0 0,00 zł
 bok@muscle-zone.pl  +48 501-537-027
Since 2005
Powiadom mnie o dostępności
Rocket Fuel Blue Edition Rocket Fuel Blue Edition 180 kaps.
Apollo's Hegemony
149,00 zł

Rocket Fuel Blue Edition 180 kaps.

4.77 (13 opinii)

od 3 sztuk tylko: 146,02 zł / szt. -2%

Waga wysyłki: 250g

Jako alternatywę polecamy:

Fat Burner 120 kaps.
Fat Burner 120 kaps.
MZ-STORE
49,00 zł
149,00 zł z VAT
2,48 zł / porcja
Możemy Ciebie powiadomić kiedy produkt będzie znów dostępny
Zapisz
Sprzedawcą , importerem oraz podmiotem odpowiedzialnym za opis jest:
Produkt wysyłany jest z UE
Opis produktu
  • Zawiera najlepiej przyswajalne, acetylowane formy karnityny i tyrozyny
  • Wpływa na poprawę wydolności zarówno psychicznej jak i fizycznej
  • Podwyższa poziom przemian metabolicznych w organizmie
  • Zawiera nowatorskie połączenie niacynamidu i forskoliny
  • Nowa, efektywniejsza wersja produktu

Apollo’s Hegemony Rocket Fuel Blue Edition to nowa wersja popularnego w kręgach adeptów siłowni suplementu Rocket Fuel. Wersja ta została specjalnie dostosowana wobec nowych rozwiązań na rynku, co w rezultacie oferuje całkowicie zmaksymalizowany efekt wsparcia celów redukcji masy ciała, wraz ze zwiększeniem efektywności wysiłkowej i umysłowej oraz poprawionym samopoczuciem, które to często zostają pogorszone, przy planach redukcyjnych.

Co nowego?
Formuła produktu została odpowiednio rozszerzona, by jak najbardziej pozytywnie wybijać się wśród obecnie panującej nijakości na rynku spalaczy tłuszczu.

Klienci o produkcie
pokaż wszystkie recenzje tego produktu
Polecam, dobry suplement w nieco wyższej kwocie, ale wart swojej ceny. Daje kopa, ale nie miesza w głowie, zwiększa osiągi i nie powoduje rozbiegania, poprawia skupienie i sadełko znika, polecam
17/05/2021 Anna

Przede wszystkim, postanowiono skorzystać z nowatorskiego połączenia składników – forskoliny oraz niacynamidu. Połączenie te, okazało się niezwykle skuteczne w podtrzymywaniu stabilnie wyższego poziomu cAMP – podstawowej cząsteczki sygnałowej biorącej udział w procesach energetycznych, w tym najważniejszej w kontekście spalania tkanki tłuszczowej lipolizy. Efekt ten jest dodatkowo intensyfikowany przez dodatek rauwolscyny. Użyty ekstrakt kory białej działa jako wzmacniacz powyższych efektów, przez dodatkowe usprawnienie efektywności szlaków sygnałowych.

Postanowiono skorzystać z acetylowanych form karnityny i tyrozyny, które to przez swoją zmodyfikowaną budowę, w o wiele większym stopniu mogą przekraczać barierę krew-mózg, co przekłada się na zupełnie nowy wymiar korzyści płynących dla układu nerwowego oraz funkcji kognitywnych. Te ostatnie, zostaną również wzmocnione przez użycie w produkcie najefektywniejszej formy dostarczania choliny – Alpha GPC, oraz Hupercyny, która chroni podwyższony poziom choliny przed nadmierną degradacją.

W kwestii bezpośredniego wsparcia samopoczucia, dodano teaninę, która świetnie komponuję się tutaj z kofeiną, ponieważ obie te substancje działają wzajemnie na siebie synergistycznie.

Wspomaganie metabolizmu, oraz dobrego stanu układu nerwowego przejawia się również poprzez użycie aktywnych metabolicznie form witamin B9 oraz B12 (metylofolianu oraz metylokobalaminy). Za to piperyna stoi na straży maksymalnej biodostępności składników aktywnych.

Co zatem dokładnie znajdziemy w produkcie?
ALCAR (acetylo L-Karnityna)
– acetylowana forma L-karnityny. W porównaniu do podstawowej wersji, wykazuje o wiele większą możliwość przekraczania bariery krew-mózg, co przekłada się na zdecydowanie większe możliwości jej koncentracji w obrębie układu nerwowego. Przez to, może brać pośredni udział w tworzeniu się wielu neuroprzekaźników, w tym choliny, serotoniny i adrenaliny. W rezultacie, uzyskujemy zwiększoną wydolność układu nerwowego, i ogólne lepsze samopoczucie.

Również bezpośrednio przyczynia się do spalania tkanki tłuszczowej, przez to, że jej zwiększona ilość w obiegu organizmu, wiązana jest ze zintensyfikowaniem transportu kwasów tłuszczowych do mitochondriów. Ten mechanizm, ostatecznie powoduje nasiloną lipolizę – kluczowego procesu w kontekście spalania tkanki tłuszczowej.

