0 0,00 zł
 bok@muscle-zone.pl  +48 501-537-027
Since 2005
Powiadom mnie o dostępności
L-Theanine Plus L-Theanine Plus 50 kaps.
Suppcount
26,39 zł

L-Theanine Plus 50 kaps.

od 3 sztuk tylko: 25,86 zł / szt. -2%

Waga wysyłki: 120g

Jako alternatywę polecamy:

L-Theanine 200mg 100 kaps.
L-Theanine 200mg 100 kaps.
MZ-STORE
35,00 zł
26,39 zł z VAT
0,53 zł / porcja
Możemy Ciebie powiadomić kiedy produkt będzie znów dostępny
Zapisz
Sprzedawcą , importerem oraz podmiotem odpowiedzialnym za opis jest:
Produkt wysyłany jest z UE
Opis produktu
  • Synergistyczne połączenie L-teaniny i inozytolu
  • Pomaga wyzwolić uczucie relaksu i odprężenia

Suppcount L-Theanine Plus to suplement diety w skład którego wchodzi L-teanina z dodatkiem inozytolu. Preparat pomaga wyzwolić uczucie relaksu i odprężenia.

L-teanina to organiczny związek chemiczny z grupy aminokwasów niebiałkowych, który budową przypomina glutaminę i kwas gamma-aminomasłowy. W dużych ilościach występuje w liściach herbacianych, zwłaszcza gatunku Camellia sinensis. Może przekraczać barierę krew-mózg, wykazuje szerokie spektrum właściwości biologicznych.

Mechanizm działania L-teaniny jest dobrze poznany i opisany w licznych publikacjach naukowych. Udowodniono, że substancja ta pomaga zwiększyć aktywność fal mózgowych alfa. Fale mózgowe tego rodzaju korelują ze stanem odprężenia, rozluźnienia i wyciszenia. Ponadto sprzyjają one kreatywności, przyswajaniu nowych informacji i wydajnej pracy umysłowej. Wydaje się też, że L-teanina może delikatnie modulować stężenie kluczowych neurotransmiterów, zwłaszcza serotoniny, dopaminy oraz GABA. To także dobrze tłumaczyłoby jej pozytywny wpływ na samopoczucie. Dzięki swoim właściwościom L-teanina tak samo dobrze sprawdza się jako środek nootropowy, jak i przeciwstresowy oraz uspokajający.

Inozytol jest cukrolem naturalnie produkowanym w ludzkim organizmie. Swoją aktywnością przypomina witaminy z grupy B. Związek ten pełni wiele ważnych funkcji, m.in. stanowi prekursor istotnych drugorzędowych przekaźników i hormonów.

Podsumowując, Suppcount L-Theanine Plus to połączenie dwóch substancji aktywnych, które korzystnie wpływają na funkcjonowanie organizmu. Ich potencjał wynika zarówno z synergistycznego, jak i autonomicznego działania. Preparat jest szczególnie polecany osobom, które zmagają się z nasilonymi objawami stresu.

Zalecane spożycie
Producent, Dystrybutor, Sprzedawca
Recenzje (0)
Podobne produkty
Najlepiej połączyć z

Ostatnio na blogu

Zapisz się na newslettera Sklepu MZ
Odbieraj kupony rabatowe, aktualności ze Sklepu MZ, specjalne oferty i wiele więcej!

Biuro obsługi klienta

Pomoc i konsultacje

MZKatalog - polecani dietetycy
MZKatalog - polecani trenerzy
MZKatalog - polecane kluby