0 0,00 zł
 bok@muscle-zone.pl  +48 501-537-027

Coleus Forskohlii, czyli pokrzywa indyjska, to jedyna na świecie roślina, w której można znaleźć unikalny diterpenoid zwany forskoliną. Wykazuje on bardzo szerokie działanie biologiczne, korzystnie wpływa na układ krążenia, pobudza pracę tarczycy, sprzyja naturalnej produkcji testosteronu. Posiada również spory potencjał nootropowy.

Coleus forskohlii właściwości

Odchudzanie

Preparaty zawierające wyciąg z pokrzywy indyjskiej cieszą się dużą popularnością zwłaszcza wśród osób odchudzających się. W bezpieczny dla organizmu sposób stymulują metabolizm, a dodatkowo pomagają zwiększyć beztłuszczową masę ciała. Dzięki temu można pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej, bez ubytku masy mięśniowej. Co więcej, nie trzeba obawiać się, że redukcja odbije się negatywnie na pracy tarczycy.

Libido

Za sprawą aktywnej substancji - forskoliny wpływa na libido. Mężczyźni mogą liczyć również na zwiększenie popędu seksualnego.

Pamięć i koncentracja

Pokrzywą indyjską warto zainteresować się także ze względu na jej pozytywny wpływ na pamięć i funkcje kognitywne. Prowadzone pod tym kątem badania wykazały poprawę pamięci u osób w średnim i podeszłym wieku o odpowiednio 8 i 13 procent w porównaniu do grupy kontrolnej stosującej placebo. Daje to podwaliny do oczekiwań względem poprawy pamięci jak i koncentracji.

Coleus Forskohlii dawkowanie

Dzienne dawkowanie powinno się znajdować w przedziale 20-50 mg forskoliny (substancji aktywnej). W odniesieniu do stosowanego suszu ciężko jednoznacznie wskazać bezpieczną dawkę ze względu na zmienną jakość upraw. 

Proponujemy Państwu szeroką gamę suplementów zaprojektowanych na bazie pokrzywy indyjskiej. Suplementy są wzbogacone o opinie ich użytkowników. Zachęcamy do zwrócenia uwagi na stopień standaryzacji – im więcej forskoliny mają w składzie, tym silniej będą działały. W naszej ofercie dostępne są również preparaty zawierające ForLean®, czyli ekstrakt z Coleus Forskohlii opatentowany przez znaną na całym świecie firmę Sabinsa.

Sortowanie:
Pokaż na stronie:
Apollo's Hegemony
99,00 zł
(5)

Ekstrakt z pokrzywy indyjskiej standaryzowany do 95% forskoliny. Wsparcie w dążeniu do redukcji masy ciała.

Kupuję
Apollo's Hegemony
79,00 zł
(2)

Ekstrakt z korzenia pokrzywy indyjskiej zawierający aż 95% forskoliny. Pomaga w utrzymaniu prawidłowej wagi.

Kupuję
Coleus Forskohlii Chwilowo brak
Swanson
35,00 zł

Korzeń pokrzywy indyjskiej. Wspomaga redukcję tkanki tłuszczowej oraz pracę układu sercowo-naczyniowego.

Powiadomienie
Coleus Forskohlii Chwilowo brak
Aliness
59,90 zł

Ekstrakt z pokrzywy indyjskiej standaryzowany do 10% forskoliny. Sprzyja utrzymaniu właściwej masy ciała.

Powiadomienie

Ostatnio na blogu

Zapisz się na newslettera Sklepu MZ
Odbieraj kupony rabatowe, aktualności ze Sklepu MZ, specjalne oferty i wiele więcej!

Biuro obsługi klienta

Pomoc i konsultacje

MZKatalog - polecani dietetycy
MZKatalog - polecani trenerzy
MZKatalog - polecane kluby