Wyprzedaż UK Blog us   | pl | PLN
0 0,00 zł
 bok@mz-store.pl  +48 22 602 26 41
Since 2005
Powiadom mnie o dostępności
Nitraflex Nitraflex 300g
Gat
159,00 zł
Magazyn: eu

Nitraflex 300g

Gat

od 3 sztuk tylko: 155,82 zł / szt. -2%

Waga wysyłki: 450g
159,00 zł z VAT
5,30 zł / porcja
Możemy Ciebie powiadomić kiedy produkt będzie znów dostępny
Zapisz
Opis produktu
  • Zapewnia wysokie pobudzenie i wzmożoną koncentrację na treningu
  • Znacznie zwiększa wydolność oraz siłę mięśniową
  • Zmniejsza dolegliwości bólowe po treningu
  • Poprawia wydolność tlenową organizmu
  • Zapobiega spadkom pH w mięśniach
  • Wspiera regenerację mięśni
  • Nasila syntezę tlenku azotu
  • Promuje pompę mięśniową
  • Podnosi nastrój

GAT Nitraflex to zaawansowany technologicznie suplement przedtreningowy przeznaczony dla doświadczonych osób. Zawarte w preparacie składniki podnoszą skupienie oraz wytrzymałość do maksimum, pozwalają osiągnąć potężną pompę mięśniową oraz poprawić dotychczasowe wyniki siłowe. Dodatkowo suplement zawiera składniki o potwierdzonym naukowo korzystnym wpływie na poziom syntezy testosteronu.

Zestaw składników znacząco podnoszących syntezę tlenku azotu został skomponowany na zasadzie synergii, dzięki czemu efekty osiągane po zastosowaniu tego suplementu często przechodzą najśmielsze oczekiwania

Zawarte w preparacie wolna L-arginina a także alfa-keto-glutaran L-argininy (AAKG) i jabłczan L-argininy to doskonałe źródła endogennego aminokwasu, jakim jest oczywiście L-arginina. Substancja ta promuje syntezę tlenku azotu (NO) w organizmie, który z kolei jest silnym wazodylatatorem. Oznacza to, że jest on w stanie rozluźniać mięśniówkę otaczającą naczynia krwionośne, przez co następuje ich rozszerzenie. Skutkuje to nasilonym ukrwieniem tkanek mięśniowych, przez co dostaje się do nich więcej substratów energetycznych, minerałów, witamin, a także tlenu. Dzięki temu są one zdolne do podejmowania dłuższej i cięższej pracy oraz szybkiej regeneracji po wysiłku.

Mieszanka obejmuje także L-cytrulinę oraz inną jej formę tj. jabłczan L-cytruliny, czyli związek będący połączeniem kwasu jabłkowego z cząsteczką L-cytruliny. Obie te formy są bardzo efektywnym sposobem na podniesienie syntezy tlenku azotu poprzez zwiększone stężenie argininy w organizmie.

Dodatkowo formy jabłczanu L-cytruliny i L-argininy wykazują wyższą stabilność cząsteczki w kwaśnym środowisku, przez co nie rozpadają się w kontakcie z kwasem solnym obecnym w soku żołądkowym. Co więcej, kwas jabłkowy pochodzący z ww. związków występuje jako element przemian energetycznych w organizmie, przez co jego zwiększona podaż może poprawić wydolność i zdolność do generowania siły.

Wyżej wymienione formy L-argininy oraz L-cytruliny zostały uzupełnione Resweratrolem oraz jego wydajniejszą pochodną - Pterostilbenem. Oba te związki, poza wysokim potencjałem antyoksydacyjnym oraz działaniu przeciwzapalnym, wykazują zdolność do zwiększonej syntezy wspomnianego wcześniej tlenku azotu. Ich dodatek nasila odczuwanie pompy mięśniowej. a także wspiera kondycję układu krwionośnego i nerwowego.

Starannie dobrana mieszanka substancji wspierających koncentrację oraz zwiększających poziom energii zawiera:
Beta-alanina stanowi substrat do syntezy karnozyny, będącej substancją utrzymującą prawidłowe pH w tkance mięśniowej. Ten dwupeptyd w trakcie wysiłku przeciwdziała gwałtowny spadkom kwasowości w mięśniach, które następują w wyniku procesu glikolizy. Wzrost stężenia kwasu mlekowego, który jest powodem spadku pH, stopniowo zmniejsza zdolności do kurczenia się mięśni, obniżając ich wydolność. W drastycznych wypadkach proces ten może wręcz uniemożliwiać dalszą pracę, prowadząc do mdłości oraz dużych dolegliwości bólowych. Karnozyna przeciwdziała obniżeniu się poziomu pH, przez co zwiększa wytrzymałość mięśni oraz obniża bolesność w trakcie oraz po treningu.

