0 0,00 zł
 bok@muscle-zone.pl  +48 501-537-027
Since 2005
Powiadom mnie o dostępności
Ashwagandha BIO Ashwagandha BIO 200g
BeOrganic
23,80 zł

Ashwagandha BIO

Wszystkie warianty:

Waga wysyłki: 350g
Ekologiczny
Bez GMO
Bez dodatków
Naturalny
Wegetariański
Wegański

Jako alternatywę polecamy:

Ashwagandha Diamond HPLC  60 kaps.
Ashwagandha Diamond HPLC 60 kaps.
Apollo's Hegemony
59,00 zł
23,80 zł z VAT
0,36 zł / porcja
Możemy Ciebie powiadomić kiedy produkt będzie znów dostępny
Zapisz
Sprzedawcą , importerem oraz podmiotem odpowiedzialnym za opis jest:
Produkt wysyłany jest z UE
Opis produktu
  • 100% mielony korzeń ashwagandhy
  • Ekologiczne pochodzenie surowca
  • Brak jakichkolwiek dodatków
  • Słynny roślinny adaptogen

BeOrganic Ashwagandha to certyfikowany produkt ekologiczny, który zawiera mielony korzeń ashwagandhy. Roślina ta jest zaliczana do adaptogenów i stanowi naturalne wsparcie dla organizmu w okresie nasilonego stresu.

Ashwagandha (Withania somnifera) to jedna z najpopularniejszych roślin adaptogennych. Jest nieduża, występuje w Afryce i Azji, choć obecnie uprawia się ją również w wielu innych częściach świata. Za najbardziej wartością część rośliny jest uznawany korzeń. Gromadzi on unikalne związki przynależące do laktonów steroidowych. Cechują się one wysoką aktywnością biologiczną i przesądzają o wyjątkowych właściwościach rośliny.

Ashwagandha dobrze sprawdza się w okresach wzmożonego napięcia psychicznego. Jej wpływ na układ nerwowy i funkcje psychologiczne został dobrze zbadany przez naukowców. Udowodnili oni, że roślina przyczynia się do optymalnej aktywności umysłowej oraz poznawczej, wspiera zdrowie psychiczne, promuje uczucie relaksu i pomaga utrzymać właściwy poziom energii. To czyni z niej doskonałą propozycję dla osób pozbawionych sił witalnych, przemęczonych czy też narażonych na czynniki stresogenne.

Ashwagandha jest zasobna w naturalne antyoksydanty. Właściwości przeciwutleniające wykazują występujące w korzeniu i liściach rośliny flawonoidy oraz witanolidy. Pomagają one chronić DNA, białka i lipidy przed uszkodzeniami oksydacyjnymi, co ma duże znaczenie np. dla utrzymania zdrowia układu krążenia.

Podsumowując, BeOrganic Ashwagandha to wysokiej jakości produkt, który bazuje na ekologicznym surowcu roślinnym. Łatwo wprowadzić go do diety, świetnie pasuje do owsianki, koktajli, sałatek czy deserów. Proszek można połączyć także z sokiem bądź jogurtem. Rekomenduje się go zwłaszcza osobom narażonym na stres.

Zalecane spożycie
Producent, Dystrybutor, Sprzedawca
Recenzje (0)
Podobne produkty
Najlepiej połączyć z

Ostatnio na blogu

Zapisz się na newslettera Sklepu MZ
Odbieraj kupony rabatowe, aktualności ze Sklepu MZ, specjalne oferty i wiele więcej!

Biuro obsługi klienta

Pomoc i konsultacje

MZKatalog - polecani dietetycy
MZKatalog - polecani trenerzy
MZKatalog - polecane kluby