[miniRECENZJA] Lecheek Nutrition | Speed X3 | OxyECA Black

Paweł Zontek

7

 

Za mną około 2 tygodnie stosowania:

Speed X3 

OxyECA Black

...czas więc na pierwsze małe słowa podsumowania / pierwsze wrażenia.

Nazwa produktu: Speed X3
Wielkość opakowania: 124-148 g (w zależności od smaku)
Porcja jednorazowa: ~3,5 g (jedna miarka)
Ilość porcji w opakowaniu: 40

 

Smak : Egzotyczne owoce 10/10 - smaczna przed-treningówka to rzadkość, w tym wypadku jednak tak jest, słodka, niecierpka, niegorzka - mógłbym pić szklankami
Rozpuszczalność : 10/10
Działanie: 8/10 - idealnie czyli po około 30 minutach czuć nie nagły, a stopniowy przypływ pobudzenia, skupienia, małej agresji "treningowej". Pompa ? Świetna, tylko 3,5g składników aktywnych, a "robią robote".

Bardzo wyraźne jest także działanie Beta-Alaniny - ja odczuwam ją inaczej niż większość - nie pojawia się swędzenie, a uczucie gorąca w okolicach czoła, skroni i uszu - wystarczy że mocno potrę - pobudzę dłońmi te części ciała, a dziwne uczucie mija, pozostawiając pozytywne działanie B-A czyli większą wytrzymałość 🙂 Czuć także wyraźne działanie yohimibiny - delikatne roztrzęsienie, kto miał stycznosć z "yohą" ten wie o czym piszę.

 

Nazwa produktu: OxyECA Black
Wielkość opakowania: 45 kapsułek
Porcja jednorazowa: 1 kapsułka
Ilość porcji w opakowaniu: 45

 

Działanie: 7/10 - 1 kapsułka na czczo skutecznie pobudza i stawia na nogi, czuć podniesienie termogenezy, większe skupienie. Po 2 tygodniach mogę także powiedzieć, że robi swoje w kwestii utraty wody/tłuszczu, a biorę tylko 1 kaps na czczo - nie przed treningiem. Na pewno OxyECA Black nie jest dla początkujących, nie polecam decydowania się na w/w spalacz jako ten pierwszy - rozpoczynający redukcję.

NIE RADZĘ ŁACZYĆ Speed X3 i OxyECA Black przed treningiem ! Zrobiłem tak raz - przeżyłem, zrobiłem drugi raz - już nie było ciekawie, zrobiłem trzeci raz - odbyłem jeden z najgorszych treningów w swoim życiu - przetrzepało mną solidnie 🙂 Zimne poty, roztrzęsienie, strach, brak sił - NIGDY WIĘCEJ. "MOCNY TOWAR" !

Więcej oraz zdjęcia porównawcze gdy skończę obydwa opakowania ! Do zobaczenia !

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *