0 0,00 zł
 bok@muscle-zone.pl  +48 501-537-027
Since 2005
Powiadom mnie o dostępności
Baobab BIO Baobab BIO 100 tab.
BeOrganic
23,00 zł

Baobab BIO

Wszystkie warianty:

Waga wysyłki: 300g
Ekologiczny
Bez GMO
Wegetariański
Wegański

Jako alternatywę polecamy:

Maca 100 kaps.
Maca 100 kaps.
Swanson
25,00 zł
23,00 zł z VAT
0,23 zł / porcja
Możemy Ciebie powiadomić kiedy produkt będzie znów dostępny
Zapisz
Sprzedawcą , importerem oraz podmiotem odpowiedzialnym za opis jest:
Produkt wysyłany jest z UE
Opis produktu
  • Mielony owoc baobabu w postaci tabletek
  • Surowiec z certyfikatem ekologicznym
  • Produkt wolny od GMO, soi i laktozy
  • Odpowiedni dla wegetarian i wegan

BeOrganic Baobab to suplement diety, w skład którego wchodzi mielony owoc baobabu, pozyskany z ekologicznych źródeł. Preparat ma postać tabletek, jest przyjazny weganom i wegetarianom, wolny od soi, laktozy oraz GMO.

Baobab afrykański (Adansonia digitata) pochodzi z kontynentu afrykańskiego. Jest potężnym drzewem, które rdzenni mieszkańcy traktują jako ważne źródło pożywienia. Jego owoce są duże, podłużne, pokryte łupiną. Wypełnia je miąższ, który po wyschnięciu twardnieje i rozpada się na kawałki, które przypominają okruchy suchego chleba. Jest to przysmak pawianów, skąd wzięło się określenie „małpi chleb”.

W Afryce baobab to tradycyjna roślina spożywcza. Najbardziej cenioną i użyteczną jej częścią są owoce. Pyszne, o lekko kwaskowym smaku z wyraźnie wyczuwalną nutką karmelu, często goszczą na stołach mieszkańców tego kontynentu. Ich stosowanie oraz konsumpcję zatwierdziła także Unia Europejska, zaś Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków uznała suszony miąższ owoców baobabu za bezpieczny dodatek do żywności i umieściła go na liście GRAS (Generally Recognised As Safe).

Owoce baobabu mają wysoką wartość odżywczą. Są szczególnie zasobne w witaminę C. Pod względem jej zawartości deklasują nawet pomarańcze. Ponadto występują w nich rozmaite związki mineralne, m.in. potas, wapń i magnez.

Prezentowany preparat wyróżnia się doskonałą jakością. Zawarty w jego składzie suszony miąższ owoców baobabu pozyskano z certyfikowanych źródeł ekologicznych. Forma tabletek jest idealna dla osób, które nie przepadają za charakterystycznym posmakiem tych egzotycznych owoców. Śmiało mogą sięgać po nie weganie i wegetarianie. Preparat sprawdzi się również u osób, które eliminują ze swojej diety składniki modyfikowane genetycznie, soję i laktozę.

Podsumowując, BeOrganic Baobab to doskonały sposób na włączenie do swojej diety nieco egzotycznych, ale bardzo wartościowych owoców.

Zalecane spożycie
Producent, Dystrybutor, Sprzedawca
Recenzje (0)
Informacja żywieniowa
Podobne produkty
Najlepiej połączyć z
Zapisz się na newslettera Sklepu MZ
Odbieraj kupony rabatowe, aktualności ze Sklepu MZ, specjalne oferty i wiele więcej!

Biuro obsługi klienta

Pomoc i konsultacje

MZKatalog - polecani dietetycy
MZKatalog - polecani trenerzy
MZKatalog - polecane kluby