby organizmu. Jest to najwyższa notowana wartość dla odżywek białkowych. Wpływ na indeks BV ma także wysoka zawartość aminokwasów egzogennych, które muszą być dostarczane do organizmu wraz z pożywieniem.

Ponadto zawierająca minimalne ilości tłuszczu oraz pozbawiona węglowodanów odżywka, posiada niezwykle szybki czas absorbcji z przewodu pokarmowego. Czas całkowitego przyswojenia odżywki szacuje się na około godziny po spożyciu, co sprawia, że idealnie sprawdzi się jako białko bezpośrednio po treningu. Natychmiastowa dostawa białka po aktywności fizycznej przyśpiesza proces regeneracji mięśni oraz inicjuje procesy anaboliczne.

Korzyści z przyjmowania odżywki białkowej
Odżywki białkowe pomagają uzupełnić dzienne zapotrzebowanie organizmu na proteiny, które niezbędne są do procesów regeneracyjnych oraz rozbudowy masy mięśniowej. Zwiększone spożycie białka w diecie skraca czas mięśni potrzebny do regeneracji oraz zmniejsza uszkodzenia mięśni i związaną z nimi opóźnioną bolesność mięśniową. Proteiny są bowiem wykorzystywane do naprawy i regeneracji nie tylko tkanki mięśniowej, ale także tkanki łącznej budującej ścięgna i więzadła.

Masa mięśniowa
Zwiększenie ilości masy mięśniowej wiąże się z procesem syntezy nowych białek mięśniowych (MPS), który zależy między innymi od podaży białka w diecie. Przy odpowiedniej dostępności wszystkich niezbędnych aminokwasów, możliwe jest zwiększenie przekroju poprzecznego mięśni, czyli hipertrofii. Jednym z ważniejszych aminokwasów w kontekście pobudzenia MPS jest leucyna, która wraz z izoleucyną oraz waliną wchodzi w skład aminokwasów o rozgałęzionym łańcuchu bocznym (BCAA). Producent zadbał o wysoką zawartość tych egzogennych aminokwasów w odżywce, dzięki czemu zwiększa się jej potencjał anaboliczny.

Redukcja tkanki tłuszczowej
Zwiększona podaż białka zalecana jest dla osób pragnących pozbyć się tkanki tłuszczowej z organizmu, ponieważ pomaga ona utrzymać pożądany poziom masy mięśniowej. Dodatkowa porcja protein może skutecznie zmniejszyć aktywność enzymów proteolitycznych, które odpowiadają za rozpad zawartych w mięśniach białek na poszczególne aminokwasy. Dodatkowym atutem spożywania większych ilości białka podczas redukcji jest wysoki poziom sytości po posiłku. Udowodnione zostało, że spożywanie wysokoproteinowego posiłku skutecznie pomaga ograniczyć ilość spożywanych w ciągu dnia kalorii.

Podsumowując, Extensor Izolat 97% to wysokiej jakości odżywka białkowa skomponowana w 100% z izolatu białek serwatki. Pozbawiona węglowodanów i cechująca się niezwykle niską zawartością tłuszczu odżywka posiada wysoki indeks wartości biologicznej oraz szybki czas wchłaniania. Idealnie sprawdzi się jako forma protein zaraz po treningu, gdzie skutecznie przyśpieszy proces regeneracji oraz nasili procesy anaboliczne.

Zalecane spożycie
Producent, Dystrybutor, Sprzedawca
Recenzje (4)
Informacja żywieniowa
Podobne produkty
Najlepiej połączyć z

Ostatnio na blogu

Grzyb Cordyceps sinensis – właściwości zdrowotne „himalajskiego złota”

Grzyb Cordyceps sinensis – właściwości zdrowotne „himalajskiego złota”

Nie tylko rośliny człowiek wykorzystuje jako surowce prozdrowotne. Wielka moc drzemie też w niektórych grzybach. Te, które...

czytaj więcej

7 najczęstszych błędów na redukcji

7 najczęstszych błędów na redukcji

Okres wiosenny to czas, kiedy wiele osób rozpoczyna redukcję tak, aby na lato osiągnąć wymarzoną formę. Często jednak...

czytaj więcej

Białko w diecie sportowca

Białko w diecie sportowca

Wśród wszystkich makroskładników obecnych w diecie osoby aktywnej fizycznie to właśnie białko obrosło...

czytaj więcej

Mononukleotyd nikotynamidu (NMN) jako suplement przeciwstarzeniowy

Mononukleotyd nikotynamidu (NMN) jako suplement przeciwstarzeniowy

W czerwcu 2018 roku WHO zaklasyfikowało starzenie się jako chorobę. Jeśli starzenie się organizmu jest chorobą, to czy są na...

czytaj więcej

Teakryna – udoskonalona wersja kofeiny

Teakryna – udoskonalona wersja kofeiny

Jaka jest kofeina, każdy wie. Znaczna część populacji korzysta z jej walorów każdego ranka, by zyskać energię i...

czytaj więcej

Suplementy na zwiększenie siły

Suplementy na zwiększenie siły

Wraz ze wzrostem stażu treningowego coraz trudniej poprawić swoje osiągi. Wyniki siłowe, które przez pierwszy rok lub dwa rosną...

czytaj więcej
Zapisz się na newslettera Sklepu MZ
Odbieraj kupony rabatowe, aktualności ze Sklepu MZ, specjalne oferty i wiele więcej!

Biuro obsługi klienta

Pomoc i konsultacje

MZKatalog - polecani dietetycy
MZKatalog - polecani trenerzy
MZKatalog - polecane kluby