0 0,00 zł
 bok@muscle-zone.pl  +48 501-537-027
Since 2005
Powiadom mnie o dostępności
Chlorella BIO Chlorella BIO 50 kaps.
BeOrganic
24,99 zł

Chlorella BIO

Wszystkie warianty:

Waga wysyłki: 200g
Ekologiczny
Bez GMO
Naturalny
Wegetariański
Wegański

Jako alternatywę polecamy:

Fucoxanthin 90 kaps.
Fucoxanthin 90 kaps.
Apollo's Hegemony
69,00 zł
24,99 zł z VAT
0,50 zł / porcja
Możemy Ciebie powiadomić kiedy produkt będzie znów dostępny
Zapisz
Sprzedawcą , importerem oraz podmiotem odpowiedzialnym za opis jest:
Produkt wysyłany jest z UE
Opis produktu
  • 100% ekologiczna alga Chlorella vulgaris w proszku
  • Źródło wartościowego białka i witaminy B12
  • Idealny dodatek do koktajli, makaronów i sosów
  • Produkt przyjazny weganom i wegetarianom

BeOrganic Chlorella BIO to źródło wysokiej jakości mikroalgi, pozyskanej z ekologicznej, portugalskiej hodowli. Ze względu na zawartość białka oraz cennych składników odżywczych, spożywanie chlorelli może przynieść wiele korzyści zdrowotnych.

Mikroglony od setek lat używane są przez człowieka w celach prozdrowotnych, a niektórym rdzennym populacjom służyły jako źródło pożywienia w czasach głodu. Ze względu na wyjątkową wartość odżywczą i mnogość zastosowań, od kilku dekad algi hodowane są na szeroką skalę. Masowa hodowla nierzadko jednak ciągnie za sobą skutki w postaci niedostatecznej dbałości o jakość.

Producent, w trosce o dobro klienta i możliwość w pełni korzystania z dobrodziejstw jakie oferuje chlorella, pozyskał certyfikowany surowiec, spełniający wymogi rolnictwa ekologicznego, wolny od GMO.

Chlorella zwyczajna (Chlorella vulgaris) to jednokomórkowa zielenica (alga), wysoce odporna na niesprzyjające i zmienne warunki środowiskowe, a przy tym niezwykle cenna pod kątem wartości odżywczych. Ze względu na to stała się jednym z najpopularniejszych produktów żywnościowych określanych mianem „superfoods”. Stosowana jest m.in. w suplementach diety, preparatach kosmetycznych, a także w kuchni, jako wartościowy dodatek do wielu potraw.

Swój zielony kolor zawdzięcza sporej zawartości chlorofilu – zielonego barwnika, któremu przypisuje się m.in. właściwości detoksykacyjne i antyoksydacyjne.

Wegańskie źródło białka
W 100 g chlorelli znajduje się ok. 60 g białka. To ogromna zaleta nie tylko pod względem ilościowym, ale i jakościowym, bowiem jest to jedno z nielicznych, roślinnych źródeł kompletnego białka, zawierającego wszystkie aminokwasy.

Zawartość witaminy B12
Chlorella dostarcza aktywną formę witaminy B12. To kolejna cenna informacja dla wegan, którzy ze względu na rodzaj diety narażeni są na niedobór tego składnika.

Podsumowując, BeOrganic Chlorella BIO to w pełni naturalny, a przy tym wygodny i łatwy w spożyciu produkt mogący urozmaicić dietę i wzbogacić ją w cenne substancje odżywcze. Polecany w szczególności weganom i wegetarianom.

Zalecane spożycie
Producent, Dystrybutor, Sprzedawca
Recenzje (0)
Informacja żywieniowa
Podobne produkty
Najlepiej połączyć z

Ostatnio na blogu

Zapisz się na newslettera Sklepu MZ
Odbieraj kupony rabatowe, aktualności ze Sklepu MZ, specjalne oferty i wiele więcej!

Biuro obsługi klienta

Pomoc i konsultacje

MZKatalog - polecani dietetycy
MZKatalog - polecani trenerzy
MZKatalog - polecane kluby