0 0,00 zł
 bok@muscle-zone.pl  +48 501-537-027
Since 2005
Powiadom mnie o dostępności
Enzyme Complex Pro Enzyme Complex Pro 90 kaps.
Aliness
44,90 zł

Enzyme Complex Pro 90 kaps.

Waga wysyłki: 220g
Bez glutenu
Bez GMO
Wegetariański
Wegański

Jako alternatywę polecamy:

Zinc L-Carnosine 90 kaps.
Zinc L-Carnosine 90 kaps.
Apollo's Hegemony
79,00 zł
44,90 zł z VAT
0,50 zł / porcja
Możemy Ciebie powiadomić kiedy produkt będzie znów dostępny
Zapisz
Sprzedawcą , importerem oraz podmiotem odpowiedzialnym za opis jest:
Produkt wysyłany jest z UE
Opis produktu
  • Opatentowana mieszanka 5 enzymów trawiennych
  • Formuła wzbogacona o dodatek synbiotyku
  • Produkt odpowiedni dla wegan
  • Bez GMO i glutenu

Aliness Enzyme Complex Pro to suplement diety zawierający mieszankę 5 enzymów trawiennych pozyskanych w procesie fermentacji oraz kompleks probiotyczno-prebiotyczny. Produkt jest przyjazny dla wegan i wegetarian.

Czym są enzymy trawienne?
Enzymy trawienne to grupa enzymów (głównie hydroksylaz), wydzielanych w różnych miejscach układu pokarmowego. Poprzez rozkład związków złożonych do związków prostych (z udziałem wody), warunkują prawidłowe trawienie białek, węglowodanów i tłuszczów, tym samym umożliwiając wchłanianie składników odżywczych.

Niewłaściwe trawienie, wynikające z dysfunkcji jednego lub więcej enzymów może prowadzić m.in. do wzdęć, biegunki czy uczucia dyskomfortu w jamie brzusznej,

Digezyme® to zastrzeżona mieszanka 5 enzymów trawiennych. Zawiera α–amylazę (trawiącą skrobię i glikogen), proteazę (enzym rozkładający białko), celulazę (enzym rozkładający celulozę), laktazę (trawiącą laktozę) oraz lipazę (odpowiedzialną za trawienie lipidów).

Co istotne, wszystkie enzymy umieszczone w tej mieszance otrzymywane są z bakterii (m.in. Aspergillus oryzae, Bacillus subtilis i Aspergillus oryzae). Ich zaletą jest stabilność w szerokim zakresie pH, wysoka aktywność oraz skuteczność przy niskich dawkach (w porównaniu do enzymów pochodzenia zwierzęcego). Ponadto nie zawierają glutenu i GMO, a także są odpowiednie dla osób będących na diecie wegetariańskiej.

Fibregum™ całkowicie naturalny i wolny od GMO organiczny błonnik, starannie pozyskiwany z soku wydzielanego przez drzewa akacji. Pełni funkcje prebiotyczne.

LactoWise® to synbiotyczna formuła, w której skład wchodzi probiotyk Bacillus coagulans MTCC 5856 oraz prebiotyk galaktomannan, pochodzący z nasion kozieradki.

Podsumowując, Aliness Enzyme Complex Pro to zaawansowana formuła ukierunkowana na poprawę funkcji trawiennych. Zawiera mieszankę enzymów, uzupełnioną o dodatek synbiotyku.

Zalecane spożycie
Producent, Dystrybutor, Sprzedawca
Recenzje (0)
Informacja żywieniowa
Podobne produkty
Najlepiej połączyć z

Ostatnio na blogu

Zapisz się na newslettera Sklepu MZ
Odbieraj kupony rabatowe, aktualności ze Sklepu MZ, specjalne oferty i wiele więcej!

Biuro obsługi klienta

Pomoc i konsultacje

MZKatalog - polecani dietetycy
MZKatalog - polecani trenerzy
MZKatalog - polecane kluby