Kofeina to jeden z najbardziej popularnych, legalnych stymulantów na świecie. Wspiera zachowanie wysokiego poziomu energii oraz poprawia nastrój i umożliwia wykonywanie cięższych treningów. Wynika to z powinowactwa kofeiny do receptora adenozynowego w neuronach, przez co zmniejsza hamujące działanie samej adenozyny. W ten sposób neuroprzekaźnictwo zachodzi szybciej, co z kolei powoduje odczuwanie wyraźnie większego poziomu energii i motywacji oraz zniesienie zmęczenia.

Co więcej, kofeina przyśpiesza metabolizm oraz może podnosić wydolność organizmu. Efekt ten zawdzięcza stymulacji wydzielania pobudzających neuroprzekaźników, jak m.in. adrenalina.

DMAE, lub inaczej Dimetyloaminoetanol to związek organiczny o silnych właściwościach nootropowych, które spowodowane są zwiększonym poziomem acetylocholiny w mózgu. Jej podwyższone stężenie umożliwia znacznie lepszą koncentrację na obranym celu, a także poprawia samopoczucie. Dodatkowym benefitem płynącym z przyjmowania DMAE w związku z jego właściwościami przeciwutleniającymi jest zmniejszenie stresu oksydacyjnego.

Ekstrakt z Rauwolfia Canescens stanowi źródło rauwolscyny, substancji będącej antagonistą receptorów α2-adrenergicznych. Poprzez ich blokadę uzyskuje się zwiększone wydzielanie noradrenaliny, która z kolei silnie pobudza, zwiększa zdolności wysiłkowe oraz umożliwia utrzymanie wysokiego skupienia przez dłuższy czas.

N-Acetylo-L-tyrozyna stanowi źródło L-tyrozyny w formie acetylowanej, przez co jest w stanie efektywniej przenikać barierę krew-mózg. Jest ona w stanie zwiększać produkcję dopaminy i adrenaliny, w związku z czym oferuje zwiększone pobudzenie, koncentrację oraz poprawia zdolności kognitywne. Jest też w stanie zwiększyć zdolności wysiłkowe, dlatego często wykorzystywana jest w preparatach przedtreningowych.

L-teanina - aminokwas o szerokim zastosowaniu, który w budowie strukturalnej prawie nie różni się od kofeiny, jednakże działa zgoła inaczej. W zależności od wysokości dawki, sprzyja delikatnemu pobudzeniu, jednak bez uczucia roztrzęsienia, lub też potrafi działać rozluźniająco i uspokajająco. W suplemencie wykorzystano ją, by udoskonalała zdolność do koncentracji, tym samym poprawiając czucie mięśniowe. Jest doskonałym dodatkiem do mocnych stymulantów, ponieważ zapobiega gonitwie myśli i wspiera zdolność do koncentracji.

Preparat wsparto także naturalną, opatentowaną formą boru, który jest jednym z nielicznych substancji o naukowo udokumentowanej zdolności do zwiększania ilości testosteronu w organizmie zdrowych, aktywnych osób. Większość boosterów tego hormonu istotnie zwiększa jego poziom, jednakże u osób cierpiących na znaczne deficyty, bądź też skrajnie otyłych. Bor natomiast jest w stanie zwiększyć ilość wolnego, czyli biologicznie aktywnego testosteronu o nawet 30%, co zostało udowodnione w badaniach na ludziach.

Wysokie stężenie tego hormonu jest kluczowym parametrem decydującym o samopoczuciu, libido czy też zdolnościach wysiłkowych, zarówno u mężczyzn, jak i kobiet. Dodatkowo podwyższony poziom testosteronu promuje dodatni bilans azotowy, przez co zwiększa się udział reakcji anabolicznych, co z kolei umożliwia wysokie przyrosty tkanki mięśniowej oraz przyśpieszoną regenerację.

Podsumowując, GAT Nitraflex to kompleksowy suplement przedtreningowy o naprawdę silnym i kompleksowym składzie, który umożliwia wykonanie spektakularnego treningu nawet w ciężki dzień. Dodatkowo preparat poprawia nastrój i jest w stanie istotnie zwiększyć ilość wolnego testosteronu.

