0 0,00 zł
 bok@muscle-zone.pl  +48 501-537-027
Since 2005
Powiadom mnie o dostępności
Optimal Liposomal Glutathione Plus Optimal Liposomal Glutathione Plus 150 ml
Seeking Health
229,00 zł

Optimal Liposomal Glutathione Plus 150 ml

Waga wysyłki: 250g
Wegetariański
Wegański
229,00 zł z VAT
7,63 zł / porcja
Możemy Ciebie powiadomić kiedy produkt będzie znów dostępny
Zapisz
Sprzedawcą , importerem oraz podmiotem odpowiedzialnym za opis jest:
Produkt wysyłany jest z UE
Opis produktu
  • Liposomalna technologia, wspomagająca optymalny transport substancji aktywnych
  • Zawiera zredukowany glutation (GSH) oraz selen, molibden, P-5-P i PQQ
  • Produkt odpowiedni dla wegan i wegetarian
  • Płynna, łatwa w stosowaniu formuła

Seeking Health Optimal Liposomal Glutathione Plus to liposomalny suplement diety zawierający zredukowaną formę glutationu (GSH) oraz selen, molibden, P-5-P i PQQ. Składniki aktywne zostały umieszczone w powłoce lipidowej na bazie kompleksu fosfolipidów - fosfatydylocholiny i fosfatydyloetanolaminy (z oleju słonecznikowego bez GMO).

Innowacyjna technologia liposomalna
Liposomy to mikropęcherzyki zbudowane z wody i fosfolipidów, w których można zamknąć substancje aktywne, tym samym zapewniając im bezpieczny transport do komórek. Taka otoczka wodno-tłuszczowa chroni swoją zawartość np. przed enzymami i sokami trawiennymi.

Glutation (g-glutamylocysteinyloglicyna) jest niewielką cząsteczką naturalnie występującą w naszym organizmie, pełniącą funkcję endogennego przeciwutleniacza. Powstaje z trzech aminokwasów: L-cysteiny, glicyny i L-glutaminianu. Synteza glutationu zachodzi w niemal każdej komórce, jednak w największym stopniu koncentruje się w wątrobie.

Ryboflawina (witamina B2) pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego oraz sprzyja utrzymaniu prawidłowego metabolizmu energetycznego, wpływając na zmniejszenie uczucia zmęczenia i znużenia. Pomaga również w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym, a także pełni funkcję pomocniczą w utrzymaniu zdrowej skóry i prawidłowego widzenia. Ryboflawina, jako 5-fosforan ryboflawiny (P-5-P) jest aktywną, koenzymatyczną formą.

Selen jest pierwiastkiem śladowym, pomagającym w prawidłowej pracy układu odpornościowego i tarczycy oraz w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym. Ponadto działa wspomagająco na utrzymanie zdrowych włosów i paznokci. Organiczna forma selenu – selenometionina – odznacza się bardzo dobrą przyswajalnością.

Molibden przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu aminokwasów siarkowych. Aminokwasy siarkowe to m.in. metionina i cysteina,

PQQ (pirolochinolinochinon) jest stosunkowo nowo odkrytą substancją witaminopodobną, która nie jest syntetyzowana w ludzkim organizmie. Naturalnie występuje w różnych produktach spożywczych, takich jak szpinak, marchew, banan, pietruszka. W suplementach wykorzystywany jest PQQ otrzymywany na drodze fermentacji bakteryjnej.

Podsumowując, Seeking Health Optimal Liposomal Glutathione Plus to wysokiej jakości suplement diety, wykorzystujący innowacyjną technologię liposomalną.

Zalecane spożycie
Producent, Dystrybutor, Sprzedawca
Recenzje (0)
Informacja żywieniowa
Podobne produkty
Najlepiej połączyć z
Zapisz się na newslettera Sklepu MZ
Odbieraj kupony rabatowe, aktualności ze Sklepu MZ, specjalne oferty i wiele więcej!

Biuro obsługi klienta

Pomoc i konsultacje

MZKatalog - polecani dietetycy
MZKatalog - polecani trenerzy
MZKatalog - polecane kluby