0 0,00 zł
 bok@muscle-zone.pl  +48 501-537-027
Since 2005
Powiadom mnie o dostępności
Pure Veg DHA Pure Veg DHA 60 kaps.
Hepatica
67,00 zł

Pure Veg DHA 60 kaps.

od 3 sztuk tylko: 65,66 zł / szt. -2%

Waga wysyłki: 150g
Wegetariański
Wegański
67,00 zł z VAT
2,23 zł / porcja
Możemy Ciebie powiadomić kiedy produkt będzie znów dostępny
Zapisz
Sprzedawcą , importerem oraz podmiotem odpowiedzialnym za opis jest:
Produkt wysyłany jest z UE
Opis produktu
  • Kwas DHA pozyskany z alg morskich Schizochytrium Sp.
  • Idealny dla osób na diecie wegańskiej i wegetariańskiej
  • Pozbawiony wszelkich zanieczyszczeń i metali ciężkich
  • Łatwe do połykania, miękkie kapsułki

Hepatica Pure Veg DHA to suplement diety w skład którego wchodzi olej z alg morskich Schizochytrium Sp., będący źródłem kwasu DHA. Preparat jest odpowiedni dla wegan oraz wegetarian.

Prezentowany preparat wyróżnia się bardzo wysoką jakością. Stanowi doskonałą alternatywę dla suplementów bazujących na oleju rybim. Do jego produkcji wykorzystano ultraczysty surowiec. Trzeba wiedzieć, że w przeciwieństwie do ryb mikroalgi morskie nie kumulują szkodliwych dla zdrowia toksyn ani metali ciężkich. Pozyskany z nich olej obfituje w cenne kwasy omega-3, a zwłaszcza kwas dokozaheksaenowy. Oprócz tego ma jeszcze jedną zaletę – może być spożywany przez osoby na diecie wegańskiej i wegetariańskiej.

DHA (kwas dokozaheksaenowy) jest nienasyconym kwasem tłuszczowym należącym do rodziny kwasów omega-3. Jest to związek egzogenny i musi być dostarczany do organizmu z zewnątrz. Zakłada się, że jego źródłem jest dieta, jednak musi być ona właściwie zbilansowana i bogata w tłuste ryby ze sprawdzonych źródeł. W przypadku wegan, którzy nie spożywają ryb, zapewnienie odpowiedniej podaży kwasów omega-3 wyłącznie z diety może okazać się trudne.

W ludzkim organizmie DHA pełni wiele istotnych funkcji. Stanowi ważny budulec błon komórkowych, w dużych ilościach gromadzi się w korze mózgowej oraz siatkówce oka. Pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji mózgu oraz przyczynia się do utrzymania prawidłowego widzenia (korzystne działanie występuje przy spożywaniu 250 mg DHA dziennie).

Podsumowując, Hepatica Pure Veg DHA to dobre rozwiązanie dla osób, które chcą wzbogacić dietę o kwas DHA. Mogą z niego skorzystać również osoby, które wykluczyły ze swojego jadłospisu ryby i produkty odzwierzęce.

Zalecane spożycie
Producent, Dystrybutor, Sprzedawca
Recenzje (0)
Informacja żywieniowa
Podobne produkty
Najlepiej połączyć z
Zapisz się na newslettera Sklepu MZ
Odbieraj kupony rabatowe, aktualności ze Sklepu MZ, specjalne oferty i wiele więcej!

Biuro obsługi klienta

Pomoc i konsultacje

MZKatalog - polecani dietetycy
MZKatalog - polecani trenerzy
MZKatalog - polecane kluby