Sposób użycia
Producent
Recenzje (0)

Skład

Wielkość opakowania: 300 gPorcja jednorazowa: 10 gIlość porcji w opakowaniu: 30
w porcji (10 g)zawartość%ZDS
Niacyna (jako kwas nikotynowy) 25mg125%
Nitraflex Proprieceutical Blend7240 mg**
Vasoactive Arginase-Regulating NO Precursor Complex L-Cytrulina, Jabłczan cytruliny, Jabłczan L-argininy, L-arginina, Alfa-ketoglutaran L-argininy, Resweratrol, Pterostilben
Acute Energy, Focus, Intensity, Neuromodulating, Endurance Complex Beta-Alanina (jako CarnoSyn), Kofeina, Dwuwinian DMAE, N-Acetylo-L-tyrozyna, L-teanina, Raulwolfia Canescens (ekstrakt)
Clinically-Studied Testosterone-Enhancing Complex Fruktopiranozowy boran wapnia (CFB) USA Patent #5,962,049

Pozostałe składniki

Blue Raspberry: Ananas w proszku, naturalne i sztuczne aromaty, kwas cytrynowy, dwutlenek krzemu, Acesulfam potasowy, sukraloza, FD&C Blue#1; Black Cherry: Ananas w proszku, naturalne i sztuczne aromaty, kwas cytrynowy, dwutlenek krzemu, Acesulfam potasowy, sukraloza, FD&C Red #40, FD&C Blue#1; Fruit Punch: Ananas w proszku, naturalne i sztuczne aromaty, kwas cytrynowy, dwutlenek krzemu, Acesulfam potasowy, sukraloza, FD&C Red #40; Green Apple: Ananas w proszku, naturalne i sztuczne aromaty, kwas cytrynowy, dwutlenek krzemu, Acesulfam potasowy, sukraloza, FD&C Blue#1, FD&C Yellow #5; Orange: Ananas w proszku, naturalne i sztuczne aromaty, kwas cytrynowy, dwutlenek krzemu, Acesulfam potasowy, sukraloza, FD&C Red #40, FD&C Yellow #5; Pina Colada: Ananas w proszku, naturalne i sztuczne aromaty, kwas cytrynowy, dwutlenek krzemu, Acesulfam potasowy, sukraloza, mleko, orzech kokosowy; Ananas: Ananas w proszku, naturalne i sztuczne aromaty, kwas cytrynowy, dwutlenek krzemu, Acesulfam potasowy, sukraloza; Watermelon: Ananas w proszku, naturalne i sztuczne aromaty, kwas cytrynowy, dwutlenek krzemu, Acesulfam potasowy, sukraloza, FD&C Red #40

Podobne produkty
Najlepiej połączyć z

Ostatnio na blogu

Johimbina – skuteczny spalacz tłuszczu czy afrodyzjak?

Johimbina – skuteczny spalacz tłuszczu czy afrodyzjak?

Najlepsze spalacze tłuszczu zawierają w składzie szereg ciekawych substancji, jedne z nich działają skutecznie w walce z...

czytaj więcej

Laksogenina (Laxogenin) – poprawa syntezy białek mięśniowych

Laksogenina (Laxogenin) – poprawa syntezy białek mięśniowych

Sportowcy zawsze szukają kolejnych rewolucyjnych suplementów, który poprawi ich wyniki sportowe i zapewni im chociażby minimalną...

czytaj więcej

Jakie suplementy na obniżenie kortyzolu?

Jakie suplementy na obniżenie kortyzolu?

Czujesz nieustannie nadmiar stresu oraz wyczerpanie? Możliwe że jest to spowodowane niesławnym hormonem stresu – kortyzolem. Istnieje wiele...

czytaj więcej

Wycisk do deseczki, czyli tajna broń Scota Mendelsona

Wycisk do deseczki, czyli tajna broń Scota Mendelsona

W jaki sposób można zwiększyć wynik w wyciskaniu RAW za pomocą Board Press, czyli wyciskania do deski? Czy taka metoda treningowa sprawdzi się w formule bez...

czytaj więcej

WĘGLOWODANY W DIECIE KETOGENICZNEJ

WĘGLOWODANY W DIECIE KETOGENICZNEJ

Wiele osób pyta mnie o to ile węglowodanów mogą jeść na diecie ketogenicznej oraz LCHF. Oczywiście jak zawsze...

czytaj więcej

7 produktów spożywczych, które mogą powodować trądzik

7 produktów spożywczych, które mogą powodować trądzik

Trądzik jest często występującą chorobą skóry, która dotyka blisko 10% światowej populacji (1). Wiele...

czytaj więcej

Zapisz się na newslettera Sklepu MZ
Odbieraj kupony rabatowe, aktualności ze Sklepu MZ, specjalne oferty i wiele więcej!

Biuro obsługi klienta

Pomoc i konsultacje

MZKatalog - polecani dietetycy
MZKatalog - polecani trenerzy
MZKatalog - polecane kluby
Trustpilot
Sprawdź również nasze doskonałe oceny na  Opineo
Supps4You LLC
Unit 3 Enterprise Court, Farfield Park Rotherham S63 5DB
sklep@mz-store.pl +48 501 537 027