Producenci

Blogi zawodników M-Z Teamu

Profile

»

Siła

Jeśli chcesz zwiększyć energię lub czujesz, że czasami brakuje Ci jej na treningach teraz to proste! Wystarczy wybrać z naszej kategorii sklepowej odpowiedni preparat dla siebie, które są traktowane jako produkty uzupełniające i dedykowane do odżywek na masę. Skupiając się na ich wybraniu możesz dzięki nim osiągnąć naprawdę wiele: od zwiększenia własnej wydajności. Ponadto wybierając je możemy sami określać intensywność własnych treningów oraz przeanalizować nasze postępy. W ofercie naszego sklepu internetowego są dostępne sprawdzone i bezpieczne produkty, które umożliwiają zdobycie Twoim mięśniom większej siły i pomagają im w wydajniejszej pracy. 

Odżywki na siłę to nic innego jak  dopracowane produkty pod względem bezpieczeństwa, które umożliwiają zdobycie większej ilości siły i pomagają w utrzymaniu odpowiedniej wydajności mięśni. 
 
Skład odżywek na zwiększenie siły
 
Przeważająca większość odżywek przeznaczonych do zwiększenia siły charakteryzuje się tym, że możemy przy ich pomocy zwiększyć wytrzymałość własnych mięśni i dawać z  siebie więcej na treningach. W wielu odżywkach znajdują się następujące składniki: 
 
Aminokwasy - są odpowiedzialne za natychmiastową redukcję tkanki tłuszczowej oraz dostawę energii, dzięki czemu mamy więcej siły. Ponadto poprawiają naszą wytrzymałość i pokonują zmęczenie nieustannie dbając  o  wzrost masy mięśniowej. 
Węglowodany – dbają o to, aby nigdy nie zabrakło Twoim mięśniom energii i jednocześnie przygotowują je do wzmożonego wysiłku fizycznego. Dodatkowym udogodnieniem jest to, że na bieżąco uzupełniają w mięśniach poziom glikogenu i dzięki temu możesz pozwolić sobie na intensywne treningi za każdym razem, kiedy tylko masz na nie ochotę.
Monohydrat kreatyny – To składnik, który jest odpowiedzialny za zwiększenie objętości mięśni. Z pewnością zauważysz korzystną różnicę w wytrzymałości i sile mięśni. 
Arginina  - To bardzo popularny aminokwas, którego główną funkcją jest produkowanie tlenku azotu oraz utrzymywanie odpowiedniej siły w mięśniach. 
Beta – alanina – Umożliwia zwiększenie efektywności treningowej i jest odpowiedzialna za wzrost masy mięśniowej. 
 
Korzyści ze stosowania odżywek zwiększających siłę
 
Jeśli zależy Ci na utrzymaniu prawidłowej formy przez cały czas i chcesz być efektywny podczas treningów, aby zwiększać wytrzymałość swoich mięśni to konieczne jest zaopatrzenie się we właściwe suplementy dietetyczne, które umożliwiają osiągnięcie odpowiednich efektów. Wykorzystując potencjał odżywek zwiększających siłę możesz uzyskać następujące korzyści:
 
Większa wytrzymałość oraz bardziej zauważalne i szybsze efekty
Energia, której na pewno nie zabraknie Ci podczas treningów 
 
Skorzystaj z naszej oferty i zamów najbardziej pożądane odżywki na siłę dla sportowców.

 

 

Pokaż:
Sortowanie: