0 0,00 zł
 bok@muscle-zone.pl  +48 501-537-027
Since 2005
Powiadom mnie o dostępności
Moringa BIO Moringa BIO 200g
BeOrganic
23,80 zł

Moringa BIO

Wszystkie warianty:

Waga wysyłki: 300g
Ekologiczny
Bez GMO
Bez dodatków
Naturalny
Wegetariański
Wegański

Jako alternatywę polecamy:

Garlicin 30 kaps.
Garlicin 30 kaps.
Olimp
14,40 zł
23,80 zł z VAT
0,36 zł / porcja
Możemy Ciebie powiadomić kiedy produkt będzie znów dostępny
Zapisz
Sprzedawcą , importerem oraz podmiotem odpowiedzialnym za opis jest:
Produkt wysyłany jest z UE
Opis produktu
  • Mielone liście moringi olejodajnej
  • Surowiec pochodzący z Indii
  • Bogactwo białka i błonnika
  • Produkt ekologiczny

BeOrganic Moringa to certyfikowany produkt ekologiczny z kategorii superfoods. Zawiera mielone liście moringi olejodajnej, które są dobrym źródłem białka, błonnika, witamin i minerałów.

Moringa olejodajna (Moringa olifera) to wysokie drzewo, które można spotkać w północno-zachodnich Indiach i Pakistanie. Jego korzenie są jadalne, a w smaku przypominają chrzan. Stąd wzięła się inna nazwa rośliny – drzewo chrzanowe. Pozostałe jej części, czyli pędy, liście i owoce, także są wykorzystywane do celów kulinarnych. Dużą wartość mają również nasiona, z których pozyskuje się bardzo wartościowy i niepsujący się olej.

Moringa olejodajna niekiedy bywa nazywana „drzewem życia”. To zaszczytne miano zawdzięcza wysokiej koncentracji składników ważnych dla prawidłowej pracy ludzkiego organizmu. W liściach rośliny można znaleźć pokaźną ilość białka o bardzo dobrym profilu aminokwasowym (18 z 20 aminokwasów, w tym 8 aminokwasów egzogennych), a także błonnik i cenne, nienasycone kwasy tłuszczowe.

Moringa olejodajna to skarbnica witamin i związków mineralnych. Jej liście cechują się wysoką zawartością witaminy A, B1, B2, B6, E i K. Oprócz tego stanowią znakomite źródło magnezu, wapnia oraz żelaza. Wymienione substancje nie mogą być wytworzone w ludzkim organizmie i trzeba je dostarczać wraz z pożywieniem. Naturalne, ekologiczne liście drzewa chrzanowego mogą okazać się równie cennym dodatkiem do diety jak na przykład owoce i warzywa.

Moringa olejodajna wykazuje pewien potencjał terapeutyczny. Naukowo udowodniono, że roślina ta ma znakomity wpływ na metabolizm glukozy i może pomagać w utrzymaniu prawidłowego poziomu cukru we krwi.

Moringa olejodajna to dla Europejczyków dość egzotyczne drzewo. Rośnie w dalekich Indiach, toteż wydaje się być trudno dostępne. Dzięki prezentowanemu produktowi każdy może sięgnąć po liście tej niezwykłej rośliny.

Podsumowując, BeOrganic Moringa to produkt doskonałej jakości. Jest wolny od wszelkich dodatków technologicznych, zawiera wyłącznie sproszkowane liście drzewa chrzanowego pozyskane ze sprawdzonych, ekologicznych źródeł. Idealnie sprawdzi się jako składnik koktajli, smoothies, sałatek i innych potraw.

Zalecane spożycie
Producent, Dystrybutor, Sprzedawca
Recenzje (0)
Informacja żywieniowa
Podobne produkty
Najlepiej połączyć z

Ostatnio na blogu

Zapisz się na newslettera Sklepu MZ
Odbieraj kupony rabatowe, aktualności ze Sklepu MZ, specjalne oferty i wiele więcej!

Biuro obsługi klienta

Pomoc i konsultacje

MZKatalog - polecani dietetycy
MZKatalog - polecani trenerzy
MZKatalog - polecane kluby