0 0,00 zł
 bok@muscle-zone.pl  +48 501-537-027
Since 2005
Powiadom mnie o dostępności
Methyl B12 + 5-MTHF Methyl B12 + 5-MTHF 50 kaps.
Suppcount
31,90 zł

Methyl B12 + 5-MTHF 50 kaps.

Wegetariański
Wegański
Halal

Jako alternatywę polecamy:

Methylcobalamin (Witamina B12) 60 kaps.
Methylcobalamin (Witamina B12) 60 kaps.
Apollo's Hegemony
29,90 zł
Możemy Ciebie powiadomić kiedy produkt będzie znów dostępny
Zapisz
Sprzedawcą , importerem oraz podmiotem odpowiedzialnym za opis jest:
Produkt wysyłany jest z UE
Opis produktu
  • Aktywne biologicznie formy witamin
  • Witamina B12 jako metylokobalamina
  • Wysoce biodostępne foliany III-generacji

Suppcount Methyl B12 + 5-MTHF to suplement diety zawierający połączenie dwóch metylowanych witamin z grupy B – witaminy B12 (metylokobalamina) oraz folianu (sól wapniowa 5-metylotetrahydrofolianu). Są to formy aktywne biologicznie, które nie muszą podlegać w organizmie dodatkowym przemianom.

Witamina B12 (kobalamina) pomaga utrzymać właściwy poziom homocysteiny (bierze udział w konwersji homocysteiny do cysteiny). Dzięki temu istotnie wspiera funkcjonowanie układu sercowo naczyniowego, bowiem wysoki poziom homocysteiny sprzyja uszkodzeniom naczyń krwionośnych. Ponadto witamina B12 przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego oraz wpływa korzystnie na pracę układu nerwowego. Niedobór witaminy B12 może przyczynić się do niedokrwistości megaloblastycznej, w której dochodzi do nieprawidłowej produkcji czerwonych krwinek.

Foliany do grupa związków określanych wspólnie jako witamina B9. Foliany, podobnie jak inne witaminy z grupy B, mają kluczowe znaczenie dla utrzymania prawidłowych funkcji psychologicznych oraz wpływają na zmniejszenie uczucia zmęczenia i znużenia. Przyczyniają się także do wzrostu tkanek matczynych w czasie ciąży. Są szczególnie ważnie nie tylko podczas samej ciąży, ale również już na etapie jej planowania. Ponadto foliany współuczestniczą z witaminą B6 i B12 w regulacji metabolizmu homocysteiny, a także wspomagają proces hematopoezy.

Podsumowując, Suppcount Methyl B12 + 5-MTHF to suplement diety zawierające wysoce biodostępne, metylowane formy witaminy B12 i folianów. Są to formy gotowe do wykorzystania przez organizm i nie muszą ulegać dodatkowym przemianom.

Zalecane spożycie
Producent, Dystrybutor, Sprzedawca
Recenzje (0)
Podobne produkty
Najlepiej połączyć z
Zapisz się na newslettera Sklepu MZ
Odbieraj kupony rabatowe, aktualności ze Sklepu MZ, specjalne oferty i wiele więcej!

Biuro obsługi klienta

Pomoc i konsultacje

MZKatalog - polecani dietetycy
MZKatalog - polecani trenerzy
MZKatalog - polecane kluby