Blog us   | pl | PLN
0 0,00 zł
 bok@mz-store.pl  +48 22 602 26 41
Since 2005
Powiadom mnie o dostępności
Peak O2 Peak O2 120g
Primaforce
99,00 zł
Magazyn: eu

Peak O2 120g

od 3 sztuk tylko: 97,02 zł / szt. -2%

Waga wysyłki: 150g

Jako alternatywę polecamy:

ShroomMe Lion's Mane & Chaga 45g
ShroomMe Lion's Mane & Chaga 45g
Healthlabs
79,00 zł
99,00 zł z VAT
1,65 zł / porcja
Możemy Ciebie powiadomić kiedy produkt będzie znów dostępny
Zapisz
Opis produktu
  • Kompleks sześciu naturalnych adaptogenów zwiększających poziom energii
  • Zwiększa wydajność tlenowych i beztlenowych systemów energetycznych
  • Skraca czas niezbędny na przerwy w trakcie treningów
  • Stymuluje metabolizm substancji energetycznych
  • Usprawnia pracę układu sercowo-naczyniowego
  • Zwiększa odżywienie tkanek obwodowych
  • Zwiększa wydolność pracy ustroju
  • Stymuluje funkcje poznawcze
  • Nasila procesy regeneracyjne
  • Działa antyoksydacyjnie

Primaforce Peak O2 to zaawansowany suplement podnoszący wydolność fizyczną. W przeciwieństwie do pre-workoutów, jego działanie nie jest chwilowe, lecz stałe, powstające w wyniku codziennej suplementacji, wyraźnie widoczne już po tygodniu przyjmowania preparatu.

Suplement został oparty o 6 grzybów, powszechnie stosowanych w Ajurwedzie, czyli starożytnej medycynie indyjskiej. Zawierają one substancje aktywne należące do grupy adaptogenów, czyli związków ułatwiających adaptację organizmu do panujących warunków środowiska. Zwiększają one tolerancję na czynniki stresowe, zmniejszają napięcie nerwowe, często wykorzystywane są w celu redukcji poziomu kortyzolu. W suplemencie zastosowano ekstrakty z tych grzybów, które mają wykazane działanie poprawiające sprawność fizyczną. Regularne przyjmowanie suplementu przyspiesza regenerację, zwiększa wydajność pracy, zarówno w warunkach tlenowych, jak i beztlenowych oraz opóźnia zmęczenie w trakcie wysiłku. Jest idealnym rozwiązaniem wspierającym możliwości sportowe, niezależnie od uprawianej dyscypliny. W składzie produktu znajdziemy:

Kordyceps - w tradycyjnej medycynie chińskiej określany jako „cudowny lek”, co wynika z jego niezwykle szerokiego zastosowania. Uważany był za środek pomagający w schorzeniach praktycznie wszystkich układów organizmu. Obecnie, bazując na aktualnych badaniach naukowych, stosuje się go bardziej jako wzmocnienie funkcji ustroju, niż jako lekarstwo. Powszechnie obecny jest w preparatach zwiększających potencję i popęd seksualny, ze względu na zdolność do ich stymulacji. Względem sprawności fizycznej, istotna jest charakterystyczna dla kordycepsu wysoka zawartość adenozyny. Jest to jeden ze składników ATP, uniwersalnego nośnika energii w ustroju człowieka. Grzyb ten ma także zdolność do regulacji funkcji i zwiększania wydolności pracy układu sercowo-naczyniowego poprzez regulację rytmu skurczów serca oraz zwiększanie światła naczyń krwionośnych. Sprzyja to regeneracji mięśni oraz ich odżywieniu, co przekłada się na zwiększone zdolności wysiłkowe.

Zwiększeniu wydolności mechanizmów energetycznych sprzyja również zdolność kordycepsu do zwiększania wrażliwości insulinowej komórek. Pozwala to na ich sprawną odpowiedź na działanie tego jakże ważnego dla prawidłowego metabolizmu węglowodanów hormonu, co umożliwia pełną wydajność procesów zachodzących na poziomie komórkowym. Ogranicza to także ryzyko odkładania się tkanki tłuszczowej oraz rozwoju cukrzycy typu II.

