Blog us   | pl | PLN
0 0,00 zł
 bok@muscle-zone.pl  +48 22 602 26 41
Since 2005
Powiadom mnie o dostępności
Synadrene Synadrene 45 kaps. (wersja USA)
Hi-tech
179,00 zł
Magazyn: eu

Synadrene

Hi-tech 4.67 (3 opinii)

Wszystkie warianty:

od 3 sztuk tylko: 175,42 zł / szt. -2%

Waga wysyłki: 180g
179,00 zł z VAT
3,98 zł / porcja
Możemy Ciebie powiadomić kiedy produkt będzie znów dostępny
Zapisz
Opis produktu
  • Przyspiesza przemianę materii
  • Wspiera spalanie tkanki tłuszczowej
  • Pomaga w redukcji uczucia głodu
  • Dodaje energii i wigoru
  • Podnosi sprawność OUN
  • Powoduje wzrost koncentracji
  • Poprawia funkcje kognitywne
  • Podnosi zdolności wysiłkowe
  • Nie zawiera DMAA!

Hi-Tech Synadrene to spalacz tłuszczu zawierający w swoim składzie witaminy z grupy B (B12, B3, B6), chrom oraz zastrzeżoną składem ilościowym mieszankę składników takich jak: kofeina, ekstrakt z zielonej herbaty, 2-aminoizoheptan (DMHA), ekstrakt z kory orzecha, sulbutiamina, ekstrakt z drzewa sandałowego, ekstrakt z kory johimby, ALA oraz poli-tyronina. Dzięki swej niesamowitej zawartości preparat może podnosić poziom energii fizycznej i mentalnej, redukować apetyt oraz przyspieszać przemianę materii, co przekłada się na lepsze efekty podczas okresów redukcji tkanki tłuszczowej.

Kofeina jest związkiem z grupy metyloksantyn, który poprzez swoje działanie biologiczne stymuluje termogenezę oraz redukuje objawy zmęczenia podczas treningu. Efekty te wywierane są poprzez hamowanie rozpadu cAMP i cGMP w komórkach oraz poprzez łączenie się i blokowanie receptorów adenozynowych.

Utrzymanie wysokiego poziomu cAMP oraz cGMP wewnątrz koórki warunkowane jest poprzez zahamowanie aktywności enzymów z grupy fosfodiesteraz. Dzięki temu kofeina podnosi poziom katecholamin w organizmie, co przyczynia się do podniesienia termogenezy oraz lipolizy.

Klienci o produkcie
pokaż wszystkie recenzje tego produktu
Kupilem jako pierwszy spalacz... polecam;) chociaż jest mocny. Dla mnie jedna tabletka dziennie z sugerowanych 3 to wystarczajaco. Czuc mega pobudzenie
04/10/2019 Czarny

Adenozyna jest cząsteczką, która po połączeniu się ze swoim receptorem hamuje wydzielanie innych neuroprzekaźników w organizmie. Zablokowanie receptora dla tego nukleozydu promuje utrzymanie wysokiego poziomu takich neurotransmiterów jak: adrenalina, noradrenalina oraz dopamina. Dzięki takiemu działaniu kofeina zapewnia silne pobudzenie psychofizyczne organizmu nawet w okresie wyczerpującej redukcji.

Ekstrakt z zielonej herbaty pomaga w skutecznym odchudzaniu wpływając na redukcję apetytu oraz ograniczenie strawności tłuszczu. Główne składniki aktywne – polifenole, są jednymi z najsilniejszych substancji o potencjale antyoksydacyjnym. Dodatkowo, zielona herbata zawiera w dużej ilości galusan epigallokatechiny (EGCG), którego właściwości przeciwutleniające są nawet 100 x silniejsze niż witaminy C. W połączeniu z innymi składnikami suplementu, ekstrakt ten sprzyja zachowaniu zdrowia i podczas okresów redukcji tkanki tłuszczowej.

Ekstrakt z łupiny orzecha jest surowcem, który dzięki zawartości 2-aminoizoheptanu (DMHA) usprawnia spalanie tkanki tłuszczowej oraz zapewnia silny wzrost poziomu energii. Substancja ta stanowi naturalny zamiennik DMAA, która została zakazana wśród sportowców.

Mechanizm stymulującego działania DMHA polega na zwiększeniu pobudzenia układu współczulnego. Efekt ten warunkowany jest na dwa sposoby. Pierwszym z nich jest nasilenie wydzielania monoamin – noradrenaliny oraz dopaminy, co wiąże się z uzyskaniem stanu euforycznego, silnego skupienia oraz podniesieniem termogenezy organizmu.

Drugim mechanizmem jest aktywacja receptora TAAR-1. Dzięki temu DMHA tymczasowo chroni katecholaminy przed wychwytem zwrotnym, co przyczynia się do zwiększenia ich stężenia w ustroju.

