0 0,00 zł
 bok@muscle-zone.pl  +48 501-537-027
Since 2005
Powiadom mnie o dostępności
Ashwagandha BIO Ashwagandha BIO 50 kaps.
BeOrganic
29,90 zł

Ashwagandha BIO

Wszystkie warianty:

Waga wysyłki: 150g
Ekologiczny
Bez GMO
Wegetariański
Wegański

Jako alternatywę polecamy:

Ashwagandha Diamond Tabs 100 tab.
Ashwagandha Diamond Tabs 100 tab.
Apollo's Hegemony
65,00 zł
29,90 zł z VAT
0,60 zł / porcja
Możemy Ciebie powiadomić kiedy produkt będzie znów dostępny
Zapisz
Sprzedawcą , importerem oraz podmiotem odpowiedzialnym za opis jest:
Produkt wysyłany jest z UE
Opis produktu
  • Opatentowany ekstrakt KSM-66 Ashwagandha®
  • Odpowiedni dla osób na diecie wegańskiej
  • Wysoka (5%) zawartość witanolidów
  • Certyfikowany produkt ekologiczny

BeOrganic Ashwagandha to suplement diety, który zawiera KSM-66 Ashwagandha® - ekologiczny, opatentowany ekstrakt z korzenia Withania somnifera. Jest on standaryzowany do 5% witanolidów. Preparat posiada certyfikat ekologiczny, jest też przyjazny osobom na diecie wegańskiej i wegetariańskiej.

Ashwagandha (Withania somnifera) to roślina, która mimo swoich niewielkich rozmiarów dysponuje potężnym potencjałem prozdrowotnym. Uchodzi za jedną z najważniejszych roślin hinduskiej medycyny ludowej i jest niekwestionowaną „królową adaptogenów”. Swoje unikalne właściwości zawdzięcza obecności laktonów steroidowych określanych mianem witanolidów. Gromadzą się one głównie z korzeniu, dlatego to właśnie on stanowi najcenniejszą część rośliny, a zarazem surowiec zielarski.

Czym jest KSM-66 Ashwagandha®?
KSM-66 Ashwagandha® uchodzi za najlepszy na świecie ekstrakt z Withania somnifera. Produkuje go rodzinna firma z Indii, która wyspecjalizowała się w wytwarzaniu wyciągów z ashwagandhy oraz popularyzowaniu wiedzy o jej pozytywnym działaniu. Do przygotowania tego ekstraktu wykorzystywane są wyłącznie korzenie roślin pozyskanych z upraw ekologicznych. W procesie ekstrakcji nie używania się ani alkoholu ani żadnych innych chemicznych rozpuszczalników. Końcowy produkt dostarcza określoną ilość substancji bioaktywnych. Warto zaznaczyć, że we wszystkich badaniach klinicznych nad Withania somnifera używano ekstraktu KSM-66 Ashwagandha®.

Jakie właściwości ma ashwagandha?
Ashwagnadha jest rośliną adaptogenną, która wspomaga organizm narażony na czynniki stresogenne i ułatwia przystosowanie się do niekorzystnych warunków. Sprzyja utrzymaniu odpowiednio wysokiego poziomu energii i witalności niezależnie od okoliczności. Korzystnie wpływa na aktywność układu nerwowego oraz zdolności umysłowe.

Podsumowując, BeOrganic Ashwagandha to doskonałej jakości ekstrakt z korzenia Withania somnifera. Stanowi naturalne wsparcie dla organizmu w okresach przewlekłego stresu.

Zalecane spożycie
Producent, Dystrybutor, Sprzedawca
Recenzje (0)
Podobne produkty
Najlepiej połączyć z
Zapisz się na newslettera Sklepu MZ
Odbieraj kupony rabatowe, aktualności ze Sklepu MZ, specjalne oferty i wiele więcej!

Biuro obsługi klienta

Pomoc i konsultacje

MZKatalog - polecani dietetycy
MZKatalog - polecani trenerzy
MZKatalog - polecane kluby