0 0,00 zł
 bok@muscle-zone.pl  +48 501-537-027
Since 2005
Powiadom mnie o dostępności
Two-Per-Day Two-Per-Day Tablets 60 tab.
Life Extension
70,00 zł

Two-Per-Day

Wszystkie warianty:

od 3 sztuk tylko: 68,60 zł / szt. -2%

Waga wysyłki: 180g

Jako alternatywę polecamy:

Multi-Vitamin 90 kaps.
Multi-Vitamin 90 kaps.
Doctor's Best
139,00 zł
70,00 zł z VAT
2,33 zł / porcja
Możemy Ciebie powiadomić kiedy produkt będzie znów dostępny
Zapisz
Sprzedawcą , importerem oraz podmiotem odpowiedzialnym za opis jest:
Produkt wysyłany jest z UE
Opis produktu
  • Preparat z witaminami i minerałami, wzbogacony o cenne składniki dodatkowe
  • Duże dawki i łatwo przyswajalne formy substancji czynnych
  • Witaminy w podwójnych lub potrójnych formach
  • Minerały w postaci chelatów aminokwasowych

Life Extension Two-Per-Day to suplement diety w skład którego wchodzi mieszanka witamin, minerałów i cennych składników dodatkowych. Są one dostępne w wysokich dawkach i łatwo przyswajalnych, aktywnych metabolicznie formach. Dla jeszcze lepszego działania witaminy występują w podwójnych lub potrójnych formach, zaś minerały w postaci chelatów aminokwasowych.

Mieszanka witamin
Prezentowany preparat zawiera kluczowe witaminy: A, witaminy z grupy B, C, D i E. Kompleksowo wspierają one organizm, wywierają wpływ na układ nerwowy i funkcje psychologiczne, wspomagają odporność, pozwalają zadbać o zdrowie kości i serca. Ponadto mają one duże znaczenie dla ochrony komórek organizmu przed uszkodzeniami oksydacyjnymi. Są też zaangażowane w przemiany makroskładników odżywczych i utrzymanie prawidłowego metabolizmu energetycznego, co przekłada się na mniejsze odczuwanie znużenia i zmęczenia.

Komplet minerałów
W skład prezentowanego preparatu wchodzą liczne mikro- i makroelementy. W organizmie pełnią one szereg ważnych funkcji, stanowią istotny budulec kości i zębów, wpływają także na kondycję skóry, włosów i paznokci. Ponadto są katalizatorami i regulatorami kluczowych reakcji biochemicznych. Odpowiednia ich podaż jest ważna dla utrzymania płodności (cynk), prawidłowej pracy tarczycy (selen, jod), właściwego działania układu nerwowego (magnez) i ochrony komórek przed uszkodzeniami oksydacyjnym (mangan).

Pakiet składników dodatkowych
Oprócz mieszanki witamin, mikro- i makroelementów prezentowany preparat został wzbogacony o liczne składniki dodatkowe. Wśród nich znajduje się: apigenina, inozytol, kwas alfa-liponowy, wyizolowany z ekstraktu z pomidora likopen oraz ekstrakt z nagietka, standaryzowany na zawartość luteiny i zeaksantyny. Substancje te cechują się szeroką aktywnością biologiczną i mogą przyczyniać się do utrzymania organizmu w dobrej kondycji.

Podsumowując, Life Extension Two-Per-Day to preparat, który dostarcza całą gamę składników niezbędnych dla prawidłowego funkcjonowania ludzkiego organizmu. Doskonale sprawdzi się u osób niedbających o zdrowe odżywianie, obciążonych nadmiernym wysiłkiem fizycznym albo umysłowym, stosujących restrykcyjną dietę redukcyjną.

Zalecane spożycie
Producent, Dystrybutor, Sprzedawca
Recenzje (0)
Podobne produkty
Najlepiej połączyć z
Zapisz się na newslettera Sklepu MZ
Odbieraj kupony rabatowe, aktualności ze Sklepu MZ, specjalne oferty i wiele więcej!

Biuro obsługi klienta

Pomoc i konsultacje

MZKatalog - polecani dietetycy
MZKatalog - polecani trenerzy
MZKatalog - polecane kluby