0 0,00 zł
 bok@muscle-zone.pl  +48 501-537-027

Czyste BCAA to preparaty oparte wyłącznie na trzech aminokwasach o rozgałęzionych łańcuchach: leucynie, izoleucynie i walinie, pozbawione jakichkolwiek innych dodatków. Proponujemy Państwu najwyższej jakości aminokwasy BCAA w wielu praktycznych formach, takich jak kapsułki, tabletki, proszek do rozpuszczenia w wodzie, gotowy napój, czy nawet smaczne gumy do żucia. Mogą Państwo wybierać spośród preparatów o różnym stężeniu aminokwasów i najkorzystniejszych proporcjach pomiędzy nimi (2:1:1 albo 3:1:1).

Aminokwasy BCAA stanowią podstawę suplementacji osób aktywnych fizycznie. Mają kluczowe znaczenie dla poprawy parametrów siłowych i wytrzymałościowych. Zwiększają wydolność fizyczną, redukują odczucie zmęczenia i podnoszą poziom energii. Ponadto wspierają przyrost masy mięśniowej -  wzmacniają potencjał anaboliczny ustroju i hamują katabolizm białek mięśniowych. Korzystnie wpływają na tempo regeneracji powysiłkowej. Jakby tego było mało, mogą również ułatwić redukcję tkanki tłuszczowej (jest to głównie zasługa leucyny, która usprawnia wykorzystanie glukozy w ustroju). 

Czyste BCAA można polecić sportowcom praktycznie wszystkich dyscyplin. Ze względu na wszechstronne działanie aminokwasy BCAA znakomicie sprawdzą się u zawodników sportów sylwetkowych, siłowych, wytrzymałościowych, siłowo-wytrzymałościowych czy też siłowo-szybkościowych.

 

Sortowanie:
Pokaż na stronie:
MZ-STORE
39,00 zł
(3)

BCAA w optymalnej proporcji 2:1:1. Łatwy sposób na wzbogacenie diety o kluczowe aminokwasy.

Kupuję
Olimp
57,00 zł
(1)

BCAA w kapsułkach. Działa anabolicznie i antykatabolicznie, poprawia wytrzymałość, wspomaga regenerację.

Kupuję
BCAA Powder Długotrwale niedostępny
Trec
od 75,00 zł
(1)

Czyste BCAA w proszku. Działa antykatabolicznie oraz przyspiesza regenerację białek.

Powiadomienie

Czyste BCAA - co to takiego?

BCAA to skrót od branched-chain amino acids, czyli aminokwasów rozgałęzionych. Są to aminokwasy egzogenne, czyli takie, które organizm człowieka nie potrafi wytworzyć i muszą być dostarczone z zewnątrz - poprzez pożywienie lub suplementy diety. Czyste BCAA to suplement diety, który składa się tylko z trzech aminokwasów rozgałęzionych: leucyny, izoleucyny i waliny. W takim suplemencie nie ma innych dodatków, wypełniaczy ani substancji słodzących.</p>

Zalety stosowania czystego BCAA

Korzystanie z suplementów czystego BCAA przynosi wiele korzyści dla organizmu. Jedną z najważniejszych jest zwiększenie wydolności podczas wysiłku fizycznego. Dzięki dostarczeniu aminokwasów mięśniom, organizm jest w stanie wytrzymać dłużej i intensywniej. Kolejną zaletą czystego BCAA jest zmniejszenie katabolizmu mięśniowego. Podczas treningu, organizm często korzysta z białek mięśniowych jako źródła energii, co prowadzi do ich rozpadu. Suplementacja czystym BCAA pomaga w zmniejszeniu tego procesu i ochronie mięśni przed katabolizmem.

Jak stosować czyste BCAA?

Czyste BCAA najlepiej stosować przed i po treningu. Przed treningiem pomogą w zwiększeniu wydolności i lepszej koncentracji podczas ćwiczeń, natomiast po treningu przyspieszą regenerację mięśni.  Zalecana dawka czystego BCAA wynosi około 5-15 g na porcję, w zależności od indywidualnych potrzeb i celów treningowych. Suplementy te najlepiej rozpuszczać w wodzie i pić bezpośrednio przed lub po treningu. Warto jednak pamiętać, że suplementacja czystym BCAA nie zastąpi zbilansowanej diety. Aby osiągnąć optymalne efekty treningowe, należy zadbać o odpowiednią ilość białka, węglowodanów i tłuszczów w diecie oraz regularność i intensywność treningów.  Czyste BCAA to doskonały wybór dla osób, które chcą wzmocnić swoją wytrzymałość, zwiększyć masę mięśniową i przyspieszyć regenerację. Suplementacja aminokwasami rozgałęzionymi pomaga w osiągnięciu lepszych wyników i przyspiesza efekty treningowe.
Zapisz się na newslettera Sklepu MZ
Odbieraj kupony rabatowe, aktualności ze Sklepu MZ, specjalne oferty i wiele więcej!

Biuro obsługi klienta

Pomoc i konsultacje

MZKatalog - polecani dietetycy
MZKatalog - polecani trenerzy
MZKatalog - polecane kluby