0 0,00 zł
 bok@muscle-zone.pl  +48 501-537-027
Since 2005
Powiadom mnie o dostępności
Olej z nasion czarnuszki Olej z nasion czarnuszki 1000mg 60 kaps.
Aliness
39,90 zł

Olej z nasion czarnuszki

Wszystkie warianty:

Waga wysyłki: 150g
Bez glutenu
Bez GMO

Jako alternatywę polecamy:

Vitamin C with 70% Rose Extract 120 kaps.
Vitamin C with 70% Rose Extract 120 kaps.
MZ-STORE
36,90 zł
39,90 zł z VAT
0,67 zł / porcja
Możemy Ciebie powiadomić kiedy produkt będzie znów dostępny
Zapisz
Sprzedawcą , importerem oraz podmiotem odpowiedzialnym za opis jest:
Produkt wysyłany jest z UE
Opis produktu
  • Nierafinowany olej z nasion czarnuszki siewnej z pierwszego tłoczenia
  • Pozyskany z najwyższej jakości nasion sprowadzonych z Etiopii
  • Określona, wysoka (aż 2%) zawartość tymochinonu
  • Komfortowe do stosowania kapsułki

Aliness Olej z nasion czarnuszki to suplement diety w skład którego wchodzi nierafinowany, tłoczony na zimno olej z nasion czarnuszki siewnej o wysokiej zawartości (aż 2%) aktywnego biologicznie tymochinonu. Został on umieszczony w małych, łatwych do połknięcia kapsułkach.

Czarnuszka siewna (Nigella sativa) to roślina przyprawowa dziko rosnąca w basenie Morza Śródziemnego, uprawiana w wielu krajach świata. Wyróżnia się intensywnym, ostrym, korzennym aromatem i lekko gorzkawym smakiem. Świetnie pasuje do tłustych mięs, dodaje się ją także do serów i chleba. Nasiona rośliny stanowią również surowiec zielarski i służą do wytwarzaniu oleju.

Profil odżywczy: nasiona czarnuszki siewnej w 40% składają się z tłuszczu. Stanowią doskonałe źródło cennych kwasów tłuszczowych: oleinowego, linolowego i palmitynowego. Oprócz tego można w nich znaleźć fosfolipidy, aminokwasy, witaminy oraz minerały. Te drobne, niepozorne ziarenka zawierają również aktywne biologicznie związki chinonowe, wśród których wyróżnia się zwłaszcza tymochinon.

Właściwości biologiczne: badania naukowe wskazują, że olej z nasion czarnuszki siewnej korzystnie wpływa na homeostazę glukozy i sprzyja regulacji poziomu cukru we krwi. Specjaliści przypuszczają, że ma to związek z antyoksydacyjnymi właściwościami substancji obecnych w nasionach rośliny, gdyż jak powszechnie wiadomo stres oksydacyjny odgrywa ważną rolę w patogenezie cukrzycy.

Doskonała jakość produktu: prezentowany olej wyprodukowano ze sprawdzonego surowca, pochodzącego z Etiopii. Wykorzystano proces tłoczenia na zimno w niskiej prędkości obrotowej. Dzięki temu olej zachowuje składniki lotne i wszystkie inne, cenne substancje występujące w nasionach, a dodatkowo jeszcze ma ciemniejszą barwę i mocniejszy aromat.

Podsumowując, Aliness Olej z nasion czarnuszki to duża dawka najwyższej jakości oleju z czarnuszki, zamknięta w wygodnych do stosowania kapsułkach. Doskonale sprawdzi się u osób, które nie lubią charakterystycznego, ostrego posmaku czarnuszki.

Zalecane spożycie
Producent, Dystrybutor, Sprzedawca
Recenzje (0)
Podobne produkty
Najlepiej połączyć z
Zapisz się na newslettera Sklepu MZ
Odbieraj kupony rabatowe, aktualności ze Sklepu MZ, specjalne oferty i wiele więcej!

Biuro obsługi klienta

Pomoc i konsultacje

MZKatalog - polecani dietetycy
MZKatalog - polecani trenerzy
MZKatalog - polecane kluby