0 0,00 zł
 bok@muscle-zone.pl  +48 501-537-027
Since 2005
Powiadom mnie o dostępności
MemoryMe MemoryMe 90 kaps.
Healthlabs
199,00 zł

MemoryMe 90 kaps.

Waga wysyłki: 200g
Bez glutenu
Wegetariański
Wegański

Jako alternatywę polecamy:

Mind Map 300g
Mind Map 300g
Apollo's Hegemony
99,00 zł
199,00 zł z VAT
6,63 zł / porcja
Możemy Ciebie powiadomić kiedy produkt będzie znów dostępny
Zapisz
Sprzedawcą , importerem oraz podmiotem odpowiedzialnym za opis jest:
Produkt wysyłany jest z UE
Opis produktu
  • Unikatowy zestaw składników aktywnych wspomagających pamięć i koncentrację
  • Zawiera ekstrakty roślinne, CDP-cholinę, ALCAR i fosfolipidy słonecznikowe
  • Polecany w okresach intensywnej pracy umysłowej lub nauki
  • Przyjazny dla wegan i wegetarian
  • Autorska receptura producenta

HealthLabs MemoryMe to suplement diety stworzony z myślą o osobach, które chcą wspomóc pamięć i koncentrację. W skład unikalnej, autorskiej receptury wchodzą ekstrakty roślinne oraz substancje o działaniu nootropowym. Produkt nie zawiera zbędnych wypełniaczy, konserwantów ani barwników.

Bacopa monnieri – roślina rozpowszechniona na całym świecie, szczególnie znana jednak w kulturze Dalekiego Wschodu, gdzie ceni się ją za wyjątkowe właściwości w tamtejszej medycynie ajuwerdyjskiej. W suplementach zwraca uwagę jej pozytywny wpływ na funkcje nerwowe oraz pamięć krótko- i długoterminową.

Cytykolina – to związek stanowiący połączenie choliny i cytydyny. Cholina jest związkiem produkowanym w ludzkim ustroju, gdzie służy jako substrat do syntezy jednego z neuroprzekaźników, acetylocholiny. Jest on odpowiedzialny za modulowanie takich procesów jak pamięć, czy koncentracja. Ponadto cholina wchodzi w skład błon komórkowych neuronów.

Gotu Kola – roślina porastająca głównie strefę tropikalną i subtropikalną, kolejna spośród ważnych pozycji w ziołolecznictwie, tym razem zajmuje miejsce w tradycyjnej medycynie chińskiej. Gotu kola pomaga w utrzymaniu dobrej sprawności poznawczej.

N-acetylo-L-karnityna to pochodna L-karnityny, która uczestniczy w metabolizmie energii komórkowej. Uważa się, że ALCAR dużo lepiej pokonuje barierę krew-mózg, co może przełożyć się na lepsze korzyści dla układu nerwowego.

Fosfolipidy słonecznikowe – fosfolipidy są jednymi z ważniejszych składników błon komórek w całym organizmie, gdyż wpływają na zachowanie ich odpowiedniej płynności. Ponadto, jeden z nich, fosfatydylocholina poprzez to, iż zawiera w cząsteczce cholinę, stanowi prekursor dla acetylocholiny, wspomnianego wyżej neuroprzekaźnika.

Podsumowując, HealthLabs MemoryMe to suplement diety dla osób mających problem ze skupieniem uwagi i przyswojeniem nowej wiedzy. Jest polecany szczególnie w okresie wytężonej pracy umysłowej.

Zalecane spożycie
Producent, Dystrybutor, Sprzedawca
Recenzje (0)
Informacja żywieniowa
Podobne produkty
Najlepiej połączyć z
Zapisz się na newslettera Sklepu MZ
Odbieraj kupony rabatowe, aktualności ze Sklepu MZ, specjalne oferty i wiele więcej!

Biuro obsługi klienta

Pomoc i konsultacje

MZKatalog - polecani dietetycy
MZKatalog - polecani trenerzy
MZKatalog - polecane kluby