Dzięki takiej funkcji DMHA pobudza organizm do wydajniejszej pracy, co objawia się: rozszerzeniem światła oskrzeli, skurczem mięśniówki naczyń krwionośnych, wzrostem ciśnienia krwi oraz aktywizacją procesów energetycznych w organizmie. Efekty te prowadzą do nasilenia syntezy energii w organizmie, której substratem są związki tłuszczowe obecne w tkance podskórnej. Dzięki temu DMHA poprawia efektywność spalania tłuszczu podczas redukcji.

Ekstrakt z drzewa sandałowego jest surowcem roślinnym, którego pozytywne działanie na organizm wykorzystywane było w ajurwedzie. Spośród wielu substancji zawartych w roślinie olejki eteryczne wspomagają radzenie sobie z długotrwałą oraz wyczerpującą redukcją.

Udowodniono, że olejki zawarte w drzewie sandałowym wpływają na układ limbiczny w układzie nerwowym, dzięki czemu redukują uczucie głodu i chęci do podjadania. Dzięki temu ekstrakt idealnie nadaje się do stosowania w ostatniej fazie redukcji, gdzie zmuszeni jesteśmy do spożywania niewygodnej ilości kalorii.

Sulbutiamina jest pochodną witaminy B1, która zbudowana jest z jej 2 podjednostek, a jej właściwości mają charakter nootropowy. Substancja ta powoduje podniesienie sprawności układu nerwowego, intensyfikację procesów psychicznych oraz poprawę funkcji poznawczych.

Dzięki właściwościom lipolitycznym, johimbina jest substancją używaną w celu redukcji tkanki tłuszczowej. Wiele dowodów naukowych podaje, że jest ona blokerem receptorów α2-adrenergicznych, dzięki temu umożliwia efektywniejsze pozyskiwanie energii za pomocą wolnych kwasów tłuszczowych zgromadzonych w komórce, co przyspiesza efekt odchudzania. Ze względu na jej możliwy wpływ na zwiększenie wydzielania adrenaliny i noradrenaliny, jest stosowana jako stymulant zwiększający aktywność współczulnego układu nerwowego. Szczególną jej cechą, opisywaną przez osoby ją używające, jest pozbywanie się tłuszczu z miejsc najbardziej opornych, takich jak brzuch, uda czy pośladki. Dodatkowo należy dodać, że johimbina może potęgować doznania i sprawność seksualną oraz zwiększać libido.

Kwas alfa-liponowy (ALA) to przeciwutleniacz, który poprawia zdolność do wchłaniania i przekształcania węglowodanów na energię (naśladuje insulinę), która czyni go idealnym środkiem w okresach redukcji tkanki tłuszczowej. Suplementacja ALA jest bezpieczna i zalecana przy stosowaniu diety bogatej w węglowodany, ponieważ zwiększa ich wchłanianie, a wraz z nimi innych składników odżywczych bezpośrednio do mięśni.

Poli-jodotyronina to analog hormonów tarczycy, który poprzez odjodowanie może stać się produktem do syntezy trójjodotyroniny (T3). T3 po wniknięciu do wnętrza komórki łączą się ze swoistym receptorem jądrowym, który uruchamia odpowiednią sekwencją DNA wpływając na transkrypcję genów. Dochodzi do zwiększonego wytwarzania enzymów mitochondrialnych, co powoduje nasilenie przemian energetycznych, zwiększenie zużycia tlenu i generowanie ciepła w całym organizmie.

Główne funkcje witaminy B12 (cyjanokobalaminy) to: udział w metabolizmie węglowodanów, białek i tłuszczów, regulacja produkcji czerwonych krwinek oraz wpływ na prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego. Ponadto, bierze ona udział w regulacji poziomu homocysteiny, która podejrzewana jest za niezależny czynnik ryzyka rozwoju chorób sercowo-naczyniowych, neurodegeneracyjnych, wad rozwojowych płodu oraz nowotworów.

Witamina B3 (niacyna) uczestniczy w metabolizmie energetycznym, regulacji poziomu cholesterolu we krwi, tworzeniu erytrocytów, redukuje toksyczne działanie leków i związków chemicznych, oddziałuje korzystnie na system nerwowy i stan psychiczny, poprawia ukrwienie skóry i kondycję włosów.

Witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny) podnosi odporność immunologiczną organizmu i uczestniczy w tworzeniu przeciwciał. Bierze udział w metabolizmie energetycznym oraz przemianach tryptofanu na witaminę PP i podnosi poziom tej witaminy w organizmie. Pirydoksyna jest również niezbędna w wytwarzaniu porfiryn (synteza hemu do hemoglobiny w produkcji krwinek czerwonych) i hormonów (np: histamina, serotonina).

