TYLKO DZIŚ! 💪 KUPON "APOLLOS" -10% na produkty Apollo's Hegemony i MZ-Store!
0 0,00 zł
 bok@muscle-zone.pl  +48 501-537-027
Since 2005
Powiadom mnie o dostępności
Pump Xplode Powder Pump Xplode Powder 300g
Olimp
76,00 zł

Pump Xplode Powder 300g

Olimp 5 (1 opinii)

od 3 sztuk tylko: 74,48 zł / szt. -2%

Waga wysyłki: 500g

Jako alternatywę polecamy:

Pre-Workout 360g
Pre-Workout 360g
MZ-STORE
69,90 zł
76,00 zł z VAT
2,30 zł / porcja
Możemy Ciebie powiadomić kiedy produkt będzie znów dostępny
Zapisz
Sprzedawcą , importerem oraz podmiotem odpowiedzialnym za opis jest:
Opis produktu
  • Innowacyjny preparat przedtreningowy, bez dodatku kofeiny
  • Synergistyczna mieszanka sprawdzonych składników
  • Zawiera mieszankę witamin z grupy B
  • Doskonała przyswajalność składników
  • Wspiera regenerację potreningową
  • Promuje potężną pompę mięśniową
  • Przyśpiesza przyrosty mięśniowe
  • Nasila syntezę tlenku azotu

Olimp Pump Xplode Powder to preparat typu pre-workout, stanowiący połączenie sprawdzonej formuły boosterów tlenku azotu z kilkoma starannie dobranymi substancjami, umożliwiającym odbycie ciężkiego treningu oraz osiągnięcie doskonałej pompy mięśniowej. Nie zawiera jednak żadnych stymulantów, przez co można zażywać go o późnych porach i nie obawiać się o utrudnione zasypianie.

L-Cytrulina to niebiałkowy aminokwas będący pochodną ornityny, który jest silnym prekursorem argininy, tym samym znacznie nasilając syntezę tlenku azotu (NO). L-cytrulina jest niezbędna do przebiegu cyklu mocznikowego, który jest jedynym wydajnym sposobem pozbywania się toksycznej dla organizmu substancji, jaką jest amoniak. Zwiększając produkcję tlenku azotu, L-cytrulina wspomaga rozkurcz naczyń krwionośnych, a także wpływa pozytywnie na krążenie krwi, co przekłada się na doskonalsze odżywienie komórek. W efekcie tkanka mięśniowa staje się lepiej odżywiona, przez co może pracować dłużej oraz szybciej odbudowują się uszkodzenia, spełniając tym samym podstawowe warunki do nasilonego przerostu mięśni.

Klienci o produkcie
pokaż wszystkie recenzje tego produktu
Ciekawa mieszanka przedtreingowa, w moim przypadku działa pozytywnie przy całej miarce.
14/04/2020 Maciek

Ponadto w badaniach wykazano, że w wyniku suplementacji L-cytruliny zachodzi wzmożona biosynteza białek. Efekt ten może być powiązany ze zwiększoną dostępnością substratów energetycznych, którą również wywołuje ten aminokwas.

Alfa-ketoglutaran L-argininy to inaczej AAKG, czyli substancja stanowiąca połączenie cząsteczki L-argininy z resztą kwasu glutarowego. W wyniku tego cząsteczka przyswaja się szybciej oraz jest znacznie bardziej stabilna chemicznie. Suplementacja AAKG znacznie zwiększa poziom L-argininy w organizmie, co z kolei skutkuje wzmożoną syntezą NO. Dzięki temu w trakcie ćwiczeń mięśnie stają się niesamowicie ukrwione i stan ten utrzymuje się przez długi czas po zakończeniu treningu. W połączeniu z L-cytruliną, AAKG stanowi doskonały stack dla uzyskania potężnej pompy mięśniowej, a przez to wydolności, siły i regeneracji mięśni.

Beta-alanina to organiczny związek należący do aminokwasów endogennych, będący jednym z dwóch substratów do produkcji karnozyny. Peptyd ten jest obecny przede wszystkim w tkance mięśniowej, co jest powiązane z jego funkcją. Karnozyna odpowiada za regulację kwasowości mięśni. W trakcie wysiłku w komórkach mięśniowych zachodzi synteza kwasu mlekowego, który gwałtownie obniża pH środowiska. Spadek kwasowości w komórce mięśniowej znacznie zmniejsza wydolność mięśni, a w skrajnych przypadkach może doprowadzić do utraty przez nie możliwości kurczenia się. Karnozyna zapobiega gwałtownym wahaniom pH w środowisku mięśniowym, przez co mięśnie są w stanie pracować dłużej.