Warto wspomnieć, że wpływa też pozytywnie na układ krwionośny, wspomagając normalizację ciśnienia krwi, jej przepływ, oraz usprawniając działanie erytropoetyny – hormonu odpowiedzialnego za tworzenie się nowych komórek krwi (większa ich ilość jest bezpośrednio wiązana ze zwiększoną wydolnością, szczególnie tlenową).

NALT (N-Acetylo-L-Tyrozyna) – acetylowa forma tyrozyny, która przez wspomnianą wcześniej modyfikację budowy, przekracza barierę krew-mózg.

W kontekście tyrozyny jest to o tyle ważne, że podstawowo bierze udział w syntezie noradrenaliny i dopaminy. Jednak najczęściej wykorzystywana forma (L-tyrozyna), może być praktycznie zużywana dopiero w przypadku niedoborów tych neuroprzekaźników. Acetylacja powoduje natomiast większe pole możliwości wykorzystania tyrozyny jako substratu.

W rezultacie, w dużym stopniu przyczynia się do poprawy samopoczucia, oraz wydolności psychicznej. Przyczynia się również do normalizowania ciśnienia krwi.

Ekstrakt z zielonej herbaty (50% EGCG) – za działaniem zielonej herbaty, stoją głównie związki zwane katechinami – substancje z grupy polifenoli. Największy potencjał wykazuje tutaj Galusan epigallokatechiny (EGCG), a wykorzystany ekstrakt zawiera go aż 50%!

Działa tutaj głównie na zasadzie powinowactw synergistycznych z innymi składnikami suplementu. Podstawowym mechanizmem jego działania jest inhibicja enzymu zwanego COMT – odpowiedzialnego za rozkład katecholamin (których wyrzut indukują inne składniki). Bezpośrednio w mechanizmach kontroli masy ciała kontrybuuje poprzez inhibicje tworzenia się komórek tłuszczowych, oraz ich różnicowania.

Dodatkowo, przez efektywne przekraczanie bariery krew-mózg, wpływa pozytywnie na zdolności kognitywne (podejrzewa się tutaj działanie mechanizmu inhibicji acetylocholinoestrazy rozkładającej cholinę).

Alpha GPC (Alfosceran choliny) – jedna z najefektywniejszych form dostarczania choliny do organizmu (aż 40% wagowo związku, to cholina!).

Cholina jest substratem do tworzenia się acetylocholiny – jednego z najważniejszych neurotransmiterów, odpowiadającego głównie za odpowiednią motorykę mięśni, oraz efektywność zdolności kognitywnych (uczestnicząc między innymi w intensyfikacji poziomu dopaminy oraz serotoniny).

Wskazuje się też, że może bezpośrednio wpływać na zwiększenie wydolności siłowej, oraz zwiększać potreningowy wyrzut hormonu wzrostu.

Kofeina bezwodna – związek z grupy alkaloidów, którego mechanizm działania opiera się na blokowaniu kanałów adenozynowych, co w rezultacie powoduje zwiększenie pobudzenia oraz czujności.

Podstawowym mechanizmem we wspomaganiu wsparcia redukcji tkanki tłuszczowej, jest intensyfikowanie poziomu metabolizmu (przez zwiększony wyrzut katecholamin). Wskazuje się też, że może zmniejszać ilość przyjmowanych kalorii, oraz zwiększać ilość cAMP w obiegu organizmu.

Wyraźnie przy tym zwiększa wydolność zarówno tlenową (tutaj, badania wskazują, że zwiększenie wydolności może wynosić nawet do 40%!), jak i beztlenową (tutaj największą rolę gra neurologiczny mechanizm opóźnianie odczucia zmęczenia mięśni). Wskazuje się też, że może zwiększać potreningowy wyrzut testosteronu.

Kofeina jest tez uznawana za substancję nootropową, przez wysoki potencjał wspomagania funkcji kognitywnych, uwrażliwiając neurony, oraz stymulując układ nerwowy.

L-Teanina – aminokwas o specyficznych właściwościach relaksujących, antystresowych, oraz poprawiających czujność, który jednocześnie nie powoduje przy tym senności.

Wyróżnia się bardzo ciekawym mechanizmem działania – efektywnie przekracza barierę krew-mózg, co ułatwia zwiększanie jej stężenie w obrębie układu nerwowego. Tutaj, powoduje intensyfikacje wytwarzania fal typu alfa-1.

Najciekawiej jednak prezentuje się zestawienie teaniny wraz z innymi substancjami stymulującymi, głównie z kofeiną. Wykazuje się tutaj bardzo dobrą synergię działania tych dwóch związków w kontekście poprawiania czujności, samopoczucia oraz wydolności układu nerwowego, przy tym ograniczając skutki uboczne (szczególnie powiązane z kofeiną – rozbicie psychiczne, drżenie mięśni czy niepokój)

Ekstrakt kory wierzby – działa tutaj głównie jako substancja niwelujące możliwe skutki niepożądane (szczególnie tych wobec układu krwionośnego – związane między innymi z podwyższonym ciśnieniem), oraz wzmacniający efekt działania stymulantów, poprzez wspomaganie szlaków sygnałowych (opiera się tutaj na inhibicji prostaglandyn, które mogą wpływać supresyjnie na intensyfikowaną poprzez stymulanty sygnalizację międzykomórkową).

Rauwolscyna – substancja strukturalnie podobna do johimbiny, wykazująca przez to podobne działanie. Różnicą jednak jest to, że wykazuje zdecydowanie większy potencjał antagonistyczny w stosunku do receptorów alfa-2-adrenergicznych (podstawowy mechanizm działania).

To działanie antagonistyczne pozwala na utrzymanie stale podwyższonego poziomu spalania tłuszczu. W czasie redukcji, zmniejsza się aktywność cyklazy adenylowej, która to bierze udział w tworzeniu cAMP – cząsteczki sygnałowej biorącej udział w procesie lipolizy. Rauwolscyna niweluje efekt supresji aktywności cyklazy adenylowej. Mechanizm ten jest szczególnie znaczący przy końcówce redukcji, gdy mamy do czynienia z tłuszczem opornym. Wtedy rauwolscyna wykazuje największą efektywność. Wskazuje się też, że może zmniejszać apetyt.

Rauwolscyna działa również efektywnie w układzie nerwowym poprzez zwiększanie puli efektywnej noradrenaliny. W rezultacie wpływa na większe pobudzenie, lepsze samopoczucie oraz efektywność zdolności kognitywnych.

Hupercyna – wchodzi w skład substancji cholinoergicznych, której mechanizm działania opiera się na inhibicji enzymu, rozkładającego acetylocholinę (acetylocholinoestrazy). W rezultacie, zwiększona zostaje pula acetylocholiny, która efektywnie może zostać wykorzystana, w procesach myślowych oraz motorycznych. Hupercyna stymuluje również proces neurogenezy. Warto też wspomnieć, że substancja ta wykazuje znikome efekty uboczne.

Forskolina i niacynamid – w kontekście odchudzania, obie te substancje przyczyniają się głównie do zwiększenia poziomu cAMP, poprzez synergistyczny mechanizm. Forskolina intensyfikuje aktywność cyklazy adenylowej (która odpowiada za tworzenie się cząsteczki cAMP). Niacynamid za to spowalnia jego degradację (poprzez znieczulanie receptorów niacynowych, znajdujących się w komórkach tłuszczowych, które to w normalnych warunkach, zmniejszają aktywność wspomnianej cyklazy).

Przekłada się to na utrzymanie stale podwyższonego poziomu lipolizy (ponieważ w czasie redukcji, naturalnie aktywność cyklazy się zmniejsza. Forskolina wraz z niacynamidem działają supresyjnie wobec tego efektu).

Dodatkowo, połączenie tych substancji, wpływa na nasiloną biogenezę mitochondriów oraz nasila ich aktywność bioenergetyczną.

Substancje te wpływają również na zwiększony wyrzut adiponektyny – hormonu wydzielanego przez komórki tłuszczowe, odpowiadającego za stymulowanie procesów energetycznych w organizmie, oraz AMPK, który jest jednym z czynników odpowiadających za rozpoczęcie procesu spalania tłuszczu.

Skład został uzupełniony o aktywne metabolicznie formy witaminy B9 i B12 – metylofolian i metylokobalaminęwitaminy te wpływają głównie na zachowanie homeostazy układu nerwowego, względem zewnętrznych czynników stresogennych. Dodano też piperynę, która w dużym stopniu wpływa na poprawę biodostępności składników aktywnych.

Podsumowując, Rocket Fuel Blue Edition to zdecydowany faworyt w kontekście wsparcia celów ukierunkowanych na spalanie tkanki tłuszczowej. Wielokierunkowa formuła, wykorzystująca najnowsze rozwiązania w kwestii efektywnej suplementacji, gdzie składniki wykazują mocną synergię w swoich działaniach, z dodatkowym wsparciem zdolności kognitywnych i stanu układu nerwowego, spełni oczekiwania wszystkich fascynatów wysiłku fizycznego.

Zalecane spożycie
Producent, Dystrybutor, Sprzedawca
Recenzje (13)
Informacja żywieniowa
Podobne produkty
Najlepiej połączyć z

Ostatnio na blogu

Zapisz się na newslettera Sklepu MZ
Odbieraj kupony rabatowe, aktualności ze Sklepu MZ, specjalne oferty i wiele więcej!

Biuro obsługi klienta

Pomoc i konsultacje

MZKatalog - polecani dietetycy
MZKatalog - polecani trenerzy
MZKatalog - polecane kluby