0 0,00 zł
 bok@muscle-zone.pl  +48 501-537-027

Tribulus terrestris, czyli buzdyganek ziemny, to roślina która przez wiele lat znajdowała się w czołówce naturalnych boosterów testosteronu. Najnowsze wyniki badań zmieniły pogląd na temat mechanizmu jej działania, ale w dalszym ciągu nie ma wątpliwości co do tego, że korzystnie wpływa ona na funkcje seksualne, stymuluje popęd płciowy i poprawia płodność. Co więcej, coraz częściej podkreśla się, że ekstrakty z buzdyganka ziemnego wzmacniają libido nie tylko u mężczyzn, ale również u kobiet. To świetna wiadomość dla pań borykających się z oziębłością seksualną. 

Preparaty z tej kategorii będą właściwym wyborem dla osób, które utraciły zainteresowanie seksem i zmagają się z osłabieniem pożądania. Specjaliści przekonują, że obecne w buzdyganku saponiny mają korzystny wpływ na receptory AR, co w naturalny sposób promuje wysoki poziom libido. Ponadto związki te stymulują syntezę tlenku azotu. Jest to szczególnie ważne dla mężczyzn, ponieważ odpowiednio wysoki poziom NO ułatwia osiągnięcie wzwodu i zwiększa siłę erekcji. Z kolei kobiety, które wybiorą suplement z tej kategorii, mogą liczyć na wzrost popędu, lepsze nawilżenie okolic intymnych, większą satysfakcję ze zbliżeń i łatwiejsze osiąganie orgazmu.

W naszym sklepie znajdą Państwo bardzo szeroki wybór preparatów na bazie buzdyganka ziemnego. Oferujemy zarówno ekstrakty w kapsułkach, jak i formie proszku.

Sortowanie:
Pokaż na stronie:
Bulgarian Tribulus Chwilowo brak
Hepatica
54,00 zł

Wyciąg z bułgarskiego buzdyganka ziemnego. Podnosi libido, poprawia sprawność seksualną, działa prozdrowotnie.

Powiadomienie
Tribooster Długotrwale niedostępny
Biotech Usa
55,00 zł

Wysokoskoncentrowany ekstrakt tribulus terrestris. Powoduje wzrost anabolicznych hormonów.

Powiadomienie

Właściwości - Tribulus terrestris

Tribulus terrestris to roślina, która od wieków jest wykorzystywana ze względu na swoje właściwości prozdrowotne. Zawiera ona saponiny, flawonoidy i alkaloidy, które wpływają na poprawę kondycji organizmu.

Rodzaje - Tribulus terrestris

Wyróżniamy kilka odmian Tribulus terrestris, które różnią się składem chemicznym. Najczęściej spotykana jest odmiana bułgarska, która charakteryzuje się wysoką zawartością saponin.

Działanie - Tribulus terrestris

Suplementacja Tribulus terrestris może wpłynąć na poprawę libido, zwiększenie poziomu testosteronu, zwiększenie siły i wytrzymałości mięśniowej, a także wspomaganie funkcji układu moczowego.

Dawkowanie - Tribulus terrestris

Dawkowanie Tribulus terrestris zależy od koncentracji substancji aktywnych w preparacie. Zazwyczaj zalecana dawka wynosi od 500 mg do 1500 mg na dobę. Przed zastosowaniem należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Zapisz się na newslettera Sklepu MZ
Odbieraj kupony rabatowe, aktualności ze Sklepu MZ, specjalne oferty i wiele więcej!

Biuro obsługi klienta

Pomoc i konsultacje

MZKatalog - polecani dietetycy
MZKatalog - polecani trenerzy
MZKatalog - polecane kluby