0 0,00 zł
 bok@muscle-zone.pl  +48 501-537-027

Resveratrol to wyjątkowo silny przeciwutleniacz, przynależący do grupy polifenoli. Obficie występuje w skórkach ciemnych winogron oraz korzeniu rdestowca ostrokończystego. Ma bardzo pozytywny wpływ na organizm – chroni przed uszkodzeniami powodowanymi przez wolne rodniki, promuje wydajną pracę mitochondriów, wspomaga zdrowie układu sercowo-naczyniowego, redukuje natężenie stanów zapalnych. Może również aktywować geny długowieczności. Tym samym sprzyja wydłużeniu życia i znacząco poprawia jego jakość.

Resweratrol odgrywa istotną rolę w profilaktyce chorób cywilizacyjnych. Poleca się go zwłaszcza osobom z grupy podwyższonego ryzyka miażdżycy, schorzeń układu krążenia, chorób nowotworowych i neurodegeneracyjnych. Znakomicie sprawdza się także w przypadku zaburzeń metabolicznych, ułatwia walkę z otyłością i zapobiega cukrzycy typu 2. Preparaty z tej kategorii mają swoich zwolenników również wśród sportowców – naukowo udowodniono, że  resweratrol korzystnie wpływa na funkcje mięśni, sprzyja zwiększeniu wytrzymałości i poprawie wydolności organizmu.

Proponujemy Państwu szeroki wybór preparatów zawierających resweratrol. W naszej ofercie można znaleźć zarówno monopreparaty, jak i zaawansowane formuły łączące resweratorol z innymi, synergistycznie działającymi związkami.

Sortowanie:
Pokaż na stronie:
Apollo's Hegemony
99,00 zł
(1)

Ekstrakt z rdestowca ostrokończystego standaryzowany do 98% resweratrolu. Promuje zdrowie układu krążenia.

Kupuję
Apollo's Hegemony
199,00 zł

300 mg koenzymatycznej witaminy B3 (NAD+) w każdej kapsułce.

Kupuję
Swanson
42,00 zł

Resweratrol w kapsułkach. Posiada silne właściwości antyoksydacyjne i prozdrowotne.

Kupuję
Supplife
59,00 zł

Aż 225 mg czystego Trans-Resweratrolu w każdej porcji. Bez zbędnych dodatków i wypełniaczy.

Kupuję
Aliness
64,90 zł

Unikalny resweratrol Veri-Te™ wytwarzany w procesie fermentacji drożdży. Wspiera układ krążenia.

Powiadomienie
Natural Resveratrol
Natural Resveratrol Wycofany
Now Foods

Preparat ułatwiający usuwanie toksyn z organizmu. Opóźnia procesy starzenia oraz wzmacnia odportność.

Dowiedz się więcej

Właściwości Resveratrolu

Resveratrol to naturalny związek chemiczny z grupy polifenoli, występujący w niektórych roślinach, w tym w skórce czerwonych winogron. Jest znany ze swojego potencjału antyoksydacyjnego i przeciwzapalnego, co może przynieść wiele korzyści zdrowotnych.

Rodzaje Resveratrolu

Istnieją dwa rodzaje Resveratrolu: trans-Resveratrol i cis-Resveratrol. Trans-Resveratrol to forma, która jest najczęściej badana i uważana za bardziej biologicznie aktywną.

Działanie Resveratrolu

Resveratrol wykazuje silne działanie antyoksydacyjne, co oznacza, że może pomóc w ochronie komórek organizmu przed uszkodzeniem przez wolne rodniki. Ponadto, związki te mogą mieć działanie przeciwzapalne, które mogą pomóc w walce z chorobami układu krążenia, cukrzycą, chorobą Alzheimera i innymi schorzeniami.

Dawkowanie Resveratrolu

Dawkowanie Resveratrolu zależy od konkretnego produktu i zaleceń producenta. Zazwyczaj dawka wynosi od 100 do 500 mg dziennie. W przypadku suplementów diety zawsze należy przestrzegać zaleceń producenta oraz konsultować się z lekarzem przed rozpoczęciem suplementacji.

Zapisz się na newslettera Sklepu MZ
Odbieraj kupony rabatowe, aktualności ze Sklepu MZ, specjalne oferty i wiele więcej!

Biuro obsługi klienta

Pomoc i konsultacje

MZKatalog - polecani dietetycy
MZKatalog - polecani trenerzy
MZKatalog - polecane kluby