0 0,00 zł
 bok@muscle-zone.pl  +48 501-537-027
Since 2005
Powiadom mnie o dostępności
Bioactive Complete B-Complex Bioactive Complete B-Complex 60 kaps.
Life Extension
59,00 zł

Bioactive Complete B-Complex 60 kaps.

od 3 sztuk tylko: 57,82 zł / szt. -2%

Waga wysyłki: 150g
Wegetariański

Jako alternatywę polecamy:

B-Balance  36 kaps.
B-Balance 36 kaps.
Apollo's Hegemony
49,00 zł
59,00 zł z VAT
1,97 zł / porcja
Możemy Ciebie powiadomić kiedy produkt będzie znów dostępny
Zapisz
Sprzedawcą , importerem oraz podmiotem odpowiedzialnym za opis jest:
Produkt wysyłany jest z UE
Opis produktu
  • Witaminy z grupy B w aktywnych metabolicznie formach
  • Preparat odpowiedni dla osób na diecie wegetariańskiej
  • Wysokie dawki substancji czynnych
  • Dodatek PABA i inozytolu

Life Extension Bioactive Complete B-Complex to suplement diety zawierający zestaw witamin z grupy B z dodatkiem PABA i inozytolu. Wszystkie substancje czynne są dostępne w odpowiednio wysokich dawkach i biologicznie aktywnych formach. Co więcej, celem zwiększenia biodostępności w przypadku witamin B2, B3 oraz B6 wykorzystano dwie różne formy. Preparat może być stosowany przez osoby na diecie wegetariańskiej.

Witaminy z grupy B to organiczne związki chemiczne rozpuszczalne w wodzie. Posiadają wiele wspólnych cech i często występują razem. Można je znaleźć zarówno w produktach pochodzenia zwierzęcego, jak i roślinnego. Specjaliści szacują, że wszystkie kluczowe procesy biochemiczne, jakie zachodzą w ludzkim ciele, wymagają obecności witamin z grupy B.

Rola witamin z grupy B
Witaminy z grupy B są zaangażowane w przemiany białek, tłuszczy oraz węglowodanów i przyczyniają się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego. Ma do duże znaczenie dla redukcji odczucia znużenia i zmęczenia.

Witaminy z grupy B są niezwykle istotne dla układu nerwowego. Sprzyjają utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych, a ich deficyt może niekorzystnie odbijać się na samopoczuciu, pamięci oraz koncentracji.

Witaminy z grupy B (witamina B6, B12 oraz kwas foliowy) są kluczowym elementem procesów metylacji, które odpowiadają m.in. za rozkład homocysteiny. Jej podniesiony poziom w osoczu stanowi czynnik ryzyka rozwoju schorzeń sercowo-naczyniowych.

Duże dawki i bioaktywne formy
Prezentowany preparat może okazać się pomocy w przypadku poważnych deficytów witamin z grupy B. Zawiera potężne dawki substancji czynnych. Co ważne, są one dostępne w aktywnych metabolicznie formach, dzięki czemu mogą być bezpośrednio wykorzystane w organizmie, bez konieczności uprzedniej konwersji, jak to ma miejsce w przypadku form nieaktywnych.

Podsumowując, Bioactive Complete B-Complex wzbogaca dietę o solidną dawkę witamin z grupy B. Trzeba pamiętać, że z racji dobrej rozpuszczalności w wodzie witaminy te są szybko wydalane z ustroju i, poza małymi wyjątkami, nie kumulują się w nim. Stąd tak ważna jest regularna podaż tych składników i utrzymywanie ich na odpowiednim poziomu.

Zalecane spożycie
Producent, Dystrybutor, Sprzedawca
Recenzje (0)
Podobne produkty
Najlepiej połączyć z

Ostatnio na blogu

Zapisz się na newslettera Sklepu MZ
Odbieraj kupony rabatowe, aktualności ze Sklepu MZ, specjalne oferty i wiele więcej!

Biuro obsługi klienta

Pomoc i konsultacje

MZKatalog - polecani dietetycy
MZKatalog - polecani trenerzy
MZKatalog - polecane kluby