#9 Badania suplementów diety – BPC-157 Labolic

Redakcja

BPC-157 - innowacyjna substancja o ogromnym potencjale w regeneracji tkanek i poprawie stanu przewodu pokarmowego... Wygląda świetnie, prawda? Z pewnością, ale tylko wtedy, gdy jesteśmy całkowicie pewni, że substancja aktywna rzeczywiście znajduje się w kapsułkach. Jak w przypadku każdej innowacyjnej substancji na rynku, istnieje wiele nieprawidłowości. Aby temu przeciwdziałać, sprawdziliśmy nowy produkt zawierający BPC-157 w niezależnym laboratorium.

Czym jest BPC-157 i dlaczego wersja stabilna?

Na temat BPC-157 w wersji oralnej stworzyliśmy dość okazały artykuł, w którym wyjaśniona została korzyść samego środka oraz kwestia przyjęcia go drogą oralną - BPC-157 w formie stabilnych soli – garść informacji. Warto dowiedzieć się czy stabilna sól jest równie dobra jak wersja iniekcyjna.

Dlaczego BPC w wersji stabilnej? Do tej pory peptyd ten stosowany był głównie w postaci zastrzyków, co nie jest optymalne dla wszystkich. Chcąc przybliżyć każdemu użytkownikowi ogromny potencjał w zakresie poprawy regeneracji wprowadziliśmy do oferty produkt właśnie w takiej formie -  BPC-157 firmy Labolic .

Oczywiście wszyscy mogliby powiedzieć „Hej, mamy innowacje w naszej kapsułce”, prawda? A ponieważ jak zawsze chcemy się wyróżniać, idziemy o krok dalej - wysłaliśmy produkt do laboratorium, aby uzyskać potwierdzenie składu!

BPC-157 wynik analizy laboratoryjnej.

Sugerowana przez etykietę ilość to 200 mcg/kaps, poniżej wyniki z laboratorium.

Jeśli twoje kości lub mięśnie są podatne na zranienie lub jesteś w okresie intensywnej rehabilitacji - koniecznie sprawdź BPC od Labolic! Ilość substancji aktywnej znajdującej się na etykiecie została potwierdzona badaniem, dzięki czemu możesz być pewnym, że ma swoje właściwości,  a my popieramy ten produkt własną renomą.

Tagi: badanie suplementów, BPC, bpc-157

2 komentarze

  1. Avatar

    Witam serdecznie,
    niestety numer badania nie działa podczas wpisywania na stronie laboratorium coś jest nie tak… mozna prosić o numer referencyjny badania oraz o kod unikatowy w komentarzu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *