Blog us   | pl | PLN
0 0,00 zł
 bok@mz-store.pl  +48 22 602 26 41
Since 2005
Powiadom mnie o dostępności
Meltdown Meltdown 72 kaps.
Vpx
129,00 zł
Magazyn: eu

Meltdown 72 kaps.

Vpx 5 (2 opinii)

od 3 sztuk tylko: 126,42 zł / szt. -2%

Waga wysyłki: 180g

Jako alternatywę polecamy:

Rocket Fuel Blue Edition 180 kaps.
Rocket Fuel Blue Edition 180 kaps.
Apollo's Hegemony
159,00 zł
porównaj skład
129,00 zł z VAT
5,38 zł / porcja
Możemy Ciebie powiadomić kiedy produkt będzie znów dostępny
Zapisz
Opis produktu
 • Intensyfikuje spalanie tkanki tłuszczowej
 • Wykazuje właściwości psychoaktywne
 • Aktywuje mechanizmy termogenezy
 • Pobudza ośrodkowy układ nerwowy
 • Poprawia nastrój i samopoczucie
 • Poprawia zdolność koncentracji
 • Wspomaga redukcję masy ciała
 • Uławia kontrolowanie łaknienie
 • Posiada działanie ergogeniczne
 • Redukuje napięcie nerwowe
 • Dostarcza energii i pobudza
 • Przyspiesza metabolizm

VPX Meltdown to jeden z najpotężniejszych spalaczy tłuszczu dostępnych na rynku, który cechuje się bardzo szybkim działaniem stymulując zarówno umysł, jak i ciało. Produkt zawiera

bezwodną formę kofeiny, teakrynę, N-metylotyraminę HCl, chlorowodorek hordeniny, ekstrakt z Corynanthe yohimbe standaryzowany na zawartość johimbiny HCl oraz Bioperine®.

Duża część substancji będących składnikami preparatu występuje pod postacią chlorowodorków (HCl), które są dużo bardziej odporne na degradację i znacznie lepiej rozpuszczalne w wodzie, dzięki czemu mogą być łatwo wchłaniane i szybciej wykorzystane przez organizm niż zwykłe formy tych samych substancji.

Klienci o produkcie
pokaż wszystkie recenzje tego produktu
One of the best fat burners in the market! It does what it says. Conjugated with physical exercise + diet, you can’t go wrong! It turns your body into a fat furnace!
17/05/2021 Joao

Preparat wspomaga skuteczną redukcję masy ciała poprzez wiele mechanizmów m.in. przyspieszając metabolizm, ułatwiając kontrolę apetytu i dostarczając energii. Ta rewolucyjna formuła aktywuje mechanizmy termogenezy poprzez wzrost poziomu jednego z kluczowych hormonów odpowiedzialnych za spalanie tłuszczu – noradrenaliny.

Noradrenalina jest zarówno neuroprzekaźnikiem, jak i hormonem, który uwalniany jest w odpowiedzi na sytuacje stresowe aby mobilizować organizm do działania. Norepinefryna jest silną substancją łączącą się z receptorami adrenergicznymi i powodującą zwiększone spalanie tkanki tłuszczowej. Jej działanie metaboliczne polega na uwalnianiu wolnych kwasów tłuszczowych z adipocytów poprzez zwiększenie poziomów lipazy hormonowrażliwej – hormonu pobudzającego proces lipolizy w tkankach.

Kofeina jest jedną z najlepiej przebadanych i najczęściej spożywanych substancji o działaniu psychoaktywnym i ergogenicznym na świecie. Jako suplement znajduje zastosowanie zarówno w wysiłkach aerobowych, jak i beztlenowych. Jej podstawowy mechanizm działania polega na antagonizmie receptorów adenozynowych. Kofeina wpływa na możliwości organizmu poprzez procesy peryferyjne i ośrodkowe sterując uwalnianiem wapnia z retikulum sarkoplazmatycznego i aktywnością pomp ATPazy Na + / K + oraz zmieniając odczuwanie bólu i wysiłku fizycznego. Wykazano również, że kofeina zwiększa wydzielanie β-endorfiny, a także powoduje wzrost wykorzystania wolnych kwasów tłuszczowych. W porównaniu do swojej zwykłej formy, kofeina bezwodna jest łatwiej przyswajana przez organizm, dlatego wyróżnia się dużo mocniejszym działaniem.

