0 0,00 zł
 bok@muscle-zone.pl  +48 501-537-027
Since 2005
Powiadom mnie o dostępności
Pump Pump 500g
MZ-STORE
99,90 zł

Pump 500g

Jako alternatywę polecamy:

Pump Xplode Powder 300g
Pump Xplode Powder 300g
Olimp
76,00 zł
Możemy Ciebie powiadomić kiedy produkt będzie znów dostępny
Zapisz
Sprzedawcą , importerem oraz podmiotem odpowiedzialnym za opis jest:
Produkt wysyłany jest z UE
Opis produktu
  • Synergia składników o najwyższej skuteczności
  • Wsparcie podczas intensywnego treningu
  • Wzmocnione odczucie pompy mięśniowej
  • Nie zawiera kreatyny

MZ-Store Pump to formuła przedtreningowa stworzona w celu maksymalizacji pompy mięśniowej oraz zwiększenia poziomu energii i koncentracji podczas treningów. Precyzyjnie dobrane proporcje NO-boosterów uzupełniono o substancje aktywne o działaniu pobudzającym i niwelującym uczucie zmęczenia. Produkt jest przeznaczony dla osób o zwiększonej aktywności fizycznej.

Cytrulina to aminokwas niebiałkowy, który bierze udział w tworzeniu argininy. Arginina stanowi substrat w syntezie tlenku azotu (NO), który jest mediatorem śródbłonkowym o działaniu wazodylatacyjnym. Wzrost poziomu tlenku azotu w organizmie sprzyja rozszerzeniu naczyń krwionośnych, co z kolei zwiększa napływ krwi do mięśni szkieletowych. W efekcie są one lepiej zaopatrywane w tlen i składniki odżywcze niezbędne do prawidłowej ich pracy.

Beta alanina wpływa na zwiększenie poziomu karnozyny w mięśniach, co może przełożyć się na opóźnienie momentu wystąpienia zmęczenia, szczególnie podczas intensywnych ćwiczeń.

Kofeina to alkaloid purynowy o silnym działaniu pobudzającym, stosowany w celu wsparcia czujności i koncentracji. Dobrym źródłem kofeiny jest guarana, która pomaga utrzymać witalność fizyczną i psychiczną organizmu. Tradycyjne zastosowanie guarany obejmuje także wsparcie kontroli wagi.

L-teanina to organiczny związek chemiczny zaliczany do α-aminokwasów niebiałkowych. Ma właściwości tonizujące oraz relaksujące, a jednocześnie pomaga zachować czujność i jasność umysłu. Idealnie komponuje się z kofeiną – przedłuża jej działanie oraz niweluje nerwowość i nadmierne pobudzenie.

Formułę uzupełnia dodatek betainy, gliceryny oraz tauryny, które także ułatwiają przygotowanie organizmu do intensywnego wysiłku fizycznego.

Podsumowując, MZ-Store Pump to intensywnie działający preparat, który pomaga uzyskać ekstremalną i długotrwałą pompę mięśniową, a przy tym pozwala realizować cięższe i bardziej efektywne treningi.

Zalecane spożycie
Producent, Dystrybutor, Sprzedawca
Recenzje (0)
Podobne produkty
Najlepiej połączyć z
Zapisz się na newslettera Sklepu MZ
Odbieraj kupony rabatowe, aktualności ze Sklepu MZ, specjalne oferty i wiele więcej!

Biuro obsługi klienta

Pomoc i konsultacje

MZKatalog - polecani dietetycy
MZKatalog - polecani trenerzy
MZKatalog - polecane kluby