Reishi - w Ajurwedzie stosowany głównie jako lek na schorzenia układu oddechowego oraz nerek, a także w celu nasilenia regeneracji w stanach osłabienia organizmu. Reishi zalecany był m.in. kobietom w połogu w celu szybszego przywrócenia pełni sił. Działanie to potwierdzają badania naukowe, przez co reishi jest stosowane jako sposób na zwiększenie możliwości wysiłkowych i wsparcie regeneracji potreningowej. Skuteczność tego grzyba na polu przywracania sił jest tak duże, że jest on zalecany uzupełniająco w terapii zespołu chronicznego zmęczenia. Podobnie jak kordyceps, reishi ma też zdolność do zwiększania insulinowrażliwości komórek, prze co stymuluje metabolizm węglowodanów.

Ponadto, grzyb ten jest znacznym wsparciem układu immunologicznego, zwiększa ilość limfocytów T i makrofagów, promując potencjał odpowiedzi odpornościowej. Jest także polecany w profilaktyce chorób nowotworowych.

King Trumpet - określenie boczniaka mikołajkowego, grzyba powszechnie stosowanego przez sportowców ze względu na jego zdolność do stymulacji erytropoezy. Suplementacja nim wiąże się ze zwiększeniem ilości krwinek czerwonych, co przekłada się na zwiększone zdolności wysiłkowe. Erytrocyty są strukturami odpowiedzialnymi za transport tlenu oraz odprowadzanie dwutlenku węgla z pracujących komórek, w związku z czym zwiększenie ich liczby bezpośrednio zwiększa zdolność mięśni szkieletowych do podejmowania dłuższej, efektywniejszej pracy. Po zakończonej jednostce treningowej, wiąże się to z bardziej wydajnymi procesami regeneracyjnymi.

Na zdrowie układu sercowo-naczyniowego king trumpet wpływa również poprzez zdolność do regulacji profilu lipidowego. Ponadto, zawiera antyoksydanty, które pozwalają redukować ilość wolnych rodników w ustroju, których aktywność prowadzi do apoptozy komórek, a w konsekwencji do przyspieszonego występowania oznak starzenia się.

Shiitake - popularne określenie twardnika japońskiego. Są źródłem wielu witamin i minerałów, ze szczególnym uwzględnieniem potasu i witaminy A. Doceniane w tradycyjnej medycynie głównie ze względu na swój zbawienny wpływ na zdrowie układu krwionośnego. Obniżają poziom cholesterolu oraz regulują ciśnienie krwi. Względem stymulacji możliwości wysiłkowych istotna jest wysoka zawartość w grzybach shiitake witamin z grupy B. Wpływają one korzystnie na metabolizm energetyczny, przez co organizm sprawniej jest w stanie wykorzystywać kalorykę płynącą z substancji odżywczych dostarczanych wraz z pokarmem. Grzyby shiitake korzystnie wpływają również na funkcje nadnerczy, które poprzez produkcję hormonów steroidowych regulujących metabolizm mają wpływ na sprawność funkcji energetycznych ustroju.

Lion’s Mane - grzyb znany również jako soplówka jeżowata, dostarcza związków z grupy erinacyn zdolnych do pobudzania syntezy czynnika wzrostu nerwów. Uzupełnia w ten sposób skład preparatu o czynnik zwiększający możliwości treningowe poprzez stymulację układu nerwowego. Badania kliniczne wskazują, że suplementacja Lion’s Mane zwiększa zdolności poznawcze, ułatwiając kojarzenie faktów i zapamiętywanie. Nasilenie funkcji układu nerwowego wiąże się również ze zwiększoną koordynacją nerwowo-mięśniową, co przekłada się na poprawę sprawności fizycznej. Suplementacja soplówką jeżowatą jest także efektywna w terapii chorób neurodegeneracyjnych.

Lion’s Mane wykazuje również zdolność do regulacji rozwoju zapaleń w organizmie. Pozwala to na usprawnienie procesów regeneracyjnych oraz wygaszanie zbyt nasilonych stanów zapalnych ograniczających wydajność organizmu.