Ponadto redukcja wolnych rodników, którą oferuje ten dipeptyd, może wpłynąć pozytywnie na szybkość regeneracji poprzez łagodzenie powstających podczas wysiłku stanów zapalnych, a także uśmierzyć ból mięśni zarówno w czasie trwania treningu, jak i po jego zakończeniu.

Sód jest elektrolitem o niebywale istotnej funkcji w organizmie, ponieważ wraz z potasem odpowiada za utrzymanie odpowiedniej różnicy potencjału elektrycznego pomiędzy środowiskiem panującym wewnątrz i na zewnątrz komórki. W tym preparacie sód znalazł się ze względu na swoją zdolność do zwiększonej retencji wody w organizmie, co skutkuje większą objętością krwi. Dzięki temu w czasie treningu utrzymuje się wyższe ukrwienie mięśni oraz następuje zwiększenie waskularyzacji. Dodatkowo wysoka zawartość wody w komórkach mięśniowych stanowi korzystne środowisko dla przemian anabolicznych,.

Ekstrakt pieprzu czarnego (Piper nigrum L.) to źródło piperyny, czyli alkaloidu zawartego w ziarnie pieprzu czarnego. Piperyna ułatwia trawienie poprzez stymulowanie wydzielania kwasu żołądkowego oraz żółci, zapobiegając również zaparciom. W wyniku działania tego mechanizmu następuje także poprawa przyswajania substancji aktywnych oraz witamin i pierwiastków, w związku z czym ekstrakt stanowi doskonały dodatek do stałej suplementacji. Warto także dodać, że piperyna hamuje powstawanie nowych komórek tłuszczowych, dzięki czemu ułatwia utrzymanie ciężko wypracowanej, odtłuszczonej sylwetki.

Witaminy z grupy B zawarte w preparacie to witamina B6, witamina B12, tiamina oraz niacyna. Są one grupą witamin rozpuszczalnych w wodzie, które odgrywają niezmiernie istotną rolę w gospodarce energetycznej organizmu. Wchodzą w skład enzymów oraz są niezmiernie istotne dla prawidłowego przebiegu procesu dojrzewania erytrocytów, czyli czerwonych krwinek. Ich dodatek nie tylko zapobiega niedoborom tych witamin, ale może wpływać korzystnie na performance treningowy.

Podsumowując, preparat Olimp Pump Xplode Powder to doskonałe połączenie sprawdzonych składników, które umożliwia przełamanie dotychczasowych barier na treningu, jednocześnie nie obciążając układu nerwowego. Co więcej, pompa mięśniowa osiągana dzięki temu preparatowi jest niezwykle intensywna, co razem ze zwiększoną ilością wykonywanych powtórzeń stanowi doskonały bodziec do wzrostu dla tkanki mięśniowej.

Zalecane spożycie
Producent, Dystrybutor, Sprzedawca
Recenzje (1)
Podobne produkty
Najlepiej połączyć z

Ostatnio na blogu

Dieta IIFYM – czy może być korzystna dla naszego organizmu?

Dieta IIFYM – czy może być korzystna dla naszego organizmu?

Wiele osób chciałoby być na takiej diecie, gdzie może jeść swoje ulubione posiłki. Ciekawym rozwiązaniem dla nich...

czytaj więcej

Soylent – zamiennik posiłku. Co warto o nim wiedzieć?

Soylent – zamiennik posiłku. Co warto o nim wiedzieć?

Każdego roku zwiększa się świadomość społeczna, na temat wpływu zdrowego odżywiania na jakość życia...

czytaj więcej

#19 Badania suplementów – Apollo’s Hegemony Ultra Fish Oil

#19 Badania suplementów – Apollo’s Hegemony Ultra Fish Oil

Idąc za ciosem postanowiliśmy po raz drugi zbadać suplement Ultra Fish Oil marki Apollo’s Hegemony celem weryfikacji jakości. Pierwsze badania były...

czytaj więcej

Jakie suplementy na obniżenie kortyzolu?

Jakie suplementy na obniżenie kortyzolu?

Czujesz nieustannie nadmiar stresu oraz wyczerpanie? Możliwe że jest to spowodowane niesławnym hormonem stresu – kortyzolem. Istnieje wiele...

czytaj więcej

Aloes – nie taki znowu zdrowy

Aloes – nie taki znowu zdrowy

Gdyby wśród przypadkowych osób przeprowadzić ankietę dotyczącą „najzdrowszych roślin znanych...

czytaj więcej
Zapisz się na newslettera Sklepu MZ
Odbieraj kupony rabatowe, aktualności ze Sklepu MZ, specjalne oferty i wiele więcej!

Biuro obsługi klienta

Pomoc i konsultacje

MZKatalog - polecani dietetycy
MZKatalog - polecani trenerzy
MZKatalog - polecane kluby