Blog us   | pl | PLN
0 0,00 zł
 bok@mz-store.pl  +48 22 602 26 41
Since 2005
Powiadom mnie o dostępności
B-Fuel B-Fuel 50 kaps.
Labolic
109,00 zł
Magazyn: eu

B-Fuel 50 kaps.

Waga wysyłki: 150g

Jako alternatywę polecamy:

Omni Stack 60 kaps.
Omni Stack 60 kaps.
Apollo's Hegemony
169,00 zł
porównaj skład
109,00 złz VAT
2,18 zł / porcja
Możemy Ciebie powiadomić kiedy produkt będzie znów dostępny
Zapisz
Opis produktu
  • Wysoce efektywne połączenie związków o silnym potencjale nootropowym
  • Sprawniejsza praca ośrodkowego układu nerwowego
  • Zmniejszenie odczuwalnego zmęczenia
  • Zdecydowana poprawa pamięci
  • Działanie neuroprotekcyjne

Labolic B-Fuel  to suplement pozwalający podnieść efektywność pracy ośrodkowego układu nerwowego, wykazując potencjał stymulujący i prokognitywny.

Zawrotne tempo życia coraz bardziej daje się we znaki. Ciągły stres, praca pod presją i niewystarczająco długi odpoczynek potrafi negatywnie rzutować na funkcje organizmu. Na szczęście spora część suplementów jest w stanie doraźnie zaradzić wyżej wymienionym problemom, a oferowany preparat jest jednym z nich.

Kawa jest napojem cieszącym się sporą popularnością. Duża część osób spożywa ją ze względu na walory smakowe, jednak równie spora rzesza ludzi czerpie z dobrodziejstw kofeiny. Wszyscy, którzy nie preferują smaku „małej czarnej” mogą dostarczyć ten najpowszechniejszy na rynku stymulant w innej formie.

Działanie pobudzające metyloksantyny, które opiera się na blokowaniu receptorów dla adenozyny na komórkach nerwowych, znajduje wsparcie wśród N-acetylo-L-tyrozyny. Drugi ze związków jest prekursorem katecholamin (dopaminy, noradrenaliny i adrenaliny). Ich podstawową funkcją jest mobilizowanie organizmu do wysiłku. Ponadto są one odpowiedzialne za modulowanie motywacji i zawziętości w podejmowanych działaniach.

Efektywną pracę może zagwarantować odpowiednie pobudzenie do działania w połączeniu z wysoką sprawnością funkcji kognitywnych. Dobra pamięć jest cechą pożądaną, gdyż ułatwia proces nauki. Wsparciem dla niej może okazać się suplementacja sunifiramu, pochodnej piracetamu, w połączeniu z coluracatamem. Obydwie substancje podnoszą poziom acetylocholiny w obrębie ośrodkowego układu nerwowego, co odbywa się bezpośrednio poprzez nasilenie jej wychwytu zwrotnego lub pośredniej aktywacji receptorów AMPA układu glutaminergicznego. Warto również dodać, iż związki wykazują potencjał neuroprotekcyjny.

Podsumowując, Labolic B-Fuel to preparat, który wykazuje potencjał znacząco poprawiający zdolności kognitywne o jednoczesnym działaniu stymulującym, tym samym zwiększając mobilizację do wytężonej pracy.

Sposób użycia
Producent
Recenzje (0)

Skład

Wielkość opakowania: 50 kapsułekPorcja jednorazowa: 1 kapsułkaIlość porcji w opakowaniu: 50
w 1 kapsułcezawartość%ZDS
N-acetyl-L-tyrozyna200 mg**
Kofeina150 mg**
Coluracetam (MKC-231)15 mg**
Sunifiram (DM-235)10 mg**

Pozostałe składniki

Celuloza mikrokrystaliczna, mąka ryżowa, żelatyna (otoczka kapsułki).

Podobne produkty
Najlepiej połączyć z

N-acetyl-L-tyrozyna

Informacja

N-acetyl-L-tyrozyna - acetylowana postać tyrozyny (aminokwasu endogennego) poprawiająca rozpuszczalność i biodostępność substancji aktywnych. Może być stosowana w dawkach mniejszych niż przyjmowane w postaci wolnej tyrozyny. Posiada wyższą dostępność dla tkanki nerwowej, zmniejsza odczucie zmęczenia, poprawia zdolności wysiłkowe psychofizyczne (psychostymulant) oraz stanowi dodatek do preparatów o działaniu termogenicznym. Znajduje zastosowanie w medycynie (zwiększa poziom neuroprzekaźników m.in. dopaminy i noradrenaliny) i suplementacji diety sportowej w preparatach około treningowych, a także w spalaczach tłuszczu, no-boosterach i stackach kreatynowych przedtreningowych oraz w suplementach i napojach energizujących.

Dawkowanie: W dawkach dzielonych, od 100-300 mg na dobę.

Kofeina

Informacja

Kofeina (1,3,7-trimetyloksantyna, 1-metyloteobromina) jest alkaloidem purynowym występującym w stanie naturalnych w roślinach (Coffea arabica, Camelia sinensis, Paulinia cupana, Ilex paraguariensis), pełniącym rolę naturalnego pestycydu działającego toksycznie na owady. Specyficzny zapach i smak odstrasza również zwierzęta roślinożerne. Kofeina w organizmie ludzkim blokuje receptory adenozynowe w mózgu, zwalczając objawy zmęczenia i pozwalając na zaktywizowanie działań. Ma korzystny wpływ na gospodarkę tlenową, przez co zwiększa zdolności wysiłkowe (siłę i wytrzymałość) oraz przyśpiesza regenerację powysiłkową. W suplementacji sportowej kofeina jest stosowana jako środek pobudzający układ nerwowy. Posiada potencjał termogeniczny i w połączeniu z innymi substancjami (np. polifenolami, występującymi zarówno w ziarnach kawy, jak ziarnie kakaowca, liściach herbaty i mate) może skutecznie uczestniczyć w redukcji tkanki tłuszczowej. Wchodzi w skład wielu suplementów pobudzających (stacków kreatynowych, no-boosterów, napojów). Jest składnikiem spalaczy tłuszczu. Występuje również w postaci monopreparatów.

Dawkowanie: 100-600 mg na dobę. Ze względu na długie uwalnianie aktywności nie należy stosować w godzinach wieczornych, przed zaśnięciem.

Coluracetam

Informacja

Coluracetam (BCI-540, MKC-231) to syntetyczny związek chemiczny zaliczany do rodziny racetamów. Zaprojektowano go w 2005 roku w Japonii; w zamyśle twórców miał być lekiem na chorobę Alzheimera. Następnie prawa do niego uzyskała firma BrainCell Inc., która przeprowadziła najwięcej badań nad przeciwdepresyjnym potencjałem tego związku. Obecnie środek ten cieszy się dużą popularnością w świecie medycyny i suplementacji – oprócz właściwości nootropowych, typowych dla wszystkich racetamów, dodatkowo korzystnie wpływa na nastrój i łagodzi zaburzenia depresyjno-lękowe.

Zasadniczy mechanizm działania coluracetamu obejmuje poprawę wydajności tzw. procesu HACU (wychwyt choliny o wysokim powinowactwie). Warunkuje on napływ choliny do neuronów, gdzie może być ona przekształcona w acetylocholinę. Powszechnie wiadomo, że jest ona kluczowa dla formowania pamięci, odpowiada za proces przyswajania wiedzy i umożliwia skupienie uwagi.

Naukowcy sugerują ponadto, że coluracetam wywiera wpływ na receptory AMPA. To także ma znaczenie dla wydajności umysłowej. Co więcej, stymulacja owych receptorów przekłada się również na lepszy nastrój i pozwala wyeliminować ataki nieuzasadnionego lęku.

W suplementacji coluracetam stosuje się solo albo w połączeniu z innymi substancjami nootropowymi.

Dawkowanie: brak norm jednostkowego spożycia.

Najczęściej rekomendowane dawki obejmują od 20 nawet do 200 mg na dobę.

Ostatnio na blogu

Dynamika a izometria

Dynamika a izometria

Trening izometryczny nie cieszy się zbytnią popularnością w Polsce, natomiast jest powszechnie znany i stosowany na zachodzie. Z tego też powodu...

czytaj więcej

Chaga – siła natury!

Chaga – siła natury!

Odporność jest naszą naturalną barierą przed infekcjami i drobnoustrojami. Za jedną z najsilniejszych substancji...

czytaj więcej

#20 Badania suplementów – MZ-Store Isolate

#20 Badania suplementów – MZ-Store Isolate

Kupując odżywkę białkową ufamy informacjom zawartym w opisie produktu na stronie internetowej lub zerkamy na etykietę, aby upewnić się ile w nim białka....

czytaj więcej

Kofeina – naturalna dawka energii

Kofeina – naturalna dawka energii

Pobudzenie na treningu sportowym, walka z sennością czy próba „przedłużenia” doby to najczęstsze sytuacje w...

czytaj więcej

Melatonina hormon snu – czym jest i jak działa?

Melatonina hormon snu – czym jest i jak działa?

Szyszynka jest narządem unikatowym pod względem zarówno parzystości (jako jeden z niewielu narządów ludzkiego organizmu...

czytaj więcej

Hantle i wyciągi jako uzupełnienie treningu siłowego

Hantle i wyciągi jako uzupełnienie treningu siłowego

Swego czasu bardzo modne było twierdzenie, że jedynym męskim treningiem jest trening ze sztangą, z dużymi ciężarami i na niską ilość powtórzeń. Ludzie...

czytaj więcej

Zapisz się na newslettera Sklepu MZ
Odbieraj kupony rabatowe, aktualności ze Sklepu MZ, specjalne oferty i wiele więcej!

Biuro obsługi klienta

Pomoc i konsultacje

MZKatalog - polecani dietetycy

MZKatalog - polecani trenerzy

MZKatalog - polecane kluby

Trustpilot
Sprawdź również nasze doskonałe oceny na  Opineo
Supps4You LLC
Unit 3 Enterprise Court, Farfield Park Rotherham S63 5DB
sklep@mz-store.pl +48 501 537 027