Domieszka chromu w termogeikach wspomaga redukcję apetytu, kontrolę metabolizmu oraz trwałe utrzymanie osiągniętych efektów. Pierwiastek ten pełni również istotną rolę we właściwej pracy receptorów insuliny, ponieważ jest częścią czynnika tolerancji glukozy (GFT). Ta substancja jest wytwarzana w wątrobie i uwalniana do krwi podczas wzrostu stężenia glukozy lub insuliny. Razem z insuliną umożliwia przejście glukozy, aminokwasów i kwasów tłuszczowych do komórek, a także przyspiesza ich metabolizm.

Podsumowując, HI-TECH Synadrene to suplement diety, który przyjmowany rano doda energii na cały dzień i przyspieszy przemianę materii. Zastosowany przed treningiem przyczyni się do wzrostu koncentracji i poziomu zdolności wysiłkowych. Pełni rolę mocnego spalacza tłuszczu oraz silnego stymulanta. Idealny preparat dla osób pragnących pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej i polepszyć definicję muskulatury. Środek ten może również ograniczać apetyt i niwelować uczucie głodu. Dzięki zawartości wysokiej jakości środków stymulujących można odczuć zastrzyk energii, a dzięki temu wzrasta motywacja do podnoszenia poprzeczek i osiągania celów.

Sposób użycia
Producent
Recenzje (3)
Skład
Wielkość opakowania: 45 kapsułekPorcja jednorazowa: 1 kapsułkaIlość porcji w opakowaniu: 45
w 1 kapsułcezawartość%ZDS
Witamina B12 (Cyjanokobalamina)100 mcg1,666%
Witamina B3 (Niacyna)20 mg100%
Chrom (z Polinikotynianu chromu)175 mcg146%
Witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny)4,25 mg212%
Zastrzeżona mieszanka Synadrene:815 mg **
Kofeina Bezwodna, Ekstrakt z liści zielonej herbaty, 2-Aminoizoheptan HCl, Ekstrakt z Orzecha (kora), Sulbutiamina, Ekstrakt Drzewa Sandałowego, Ekstrakt z Johimbiny (kora), Kwas alfa-liponowy, Poli Tyronina
Pozostałe składniki

Fosforan dipotasowy, MCMC, dwutlenek krzemu, stearynian magnezu, ditlenek tytanu, FD&C niebieski #1, FD&C czerwony #40, żelatyna

Podobne produkty
Najlepiej połączyć z

Ostatnio na blogu

Progresja siłowa poprzez objętość

Progresja siłowa poprzez objętość

Rola intensywności treningowej Intensywność jako metoda progresji, która jest wysoce specyficzna dla treningu siłowego jest niezbędna do utrzymywania...

czytaj więcej

Bulletproof coffee to kit?

Bulletproof coffee to kit?

Bulletproof Coffee to wysokokaloryczny napój kawowy, który ma zastąpić śniadanie. Składa się z 1 lub 2 porcji kawy, 2 łyżek (20-30 gramów) masła i 1-2...

czytaj więcej

Glicynian magnezu najlepsza forma magnezu

Glicynian magnezu najlepsza forma magnezu

Magnez jest minerałem śladowym wymaganym przez każdą komórkę organizmu i bierze udział w kilkuset różnych reakcjach biochemicznych. Połowa zapasów...

czytaj więcej

Koenzym Q10 eliksir młodości

Koenzym Q10 eliksir młodości

Koenzym Q10 to związek naturalnie występujący w naszym ciele. Wiadomo, że ma działanie przeciwutleniające. Przeciwutleniacze to związki, które mogą...

czytaj więcej

Metabolizm i reverse diet

Metabolizm i reverse diet

Pod pojęciem Reverse Diet na pierwszą myśl przychodzi system odżywiania za sprawą którego jemy więcej niż dotychczas, ale chudniemy. Jednak to tylko...

czytaj więcej

Co to są adaptogeny właściwości

Co to są adaptogeny właściwości

Badania sugerują, że niektóre adaptogeny mogą poprawiać tolerancję na ćwiczenia o wysokiej wytrzymałości , podczas gdy inne mogą potencjalnie radzić...

czytaj więcej
Zapisz się na newslettera Sklepu MZ
Odbieraj kupony rabatowe, aktualności ze Sklepu MZ, specjalne oferty i wiele więcej!

Biuro obsługi klienta

Pomoc i konsultacje

MZKatalog - polecani dietetycy
MZKatalog - polecani trenerzy
MZKatalog - polecane kluby
Trustpilot
Sprawdź również nasze doskonałe oceny na  Opineo
Supps4You LLC
Unit 3 Enterprise Court, Farfield Park Rotherham S63 5DB
sklep@muscle-zone.pl +48 501 537 027