0 0,00 zł
 bok@muscle-zone.pl  +48 501-537-027
Since 2005
Powiadom mnie o dostępności
Children's DHA Gummies Children's DHA Gummies 30 żelek
Nordic Naturals
99,90 zł

Children's DHA Gummies 30 żelek

Waga wysyłki: 100g
Bez cukru
Bez glutenu
Bez GMO
Dla dzieci

Jako alternatywę polecamy:

Baby's DHA Vegetarian 1050mg 30 ml
Baby's DHA Vegetarian 1050mg 30 ml
Nordic Naturals
133,00 zł
99,90 zł z VAT
3,33 zł / porcja
Możemy Ciebie powiadomić kiedy produkt będzie znów dostępny
Zapisz
Sprzedawcą , importerem oraz podmiotem odpowiedzialnym za opis jest:
Produkt wysyłany jest z UE
Opis produktu
  • Kwasy Omega-3 zamknięte w pysznych żelkach o smaku tropikalnym
  • Wysokiej jakości, certyfikowany olej z ryb morskich
  • Odpowiednie dla osób na diecie bezglutenowej
  • Czystość badana przez niezależne instytucje
  • Produkt wolny od GMO

Nordic Naturals Children's DHA Gummies to przepyszne źródło kwasów Omega 3 w postaci żelków o smaku tropikalnym. W przyjemny sposób pozwalają zwiększyć podaż tych cennych dla zdrowia kwasów tłuszczowych.

Rola nienasyconych kwasów tłuszczowych w diecie jest niepodważalna. Wyróżnia się szczególnie kwasy tłuszczowe z grupy omega-3, tj. posiadające ostatnie wiązanie podwójne przy trzecim atomie węgla od końca. Posiadają szerokie spektrum właściwości, jednocześnie ubogo występując w diecie. Ich wysokie stężenia notowane są w produktach, które spożywamy względnie rzadko, jak np. w tłustych rybach. Są też podatne na warunki przechowywania oraz obróbkę termiczną, przez co ich podaż na odpowiednim poziomie jest dodatkowo utrudniona.

Produkt Nordic Naturals to rozwiązanie pozwalające w łatwy i przyjemny sposób zwiększyć podaż kwasów omega-3. Pyszne, tropikalne żelki to rozwiązanie, które docenią nawet najbardziej wybredne dzieci. Każdy żelek dostarcza 145mg kwasu eikozapentaenowego (EPA) oraz 355mg kwasu dokozaheksaenowego (DHA). Przyczyniają się one do prawidłowej pracy serca. Ponadto kwas DHA przyczynia się do utrzymania prawidłowego funkcjonowania mózgu oraz do utrzymania prawidłowego widzenia.

Niezwykle istotną kwestią dotyczącą źródeł kwasów omega-3, ich jest jakość i czystość. W przypadku produktu firmy Nordic Naturals jest ona bezkompromisowa. Żelki bazują na sprawdzonym surowcu, regularnie badanym przez niezależnie instytucje. Posiadają również certyfikat „Friend of the Sea” (FOS) oraz są wolne od GMO. Warto również zaznaczyć, że w produkcie występują w formie molekularnej triglicerydów, czyli takiej, jak naturalnie występuje w rybach. Taka postać tłuszczy omega-3 uważana jest za najlepiej przyswajalną w organizmie.

Podsumowując, Nordic Naturals Children's DHA Gummies to wysokiej jakości źródło kwasów Omega-3 w postaci smacznych żelków. Pozwala łatwo zwiększyć podaż istotnych, wielonienasyczonych kwasów tłuszczowych, ciężko dostępnych w produktach spożywczych.

Zalecane spożycie
Producent, Dystrybutor, Sprzedawca
Recenzje (0)
Informacja żywieniowa
Podobne produkty
Najlepiej połączyć z

Ostatnio na blogu

Zapisz się na newslettera Sklepu MZ
Odbieraj kupony rabatowe, aktualności ze Sklepu MZ, specjalne oferty i wiele więcej!

Biuro obsługi klienta

Pomoc i konsultacje

MZKatalog - polecani dietetycy
MZKatalog - polecani trenerzy
MZKatalog - polecane kluby