Producenci

Blogi zawodników M-Z Teamu

DCP 2.0

Wysyłka już od 19,00 zł w 24h!
TANIA wysyłka zagraniczna!

Producent:

BPS

Dostępność: Magazyn UK
Kup za punkty: 167300
Ilość:   
239,00 zł

Specyfikacja:

Siła

Masa

Wytrzymałość

Redukcja Wagi

Podobne produkty

  • NIE ZAWIERA STYMULANTÓW / NIE POBUDZA
  • PRZYSPIESZA REDUKCJĘ TKANKI TŁUSZCZOWEJ
  • ZAPOBIEGA ODKŁADANIU SIĘ TŁUSZCZU
  • PRZYSPIESZA METABOLIZM

DCP 2.0 od firmy BPS to rewolucyjny spalacz tłuszczu nie zawierający żadnych stymulantów czy substancji podnoszacych ciśnienie tętnicze. Oparty jest wyłącznie o klinicznie przebadane składniki o wielopłaszczyznowym działaniu wykazującym pozytywne działanie w redukowaniu tkanki tłuszczowej.

DCP 2.0 to jeden z najbardziej innowacyjnych spalaczy tkanki tłuszczowej na rynku. Jego wielokierunkowe działanie opiera się między innymi na aktywacji receptorów PPAR, które można znaleźć między innymi w tkance tłuszczowej. Zwiększona ekspresja tych receptorów powoduje nasilone utlenianie się kwasów tłuszczowych w mięsniach szkieletowych. Co więcej, proces ten przyspiesza metabolizm węglowodanów, a w szczególności glukozy.

Artemisia Iwayomogi - koreańskie zioło z rodziny astrowych - zawarte w DCP 2.0 zwiększa ekspresję czynnika CPT1, dzięki czemu przyczynia się do utleniania kwasów tłuszczowych. CPT1 stanowi klasę enzymów mitochondrialnych znajdujących się w mieśniach szkieletowych, a także w białej i brązowej tkance tłuszczowej (WAT i BAT). Enzym ten jest odpowiedzialny za transport długołańcuchowych kwasów tłuszczowych (LFCA'S) na całej powierzchni zewnętrznej błony komórkowej. W skrócie, więcej CPT1 oznacza efektywniejszą i szybszą lipolizę tłuszczy.

DCP 2.0 zwiększa również ekspresję izoenzymu PDK4. Kinaza pirogroniowa dehydrogenazy izoenzymu 4 (PDK4) jest enzymem dzięki któremu pirogronian przekształca się w acetylo-CoA zwiększający zużycie zapasowej energii zgromadzonej w tkance tłuszczowej.

Nazwa produktu:DCP 2.0    
Wielkość opakowania: 180 kapsułek
Porcja jednorazowa: 2 kapsułki
Ilość porcji w opakowaniu: 90
Wartość odżywcza: w porcji (2 kapsułki) zawartość %ZDS
Rose Ellagitannins 135 mg -
Gamma-mangostin 30% 100 mg -
Artemisia awayomogi 20:1 330 mg -
Stearoyl Vanillylamide 5 mg -
Carnitine Fumarate / Propionyl-L-Carnitine 300 mg -
Momordin 35% 40 mg -
Mangiferin 50 mg -
Oktopamina 125 mg -

2 kapsułki 2-3 razy dziennie

1 To dziwne... że spala tłuszcz. Byłem ciekawy efektów i zużyłem prawie dwa takie "słoiki" DCP2.0. Nie ćwiczyłem, odżywiałem się "po staremu". Co zaobserwowałem? Apetyt na jedzenie zwiększył się (głównie na słodycze), waga nieznacznie poszła w górę, objawy dyskomfortu - wzdęć. Stwierdzam, że ów środek na mnie NIE ZADZIAŁAŁ W OGÓLE. Z doświadczenia zatem napiszę, że spala tłuszcz jedynie DIETA i REKREACJA FIZYCZNA. Niestety, a szkoda bo chciałem pójść na łatwiznę.
5 Bardzo dziękuje za polecenie tego spalacza tłuszczu. Zadziałał rewelacyjnie, takich efektów się spodziewałam :)
- szczęśliwa klientka :)
4 mega mega mega SZCZEŚLIWA jestem :) :) :) to swietny suplement. nie moglam sie ogarnąć z odchudzaniem slabe efekty byly albo brak a jak zaczelam brac dcp to od razu motywacja wieksza i efekty lepsze. delikatny i skuteczny suplement. minus że trochę go mało ;))
5 Świetny spalacz!!!!!!!!!!! 6 kg mniej po jednej puszce!
5 Nie pobudza aż tak mocno, a spala tłuszczyk wyśmienicie :-) Moja koleżanka po całym opakowaniu schudła 5 kg :-)
5 Jestem niesamowicie zadowolona z tego spalacza! Dzięki niemu i diecie schudłąm w troszke ponad miesiąc 7 kilogramów! Lwia część to tłuszcz z brzucha i ud gdzie jako kobiety mamy go najwiecej :)
5 Stosowałam dwa opakowania udało się spalić 14,5 kg!
Straciłam aż za dużo kg więc uwaga bo jest bardzo skuteczny
5 Dla mnie jako nadcisnieniowca swietny produkt.
Minimalny skok cisnienia a pobudzenie i chec do treningu swietne
4 Z efektow jestem zadowolona tylko jakos dziwnie sie po nim czulam, gdyby nie to bylby maks
5 Brak stymulantów na +
Efekt słabszy niż te mocne ale jest odpowiedni jak dla mnie, dla kobiety idealna opcja
Kasia N.
5 żona zadowolona, tłuszcz leci 5!
4.45 bazując na 11 recenzjach
Twoje imię:


Twoja recenzja: Notatka: HTML niedozwolony!

Ocena: Negatywna           Pozytywna

Przepisz kod z obrazka:Kontynuuj

Zaczęliśmy jako bardzo mała firma. Obecnie otwieramy nowe sklepy na całym świecie. Wkrótce marka BPS będzie powszechnie znana ze słyszenia. Dążymy do innowacyjnych, niedrogich i skutecznych produktów. Dla nas najważniejsza jest jakość, za którą płaci klient. Naszą misją i motywacją dla nas jest zdrowie, kondycja fizyczna, sposób odżywiania i styl życia, a co za tym idzie zadowolenie i satysfakcja klienta.