0 0,00 zł
 bok@muscle-zone.pl  +48 501-537-027
Since 2005
Powiadom mnie o dostępności
Witamina B complex B-50 Methyl TMG Plus Witamina B complex B-50 Methyl TMG Plus 100 kaps.
Aliness
64,90 zł

Witamina B complex B-50 Methyl TMG Plus 100 kaps.

od 3 sztuk tylko: 63,60 zł / szt. -2%

Waga wysyłki: 250g
Wegetariański
Wegański

Jako alternatywę polecamy:

B-Balance  36 kaps.
B-Balance 36 kaps.
Apollo's Hegemony
49,00 zł
64,90 zł z VAT
0,65 zł / porcja
Możemy Ciebie powiadomić kiedy produkt będzie znów dostępny
Zapisz
Sprzedawcą , importerem oraz podmiotem odpowiedzialnym za opis jest:
Produkt wysyłany jest z UE
Opis produktu
  • Zestaw witaminy z grupy B z dodatkiem TMG, choliny, PABA i inozytolu
  • Ma w składzie metylowaną formę witaminy B12 w wersji fermentowanej
  • Zawiera Quatrefolic® - najwyższej jakości folian IV generacji
  • Bazuje na opatentowanych postaciach substancji aktywnych

Aliness Witamina B complex B-50 Methyl TMG Plus to suplement diety w skład którego wchodzi zestaw witamin z grupy B, wzbogacony o składniki dodatkowe: cholinę, PABA, TMG oraz inozytol. Preparat bazuje na opatentowanych postaciach substancji aktywnych, pochodzących od europejskich producentów. Zostały one zamknięte w roślinnych kapsułkach, co czyni suplement odpowiednim dla osób na diecie wegańskiej oraz wegetariańskiej.

Witaminy z grupy B warunkują prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Ich obecności wymagają wszystkie kluczowe procesy biochemiczne, jakie zachodzą w ludzkim ciele. Witaminy te wspomagają metabolizm makroskładników, wpływają na pracę układu nerwowego i funkcje psychologiczne, są zaangażowane w utrzymanie prawidłowych funkcji układu hormonalnego. Ponadto niektóre z nich uczestniczą w procesach metylacji i pomagają w regulowaniu poziomu homocysteiny, co ma duże znaczenie dla zdrowia układu sercowo-naczyniowego.

Preparat zawiera metylowane formy witamin B6, B12 i kwasu foliowego. Są one aktywne biologicznie, nie potrzebują żadnych dodatkowych przemian w organizmie, aby mogły być wykorzystane dla potrzeb ustroju. Ma to szczególne znaczenie dla osób, u których taka konwersja formy syntetycznej w bioaktywną nie przebiega prawidłowo. Sytuacja ta dotyczy na przykład osób z polimorfizmem genu MHTFR. W tym miejscu warto zaznaczyć, że w obecna w składzie suplementu witamina B12 to innowacyjna wersja fermentowana, która została wytworzona z cyjanokobalaminy poddanej procesom fermentacji do formy metylowanej. Z kolei kwas foliowy to opatentowany, wysoce biodostępny i doskonale przyswajalny folian 4 generacji Quatrefolic®.

Preparat wzbogacono o cenne składniki dodatkowe. Jednym z nich jest TMG, czyli trimetyloglicyna. Jako donor grup metylowych może ona wspomagać procesy metylacji. Trzeba wiedzieć, że od sprawności tego procesu zależy gospodarka niektórymi witaminami z grupy B.

Podsumowując, Aliness Witamina B complex B-50 Methyl TMG Plus to wysokiej jakości preparat z witaminami z grupy B. Zawiera aktywne biologicznie formy witamin w odpowiednio dużych dawkach. Dodatkowo ma w składzie donory grup metylowych, które odgrywają ważną rolę w procesach metylacji.

Zalecane spożycie
Producent, Dystrybutor, Sprzedawca
Recenzje (0)
Podobne produkty
Najlepiej połączyć z

Ostatnio na blogu

Zapisz się na newslettera Sklepu MZ
Odbieraj kupony rabatowe, aktualności ze Sklepu MZ, specjalne oferty i wiele więcej!

Biuro obsługi klienta

Pomoc i konsultacje

MZKatalog - polecani dietetycy
MZKatalog - polecani trenerzy
MZKatalog - polecane kluby