0 0,00 zł
 bok@muscle-zone.pl  +48 501-537-027
Since 2005
Powiadom mnie o dostępności
EPA-DHA Balance EPA-DHA Balance 120 kaps.
Jarrow Formulas
89,00 zł

EPA-DHA Balance

5 (1 opinii)

Wszystkie warianty:

od 3 sztuk tylko: 87,22 zł / szt. -2%

Waga wysyłki: 250g
Bez glutenu

Jako alternatywę polecamy:

Ultra Fish Oil  200 softgels
Ultra Fish Oil 200 softgels
Apollo's Hegemony
139,00 zł
89,00 zł z VAT
0,74 zł / porcja
Możemy Ciebie powiadomić kiedy produkt będzie znów dostępny
Zapisz
Sprzedawcą , importerem oraz podmiotem odpowiedzialnym za opis jest:
Produkt wysyłany jest z UE
Opis produktu
  • Olej rybi oczyszczony w procesie destylacji molekularnej
  • Bogate źródło cennych kwasów tłuszczowych omega-3
  • Optymalny dla organizmu stosunek EPA i DHA (2:1)
  • Wyprodukowany zgodnie z wymogami GMP

Jarrow EPA-DHA Balance to suplement diety, który zawiera cenne kwasy tłuszczowe EPA i DHA w optymalnym dla organizmu stosunku ilościowym (2:1 ratio). Zostały one zamknięte w miękkich, łatwych do połknięcia kapsułkach. Dodatek naturalnego aromatu niweluje rybi zapach i posmak, charakterystyczny dla produktów z kwasami omega-3.

Preparat wyróżnia się znakomitą jakością. Został wyprodukowany zgodnie z surowymi wymogami Dobrej Praktyki Produkcyjnej (Good Manufacturing Practice, GMP). Umieszczony w jego składzie olej rybi jest silnie skoncentrowany i dokładnie oczyszczony w procesie destylacji molekularnej. Zawiera określoną, wysoką dawkę kwasów EPA i DHA w idealnie dobranych proporcjach.

Klienci o produkcie
pokaż wszystkie recenzje tego produktu
Jak dla mnie najlepsza Omega z tych, które stosowałam. Super stosunek EPA - DHA i przede wszystkim komfort dla tych co nie lubią zapachu ryb, ponieważ ta jest pozbawiona tego aromatu. Zamiast tego mamy truskawkowy :) Czysta przyjemność stosowania. Polecam wszystkim, gdyż jest to jeden z podstawowych suplementów!
10/03/2020 Kasia

EPA (kwas eikozapentaenowy) to długołańcuchowy kwas tłuszczowy przynależący do grupy Niezbędnych Nienasyconych Kwasów Tłuszczowych (NNKT). Jest on niezbędny dla ludzkiego organizmu, jednak nie może być w nim wyprodukowany, dlatego należy zapewnić jego odpowiednią podaż z diety. Kwas eikozapentaenowy cechuje się dużą aktywnością biologiczną, ale większość pełnionych przez niego funkcji jest realizowana poprzez inne, powstające z niego związki. Są nimi głównie eikozanoidy (TXA3, PGI3, PGE3), mające właściwości przeciwpłytkowe i wazodylatacyjne. Przypuszcza się, że to właśnie dzięki takiemu działaniu EPA promuje zdrowie serca i ma duże znaczenie dla prawidłowego funkcjonowania układu krążenia.

DHA (kwas dokozaheksaenowy), tak jak i EPA, jest organicznym związkiem chemicznym, zaliczanym do Niezbędnych Nienasyconych Kwasów Tłuszczowych (NNKT). Jest to związek egzogenny, co oznacza, że ludzki organizm jest pozbawiony możliwości jego syntezy. Nie mniej jednak jest on bardzo ważny dla prawidłowego funkcjonowania ustroju. Duże jego ilości znajdują się w korze mózgowej, hipokampie oraz siatkówce oka. Naukowo udowodniono, że związek ten wspomaga pracę mózgu i promuje prawidłowe widzenie.

Podsumowując, Jarrow EPA-DHA Balance to idealny sposób na to, by dostarczyć organizmowi cenne kwasy tłuszczowe EPA i DHA. Odpowiednio wysoka dawka substancji czynnych, idealnie dobrane proporcje i znakomita czystość oleju rybiego stawiają produkt na górnej półce wśród suplementów z kwasami omega-3.

Zalecane spożycie
Producent, Dystrybutor, Sprzedawca
Recenzje (1)
Informacja żywieniowa
Podobne produkty
Najlepiej połączyć z

Ostatnio na blogu

Zapisz się na newslettera Sklepu MZ
Odbieraj kupony rabatowe, aktualności ze Sklepu MZ, specjalne oferty i wiele więcej!

Biuro obsługi klienta

Pomoc i konsultacje

MZKatalog - polecani dietetycy
MZKatalog - polecani trenerzy
MZKatalog - polecane kluby