0 0,00 zł
 bok@muscle-zone.pl  +48 501-537-027

Wraz z rosnącym stażem na siłowni rośnie odporność mięśni na bodźce uszkadzające, a przyrosty masy hamowane są przez stagnacje. Zaczynają się poszukiwania coraz to bardziej wymagających planów treningowych, które mogą nieraz przekraczać możliwości wytrzymałościowe, a niedostateczna regeneracja hamuje progresję.

W takich sytuacjach warto sięgnąć po mieszanki związków, które będą stanowić kompleksowe wsparcie. Niewielkie zmęczenie i spadek motywacji łatwo pokonać, dostarczając kofeinę. Ten naturalnie występujący alkaloid, poprzez swój wpływ na ośrodkowy układ nerwowy, skutecznie zniweluje wymienione wyżej symptomy. Kluczowym dodatkiem, który zwiększy treningową progresję jest beta-alanina. Jako prekursor karnozyny, przyczynia się do usuwania nadmiaru powstającego kwasu mlekowego o negatywnym działaniu, upośledzającym siłę skurczu mięśni. Suplementy zawierające kreatynę w połączeniu z tauryną, zwiększającą jej dostępność dla komórek, obfitują w związki o nieocenionym potencjale anabolicznym.

Chcąc wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom, przygotowaliśmy specjalny podział suplementów ze względu na zawartość głównego składnika, zwiększającego wydajność pracy mięśni podczas treningu. Dostępne są preparaty w formie tabletek, kapsułek, proszków, czy łatwych w spożyciu żeli, a także płynów.

Sortowanie:
Pokaż na stronie:
MZ-STORE
38,00 zł

Beta-alanina w kapsułkach, bez zbędnych dodatków. Suplement dla osób o zwiększonej aktywności fizycznej.

Kupuję
Olimp
35,00 zł

Suplement diety zawierający taurynę. Wspomaga przyrost tkanki mięśniowej oraz poprawia koncentrację.

Kupuję
Solve Labs
od 58,00 zł

Naturalna formuła przedtreningowa składająca się z 6 ekstraktów roślinnych.

Kupuję
Beta-Alanine Chwilowo brak
MZ-STORE
45,00 zł
(1)

Beta alanina z dodatkiem magnezu. Wygodna, sproszkowana forma. Dostępna w wersji smakowej i naturalnej.

Powiadomienie

Suplementy na wydajność treningową - co warto wiedzieć?

Suplementy na wydajność treningową to preparaty, które zawierają specjalne składniki aktywne, pozwalające na zwiększenie wydajności i poprawę wyników treningowych. Suplementy te są szczególnie polecane dla osób, które uprawiają sporty siłowe i chcą osiągnąć lepsze wyniki podczas treningu. Warto jednak pamiętać, że suplementy na wydajność treningową nie są w stanie zastąpić właściwej diety i odpowiedniego planu treningowego, a jedynie uzupełnić niedobory niezbędnych składników w diecie sportowca. Wśród suplementów na wydajność treningową warto wyróżnić m.in. kreatynę, beta-alaninę, argininę, kofeinę, taurynę i leucynę. Każdy z tych suplementów działa na organizm w inny sposób i ma swoje specyficzne zastosowanie. Warto wybierać suplementy, które są dostosowane do swoich indywidualnych potrzeb i celów treningowych.

Zalety stosowania suplementów na wydajność treningową

Jedną z największych zalet stosowania suplementów na wydajność treningową jest fakt, że przyspieszają one proces regeneracji organizmu po treningu. Składniki aktywne zawarte w suplementach pozwalają na szybsze usuwanie kwasu mlekowego i innych toksyn z organizmu, co przyspiesza proces regeneracji i przywraca organizm do równowagi po intensywnym treningu. Suplementy na wydajność treningową pozwalają także na zwiększenie wydajności organizmu podczas treningu. Dzięki temu można trenować dłużej i intensywniej, co w efekcie przekłada się na poprawę wyników treningowych. Suplementy te pozwalają także na zwiększenie masy mięśniowej i poprawę wytrzymałości, co jest szczególnie ważne dla osób, które uprawiają sporty siłowe.

Podsumowanie

Suplementy na wydajność treningową to preparaty, które zawierają specjalne składniki aktywne, pozwalające na zwiększenie wydajności i poprawę wyników treningowych. Suplementy te są szczególnie polecane dla osób, które uprawiają sporty siłowe i chcą osiągnąć lepsze wyniki podczas treningu. Stosowanie suplementów na wydajność treningową pozwala na przyspieszenie procesu regeneracji organizmu po treningu, zwiększenie wydajności podczas ćwiczeń oraz poprawę wyników.

Ostatnio na blogu

Zapisz się na newslettera Sklepu MZ
Odbieraj kupony rabatowe, aktualności ze Sklepu MZ, specjalne oferty i wiele więcej!

Biuro obsługi klienta

Pomoc i konsultacje

MZKatalog - polecani dietetycy
MZKatalog - polecani trenerzy
MZKatalog - polecane kluby