Teakryna to alkaloid purynowy, który posiada zróżnicowane właściwości farmakologiczne, w tym: wykazuje działanie uspokajające, nasenne, przeciwdepresyjne, przeciwzapalne, przeciwbólowe oraz przeciwdziałające uszkodzeniom wątroby wywołane stresem. Przyjmowana w wyższych dawkach pobudza ośrodkowy układ nerwowy, ale w przeciwieństwie do kofeiny nie wpływa na ciśnienie krwi. Przyjmowana w mniejszych ilościach zmniejsza aktywność ośrodkowego układu nerwowego. Badania naukowe dostarczają dowodów, że teakryna znacząco osłabia bezsenność wywołaną kofeiną. Dodatek teakryny w niniejszym preparacie niweluje możliwe przestymulowanie układu nerwowego kofeiną, umożliwiając czerpanie samych dobrodziejstw wynikających z przyjmowania tej substancji stymulującej.

N-metylotyramina HCl jest metylowaną wersją L-Tyraminy działającą jako środek sympatykomimetyczny zwiększający stężenie katecholamin w synapsach układu współczulnego powodując jego pobudzenie. Wiadomo, że N-metylotyramina wykazuje aktywność antagonisty receptora β2-adrenergicznego uwalniając cytoplazmatyczną norepinefrynę z zakończeń nerwów współczulnych, a także zwiększa poziom innych neuroprzekaźników, w tym adrenergicznych, dopaminergicznych i serotonergicznych.

Hordenina HCl jest alkaloidem będącym substratem dla enzymu monoaminooksydazy MAO-B. Zajmując go, prowadzi do jego tymczasowego zablokowania, a dzięki temu umożliwia innym substancjom ominięcie rozłożenia przez ten enzym. Charakteryzuje się słabym działaniem adrenergicznym powodując nieznaczny wzrost wydzielania noradrenaliny. Podnosi dostępność acetylocholiny, korzystnie wpływa na funkcjonowanie poznawcze, poprawia zdolność koncentracji i przetwarzania informacji, wykazuje pozytywny wpływ na samopoczucie i nastrój oraz redukuje napięcie nerwowe. Stymuluje spalanie tkanki tłuszczowej i zmniejsza uczucie głodu wspomagając utratę zbędnych kilogramów.

Ekstrakt z kory Corynanthe Yohimbe standaryzowany na zawartość alfa johimbiny wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej ze stref najbardziej problematycznych, tzn. brzucha, pośladków i ud, które to zawierają największe zbiorowisko receptorów adrenergicznych odpowiedzialnych za gromadzenie się tłuszczu zapasowego. Johimbina blokuje te receptory, a dzięki temu noradrenalina może nasilać procesy uwalniania kwasów tłuszczowych i przyczyniać się do ich spalania. Oprócz tego johimbina pobudza wydzielanie samej noradrenaliny, przez co nie tylko intensyfikuje uwalnianie kwasów tłuszczowych, ale też dostarcza energii w trudnym okresie redukcyjnym.

Bioperine® jest ekstraktem z owoców Piper nigrum standaryzowanym do 95% piperyny, która to zwiększa wydzielanie soków trawiennych i spowalnia opróżnianie żołądka oraz jelit wpływając na biologiczną dostępność spożytych substancji. Takie właściwości zwiększają siłę działania preparatu, ponieważ powodują, że związki aktywne zawarte w preparacie mogą być potencjalnie znacznie dłużej wystawione na wychwyt i proces wchłaniania.

Podsumowując, VPX Meltdown to przełomowy preparat zawierający najskuteczniejsze składniki o udokumentowanym działaniu. Wachlarz korzyści wynikających z suplementacji tego produktu nie kończy się na samej intensyfikacji procesu spalania tkanki tłuszczowej. Przyjmowanie preparatu poprawia nastrój i samopoczucie oraz zdolność koncentracji, a także dostarcza energii i pobudza do działania.

