0 0,00 zł
 bok@muscle-zone.pl  +48 501-537-027
Since 2005
Powiadom mnie o dostępności
Raze Energy Raze Energy 473 ml
REPP Sports
10,90 zł

Raze Energy 473 ml

Waga wysyłki: 600g
Bez cukru
Niskokaloryczny

Jako alternatywę polecamy:

Monster LH44 500 ml
Monster LH44 500 ml
Monster Beverage Corporation
7,50 zł
10,90 zł z VAT
Możemy Ciebie powiadomić kiedy produkt będzie znów dostępny
Zapisz
Sprzedawcą , importerem oraz podmiotem odpowiedzialnym za opis jest:
Produkt wysyłany jest z UE
Opis produktu
  • Napój energetyczny o wielokierunkowym działaniu
  • Łatwiejsza regeneracja potreningowa
  • Większa motywacja podczas treningu
  • Całkowity brak cukru i kalorii
  • Silna dawka pobudzenia
  • Wyśmienity smak

REPP Sports Raze Energy to pewnego rodzaju przełom na rynku napojów energetycznych, który oferuje nie tylko solidną dawkę pobudzenia w postaci sporej ilości kofeiny, ale także szereg dodatkowych składników, wspierających funkcje mentalne i regenerację potreningową.

Spożywanie odpowiedniej ilości płynów jest kluczowe do zachowania dobrej kondycji ustroju. Najbardziej rozpowszechnionym i rekomendowanym napojem jest woda, jednak nie każdy jest zwolennikiem jej neutralnego smaku. Podaż płynów nie zawsze musi jednak wiązać się z potrzebą nawodnienia, czego najlepszym przykładem jest spożywanie kawy, stosowanej w celu porannego lub przedtreningowego pobudzenia.

Wiele osób nie przepada za smakiem kawy i poszukuje nieco innej dawki stymulacji w płynie. Co prawda na rynku istnieje wiele propozycji napojów energetycznych, jednak zdecydowana większość z nich nie dorównuje składem oferowanemu napojowi. Warto zwrócić uwagę na ogromną ilość kofeiny (aż 300 mg!), która w połączeniu z innymi składnikami wykazuje szereg dodatkowych, pozytywnych działań.

Spora dawka stymulantów to przede wszystkim maksymalnie wysoki poziom pobudzenia, co gwarantuje wspomniana już metyloksantyna w połączeniu m.in. z L-teaniną czy L-tyrozyną. Efektywny trening nie może odbyć się bez odpowiedniego skupienia i motywacji. Pomogą w tym z pewnością składniki działające w obrębie ośrodkowego układu nerwowego (cholina, alfa GPC, karnityna, czy przedstawiona wcześniej L-tyrozyna). Trzeci filar to efektywna potreningowa regeneracja, którą zapewnią obecne w napoju aminokwasy rozgałęzione (BCAA), betaina i tauryna.

Jedną z większych zalet produktu jest całkowity brak cukru. Nie powinni jednak obawiać się ci, którzy preferują napoje słodzone, bowiem słodkość została osiągnięta, dzięki użyciu bezpiecznej substancji słodzącej. Sprawia to, iż zerowa wartość energetyczna nie jest równoznaczna z brakiem walorów smakowych, wręcz przeciwnie, duża część środowisk chwali jego fenomenalny profil smakowy.

Podsumowując, REPP Sports Raze Energy to napój przeznaczony zarówno dla tych, którzy szukają solidnej dawki orzeźwienia w ciągu dnia, jak i dla wszystkich chcących spróbować pre-workoutu w niecodziennej odsłonie.

Zalecane spożycie
Producent, Dystrybutor, Sprzedawca
Recenzje (0)
Informacja żywieniowa
Podobne produkty
Najlepiej połączyć z
Zapisz się na newslettera Sklepu MZ
Odbieraj kupony rabatowe, aktualności ze Sklepu MZ, specjalne oferty i wiele więcej!

Biuro obsługi klienta

Pomoc i konsultacje

MZKatalog - polecani dietetycy
MZKatalog - polecani trenerzy
MZKatalog - polecane kluby