0 0,00 zł
 bok@muscle-zone.pl  +48 501-537-027
Since 2005
Powiadom mnie o dostępności
Vegan Omega 3 FORTE DHA 500mg Vegan Omega 3 FORTE DHA 500mg 60 kaps.
Aliness
79,90 zł

Vegan Omega 3 FORTE DHA 500mg 60 kaps.

od 3 sztuk tylko: 78,30 zł / szt. -2%

Waga wysyłki: 150g
Bez glutenu
Bez GMO
Wegetariański
Wegański

Jako alternatywę polecamy:

Vegan Omega 3 DHA 250mg 60 kaps.
Vegan Omega 3 DHA 250mg 60 kaps.
Aliness
49,90 zł
79,90 zł z VAT
1,33 zł / porcja
Możemy Ciebie powiadomić kiedy produkt będzie znów dostępny
Zapisz
Sprzedawcą , importerem oraz podmiotem odpowiedzialnym za opis jest:
Produkt wysyłany jest z UE
Opis produktu
  • Kwasy omega-3 pozyskane z mikroalg Schizochytrium
  • Chroniona patentem formuła DHA Origins®
  • Odpowiedni dla wegetarian oraz wegan
  • Przystępna postać miękkich kapsułek

Aliness Vegan Omega 3 Forte to suplement diety, który dostarcza wysokiej jakości kwas DHA w opatentowanej formule DHA Origins®. Pochodzi on z oleju pozyskanego z mikroalg morskich Schizochytrium. Ma przystępną formę miękkich kapsułek, może być stosowany przez osoby na diecie wegańskiej i wegetariańskiej.

Omega-3 to rodzaj nienasyconych kwasów tłuszczowych. Do tej rodziny należą: kwas α-linolenowy (ALA), kwas dokozaheksaenowy (DHA) i kwas eikozapentaenowy (EPA). Związki te odgrywają ważną rolę w ludzkim organizmie. Nie mogą być wyprodukowane w ustroju, można je znaleźć w algach i planktonie morskim, a także w tłuszczu pochodzącym z ryb i zwierząt morskich dla których plankton oraz ryby stanowią pożywienie.

Dostarczenie właściwej ilości kwasów omega-3 ma kluczowe znaczenie dla optymalnego rozwoju, wzrostu i funkcjonowania organizmu człowieka. Związki te są uznawane za niezbędne do prawidłowego funkcjonowania. Są ważnym budulcem błon komórkowych, w dużym stopniu wpływają na układ nerwowy, promują prawidłową pracę serca, a kwas DHA dodatkowo sprzyja utrzymaniu prawidłowego widzenia.

DHA Origins® to opatentowany olej pozyskany ze starannie wybranych szczepów alg morskich Schizochytrium sp, które stanowią bogate, naturalne źródło najcenniejszego z kwasów omega-3, kwasu DHA. Proces ich produkcji, począwszy od uprawy aż po ekstrakcję oleju, ma miejsce w Europie. Przebiega bez udziału chemikaliów, wyklucza także reakcje rekombinacji kwasów tłuszczowych. Dzięki temu końcowy produkt cechuje się doskonałą jakością i czystością oraz wyjątkowo wysoką koncentracją kwasu DHA.

Prezentowany produkt jest idealny dla wegan. Osoby, które zdecydowały się wykluczyć z diety ryby i produkty odzwierzęce mogą mieć problem z zapewnieniem właściwej podaży kwasów omega-3. Dla nich olej pozyskany z alg stanowi najlepszą opcję. Warto wiedzieć, że kwasy omega-3 z mikroalg mają takie same właściwości zdrowotne, jak te otrzymane z oleju rybiego.

Prezentowany produkt jest przyjazny do stosowania. Nie ma tak intensywnego zapachu ani specyficznego, rybiego posmaku, jaki dominuje w suplementach diety z olejem rybim. Kapsułki są miękkie i łatwe do połknięcia.

Podsumowując, Aliness Vegan Omega 3 Forte to wegański preparat o wysokiej zawartości kwasu DHA z alg morskich. Cechuje się doskonałą jakością, stanowi świetną alternatywę dla suplementów diety opartych na oleju rybim.

Zalecane spożycie
Producent, Dystrybutor, Sprzedawca
Recenzje (0)
Informacja żywieniowa
Podobne produkty
Najlepiej połączyć z
Zapisz się na newslettera Sklepu MZ
Odbieraj kupony rabatowe, aktualności ze Sklepu MZ, specjalne oferty i wiele więcej!

Biuro obsługi klienta

Pomoc i konsultacje

MZKatalog - polecani dietetycy
MZKatalog - polecani trenerzy
MZKatalog - polecane kluby