Turkey Tail - grzyb stosowany w terapii grypy i jej pochodnych, zdolny do łagodzenia objawów choroby. Jest także powszechny w terapii nowotworów, u pacjentów w trakcie chemioterapii zmniejsza intensywność skutków ubocznych. Nasila procesy regeneracyjne u chorych wyniszczonych długotrwałą terapią i chorobą. Działanie to jest również wykorzystywane w suplementacji sportowej, gdzie turkey tail jest wykorzystywany w celu przyspieszenia regeneracji potreningowej. Regularna suplementacja tym grzybem zwiększa także ilość energii oraz wykazuje działanie przeciwoksydacyjne.

Podsumowując, Primaforce Peak O2 to preparat, który choć bazuje wyłącznie na składnikach pochodzenia naturalnego, wykazuje potężne możliwości względem promocji wydolności fizycznej. Umożliwia podejmowanie bardziej intensywnego wysiłku fizycznego z większą efektywnością, jednocześnie skracając czas niezbędny na regenerację. Jest uniwersalnym suplementem, którego zalety docenia każdy sportowiec, niezależnie od uprawianej dyscypliny.

Sposób użycia
Producent
Recenzje (0)
Skład
Wielkość opakowania: 120 gPorcja jednorazowa: 2 gIlość porcji w opakowaniu: 60 g
w porcji (2 g)zawartość%ZDS
Kalorie8 kcal
Węglowodany1.5 g1%
Błonnik0.25 g1%
Cukry0 g
PEAK02™ Performance Blend2 000 mg-
Kordyceps (Cordyceps militaris)
Reishi (Gandoderma lucidum)
King Trumpet (Pleurotus eryngii)
Shiitake (Lentinula edodes)
Lion's Mane (Hericium erinaceus)
Turkey Tail (Trametes versicolor)
Pozostałe składniki

Celuloza, stearynian magnezu, dwutlenek krzemu.

Podobne produkty
Najlepiej połączyć z

Ostatnio na blogu

Glicynian magnezu najlepsza forma magnezu

Glicynian magnezu najlepsza forma magnezu

Magnez jest minerałem śladowym wymaganym przez każdą komórkę organizmu i bierze udział w kilkuset różnych reakcjach biochemicznych. Połowa zapasów...

czytaj więcej

Koenzym Q10 eliksir młodości

Koenzym Q10 eliksir młodości

Koenzym Q10 to związek naturalnie występujący w naszym ciele. Wiadomo, że ma działanie przeciwutleniające. Przeciwutleniacze to związki, które mogą...

czytaj więcej

Metabolizm i reverse diet

Metabolizm i reverse diet

Pod pojęciem Reverse Diet na pierwszą myśl przychodzi system odżywiania za sprawą którego jemy więcej niż dotychczas, ale chudniemy. Jednak to tylko...

czytaj więcej

Co to są adaptogeny właściwości

Co to są adaptogeny właściwości

Badania sugerują, że niektóre adaptogeny mogą poprawiać tolerancję na ćwiczenia o wysokiej wytrzymałości , podczas gdy inne mogą potencjalnie radzić...

czytaj więcej

Czego nauczyłem się od najlepszych trenerów i zawodników na świecie

Czego nauczyłem się od najlepszych trenerów i zawodników na świecie

Różni ludzie mają różne preferencje. Jedni z nich są typami samouków, inni wolą chodzić do szkoły i uczyć się w towarzystwie. To samo można...

czytaj więcej

Berberyna korzyści idące za jej suplementacją

Berberyna korzyści idące za jej suplementacją

Berberyna od kilku lat zdobywa uznanie w wielu kręgach specjalistów. Ma na to wpływ szerokie spektrum działania. Prowadzone od 2016 roku...

czytaj więcej
Zapisz się na newslettera Sklepu MZ
Odbieraj kupony rabatowe, aktualności ze Sklepu MZ, specjalne oferty i wiele więcej!

Biuro obsługi klienta

Pomoc i konsultacje

MZKatalog - polecani dietetycy
MZKatalog - polecani trenerzy
MZKatalog - polecane kluby
Trustpilot
Sprawdź również nasze doskonałe oceny na  Opineo
Supps4You LLC
Unit 3 Enterprise Court, Farfield Park Rotherham S63 5DB
sklep@mz-store.pl +48 501 537 027