0 0,00 zł
 bok@muscle-zone.pl  +48 501-537-027
Since 2005
Powiadom mnie o dostępności
Rhodiola Rosea 500mg Rhodiola Rosea 500mg 60 kaps.
Aliness
59,90 zł

Rhodiola Rosea 500mg 60 kaps.

3.4 (5 opinii)
Waga wysyłki: 150g
Bez glutenu
Bez GMO
Wegetariański
Wegański

Jako alternatywę polecamy:

Rhodiola  90 kaps.
Rhodiola 90 kaps.
Apollo's Hegemony
89,00 zł
59,90 zł z VAT
1,00 zł / porcja
Możemy Ciebie powiadomić kiedy produkt będzie znów dostępny
Zapisz
Sprzedawcą , importerem oraz podmiotem odpowiedzialnym za opis jest:
Produkt wysyłany jest z UE
Opis produktu
  • Ekstrakt z różeńca górskiego o podwójnej standaryzacji
  • Dostarcza 3% rozawin i 1% salidrozydu
  • Produkt odpowiedni dla wegetarian
  • Słynna roślina adaptogenna

Aliness Rhodiola Rosea to suplement diety w skład którego wchodzi ekstrakt z różeńca górskiego standaryzowany na zawartość substancji bioaktywnych: rozawin (3%) i salidrozydu (1%). Preparat jest przyjazny weganom i wegetarianom.

Różeniec górski (Rhodiola rosea) to wieloletnia roślina naturalnie występująca w górskich rejonach Europy oraz Azji. Szczególnie chętnie korzystają z jej właściwości specjaliści tradycyjnej medycyny azjatyckiej i rosyjskiej. Do celów terapeutycznych służy głównie korzeń rośliny, choć czasem sięga się również po kłącza. To właśnie te części są najbogatszym źródłem substancji czynnych biologicznie: flawonoidów, proantocyjanidyn, tanin, fenylopropanoidów.

Klienci o produkcie
pokaż wszystkie recenzje tego produktu
Faktycznie działa. Poprawia koncentrację i dodaje wigoru. Mam wrażenie, że także reguluje cukier, bo nie czuję potrzeby sięgania po słodycze.
10/05/2022 Krystyna

Doskonała jakość surowca

Niewątpliwym atutem prezentowanego preparatu jest fakt, że ekstrakt w nim zawarty otrzymano wyłącznie z roślin należących do gatunku Rhodiola rosea. Warto wiedzieć, że Rhodiola to rodzaj roślin obejmujący około 90 gatunków, ale jedynie Rhodiola rosea jest uznawana za roślinę leczniczą i była poddana wstępnym badaniom klinicznym. Ekstrakt został wytworzony w Rosji, a do produkcji wykorzystano rośliny pochodzące z nieskażonych, dziewiczych rejonów Gór Ałtaj.

Podwójna standaryzacja

Prezentowany preparat jest unikalny pod względem standaryzacji. Dostarcza określoną ilość substancji bioaktywnych z dwóch różnych grup – pochodnych alkoholu cynamonowego (tzw. rozawin) i zawiązków fenolowych (tzw. salidrozydów). Co więcej, ich stosunek ilościowy (3:1) jest taki, jaki naturalnie występuje w roślinie.

Roślina adaptogenna

Różeniec górski w niektórych rejonach świata jest niezwykle ceniony. Jego właściwości próbowali potwierdzić m.in. rosyjscy i amerykańscy uczeni. Prowadzili oni badania nad wpływem różeńca górskiego na ogólną kondycję psychofizyczną. Ponadto zaobserwowali, że może on wspomagać organizm w walce ze stresem. Uważa się nawet, że jest to jeden z najsilniej działających adaptogenów.

Podsumowując, Aliness Rhodiola Rosea to unikalny preparat z różeńcem górskim. Wyróżnia się doskonałą jakością, podwójną standaryzacją i bazuje na surowcu pochodzącym z pewnego źródła. Powinien być pierwszym wyborem dla osób, które chcą skorzystać z ogromnego potencjału tej niezwykłej rośliny.

Zalecane spożycie
Producent, Dystrybutor, Sprzedawca
Recenzje (5)
Podobne produkty
Najlepiej połączyć z

Ostatnio na blogu

Zapisz się na newslettera Sklepu MZ
Odbieraj kupony rabatowe, aktualności ze Sklepu MZ, specjalne oferty i wiele więcej!

Biuro obsługi klienta

Pomoc i konsultacje

MZKatalog - polecani dietetycy
MZKatalog - polecani trenerzy
MZKatalog - polecane kluby