Sposób użycia
Producent
Recenzje (2)

Skład

Wielkość opakowania: 72 kapsułkiPorcja jednorazowa: 3 kapsułkiIlość porcji w opakowaniu: 24
w porcji (3 kapsułki)zawartość%ZDS
Wartość energetyczna9 kcal
Kalorie z tłuszczu9 kcal
Tłuszcz1 g2%*
Fat Catabolizor™ & ß-3Potentiator334 mg
Kofeina bezwodna275 mg**
BioLiquid™ PARAXOL™ 6-Paradol**
Teakryna**
N-metylo-tyramina HCl**
Hordenina HCl**
Bioperine® Ekstrakt z pieprzu czarnego (Piper nigrum)(owoc) [std. do 95% piperyny]**
NorEpidrene™ α2-Andregenic Blockade Complex9 mg
Ekstrakt z Johimby (Corynanthe yohimbe)(kora) [std. do johimbiny HCl]**
Ekstrakt z Johimby (Corynanthe yohimbe)(kora) [std. do 8% alfa johimbiny HCl]**

Pozostałe składniki

Olej krokoszowy, hypromeloza, lecytyna słonecznikowa, wosk pszczeli, woda oczyszczona, dwutlenek tytanu, naturalny czerwony kolor i polidimetylosiloksan.

 

Podobne produkty
Najlepiej połączyć z

Ostatnio na blogu

Kebab – ile to kalorii?

Kebab – ile to kalorii?

Każdemu z Nas zdarzy się co jakiś czas spożyć fast-foody. Są to burgery, zapiekanki, kebaby, pity i różne inne przekąski. O ile z kanapką z McD. nie ma...

czytaj więcej

Mimetyki insuliny – regulacja gospodarki cukrowej

Mimetyki insuliny – regulacja gospodarki cukrowej

Mimetyki insuliny są to środki, które naśladują działanie insuliny, powodując tym samym obniżenie poziomu cukru we krwi. Zwiększają one wrażliwość...

czytaj więcej

Prędkość vs tarcie, czyli czego nauczyłem się od Scota Mendelsona

Prędkość vs tarcie, czyli czego nauczyłem się od Scota Mendelsona

Prędkość a tarcie – czym się różnią i w jaki sposób wykorzystać tarcie do budowania wyniku? Wielu z Was zapewne kojarzy metodę Dynamic Effort lub...

czytaj więcej

Koenzym Q10 może leczyć koronawirusa?

Koenzym Q10 może leczyć koronawirusa?

Koenzym Q10 jest związkiem, który zmniejsza ryzyko wielu czynników chorobowych. Wpływa m.in. na zapobieganie powstawaniu wolnych...

czytaj więcej

Bylica efektywna przeciwko koronawirusowi?

Bylica efektywna przeciwko koronawirusowi?

Międzynarodowa grupa badawcza jako pierwsza wykazała skuteczność terapii opartej na artemizyninie w stosunku do ciężkiego ostrego...

czytaj więcej

Popraw swój 1RM, czyli 3 sposoby na trening singli!

Popraw swój 1RM, czyli 3 sposoby na trening singli!

1RM, czyli one-repetition maximum. Ten termin odnosi się do maksymalnego ciężaru, jaki jesteśmy w stanie podnieść na 1 powtórzenie. Jest on wymiernikiem...

czytaj więcej

Zapisz się na newslettera Sklepu MZ
Odbieraj kupony rabatowe, aktualności ze Sklepu MZ, specjalne oferty i wiele więcej!

Biuro obsługi klienta

Pomoc i konsultacje

MZKatalog - polecani dietetycy
MZKatalog - polecani trenerzy
MZKatalog - polecane kluby
Trustpilot
Sprawdź również nasze doskonałe oceny na  Opineo
Supps4You LLC
Unit 3 Enterprise Court, Farfield Park Rotherham S63 5DB
sklep@mz-store.pl +48 501 537 027